Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) Lonia, Agolcia, Kini, Joasienka- dobrze, ze o tym wszystkim piszecie, zawsze bede mogla wrocic do tych postow i poczytac w razie gdyby dopadl mnie taki sam problem.. wwwwwww Paula- gratuluje udanej wizyty, najwazniejsze, ze maluch zdrowo rosnie. Mam nadzieje ze Twoje wyniki szybko sie unormuja, trzymam kciuki wwwwww Margot- milo mi Cie "poznac" :) rozgosc sie.. wwwwwww A ja w koncu zamowilam lozeczko :) w dodatku dzisiaj zjezdzilismy chyba wszystkie sklepy z wozkami w Poznaniu i po ciezkich przemysleniach wybralismy wozek..Latwo nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta84 jaki wozek wybralas?bo ja mam z tym straszny problen :)lozeczko mam juz kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaolciu, Loniu - widzę ze nie tylko moje maleństwo ma takie ataki złości podczas karmienia. I tak jak piszecie - popołudniu i przed snem. I też nie wiem o co mu chodzi. Agaolciu - właśnie czytam o tej klinice w B-ku i jestem zaskoczona - niesłyszałam o niej. Może temu że nie było potrzeby. Ale dobrze wiedzieć. Loniu - a u twego Michasia już odpadł pępek? U mnie już mały ma 5tyg. i położna patrzała i mówiła że jeszcze mocno sie trzyma. Myję go oscaniseptem kilka razy dziennie , nawet w nocy. Martwię się. Ale chyba to nic ze nie odpada, co? I powiedz - czy twój Michaś uśmiecha się już świadomie? Bo ja jak wesoło rozmawiam z Damiankiem to uśmiecha się i mówi po swojemu "aaa" lub "auuu" Słodkie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Dziękuję wam za rady 😘 Loniu ja właśnie tak robię podobnie jak Ty , rozgrzewam pod prysznicem , masuję a potem tą kapustę , dziś spałam z tą kapustą w sypialni jeden smród jak nie powiem co ;-) Ja póki co gorączki na razie nie mam ale boje się że sobie z tym nie poradzę i będzie po ptokach, szkoda bo tak walczyłam o tą laktację. Najdziwniejsze jest to że jak próbuje ściągać z tej chorej piersi to wiadomo kilka kropel ok 5 ml ale z drugiej też nie wiele leci , nie wiem czemu. Zobaczymy jak nie przejdzie to będę musiała iśc do lekarza ale do jakiego do ginekologa? U nas nie ma poradni laktacyjnej. Śłyszałam że dają zastrzyk z oksytocyny na te zastoje. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Agaolciu mnie na początku przed karmieniem bolały piersi a potem już tak się ta laktacja ustabilizowała że miałam wrażenie że nic w nich nie ma bo były raczej miękkie ale tak nie jest , poprostu tyle produkują ile dziecko wyciągnie.Tym akurat się nie martw. Ja zawsze karmię z obu piersi bo nie miałam tego pokarmu w nadmiarze ale się najadała tak że czasem drugą possała zaledwie killka razy i już na śpiocha ale zawsze przykładam do drugiej.Karmienie trwa u nas ok 15 min na jedną pierś czyli ok 30-40 min zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anetka to już ostatnia prosta przed Tobą , poczyniaj ostatnie zakupy wózek to jedna z najprzyjemniejszych zakupów więc dlatego łątwo z tym nie jest , ja zostawiłam to prawie na sam koniec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - na poczatku bardzo ale to bardzo chcialam tako laret, z materialu ala len, ale po przejechaniu kilku poteznych sklepow z wozkami stwierdzilam, ze wcale mnie ten wozek tak nie zachwyca.. W koncu wybralismy taki z tym, ze na czarnej ramie i kolor 276, chociaz cholernie podoba mi sie kolor 207 i nie wiem czy czasem jutro tam nie zadzwonie i nie zapytam czy nie jest za pozno na zmiane koloru :) Podoba mi sie w nim to, ze ma duza bude, jest wysoki i z mega fajnego materialu, cos jak len ale nie do konca.. Chcialam wkleic link z allegro ale uznaje mi to za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska0211
