Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

dziewczyny jescze pytanie do tych ktore juz karmia swoje pociechy... kolezanka ma coreczke ktora na widok lyzki zaciska buzie i amba fatima.. nic nie chce.. macie jakies rozwiazania zeby ja zachecic do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morgana polecam ci na sutki masc lansinoh taka fioletowa ja dostalam na allegro w pl trudno ja gdzie indziej dostac w innych krajach podobno latwiej. mi ulge przyniosla po tydniu stosowania wszystko wyleczone lacznie z krwiakami a polecila mi ja znajoma, tej znajomej inna znajoma i kazda byla mega zadowolona ja rowniez http://www.bangla.pl/opinie/p14360/lansinoh-for-breastfeeding-mothers-lanolina tak wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Alissma.. Moje dziecko nie mialo większych problemow w nocy, o ktorych pisze Agaolcia, jedynym objawem refluksu bylo wlasnie ulewanie.. I o dziwo moj Michas wiecej przybieral jak ulewal, niz teraz, kiedy ulewanie ustalo... Moze po prostu je teraz mniej, i mimo, ze zostaje wiecej jedzoenka w brzuszku, to przybiera mniej... Nie daj sie zbyc pani dr. Jesli Twoim zdaniem ulewa wiecej niz jest to ta przyslowiowa łyzka, to przycisnij lekarza. Mnie ulewal po kazdym jedzeniu, moczylismy ok. 3 chusteczki hig., do tego w ciągu 2-3 dni brudzilismy 12 sliniakow. To była masakra... dziecko się męczyło, a my razem z nim. Niech lekarz sprawdzi gardełko, bo kwas podraznia, wiec jesli to refluks, to gardełko bedzie zaczerwienione. Życzę trafnej diagnozy i zdrowka dla malenstwa. x Morganna.. moim zdaniem nie musisz nigdzie dzwonic. Zapewne dostaniesz jakies papiery ze swojej "gminy", urzedu, czy czegos takiego i z tym do konsulatu. Wejdź na ich stronę, bo najprawd. tak jest teraz wszedzie, ze wczesniej musisz sie umowic. Oddajesz papiery, przy okazji wyrobisz paszport Małemu.. Oni wysyłają papiery sami do Pl. x Paula.. serdeczne gratulacje.... x My dzis u lekarza, Michas ma sie dobrze, dzis zaszczepiony juz 3. dawką. Troche marudny. Waży 6kg, przybywa miarowo, wiec pani dr nie kazala sie martwic.. Mozemy wdrozyc juz warzywkai kleiki, a z glutenem poczekac jeszcze mc. Noidzis mielismy generalna próbe jedzenia lyzeczką i chyba zle wybralam pore, bo byl marudnawy i w sumie zjadl moze jedną łyżeczkę heheheh... x Marietanko.. a jak Ola po szczepionce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki byłam u doktor,poleciła mi kupić w aptece bebilon nutriton tak jak pisał gość. Pierwszy raz teraz podałam, po posiłku pierwszy raz nie ulała. Zobaczymy na dłuższą metę jak to będzie działało. Wagowo ślicznie przybiera więc problemu z tym nie ma. Loniu wiem co przeżyłaś bo u mnie na okrągło z kolei pieluchy mokre i piorę.Podkładam je wszędzie dosłownie,pod buźkę jak karmię,pod główkę jak leży,no masakra jakaś. Mam nadzieję,że się już to skończy bo mała naprawdę się męczy a ja razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alissma.. czyli karmisz butlą, tak (mm)? No to fajnie, że taka szybka reakcja.. super byłoby, gdyby ten stan się utrzymał... Informuj nas,,, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Gratulacje!!! Szybkiego powrotu do domku i dużo zdrówka dla Synka. Czekamy na relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu nie, ja karmie piersią. Ten bebilon mieszam z moim troszkę odciągniętym pokarmem i daję pół łyżeczki do buzi przed przyłożeniem do piersi.Tak mi doktor powiedziała i tak zrobiłam i o dziwo pomogło bo mi pierwszy raz nie ulała po posiłku :)zobaczę jak na dłuższą metę to będzie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka Jak ja zaczęłąm Wiktorię karmić łyzeczką, to początki były trudne, bo ona nie roumiała co jej wkładam do buzi, a jak już coś zjadla to zanim jej podałam drugą łyżeczkę to płakała, bo nie leciało jedzenie. Po prostu musi się przyzwyczaić. Po wielu próbach nauczy się. Są też takie buteleczki z łyżeczką, które mają też za cel