Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Anetko przyjęłam od Ciebie zaproszenie. Nie korzystam z FB miałam jakieś stare konto więc nie ma na razie moich zdjęć ale zaraz coś zapodam albo jutro poproszę męża coby zrobił mi fotkę w tym pięknym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki troszke mnie nie było nie miałam neta a tu tyle stron aż mi sie nie chce nadrabiać .Mam nadzieje że wszystko dobrze u waszycjh brzuszków? U nas 27 tydzień mały kopie że szok wybraliśmy imie :) Natan 👄 Gusia kochana jak dobrze że juz poród za toba ja codziennie ogladam porodówke i juz się nie mogę doczekać postanowiłam że bez znieczulaczy zobaczymy jak będzie buziaki dla brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu.. cieszę się, ze jest lepiej.. Czyli najprawdop. to zatrucie, skoro przeszlo w miare szybko, badź po prostu "co za dużo..", jak sama pisałaś.. :-) Moje Małe tez cos od dwóch dni mało ruchliwe. MOze zmiana pogody..? xxx Nati.. na gorączkę paracetamol, zadnych ibuprofenow... Pozdrawiam i zdrówka życzę.. xxx Agaolcia... ja jestem ogromniastym kawoszem, piszę jestem, choc nie pijam wlasnie teraz za wiele.. Nie mam ochoty, rzadko sie zdarza, choc dzis pilam, bo albo cisnienie kiepskie, albo zmiana pogody, albo musze kota wyczochrac, bo mi w nocy spac nie dal, i rano bolala mnie glowa... Ale mozna.. Z mleczkiem tym bardziej... xxx Kini... no prawda, prawde, ze wiemy teraz o sobie b. duzo.. ja chociazby z racji pobytu z dala od domu rodzinnego, z Wami dzielę się większą ilościa newsów niz z pozostałymi.. :) xxx Aneta.. fajnie, że się tym zajęlaś... mejl zaraz wyślę... xxx Nadziejko... Natan..? ślicznie.... U nas, jesli lekarz sie nie pomylił, a w nast. pn mamy usg narzadkowe, będzie Michaś jednak.. A jeśli się pomylił, to Matylda.. Maż już zaklepał, ze takie, bo Michasia w sumie ja wybrałam :-P xxx Buziaki dla Wszystkich Brzuchatek... xxx ps. Bylam dzis w HM.. no troszkę mi się budżecik nadszarpnął.. Podobno w C&A mają dobre jakościowe rzeczy... We czw. lub pt jeszcze tam zajrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agolcia i ja juz jestesmy w grupie, teraz wyslalam zaproszenie do Loni- jak tylko przyjmiesz zaprosze Ci do grupy:) Grupa jest tajna, wiec poza nami nikt nie bedzie wiedzial o jej istnieniu. Mozna dodawac tam fotki, pisac czy cokolwiek sie tylko chce :) wwwwwwwwwww Nadzieja- ja zawsze chcialam dac synkowi na imie Natan, ale moja siostra urodzila w grudniu, mieszka w Irlandii i dala swojemu synkowi na imie Itan, wiec Itan, Natan, za bardzo podobne do siebie... ww Czekam na reszte dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka- podaj maila, znakde Cie na fb, zaakceptujesz zaproszenie i dodam Cie do grup[y:) mozesz maila napisac tutaj albo na moj adres neta0@vp.pl po neta jest 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Aneta wysłałam Ci meila , czekam na zaproszenie . Powiedz mi tylko czy ja u siebie na koncie też muszę utworzyć grupę czy wystarczy jak zaakceptuje Twoje zaproszenie i nic już nie muszę robić? Ja kompletnie się na tym nie znam ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia doliczyłaś się aż 9 kolorów? Wyślę Ci link do strony gdzie jest paleta kolorów , Ty pewnie masz ten s-136 ? Chciałąm żebyś zerknęła czy widziałaś w tym sklepie jeszcze inne niż te na zdjęciach http://allegro.pl/najlepsza-oferta-mega-zestaw-roan-marita-raty-i3027055404.html Cena zbliżona jak za pełen zestaw , ciekawa jestem tylko czy są tu wszystkie modele. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Agaolcia , koniecznie zrób te fotki w tym cudownym stanie i Olci też ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadzieja już się zastanawiałam gdzie się podziałaś ;-) Natan - ślicznie ;-) i szaleje w brzuszku ;-) Jak tam poczyniłaś jakieś zakupy? zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu i Michaś i Matylda super. Myślałam o Matyldzie , zawsze mi się kojarzy z Leonem - zawodowcem ;-) Widzę że szalejesz dalej z zakupami ;-) Tak w C&A mają super rzeczy i zabawki cool club . Ostatnio kupiłam przez neta dużo fajnych przytulanek i pozytywek , przytulaczków itp bo mieli jakąś mega wyprzedaż. I odzież ciążowa też jest ciekawa , więc warto zerknąć ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jutro mam wizytę u swojego dr , zobaczymy czy dostanę tę szczepionkę czy po porodzie i jak wyszły przeciwciała. Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini Mam s-136 + szary fotelik. Na tym linku, który mi wysłałaś doliczyłam się 7 kolorów z tej prestige, a na stronie www.roan.pl -widziałam 8 kolorów. W sklepie mówili mi o 9 kolorach, więc może się machneli. Wczoraj zapomniałam napisć, że dostałam juz wynik glukozy i jest ok, także nie ma mam żadnej cukrzycy ciążowej - na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój e-mail : edzia_kowalska@wp.pl agaolcia Miałam i czase miewam takie bóle kości łonowej. Po prostu wszystko Ci się rozszerza. U mnie trwały parę dni, potem przeszły, znów wracały itd. A w 7 miesiącu ciąży pojawiają się u mnie też bóle jakby wszystkich kości krocza jak dużo się nachodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaolciu- ja tez mam od czasu do czasu.. edziu a powiedz jak z tymi pieluchami ? używasz 1 czy 2 ? ile na dzien idzie ? i czy poza karmieniem piersią dopajasz jeszcze czymś ? jak sie w ogóle ma malutka ? nie ma kolek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, Edzia, Kini i Gusia zaproszenia wyslane, nic wiecej nie musicie juz robic, poza oczywiscie przyjeciem zaproszeie:) a jak juz przyjmiecie to dodam Was do grupy i tyle wwwwwwwwwww Lonia- spioszki cudne, dodalam strone do zakladek, w przyszlosci skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja też wysłałam wiadomość na meila, w razie co podaje i tutaj adres kaha997@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny79 ZW związku z tym, że w maju urodzę dopiero pierwsze dziecko to nie wiem ile potrzeba będzie tych pieluch. Na razie kupiłam 1 paczkę newborn1, z tą dziurką na pępek. Czytałam na innym forum, ze nie ma co za dużo kupować tych jedynek, bo dziecko syzbko wyrasta. Podobno wystarczą 2 paczki jedynek, a później można przejść na dwójki, ale zobaczymy, życie pokarze. Ja kupiłam tylko jedną paczkę, a później zobaczę i kupię takie jakie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziu kochana to gusi chciałam spytac o te pieluszki bo ona juz w praktyce sprawdza pomyliłam sie przperaszam :* co z tym fb dziewcznyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😘 Edzia ja też właśnie tylko 7 widziałam , myślałam że może w sklepie jest wiecej. Muszę zadzwonić to mi wszystko powiedzą. To super że cukier w porządku nie musisz sie już tym stresować. Mam nadzieję że niestrawność minęła. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu śpioszki czadowe , ja chyba muszę kupić te : Mój Tata to mistrz bałaganu ale czasem sprząta dla szpanu !! :-D zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Aneta wyślij nam propozycje znajomych żebyśmy mogły się pozapraszać nawzajem , bo nie znamy przecież swoich nazwisk ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Idę pakować słynną torbę :-P Ciekawe jak mi pójdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini dodalam Ci do grupy ciaza 2013 tam sa wszystkie dziewczyny, brakuje nam tylko Gusi, bo musi przyjac zaproszenie i Nadzieji, ale jeszcze nie podala maila. Ta grupe kafeteria usune ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko- to był super pomysł ! jak fajnie Was zobaczyc :)))) jejku :-D brzuszki Wasze w końcu zobaczę :) ale się cieszę :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl byl Loni, ja tylko zalozylam grupe:)dziewczyny pozapraszajcie sie nawzajem do znajomych, ja juz ogarniam kto jest kim:) A teraz zmykam na zakupy, milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... RATUNKU! Dzis nad ranem, jak wrocilam z toalety i się położylam, złapał mnie ból brzucha, wydaje mi sie ze to byl skurcz. Tak naprawde bylo ich 5-6 z przerwami okolo 2-3 minutowymi. Pojedynczy bol/skurczz trwal okolo 15-20 sec. Wszystko trwalo jakies 15 min. Ból przypominal okresowy, przyszedl z boku brzucha. Po tym poszlam jeszcze raz do toaltety i zrobilam nr2... Nie wiem, czy to jakies zawirowania w jelitach..Moze cos zjadlam, czy faktycznie skurcze.. Nie wiem czy sie martwic, czy poczekac na rozwoj wydarzen..? Poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki..jestem totalnie zagubiona na tym fb... Czy my musimy sie jeszcze "zapraszac" oddzielnie, mimo ze jestesmy juz w grupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia teoretycznie nie musicie sie wzajemnie zapraszac, bo wszystkie jestesmy razem w grupie, ale jak chcesz miec dziewczyny w swoich znajomych na fb, to musicie sobie powysylac nawzajem zaproszenia. Co do skurczy, to ja niestety Ci nie pomoge, ale mysle, ze gdyby sytuacja sie powtorzyla to wtedy udalabym sie do lekarza, poki nic sie podobnego nie dzieje to cyba nie ma powodu do paniki. Chociaz pewnie warto z kims to skonsultowac. A teraz juz naprawde znikam, do uslyszenia wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta jasne usuń , ja tylko na próbę to kliknęłam ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loni jeżeli nie boli Cię krzyż ani nie plamisz , nie masz zawrotów głowy to spokojnie.. Czasem jak dzieje się coś w jelitach to jest ucisk na dolną część brzucha i mogą być skurcze. Póki co to weź dwie nospy i odpoczywaj. Gdyby jednak nie udtąpiło i było coraz częstsze to szybko do lekarza , lepiej dmuchać na zimne. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzJak tylko wrócę do domu to pooglądam wasze brzuszki ;-) Muszę też ogarnąć kto jest kim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kini... Wlasnie mam taki zamiar.. pczekac, czy sie powtorzy.. No spe wzielam, Maly podkopuje, dosc dyskretnie, ale daje mi znaki, to najwazniejsze... Milego dnia Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu mnie też wczoraj chwycił taki ból, ale straszny, troche trwał i też az potem sie oblałam ze strachu ale skończyło sie jak u Ciebie w toalecie, póżniej spokój wiec też myslę jak kini, ze jeśli nie ma dodatkowych niepokojących objawów nie martw sie, pewnie to jelita :* a te zdjęcia jak sie dodaje to one też będą tylko u nas widoczne napewno ??? anetko- udanych zakupów ! na dziecięce poszłaś ?? jak wrócisz to koniecznie sie pochwal co kupiłaś ! zdjęcia ciuszków, mebelków, wózków też możemy na fb wrzucac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×