Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

anetka- bardzo ładne łóżeczko i w komplecie z materacem i pościelą nie tak drogo bo na początku myslałam ze to samo łóżeczko az tyle ;) kini- ło jezu teraz to jej to chyba przekaże choc ona o tym wie :/ ma tam dzwonic na dniach i wybrac i moze jeszcze zmieni doecyzję z tą glukozą zrobię jak mówisz a na wózek juz konkretny sie zdecydowałas ? a pościel jaką masz do tego łózeczka białego ;) ? z eutyroxem to mi tez moje endykronolog mówiła ze to nie szkodzi bo w sumie w ciązy tez by mogło ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, no no Kini... trzeszczymy juz to i owdzie.. :-D xxx Dziewczynki, nie martwcie sie, dotrwacie na pewno.. jesli nie do konca, to jak najdalej Wam sie uda.. Zobaczcie Gusię. Gusiu - szacuneczek raz jeszcze. :-) Trzymam za Was kciuki.. bedzie dobrze. xxx Powiem Wam, ze moj M. znow, daleki jest od jakiegokolwiek planowania co kupic, jaki wozek wybrac itp. Nie rozumie, ze faktycznie nie wiadomo jak dlugo bede mobilna, bo to roznie bywa. Drazni mnie tym niesamowicie i juz mu powiedzialam, ze jak pozniej zakupi cos, co nie bedzie mi sie podobalo, to go udusze dwa razy. Raz za nietrafiony zakup w moj gust, dwa - ze jak zwykle mialam racje, a On mnie nie sluchal... xxx Jeny, Aneta, łóżeczka super.. Oba bardzo mi sie podobają i by mi pasowały. Musze sie zastanowic, co oplaca mi sie kupic w Pl, a co tu, jak ceny..Tak jak Edzia mam zamiar czesc zwiezc z Pl., choc niestety auto nie z gumy :-) xxx Edziu, dziekuje bardzo za gratulacje.. Zlecialo bardzo szybko wbrew pozorom. Jeszcze tylko tyle samo czasu przed nami co za nami i juz wezmę Małego w objęcia. Ty tyle przeszlaś przez te ciąże. Życzę Ci, aby teraz to już było tylko z górki :-* xxx Jeny... duzy masz juz brzusio? Jak waga? MOj wciaz wydaje mi sie maly, choc pewnie niedlugo wyskoczy jak z procy.. xxx Martwi mnie jedno.. Czasem w brzuchu czuje jakby balon napelniony wodą.. czy to Mały się układa w miejscu, gdzie jest ciasno i tak Go czuję? Trwa to parę sekund.. stad mam wrazenie, ze jak tylko sie przemiesci to zaraz jest lepiej, choc nie wiem, czy to On... xxx buziaki dla Was i Bąbli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny pościel kupiłam 3 zmiany w ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20194790/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20172279/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60161325/ i jeszcze u nas w jg jest firma niemiecka ALVI gdzie mają wszystko dla dzieci bardzo dobrej jakości , popatrz sobie na www.alvipolska.pl do białego łóżeczka możesz sobie komponować kolory według uznania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny nad wózkiem jeszcze myślę , muszę wybrać się do Wrocławia do tego sklepu co mówiła Edzia i poprostu zobaczyć na miejscu. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Lonia , myślę że M nie będzie miał do Ciebie pretensji , oni te zakupy i decyzje zostawiają w naszej ''kwestii' więc raczej pretensji nie będzie.. Ale to prawda , przydałoby się więcej zaangażowania..ale cóż taka natura ;-) To uczucie balona też miewam , z czasem się nasili niestety. Nie wiem dokładnie co to ale myślę że dzidzia rośnie i uciska na nasze narządy. Ja np po jedzeniu jak wypełni mi się bardziej żołądek to brzuch mam napięty jak piłka aż oddychać nie mogę mimo że się wcale dużo nie najadłam, więc widocznie tak ma być. Jeszcze trochę , zobacz połowa już za Tobą teraz już z górki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu- gratuluję