naukę jedzenia łyżeczką, ale ich nie używałam, więc nie mogę poradzić.Nie wiem czy Gusia takiej nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dziewczyny było tak. Napisał mąż smsa że poczta do mnie. Poszłam po nią podczas spaceru. Zaprosił nas wprawdzie do siebie ale ja powiedziałam NIE i dodałam że jeszcze nie skończyłam terapii. Powiedziałam mu że na następny dzień będę po 13ej szła na spacer w tym i tym kierunku i jak chce zobaczyć syna moze przyjechać - przyjechał - gadaliśmy. Na koniec wkładał kasę do wózka ale jej nie wzięłam - powiedziałam że kasa nie da mu taty. On tam mi mówił o powrocie, ale ja nie. Powiedziałam ze na 2 dzień mamy bioderka czy chce isć. Przyjechał i co więcej wszedł z nami do środka do pana dr (gdzie mężowi niewchodzili). Na kolejny dzień zaproponował by wpaść do domu na kawkę. Zgodziłam się. Ale że padał deszcz nieposzłam. Miał wieczorem pretensje, na co ja mu że widziałes za oknem jaka pogoda? Mogłeś zadzwonić zaproponować by po nas przyjechać. Poszłam na kolejny dzień - to była sobota. Po drodze teście akurat jechali - zatrzymali się ale ja obojętna - dzień dobry tylko odpowiedziałam. W niedzielę poszedł z nami do cerkwi bo chodzę z Damiankiem, ale gdy mały zaczynał kwiczeć oddawał mi aż w pewnym momencie mu mówię - jesteś ojcem i uciszaj dziecko, zainteresuj go czymś, pokaż palące się świeczki ... i chodził i pokazywał i mały był cicho. Prosił by wracać a ja że mam zaplanowany wyjazd do znajomych - to on by wrócić wieczorem, a ja że nie - w poniedziałek - ale na próbę. Dziewczyny - szłam - łzy same mi ciekły. Nawet w domu niepotrafiłam ich powstrzymać. Damian był taki jak ja - płakał. On go weźmie - płacze, u mnie spokojny. Aż w pewnym momencie położył go do łóżeczka i załamał się mówiąc że ktoś Damiana zaczarował ze nie chce do niego - na co ja "dziwisz się?"i dodałam że toż nie mogłam nabuntować dziecka chyba - nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbijam tekst na raty bo całość nie idzie. Aaaa jak przyszłam do niego w odwiedziny na kawke to ciasto upiekł. A jak wróciłam do domu to pościel prał i zmieniał, obiad zrobił... W nocy też mały płakał.Ale już powoli łapie klimat, ale są momenty że nadal chce do mnie. A ja teraz do męża - pilnuj - ja paznokcie pomaluję, zmień pieluchę bo ja film oglądam, polulaj do snu (choć z lulaniem marudzi i wtedy wymiętam bo szkoda mi go a u mnie zasypia migusiem) Ale teraz już go tak nieograniczam. Wczoraj tradycyjnie od kupki chciał uciec. A ja zmieniaj - ja film oglądam. A co! I jest tak jak być powinno, choć sprzeczamy się. Przyszły do mnie koleżanki jeszcze w odwiedziny i kupiły mate grającą i baterie wylały. Poprosiłam by przyniósł śrubokręt - fukną. No i za te fuknięcie zwróciłam mu uwagę jak one poszły. A on że ja go ganiam jak Fafika. A w końcu to męska robota i dziewczyny przyszły do syna,wiec nie dla mnie. I zaczął mi .... I niewytrzymałam i dałam mu ze nie po to wróciłam by nerwy tracić, że jak ma tak być dalej to ja się spowrotem pakuję. Powiedziałąm, że nawet uczuć nie umie pokazać, ze kiedyś komplementy mi mówił, kolacyjki robił. Ech jak mu dałam. I chyba przemyślał bo jak Damian usnął to słyszę lodówka chodzi - głodny. A on przyszedł do mnie do sypialni i mnie na ręce. Ja mu ze zawsze mówił że ja ciężka .... Wziął mnie do salonu a tam kanapeczki, świeczucha. Nie wiem - jeszcze nie wierzę w jakąś zmianę, bo nie wiem czy tu nie chodzi o to że za tydzień w niedzielę są chrzciny u jego siostry i on kumem i łyso może by było przed rodziną że mnie z dzieckiem nie ma. I mu to powiedziałam, że ciekawa jestem jak będzie po chrzcinach .... czy specjalnie mnie nie zwabił. Szczerze mówiąc to chyba o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapko gdyby to bylo tylko ze wzgledu na chrzest to ja niewiem... Pewnie stara nakazala synkowi byc milym dla ciebie,poza tym ludzie gadaja... a do tego chlop potrzebuje baby,pouzywa troche i znudzi mu sie rola tatusia,juz pokazal ze niewiele go to dziecko obchodzi. albo stara spowoduje kolejna klotnie i zacznie sie zabawa od nowa,a dziecko potrzebuje stabilizacji i poczucia bezpieczenstwa,pomysl czy jestes w stanie mu to w tym domu zapewnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty masz stylistyke kanapko ni składu ni ładu po zawodowce jestes czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 Mamusie 🌻 Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia ......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ........... Radzyń Podlaski Edi88............. 27.08.2013 .................................... Anka1979 ...... 30.08.2013 .................................. Legnica Sanders 78..... 18.09.2013 ........................... .......Wrocław AnetaG84 ...... 15.10.2013 ........CC......Lilka.........Poznań Milka667 ........ 26.10.2013 ....... CC ....Igorek Anulka8585 ... .29.10.2013 ....... CC .... Morgana ........ 13.10.2013 ........SN.....Wojtuś Paula-111 .......14.11.2013 ..........CH........... 🌻 CIĘŻAROWECZKI 🌻 olaolalalaa ..... 28.12.2013 .......................... Lisapanda ..... 24.01.2014 ..........CH ........... Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .......................... Łódź Margot28 ....... 06.02.2014 .........CH............ Karina2709 .... 16.03.2014 .......................... Biedrona84......06.04.2014 ..........................Gdańsk GosiulaK.........24.03.2014..........CH............Ostró w Wlkp. Paula gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to ja 🌻 Alicjo to super że to bebiko neutrion zaczeło działać na twoją córę. U nas też na początku tetrowe pieluchy wszedzie były podkładane i na okrągło prane :D Ale minęło i teraz tylko czasem do jedzenia używam a mam ich stertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu stylistyka kanapki jest zupełnie zrozumiała , a jeśli Ci nie odpowiada to nie czytaj. Powinnaś też wiedzieć że Polska dzieli się wiele regionów gdzie ludzie mówią tzw dialektem i nie ma to nic wspólnego z wykształceniem , więc odpuść sobie te głupie komentarze bo są po prostu nie na miejscu. Powinnaś się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula gratuluję mamusiu!!! Odpoczyw aj i czekamy na wieści :-) Zzzzzzzzxxxxxxx Kanapka trzymam kciuki zeby sie wszystko ulozylo po Twojej mysli ;-) Zzzzzzzzzzzxxxxx Edzia Emilka tez z piciem roznie z reguly bawi sie tym smoczkiem niż pije.pare lyczkow z reguly ale planuję kupic jej jakis kubeczek z dziubkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jeszcze raz dzięki za Wasze gratulacje i za rady. Ja już jestem w domu, mogłam zostać dłużej w szpitalu (tu trzymają 3-5 dni), ale już nie chciałam. Pierwsze dni macierzyństwa nie są łatwe - my walczymy z karmieniem. Mój mały jest śpiochem, gdy nie trzeba :) Zasypia przy piersi momentalnie, muszę się mocno męczyć, żeby ssał, nie zawsze się udaje. Już w szpitalu dostał trochę mieszanki, poza tym, gdy nie wysysa wystarczająco, odciągam pokarm, żeby pobudzić laktację, bo sama do dojnych krów nie należę :) No i tak mijają godziny. Poza tym u mnie wszystko OK. Czuję się całkiem nieźle, mimo szwów na dole (pęknięcie). Nie mam ogromnych skoków hormonów. Wiadomo, są, ale po Waszych opowieściach byłam przygotowana na gorsze samopoczucie. No cóż, pewnie jeszcze baby blues mnie dopadnie, na razie hormony w miarę pod kontrolą. Paula, bardzo się cieszę, że już też tulisz Mateuszka. Od początku ciąży bardzo Ci kibicowałam (jeszcze na bocianie nawet) i cieszę się, że miałyśmy nie tylko "bliźniacze ciąże", ale teraz też niemal "bliźniacze dzieci" :) Życzę Ci pięknego macierzyństwa no i czekam z niecierpliwością na Twoją relację! Któraś dziewczyna pytała o skurcze łydek - ja je miałam może ze dwa, trzy razy, powstają chyba od niedoboru magnezu. Z tym że z magnezem trzeba uważać pod koniec ciąży, bo hamuje skurcze, a przecież nie o to chodzi w porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu, dopiero co zauważyłam błąd w tabelce: Morgana ........ 