hej mam do Was pytanie bo ostatni raz okres miałam 4 sierpnia a mam okres regularny co 24 dni i do tej pory nie dostałam a dzisiaj zrobiłam test ciążowy i wyszły mi 2 kreski z tym że ta na górze dobrze widoczna i ta druga mniej, ale widoczna i chciałam zapytać czy to ciąża? czy mogę być tego pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko prof. Maciorkowska polecam bardzo oby nie było takiej potrzeby ale pediatra zawsze jest potrzebny a to jest lekarz z powołania i ma taką intuicję że szok ja jeżdżę do niej 250 km a przez tel czasem gadamy i 40 minut. Piszesz o pępku ja też się martwię naszym pępuszkiem bo znów u mnie 2 tyg a ledwo sie trzyma tez przemywam octaniseptem kilka razy dziennie i wymywam taki brunatny śluz dziwnie to wygląda dla mnie, Pediatra widział nic nie powiedział posmarował tylko jakim lapisem który to kiedyś był ale już tego nie ma w aptekach i ma podsuszyć. U nas jest (tfu tfu) jakby lepiej z jedzonkiem dostał esputicon 3x1 kropelki. Kini uporałaś się już z tym zastojem? Oby ruszyła ci laktacja ale dobre i 4 miesiące karmienia jakby co. Emilce bardzo służył Twój pokarm chciałabym żeby Jaś miał taki pyzaty buziak sama słodycz. No ale przybrał trochę waży 4 kg w dniu wypisu było 3620 :) jupi. Anetko jak u Ciebie? Czas leci co? Czujesz że już niedługo? Malutka daję popalić w brzuszku? Pozdrawiam mamusie i ciężaróweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka historia z tą położną ze szpitala zgłoszenia nie było zadzwoniłam umówiłam się na poniedziałek przyszła i mówi że dopiero po moim telefonie przyszło zgłoszenie ze szpitala położna raz przychodzi zostawia nr tel i jak są problemy albo pytania to można dzwonić teraz czekamy na tą co ma do Julki przyjść. A chluśnięcia dalej są ale już mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny pisałyście o nerwach dziecka podczas jedzenia. Odkryłyście co jest tego przyczyną? No bo mój mały bąbel też je, je i raptem wypluje i się złości aż czerwony się robi. Moja mega teściowa powiedziała (ja tego nie słyszałam, a usłyszała moja siostra) że to oznacza ze długo już niepokarmie. No zła jestem przede wszystkim za takie komentarze i że tego niesłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaolciu - a ta dr tak na zaś napisz mi gdzie przyjmuje? Chodzi o ulicę. I to prywatnie czy NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agolcia- mala tak sie rozpycha, ze czasami mam wrazenie, ze zaraz wyskoczy z brzucha:) A czas leci niesamowicie, chociaz wszyscy mi mowia, ze dopiero ostatnie dwa tygodnie to walka z nie uplywajacym czasem..Zobaczymy jak to u nas bedzie.. W kazdym badz razie juz nie moge sie doczekac az ten nasz maly cud stanie sie taki namacalny i bedzie po drugiej stronie brzuszka:) A Twoj Jas ladnie rosnie, oby tak dalej :) i poprosimy o zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-* x Agaolciu, to że piersiakównie masz twardych i wielkich, to nie znaczy że nie masz pokarmu.. Pokarm masz i w "wiotkiej" piersi, moze jasio sie u Ciebie denerwuje, bo faktycznie leci mi mniej i musi się napracować. Ja w takim razie nie bardzo rozumiem jak dochodzi do tych problemow z pokarmem. Mowi się, że jaki popyt taka podaż, więc jak się przystawia, dziecko wyciąga, to skąd biorą sie te ewentualne "zakończenia" laktacji..? Dlaczego pokarm zanika..? Czytałam natomiast, że wystarczy dziecku podać butelkę sztucznego, glukoze, albo nawet herbatke - cokolwiek co spowoduje, że ominie się jakieś karmienie, i moze to już mieć wpływ na osłabienie produkcji mleka.. Agaolciu, póki Jasio przybiera na wadze to ja bym sie laktacją nie przejmowała.. a reszta to mogą być po prostu gazy, ja stawiam wlasnie na nie, przez nie moj Michas też jest taki niespokojny. i przykro mi z powodu Oli, że tyle musiałaś sie nastresowac. Mam nadzieję, że