półmetka :-D ale ten czas leci !! co do brzucha to nooooo ostatnio stoje w sklepie w kolecje na mięsnym i pani do mnie mówi.. oj gdybym panią widziała wcześniej to bym przepuściła na co ja zaskoczona... ze nic sie nie stało ;) na co ona !! ja wiem jak ja sie czułam w ciązy zwłaszcza na tej końcówce.... myślałam ze opluję tą gablotę szklaną ze śmiechu ;)) pielęgniarka ostatnio jak spisywałą moje wyniki do karty ciązy patrzy tak na mnie i pyta.. to ile nam zostało do porodu :-D ? po czym patrzy w katę i znowu na mnie i mówi aaa to jeszcze troszkę nam zostało ;) loni bo ja dużo słodyczy jem :( w ogóle wiecznie głodna jestem i mi dupa strasznie poszła w boki, kurtki nie dopne waga tez sporo poszła w górę ale mam zamiar jak sie lenka urodzi mocno nad sobą popracowac ;) kini- czyli nie kupujesz tych ochraniaczy ? bo tą pościel rzeczywiście juz pokazaywałas kojarzę bardzo fajna i cena przystępna, jak w sklepie dziecięcym ostatnio za wózkami to własnie te pościele oglądałam z ochraniaczami i 150zł trzeba dac !! też mam dużo ciuszków dla małej, dzięki cioci kini z reszta odkryłam promocje w smyku ;) i tak nadgoniłam ze teraz sie zastanawiam czy nie bedę potrzebowała drugiej suszarki, bo jak zaczne prac to mi moze miejsca braknąć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini... dzieki za odp otym balonie.. bo pamietam jak Edzia pisala, ze to cos to moze byc skurcz.. Tak Edziu.? nie pomyliło mi sie cos? Wole myslec, ze wsio ok i ze to Mały sie rozpycha.. A co do M, to mialam na mysli, ze ja bede na niego zla potem, jesli sie okaze, ze jednak czasu wcale nie jest tak duzo jak mu sie zdaje i wiekszosc spadnie na jego glowe, no i pokupuje cos, za co bede zmuszona go udusic.. :-) ps. posciel ta kolorowa-w blekitach i w paski tez - przesliczna xxx jeny.. rozwalilas mnie normalnie.. :-D Dziekuje Ci za te porcje smiechu, ktora mi zafundowalas.. :-) U mnie jak u Kini, brzuch wywala po jedzeniu. Tez nie moge zjesc za wiele, szybko sie najadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu też tak może być że masz skurcze zapowiadające i wtedy brzuch na kilka sekund ''staje dęba'' , sztywnieje - tak to określają. Możesz wziąc nospę jeśli będzie Ci bardzo dokuczać choć z reguły chwilę trwa. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny mnie też rozbawił ten tekst w sklepie ,ale przynajmniej jakie masz z tego tytułu profity w kolejkach ;-) Ochraniacze ja mam ze 3 , dostałam w spadku ale nie są w ten sam deseń co pościel , ale to przecież nie szkodzi. Możesz też kupić w Ikei też maja w tych samych kolorach co pościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny a o dodatkowej suszarce właśnie dziś pomyślałam jak rozpakowałam te wszystkie ubranka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam jutro doktorka co to takiego... Ja buszuje po necie. Nie wiem co kupowac.. Czy lezaczek, taki glebszy, coby pelnil mi na poczatku funkcje kolyski, czy cos na wzor kosza Mojzesza..? Oprocz lozeczka oczywiscie.. Kosz M. po ok. 6 mc. pojdzie w odstawke, niektore lezaczki w sumie tez nie sa na zbyt dlugo. Sypialnie mamy na koncu mieszkania, wiec robiac cos w mieszkaniu, chcialabym miec oko na Malego. Znalazlam cos takiego http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-t4145-do-18kg-i3024711051.html http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-babelek-do-18kg-kurier-i3032767307.html http://allegro.pl/nowosc-lezaczek-bujaczek-relaksacyjny-maxi-i3021732448.html http://allegro.pl/lezak-lezaczek-bujaczek-4baby-palak-poduszka60x40-i3031204402.html