13.10.2013 ........SN.....Wojtuś Zmień proszę na Morgana ........ 13.11.2013 ........SN.....Wojtuś To prawda, że czas szybko leci po porodzie, ale nie aż tak :) Nie ma bata, miesiąc jeszcze nie minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny - ja nie chcę by tu wyszła jakaś kłótnia przeze mnie. Kto co uważa niech se pisze, ale niech nie skłóca mnie z Gusią, bo wiem że to nie ona. A nawet jeśli ma prawo jak każdy z nas. Nie mam zamiaru prowadzić dochodzenia. A ja dziś dziewczyny byłam odwiedzić bliźniaki. Jakoś wytrzymałam wizytę, bo co spytam o coś szwagierki odpowiadała mi znawczyni wszystkiego - teściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to proszę nie mieszać w te gierki, jak będę miała coś do kanapki to na pewno napiszę :D. Mnie to ani ziębi ani parzy jaką kto ma stylistykę, nawet jakby był po zawodówce to co mi do tego. Szkoła jak każda inna i nie umniejsza nikomu. No ale każdy ma swoje zdanie :D Kanapeczko pamiętaj że ja jestem za tobą i Damiankiem. I wierze że będzie dobrze 🌻 Mamusie 🌻 Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia ......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ........... Radzyń Podlaski Edi88............. 27.08.2013 .................................... Anka1979 ...... 30.08.2013 .................................. Legnica Sanders 78..... 18.09.2013 ........................... .......Wrocław AnetaG84 ...... 15.10.2013 ........CC......Lilka.........Poznań Milka667 ........ 26.10.2013 ....... CC ....Igorek Anulka8585 ... .29.10.2013 ....... CC .... Morgana ........ 13.11.2013 ........SN.....Wojtuś Paula-111 .......14.11.2013 ..........CH........... 🌻 CIĘŻAROWECZKI 🌻 olaolalalaa ..... 28.12.2013 .......................... Lisapanda ..... 24.01.2014 ..........CH ........... Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .......................... Łódź Margot28 ....... 06.02.2014 .........CH............ Karina2709 .... 16.03.2014 .......................... Biedrona84......06.04.2014 ..........................Gdańsk GosiulaK.........24.03.2014..........CH............Ostró w Wlkp. 🌻 Morganna poprawione Buziaczki dla Wojtusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu - chciałam ci napisać wiesz gdzie ale zapomniałam się twego imienia, ale już wiem. Wiesz że ja jestem zakręcona.... ;) Nieprzejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka - życzę wszystkiego dobrego i powodzenia wobec tego :) Mam nadzieję, że teraz wszystko się ułoży. --- Byliśmy dzisiaj na USG w 30 tc, no i się okazało, że TP przesunął się na 30.12 :( Tak czułam, że będzie wcześniej, ale nie sądziłam, że aż tyle, jak patrzyłam na różne parametry to faktycznie, najmniejsza część oszacowana jest na 33 tc. Pani doktor skomentowała: "No Calineczki to z tego nie będzie". W związku z tym coraz mniej nastawiam się na sn. Okazało się też, że jakiś przepływ w jednej nereczce jest trochę za bardzo poszerzony, ale kazała się tym nie przejmować, tylko przy porodzie powiedzieć ,żeby mu USG zrobili. Trochę się martwię, ale idę we wt do swojego lekarza i zobaczę, co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda - byłoby mi miło gdybyś urodziła właśnie tego dnia :) iż to moja data urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Oby wam się ułożyło. Też uważam,że powinnaś dać szansę swojemu mężowi, Może w końcu zda sobie sprawę co to znaczy być ojcem. Może przemyślał, a może ktoś mu przemówił do rozumu, a jakbym miała taką sytuację, to dałabym szansę, żeby później nie żałować, bo w końcu to chodzi o dobro Damianka. Oczywiście nic na siłę. No i jestem zdania, że my możemy Ci doradzić to i owo, ale to Ty najepiej znasz swojego męża i Ty wiesz najlepiej sama co masz zrobić aby Waszej trójce było jak najlepiej. Po prostu musisz słuchać swojego serca. Na pewno teraz