w okolicach 6go mca, jak Michaś zacznie siadac, problem refluksu minie... Ja karmie czasem z jednego, a czasem z dwoch. Jak mały jest niespokojny własnie, odbijam go, pozniej znow dostawiam do tej samej, ale jak widze, że jest już baardzo wiotka, to przekładam na drugi. Karmienie trwa okolo 20min w sumie. Na spiocha troszkę dlużej, ale nigdy nie karmilam dluzej niż jakies 30-40min. Piersi w ciągu dnia również mam raczej miękkie, w nocy trochę gorzej, bo z wiadomych względów - przerwy miedzy karmieniami - robią się twarde i są wyczuwalne wlasnie te guzki.. x Aneta.. Co do wozka.. nie wiem jaki masz teren i jakie kola wybralas, ale namawiam do pompowanych. Ja się sparzyłam i wiem, że wygląd wózka to nei wszystko, fora porównawcze sobie a muzom,a rzeczywistość swoje. Mam nadzieje, że uda Ci się trafic taki wózek, że będziesz zadowolona. P.S> Wygląd to tylko taki miły dodatek - funkcjonalnosc to jest to! Aby spacerki były przyjemnościa.. ja jutro właśnie dzwonie do serwisu mutsy na Polske i zamawiam koła pompowane. Niestety mają tylko na tył.. mam nadzieje, że dopomogą mi na tyle, że spacery przestaną być udręką. :( Oby tylko przesyłka mnie nie kosztowala fortune! Głaski dla brzusia... :-) x Kanapko.. Stawiam na gazy - naprawdę. No u mnie moze jeszcze dojść problem tego refluksu, bo czytalam, ze przy nim dzieci również nerwowo jedzą. ale twój Damianek nie ulewa, prawda? jak zaczyna sie denerwowac, przerwij karmienie i odbij go.. a jak czujesz, ze w piersi zrobił się flaczek, to daj mu drugiej.. Ale też nie za szybko, żeby nie skonczyło się na tym, że bedzie jadł samo "chude", a tresciwego nie, bo za szybko zmienisz piers. Eh, ciągle coś.. prawda? :-) Pępek odpadł po jakichś10dniach, kilka koljenych sączyła się jeszcze krewka, ale to tylko po kapieli, jak pępuszek namókł. i przyznam Ci sie, że ja dopiero zaczelam pryskać tym osteniseptem (czy jakoś), kiedy wlasnie odpadł i ta krew się pokazala. Wczesniej niczego nie uzywalam. Tu nie kazali. Wydaje mi sie, że nie powinnas sie martwic że wciąz "dynda", dopóki nie sączy sie stamtąd żadna wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Michas zaczał sie uśmiechać tydzien temu, czyli jak ukonczyl 6tyg., na poczatku bardzo rzadko, a teraz doskonali tę umiejętność, co sprawia mu nie lada przyjemnośc, bo micha mu się jarzy, co wprawia w zachwyt mamusie i tatusia. Tak samo z samogłoskami.. czasem nawet wydąbedzie jakieś "guuuu" :-) x Kini... no smrodek z tej kapuchy był okropny... :-) Jak sie już zrobi taka ciepla i zwiędnie :-D ja laktat. tez nie uciągalam.. Dopiero Maly mi ladnie ściągal.. ---- i tu wlasnie do Agaolci - laktator nie uciągnie Ci tyle co Jasiek, więc nie masz co porównywac i wmawiac sobie, ze ściagasz tyle i tyle, czyli w Twoim mniemaniu zbyt mało, bo jasio uciągnie sobie tyle, ile potrzebuje, a dziecko ma inną technike ssania niż laktator, przecież wiesz... x Morganna.. słysząłam o tych strasznych rzeczach .. a karmienie miało być takie przyjemne,, :-) Wszedzie na plakatach promujacych karmienie naturalne uśmiechniete panie i zdrowe, grubiutkie bobasy,.. :-) x Usciski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! kaska0211 z tego co piszesz to raczej ciąża ale żeby się upewnic to powinnaś zrobić hcg z krwi dwukrotnie , wtedy będzie wiadomo. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz agaolciu jest jakby lepiej to zgrubinie póki co zniknęło , zobaczymy czy przez noc nie pojawi się znów jak będę miała dłuższą przerwę w karminiu. Masowałam , rozgrzewałam i spałam z kapustą ;-) noszę w staniku taki żelowy okład co można nagrzewać , to wygodniejsze niż termofor. Też mi zależało bo od początku miałam problem z tą laktacją i tak o nią walczyłam..a jak się ustabilizowała to teraz to..mam nadzieję że to przejdzie i nie wróci bo boję się drenażu :-( Twój Jasio napewno też będzie takim słodkim pyzulkiem zobaczysz , to że Ola miała takie problemy z refluksem nie jest przecież przesądzone że On też.Niemowlęta mają to do siebie że często mają problemy brzuszkowe różnego pochodzenia , odżywiały się przecież tyle miesięcy przez pępowinę wiec teraz zanim ruszy ten przewód pokarmowy i będzie działał jak należy to trzeba czasu ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapka nie słuchaj takich głupot i nie daj się sprowokować. Jeśli się pręży i póki nie dokuczają mu inne dolegliwości to spróbuj w czasie karmienia go spionizować żeby sobie odbił lub się wyciszył i karm dalej. Moja Emilka do tej pory czasami nie chce cyca a to jak jest zmęczona a to jak się wścieka że nic nie leci np teraz jak miałam ten zastój a to poprostu jak nie jest głodna itd. I dzieci są tez często niecierpliwe więc spokojnie do tego podejdź , jeśli to chwilowe i nie traci na wadze to nie martw się na zapas i nie słuchaj ''dobrych rad'' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta 84 piekny wozek. dziewczyny jak ubierac noworodka w domu w zime? czy np body na krotki rekaw i pajac na to starczy? a kiedy body na dlugi rekaw zalozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- tak jak pisze Joasienka, body na dl.rekaw plus spioszki/polspioszki.. No i wszystko zalezy od tego jak cieplo bedziesz miec w mieszkaniu... wwwwwwww Lonia- co do wozka to ten co wybralismy na szczescie ma pompowane kola, wszyscy od poczatku mi mowili, zeby wlasnie takie wybrac, wiec posluchalam :) Trzymam kciuki za tania przesylke. Dobrze, ze mozna takie rzeczy dokupic, aczkolwiek szkoda, ze odrazu nikt Cie nie uswiadomil, ze pompowane sa o niebo lepsze, no ale w koncu to nasze pierwsze dzieciatka, to skad mamy wiedziec co jest dobre a co nie?:) wwwwwwwwwwwwww Milego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos wózków to powiem Wam dziewczynki ze ja kupiłam wozek na wygląd i jestem zadowolona. Był bardzo tani 1100 zł, kupiłam taki bo postanowiłam zainwestować w spacerowke. Wprawdzie fotelik mocowany na pasy nie jest zbyt wygodny, ale mozna sie przyzwyczaić. Kupiłam polski wozek firmy Dada Paradise, przepiękne wzory, zobaczcie na stronie. Ja mam biały, marynarski.. Jedyna wada- pompowane oczywiście koła trochę smierdzialy plastikiem, dzwonilam w tej sprawie do producenta. Trzeba by było wcześniej sie upewnić ze sa inne lub wywietrzone np z ekspozycji. I bardzo ważna rzecz w wózkach- skretne koła oczywiście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglądają śpioszki? Bo ja szczerze mówiąc nie wiem. Rozróżniam tylko body i pajacyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna spiochy sa bardzo podobne do pajaca.Pajac jest na dlugie nogawki i dlugi rekaw,a spiochy sa na dlugie nogawki i bez rekawkow tzn.na szelki zapinane najczesciejna Zatrzask,zakladane na kaftanik czy body.a pol spiochy to takie jak spodenki tylko ze stopami,jak spiochy tylko do pasa najczesciej na szerokiej gumie.nie wiem czy zrozumiale wytlumaczylam.kiedy przyjezdzasz do Polski na dalszy szal zakupowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgana- spioszki to cos jak ogrodniczki, bo nie wiem jak inaczej to wytlumaczyc:) z tym ze sa na cale nozki, lacznie ze stopkami.. A polspioszki to to samo ale bez szelek, cos ala spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja spiochow prawie w gole nie ubieram. sa mi niewygodne.. body plus polspiochy - najlepszy zestaw, lub zamiast body - kaftanik. moj maly cos marudny dzis.... czyzby jesien nadchodzila..? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia- ja nie mam ani jednej sztuki spiochow i tak samo nie mam zadnych pajacykow, no jedynie 3 szt, ale tylko i wylacznie do spania..Tez jestem za zestawem body+ polspiochy :) A co do jesieni to dzisiaj w Poznaniu naprawde jesienna pogoda, szaro,ponuro i do tego zimno. Ale ponoc od jutra zas ma byc ladna pogoda, no zobaczymy... Dobrze ze ciuszki juz popralam:) Jutro ma przyjechac lozeczko:) a wlasnie dziewczyny, kiedy Wy skladalyscie lozeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Bardzo dziękuję Kiniusi, za to, że zdała relację z faktu, że urodziłam, bo nawet nie miałam skąd napisać. Jesteśmy z Mateuszkiem już w domu i powoli uczymy się siebie. Muszę przyznać, że jak narazie mam bardzo grzeczne dziecko :) je, śpi i robi kupy. Na początku bardzo panikowałam, bo nie umiał złapać piersi, a na dodatek jak to po cesarce, miałam bardzo malutko pokarmu. I wpadłam w ryk, on płakał i ja płakałam ;) Na szczęście szybko nauczył się ssać, a ja przy moich miseczkach "D" mam pokarmu, że mogę inne dzieci dokarmiać :) Duże ukłony i podziękowania dla Kiniusi, ona wie za co 👄. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mam pytanie do mamusiek karmiących piersią. Czy według Was to normalne, że maluch jednego dnia chwyta pierś kilka razy, a następnego ssie niemalże cały dzień? Nie mogę go dziś od siebie oderwać, co go powolutku odłączę to się budzi. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Całuję Was wszystkie, także nowo przybyłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja złożyłam łożeczko na dwa tygodnie przed porodem, może złożyłabym wcześniej, bo jak w moim przypadku nigdy nic nie wiadomo, poszłam na patologię do szpitala nagle, bo z cholestazą, a wróciłam do domu z dzieckiem :) , z tym, że ja mam bardzo małe mieszkanko i nie mogłam go złożyć wcześniej, bo bym się z tym wielkim brzuchem o nie potykała ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kiniusiu Skarbie co tak nagle z tą laktacją? Wszytko było dobrze, przeziębiłaś sprzęt do karmienia? A na co ta kapusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karinka gratuluję Leosia kolejny chłopaczek forumowy się urodzi :D Agaolciu dziewczyny dobrze pisza że nie mozesz porównywać sciąganego mleka z tym wypitym przez maleństwo bo jednak ono z reguły wie jak ssać i robi to tak jak trzeba i wyciąga tyle ile mu potrzeba, ale masz już córę więc to na pewno wiesz. I twój Jasiu nie musi mieć refluksu to że ulewa to większość dzieci tak ma no chyba że jest to chlustanie i notoryczne, i dodatkowo nie przybiera na wadze. Kaska tak jak kinia pisała zrób 2 x bete to będziesz wiedziała na 100 ale oczywiście druga blada kreska może oznaczac ciąże Kanapeczko widzę ze twoja tesciowa ma teorie z czasów prehistorycznych z tym karmieniem ale moja ma podobnie wiec się nie martw ten typ tak ma :D olej to i tyle, dawaj Damiankowi często cycusia jak chce, a jak się denerwuje to podnies do odbicia u mnie to działało, i szybko mineły nerwy bo się nauczyła dobrze ssac. Lonia ma rację co do wózka koła pompowane to podstawa, przednie skrętne też są bardzo wygodne, gondola żeby była dość duża bo jednak jak rodzicie po wakacjach to już robi się coraz zimniej a do marca pasowało by pojezdzic w gondoli a jednak maluchy rosną mega szybko. Ala już od 5 m-ca zaczeła jezdzic w spacerówce bo po pierwsze się nie miesciła a po drugie łapała się boków do wstawania i denerwowało ją to że widzi tylko niebo i drzewa a teraz to łepetynka kręci się "w kółko" :D Dobra ide sie szykować do pracy szybka kawka z mamą i zmykam Wieczorem prześle wam linka do boskich czapeczek dla dziewczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu, Kini, Gościu - dziękuje za ciepłe słowa - uspokajające ... Właśnie czytałam was wcześniej ze pisałyście żeby ustawiać do pionu i tak zaczęłam