Pierwszy i drugi wydają sie najbezpiecz. dla malucha na poczatku... co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jak miałam te skurcze, to ginekolog powiedziała mi, że w 28tc można już urodzić i powinno być wszystko ok, ale najlepiej wytrzymac do 31-32. Po prostu to co poniżej 30 tc niesie za soba pewne ryzyko, a powyżej 30 tc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu leżaczekto mam taki tylko że z niebieskim i powiem Ci że sprawdził się rewelacyjnie w pracy. Lekki i poręczny , możesz mieć dzidzie zawsze na oku i zabrać w dowolne miejsce w domu ;-) http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-maclaren-rocker-i3042566475.html Mam też taką huśtawkę , ona buja się i do przodu i na boki , a fotelik mozna wypiąć jako nosidełko, tylko że to już raczej do postawienia w pokoju niż do noszenia ;-) http://allegro.pl/hustawka-fisher-price-las-tropikalny-baterie-nowe-i3044217374.html Ten leżaczek fisher price co dałaś jako pierwszy kupiłam bym sama jeśli miałabym wybierać , chociaż wszystkie są śliczne . dobranoc dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu ja tez ten pierwszy bym wybrała, poczytaj sobie opinie na bangla o tych produktach.. chciałabym i taki leżaczek i taką huśtawkę tylko te ceny.. najpierw kompletuję te najpotrzebniejsze rzeczy, też najwięcej przez allegro, mam juz 3 butelki, smoczki, obcinaczki, grzebyczki, termometr, te wkładlki lakatacyjne, pieluszki tetrowe, podkłady z ceratki, dla mnie do szpitala podkłady, majtki jendorazowe itd a konca nie widac, wszystko kupiję u jednego dostawcy, teraz chce kupic z 3 koszule do karmienia do szpitala, szlafrok zeby juz o sobie nie musiec myslec ze czegos mi braknie, łózeczko tez przez neta, wózek chyba tez.. edziu to jeszcze muszę wytrzymac jakes 6 tyg, nawet nie wiedziałam ze tak jest..w czwartek na 13 mam wizytę, ciekawa jestem jak malutka podrosła i ile juz wazy alez dzi ponury dzien brrr a podobno za dwa tyg tempertura dwucyfrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny79 Wytrzymasz! Melduję się po wizycie. Zrobiono mi to trzecie usg z pomiarami i moja Malutka nieźle urosła, waży już 1400g, więc sporo. A podobno ten ucisk na podbrzusze, który mi towarzyszy często, to spowodowany jest ułożeniem mojej Malutkiej. Leży pośladkowo niestety i uciska na pęcherz oraz miednicę swoją dupką, ale mam nadzieję, że się jeszcze obróci. A główką naciska mi na wątrobę, stąd mam te bóle pod żebrami po prawej stronie. Lekarka mówi, że wszystko ok, także mam nadzieję, że tak już pozostanie. A miałam badanie glukozy też dzisiaj. Dałam radę wypić ją bez cytryny, nie było aż tak źle, teraz tylko czekać co z tego wyjdzie. Teraz mam wcześniej kolejną wizytę, zamiast 4- ch tygodni muszę przyjść za 3 tygodnie czyli 19 marca. Dzisiaj też robiłam zakupy w Smyku przez internet i kupiłam parę rzeczy m.in. kocyk, śpiwór, rożek, pieluchy różne, pościel, przewijak, butelkę, skarpetki a wszystkie ubranka planuję kupić we Wrocławiu jak będę teraz w Weekend. No i chcę zamówić łóżeczko oraz wózek. Także coś się zazęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu to super że z Malutką ok , widzę że Twoja jest podobnie ułożona do mojej i też mam nacisk na żebra , czasem aż brak tchu. Słuchaj chciałam Cię zapytać , czy Ty teraz byłaś na tym trzecim prenatalnym usg tzw wzrostowym? Bo wiesz ja miałam te dwa - przesiewowe i potem połówkowe i tej klinice prenatalnej mi powiedzieli że to trzecie badanie jest już płatne i że mogę je zrobić w gabinecie u lekarza . Chodzi mi o to w jakim tygodniu można je wykonać, żebym zdążyła się umówić. I co tam badają wymiary dziecka czy rośnie prawidłowo czy jeszcze coś? Nie mogę znależć informacji na ten temat. A po zakupy to może też wybiorę się w weekend do Wro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziu super wieści :) 1400 wow ;) ból spowodowany uciskaniem przez małą to całkiem przyjemny ból ;) tak musisz o tym myślec ;) cieszę sie ze wszystko ok, a powiedz ile kosztuje przesyłka w smyku ? trzymam kciuki za dobry wynik glukozy ! kini- takie cos znalazłam- Trzecie badanie USG prenatalne wykonywane między 28 a 32 tygodniem ciąży w celu oceny dobrostanu płodu oraz jego szczegółowej struktury anatomicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini Tak, to było usg wzrostowe, które robiłam też u swojej ginekolog. U mnie w książeczce ciążowej jest napisane, że robi się je między 29 a 32 tc. Na tym usg badają, praktycznie co przy tym drugim połówkowym (obwód głowy od skroni do skroni, przekrój głowy od czoła do potylicy, obwód brzucha, wymiar od pępka do pleców, długość uda, ułożenie dziecka tzn jak leży, ruchliwość dziecka, łożysko), też robią przepływy Doppler czyli jak jest ukrwione łożysko, pępowina i naczynia macicy, oraz ilość wód płodowych czy jest ok, ogólny rozwój narządów,budowa serca, podają wagę dziecka, czyli oceniają, czy te wszystkie wymiary są odpowiednie dla poszczególnego tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny79 Będę teraz tak myślała, że to przyjemny ból.Najważniejsze, że wiem czym on jest spowodowany, bo zaczęłam panikować czy to nie jakieś skurcze i czy to nie doprowadzi do przedwczesnego porodu. Pocieszające było to, że lekarka mówiła mi, że pomimo tego iż dziecko jest na razie małe to praktycznie zagrozenia dla życia nie ma w razie przedwczesnego porodu,ale nawet o tym myśleć nie chcę, minimum do 32 tc muszę wytrzymać. Co do kosztu wysyłki ze Smyka to wygląda to następująco: zakupy do 99 zł - 11,99 (płatność online) lub 17,99 zł (płatność przy odbiorze) zakupy do 199 zł - 9,99 lub 14,99 zakupy powyżej 200 zł - 1,99 lub 9,99 Jest to dostawa pocztą lub kurierem DPD Wtedy wysyłają najczęściej w ciągu 24 godzin. Możesz jeszcze zamówiony towar (tylko małe paczki) odebrać w Empiku i nie płacisz nic za dostawę, ale czas dostarczenia wynosi 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia i takich wiesci ze nie zagraża poród przedwczesny Tobie i sobie i wszystkim nam tu życzę, dobre wieści i teraz możesz sie skupic na zakupach :) no właśnie bo też czytałam ze mozna odebrac w empiku, a kocyk który kupiłaś ? polarkowy ? w ogóle mogłabyś podesłac linki i sie podzielic co zakupiłas :P dziewczyny- w karcie ciąży mam takie okienka- konsulatcja internistyczna - ??? kto to jest internista ? i gdzie mam isc go szukac ;) ? czy Wy tez macie takie okienka ? ja zdobyłam dzis skierowanie na krzywą cukrową, siedziałam w przychodni 2h !!! póżniej mnie lekarka obryczała ze miałam w okienku powiedziec ze jestem w ciązy to weszłabym bez kolejki, tak sie zmęczyłam ze po powrocie do domu poszłam spac i 2h odsypiałam ;) wiec jutro ja ide wlaczyc z glukozą, juz mam dietę bezsłodyczową ;) oby wynik był ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny79 Dzisiaj kupiłam głównie rzeczy z firmy Motherhood, bo są naprawdę dobrej jakości i teraz są w promocji. Linków niestety nie mogę Ci podać, bo nie wiem jak, ale napisałam Ci poniżej co kupiłam w Smyku, to możesz sobie w Smyku pooglądać. Kupiłam te rzeczy przez internet, bo