masz jakieś obawy, bo się na nim zawiodłaś ale zobaczysz sama jak będzie. Kini Wczoraj kupiłam niekapek 360 stopni z lovi 6m+ i Wiktoria piła z niego chętnie. Trochę swiadomie,żeby się napić a trochę przy okazji gryzienia ustnika. W związku z tym, że swędzą ją te dziąsełka to gryzie wszystko co popadnie i ten ustnik bardzo jej przypadł do gustu. Kupiłam w komplecie 6m+ i 9m+. A tak poza tym wszystko ok. Wiki ładnie przyzwyczaiła się do tego hełmu, nie protestuje. Musieliśmy go wprawdzie zdjąć na 24 godz, bo teraz jest faza przyzwyczajania się skóry i w tym miejscu gdzie jest największy ucisk to pojawiło się zaczerwienienie. Lekarz kazał nam zdjąć i smarować maścią przeciw odparzeniom i jak zniknie ten czerwony placek to znów założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa panda powiem ci nie slyszalam zeby komus termin przesuneli o 3 tyg ze wzgledu na parametry. Czy bedziesz miala cc wczesniej bo cos tam sie dzieje? Nie nastawiaj sie tez ze bedzie wczesniej bo niekoniecznie musi sie to sprawdzic. Trzymam kcuiuki zeby bylo dobrze a dzidzius calineczka nie calineczka co za roznica :-) 🌻 Kanapeczko spoko ja cie rozumiem :-) 🌻 edzia to super ze Wikusia nie protestuje chyba wie ze to dla jej dobra w koncu to madra dziewczynka. Wlasnie tez myslalam o tym kubku z lovi ale ostatnio moja zalapala mozna tak powiedziec picie z nuka takze jestem zadowolona 🌻 milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżance przesunęli termin o kilkanaście dni przez parametry, a urodziła jeszcze wcześniej, ale to chyba różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Mamusie 🌻 Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia ......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ........... Radzyń Podlaski Edi88............. 27.08.2013 .................................... Anka1979 ...... 30.08.2013 .................................. Legnica Sanders 78..... 18.09.2013 ........................... .......Wrocław AnetaG84 ...... 15.10.2013 ........CC......Lilka.........Poznań Milka667 ........ 26.10.2013 ....... CC ....Igorek Anulka8585 ... .30.10.2013 ....... CC ....Dawid Morgana ........ 13.11.2013 ........SN.....Wojtuś Paula-111 .......14.11.2013 ..........CH........... 🌻 CIĘŻAROWECZKI 🌻 olaolalalaa ..... 28.12.2013 .......................... Lisapanda ..... 24.01.2014 ..........CH ........... Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .......................... Łódź Margot28 ....... 06.02.2014 .........CH............ Karina2709 .... 16.03.2014 .......................... Biedrona84......06.04.2014 ..........................Gdańsk GosiulaK.........24.03.2014..........CH............Ostró w Wlkp. 🌻 Morgana może masz rację ale raczej przez źle wyliczoną datę porodu się przesuwa niż przez parametry, nie kłócę się bo do końca nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - pytanko do mam. Loniu - ty jesteś na podobnym etapie. Damianek trzymany za rączki podciąga się do siadania - okey - czytałam że to normalne. Ale ... czy mogę w związku z tym trzymać go na kolanach w pozycji siedzącej? Myślę że nie, ale wolę spytać. I wracając do rozszerzania diety - słoiczki - które najlepsze ? Bobovita, Gerber czy Hipp ? I rozumiem że ową potrawkę należy podgrzać, tak? Jak to podgrzewacie? Miseczkę wkładacie do ciepłej wody czy może jakieś inne sposoby? No i te kleiki - kaszki. Lonia mnie tym zdjęciem zmyliła - podawać łyżeczką czy butelką? I butelka wystarczy 150ml czy ta większa? Bo akurat mam w domu butelkę 150 ale jak co kupię większą. Kini - jeszcze pytanko do ciebie. Pamiętasz jak pisałam że pediatra na kaszelek poleciła zakup wapna - syropku bananowego i w kropelkach wit.C - a nie spytałam ile czasu mam podawać? Czy mogę aż złużyję? Nieprzedawkujemy witaminek? Bo na opakowaniu jest napisane że po otwarciu ważne 3 m-ce. Dawać mu nadal czy samej najwyżej wypić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×