robić. Biorę na rączki (czasem kilka razy) i wyciszam. A wczoraj to aż na tych moich rączkach odleciał ;) A jak myślicie? Można pić herbatkę melisę? Kini - mi położna mówiła ze jest jakaś maść na antybiotyku od odparzeń pupy - ciężka nazwa na literę T. Chociaż sudokrem działa. Nie wiem skad te zaczerwienienia - są, znikają, potem są znowu. Dbam o jego pupę, wietrze zawsze godzinę rano i czasem po parę minut przy zmianie pieluch. Myję dokładnie. Czasem nawet mydełkiem jak widzę ze pupcia dalej żółta, niedomyta - dbam - więc skąd te zaczerwienienia?? Wczoraj teściowa pilnowała małego jak spał i wyskoczyłam do miasta - och jak dawno nie byłam. Potrzebowałam kupić małemu czapeczkę taką by na uszki zachodziła. Kupiłam - choc cienka - nie ma grubych - jeszcze nie sezon. No i kupiłam kombinezonik bo już zimno a mam, ale za duży na niego. Teraz mogę byc spokojna że niezmarznie. Buziam - idę na wietrzenie pupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinii77
Hej!! Anka cieszę sie ze już psychicznie lepiej, z każdym dniem będzie lepiej, nie musisz mi dziękować doskonale rozumiem sama przez to przecież przeszłam jak i my wszystkie zreszta w mniejszym lub większym stopniu :-) super ze masz pokarm i nie musisz sie o o martwić i dokarmiac sztucznie , naturalnie to naturalnie. Mam nadzieje ze położna wyjaśniła Ci wiele rzeczy i jesteś spokojniejsza. Dajcie o siebie z Mateuszkiem i zaglądaj w wolnej chwili :-* Moje kłopoty z ze sprzętem narazie minęły ale sie nagimnastykowalam .. A kapuste sie przykłada zmrozone liście żeby zmnijszyc obrazek i wyciągnąć gorączkę :-* Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapko dzieci maja wrażliwa skórę czasem wystarczy chwilami jest zaczerwienienie, poza tym mocz i kupa są żrace. Jeśli zaczerwienienie jest mocne to możesz użyć sudokremu ale jeśli nie to nie trzeba aż tak silnie działać na skórę tlenku cyrku silnie wymusza skórę i potem jest jeszcze bardziej wrażliwa. U nas cuda działa masz alantan plus w mog leczylo wszystkie Zaczerwienienia. Maśc o która pytasz to prawdopodobnie Tormentiol ale może być tez Tribiotic jednak jeśli nie ma takiej potrzeby to tez nie stosuj na wyrost bo to jednak antybiotyk a odparzeniami pieluszkowymi skóra powinna sobie sama poradzić :-) wietrz i często przemywaj wacikiem z woda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinii77
Hej!! Anka cieszę sie ze już psychicznie lepiej, z każdym dniem będzie lepiej, nie musisz mi dziękować doskonale rozumiem sama przez to przecież przeszłam jak i my wszystkie zreszta w mniejszym lub większym stopniu :-) super ze masz pokarm i nie musisz sie o o martwić i dokarmiac sztucznie , naturalnie to naturalnie. Mam nadzieje ze położna wyjaśniła Ci wiele rzeczy i jesteś spokojniejsza. Dajcie o siebie z Mateuszkiem i zaglądaj w wolnej chwili :-* Moje kłopoty z ze sprzętem narazie minęły ale sie nagimnastykowalam .. A kapuste sie przykłada zmrozone liście żeby zmnijszyc obrazek i wyciągnąć gorączkę :-* Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapko dzieci maja wrażliwa skórę czasem wystarczy chwilami jest zaczerwienienie, poza tym mocz i kupa są żrace. Jeśli zaczerwienienie jest mocne to możesz użyć sudokremu ale jeśli nie to nie trzeba aż tak silnie działać na skórę tlenku cyrku silnie wymusza skórę i potem jest jeszcze bardziej wrażliwa. U nas cuda działa masz alantan plus w mog leczylo wszystkie Zaczerwienienia. Maśc o która pytasz to prawdopodobnie Tormentiol ale może być tez Tribiotic jednak jeśli nie ma takiej potrzeby to tez nie stosuj na wyrost bo to jednak antybiotyk a odparzeniami pieluszkowymi skóra powinna sobie sama poradzić :-) wietrz i często przemywaj wacikiem z woda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×