większość tych rzeczy nie było ostatnio w Smyku. - Motherhood, Kocyk bawełniany w warkoczyki, kolor fioletowy, 75x100 cm - Motherhood, Ręcznik niemowlęcy, niebieski z rybką, 65x130 cm - Pielucha flanelowa z ceratką, zestaw, 5 szt. - Motherhood, Podręczny przewijak, śliwkowo-żółte kwiatki/kropki, 49x60 cm - Motherhood, Śpiworek 3w1, różowo - czarne kwiatki/kropki - Pielucha tetrowa Lux, biała, 10 szt. - Motherhood, Rożek z wkładem kokosowym, różowo - czarne kwiatki/kropki, 80x80 cm - Motherhood, Pieluchy bawełniane, śliwkowe kwiatki/kropki, 5 szt. - Motherhood, Otulaczek, różowo - czarne kwiatki/kropki - Cool Club, Skarpety dziewczęce 3-pack, rozmiar 16/18 - Motherhood, Komplet pościeli, poszwa 100x135 cm, poszewka 40x60, jasiek 40x40 cm, różowo-czarne kwiatki/kropki - Avent, Natural, Butelka do karmienia, SCF 693/17, 260 ml A teraz w najbliższą sobotę i niedzielę pojadę do Smyka i sklepu, który nazywa się Askot (też we Wrocławiu), to kupię ubranka i pozostałe rzeczy. Jeszcze kupię kocyk welurowy. W sprawie karty ciążowej Ci nie pomogę, bo jak wiesz chodzę do lekarza w Niemczech i nie mam takiego okienka. W sumie internista to lekarz chorób wewnętrznych. Musisz się dowiedzieć czy Twój lekarz pierwszego kontaktu nie jest internistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziu zaszalałaś ;) piekne rzeczy ! dziękuję ze tak sie napracowałas wklejajac to :* powiem szczerze ze o połowie rzeczy nie wiedziałam ze tam są.. a wózek który kupujesz ? ahh piękne te Twoje rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu kochana , dzięki za odpowiedź już się umówiłam z moją lekarką na przyszły poniedziałek na usg. Piękne rzeczy zakupiłaś, ja też mam sporo rzeczy z Mootherhood , a w śliwkowe kropeczki fajne są pieluszki tetrowe i flanelowe ;-) Ubranek już nie kupuję bo okazało się że tyle tego mam że 3 dzieci bym odziała , na pewno połowy nie zdąży założyć bo wyrośnie . Sporo kupiłam , trochę też dostałam i nazbierało się.. dużo mam też chłopięcych ;-) ale to spioszki zielone czy niebieskie nie szkodzi ;-) Jestem w trakcie prania i prasowania , czysta przyjemność powiem wam ;-) muszę jechać do Ikea kupić komodę żeby móc gdzieś ułożyć te ubranka. Kocyki , pościele , rożki już też mam zostały mi tylko w sumie drobiazgi no i.. wózek. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny lekarz internista to po prostu Twój lekarz pierwszego kontaktu tzw ''ogólny'' w przychodni do której jesteś zapisana. Ja chodziłam na początku ciązy żeby Ci podbił to okienko że Twój stan ogólny jest dobry i że jesteś zdrowa , serce , ciśnienie , postawa itp. Musiałam jeszcze zaliczyć stomatologa. Musisz mieć chyba te konsultacje idąc do porodu. Cukier napewno wyjdzie Ci ok , to że lubisz słodycze nie oznacza że masz cukrzycę tylko faktycznie bądź na diecie żeby wynik był wiarygodny. A jeśli chodzi o ''przywileje ciążowe'' to korzystaj z nich , bo jutro spędzisz tam 2 lub 3 godziny w zależności jaką dawkę glukozy masz do wypicia. Wchodź do laboratorium na kolejne pobrania równo z zegarkiem w ręku godz po wypiciu nie patrząc wogóle na ewentualną kolejkę , ważne żeby pobrania były punktualne. Edzia a Ty w końcu robiłaś już ten cukier czy nie? Przez to zamieszanie ze szpitalem wyleciało mi z głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia przepraszam ale matoł ze mnie , jasne że dziś robiłaś cukier ;-) no to czekamy na wyniki napewno będzie ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie od którego tygodnia czułyście ruchy maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Jest tam wiele pięknych rzeczy, ale wiadomo nie kupisz wszystkiego, bo i po co. Ja wcześniej zrobiłam sobie listę zakupów, co chcę kupić i z jakiej firmy no i jak poszłam do Smyka we Wrocławiu to nie wszystko mieli, więc postanowiłam kupić przez internet. Oczywiście wcześniej juz mogłam te rzeczy pooglądać w innym sklepie i zobaczyć jaka jakość itd. i nie musiałam teraz tego wszystkiego dźwigać. A co do dostarzenia przesyłki to super szybko. Wczoraj rano zamówiłam i dzisiaj rano dzwonił juz do mnie kurier, że między 11 a 13 dostarzy przesyłkę, ale zobaczę dopiero w piątek wszystko jak przyjadę do Polski. A ubranka jednak wolę jechać i osobiście kupić, bo w internecie widać jakie śliczne rysunki są np na bluzeczce, ale jak poszłam do sklepu to się okazało, że ten rysunek jest taki drapiący, a tego chciałabym uniknąć. Wózek kupuję Roan Marita Prestige kolor śliwkowy. Tylko muszę zamówić, bo czas oczekiwania 4 tygodnie. Kini Ja juz wcześniej wiedziałam, że Ty masz tak dużo ubranek, bo ciągle pisałaś ile rzeczy kupiłaś, ale rozumiem Cię, bo jak wpadniesz do sklepu to wszystko Ci się podoba. Chciałam tego uniknąć i zrobiłam listę ile ubranek w jakim rozmiarze potrzebuję, ale czy to zafunkcjonuje? Zobaczymy w weekend. Też mam dostać ubranka jeszcze od bratowej. Juz mnie ostrzegła, że to będzie cała szafa, ale zobaczymy. Komodę też muszę jeszcze kupić a pranie i prasowanie tych ubranek mam zaplanowane na następny tydzień, także ta frajda jeszcze przede mną. A ile sztuk ze wszystkich rozmiarów kupowałaś? Niektórzy piszą, po 5 sztuk każdej rzeczy, ale wydaje mi się to trochę za mało, bo czasem dziecko trzeba 3 razy dziennie przebierać. A jaką komodę kupujesz w Ikei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyt1211 Pierwsze ruchy poczułam w 18tc, ale nie byłam pewna czy to włąśnie to, ale 100% pewności miałam w 21 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyt- ja tez podobnie ok 19 tyg, najpierw takie delikatne pukanie to tu to tam ;) z czasem coraz mocniejsze edziu- ja mam tak body z krótkim rękawkiem i nogawką na 56- 7szt 62-2szt 68-5szt pajacyki : 56- 6szt 62-6szt 68-3szt body z długim rękawkiem i kr. nog 56- 3szt 62-3szt 68-2szt i spodenki same mam na razie tylko na 62-2szt i kaftaniki na 62- 2szt spisałam to sobie na kartce i na zakupy z nią chodzę, nie wiem czego powinnam jeszcze dokupic więcej ? spodenek pewnie i kaftaników ? byłam dzis na tej glukozie i powiem Wam ze na mnie to kompletnie nie zadziałało, wypiłam ze smakiem, nawet sie cieszyłam bo najadłam sie tą glukozą, lenka zaczeła brykac w brzuszku i tyle, jedynie to czekanie bo zmarzłam ale do zniesienia ;) po południu jade po wynik.. oby był ok ! też muszę sobie kupic komodę, chcę tą na którą sie daje przewijak- http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10153790/ tylko teraz tak patrzę na te ubranka i nie wiem czy jedak nie zamała :/ poza tym chciałam szafe cos w tym stylu http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90111391/ kini a Ty którą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny79 Zarówno komoda jak i szafa są ładne, ale też myślę, ze ta komoda będzie trochę za mała. Najwyżej dokupisz jeszcze szafę. Z tą ilością ubranek to myślę, że ok, ale chyba będziesz musiała dokupić na 62 i 68, bo nie wiadomo jak duże dzieciątko się urodzi i z tych 56 szybko wyrastają dzieci. No, ale to zawsze można dokupić. Najważniejsze, żeby na start coś mieć. Trzymam kciuki za glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×