Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Marunia terapia to
przydałaby się Tobie , skoro wypisujesz takie bzdury!!! Pani Ci powiedziała w szpitalu , to słuchaj tej Pani. A nie powiedziała Ci że przyjmowanie sztucznych hormonów żle wpływa na organizm kobiety? zresztą jak każda ingerencja z zewnątrz zaburza naturalny rytm. Nawet jeśli tak było to wybiórczy przypadek , są kobiety co po kilkuletnim przyjmowaniu środków hormonalnych i odstawieniu ich przez kilka lat nie mogą zajść w ciąże bo organizm nie reaguje. Gdyby pigułki poprawiały płodność to stosowali by je lekarze w leczeniu niepłodności. Więc weź kobieto nie pluj tu jadem i nienawiścią tylko poczytaj trochę , zanim napiszesz kolejne bzury bo po za tym że ktoś jest pojebany nie potrafisz nic sensownego napisać! A na odchudzanie to polecam MŻ i powinno pomóc. Jak wogóle Ci nie styd pisać tu coś takiego??!!! My tu walczymy o każdy pęcherzyk , faszerujemy się chemią , bo wszystko dla dziecka , głowimy mi się jak tu poprawic płpdność a ty wyskakujesz tu z czyms takim.. Co za wstyd!! To forum zdecydowanie nie jest dla Ciebie ty mała kobieto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paula,jak będziesz miała chwilkę to luknij :) A reszta dziewczyn? Nikt z waszych nie miał tego testu? Marunia ja nie wiem po co ty się produkujesz i czym przejmujesz? Przecież my od razu wiedziałyśmy że to nie ty napisałaś,tylko ta menda się pod ciebie podszyła.A tak swoją drogą to zabezpiecz sobie nicka hasłem i będziesz miała spokój,i nie opuszczaj koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pomarańczko ale się wkurzyłas :) ja mam tą dietke MŻ polecam :) i troche sportu i naprawde może być w porządku. A tak całkiem serio mogę przytyć nawet 30 kilo mam to gdzieś byle by było maleństwo :) Paula rozumie Cię człowiek ma już czasami wszystkiego po dziurki w nosie, ja jak zaszłam w ciąże dowiedziałam się otym w czwartek przed świętami miałam wysoką bete 175 a w poniedziałek w samą wigilie 52 myśałam że umre z rozpaczy pierwszy raz chyba w życiu tak płakałam nie potrafiłam się uspokoić zadawałam sobie pytanie z moim M dlaczego nas to spotyka za jakie grzechy, ale przezwyciężyliśmy to trzeba nie my pierwsi tego doświadczamy jest trudno , cięzko ale co mamy zrobic trzeba walczyć. Kasa to rzeczywiście jest problem wszystko bardzo drogo wychodzi niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia - powiem Ci ,ze ja tez slyszalam o przypadku, gdy kobieta dzieki tabletkom anty zaszla w ciaze... mysle, ze pewnie zdarzaja sie takie przypadki, ale w gruncie rzeczy uwazam ze dziewczyny maja racje...Na odchudzanie najlepsza jest wlasciwa dieta i sport. Ja dzis po 2 tygodniach ferii wrocilam do pracy, ciezko sie z powrotem przestawic, ale trzeba pracowac (jesli jest taka mozliwosc) bo leczenie nie jest tanie... miłego dnia!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam skrzypiące łożeczko w szpitalu:) pobrali mi krew, mocz do badania, dali jakieś ankiety do wypełnienia. Rozmawiałam z anestezjologiem, podpisałam zgodę na zabieg i leżę sobie i filmy na komputerze oglądam. Jak lubicie romansidła to polecam "trzy metry nad niebem". Piękny po prostu. Jutro mam mieć rano zabieg i jak wszystko będzie ok to w środę do domu. Okazało się dzisiaj, że mam Nadżerkę. Wiecie może czy przy laparo się to od razu usuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Hej dziewczynki :-) widzę że już sie nie możecie doczekać aż się pojawię :-) Byłam u rodziców cały weekend i dlatego mnie nie było :-) sikałam na test w 24 dniu cyklu i co dupa :-P test negatywny ale :-) dziś jest 27 dc i nic nie ma @ więc nie wiem co grane bo ja mam 24dc :-) Czekam do końca miesiąca i idę na bete :-) Mam tylko pytanie bo biorę luteinę dopochwowo czy to coś wstrzymuje @?? Bo boję się że ją powstrzymuję. Objawów na @ bo ja nigdy ich nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia leż sobie spokojnie i wypoczywaj :) Nie miałam laparo więc nie pomogę :( Widziałam ten film świetny , jest jeszcze pierwsza część. Aniaszy fajnie że się odezwałaś no to co czekamy :) Mnie luteina nie wstrzymywała @ dostawałam w terminie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na test sie nie sila aniaszy
:O :O :O tylko do pojemniczka a potem zakrapla sie mocz na test :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugą część już też mam:) jutro będę oglądać. A aktor? Ciacho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrącę się. Są dwa rodzaje testów. Strumieniowy, na który sika się bezpośrednio na pasek testowy. Płytkowy, do którego trzeba pobrać mocz do pojemnika i za pomocą pipety umieścić trzy krople w okienku testowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! No my jako MĄDRE koleżanki DORADZIŁYŚMY bardzo dobrze. Mam nadzieję, że nasz wiecznie podczytujący, lekko znudzony ale zarazem szczęśliwy POMARAŃCZOWY MENTOR jest zadowolony ;D Ps. Idąc z duchem czasu potwierdzam, że na test można nasikać haha :) Co do chudnięcia- nie nie nie.... Trochę to zaburza organizm. W związku z tym, że planuje ciąże to napewno się nie odchudzam, bo i tak przytyję. A teraz raczej najważniejsze abym była stabilna a nie jakieś tam wahnięcia. Tylko zdrowe odżywianie, biegam 3x w tygodniu, oczywiście po iui zaprzestałam, żeby nie wytrząść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stosowania tabletek anty w leczeniu niepłodności, to akurat bardzo często są stosowane w celu wyciszenia organizmu przed stymulacją, ale stosować je w celu schudnięcia nie jest dobrym pomysłem, bo i tak to wszystko wróci a dzięki nim po prostu pozbywasz się zatrzymanej w organizmie wody. Pij dużo wody, jedz 5 małych posiłków i ćwicz a szybko pozbędziesz się się nadprogramowych kg. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! odp do beti... tak miałam isteroskopie na nfz, wykonana w poznaniu na ul. polnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - raczej przy laparoskopii nie usuwa sie nadzerki, przynajmniej ja nie mialam jej wtedy usuwanej... w ogole kilku lekarzy mi juz powiedzialo, ze przed pierwszym porodem nie powinno sie jej wymrazac itp. ze tego co mi wiadomo nie ma ona wplywu na iui, przynajmniej tak mi mowili lekarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy mogę zrobić sikańca 11 dnia po iui? Miałam nie robić,ale za trzy dni kończy mi się duphostan i zastanawiam się jak go przerwę,a jednak ciąża będzie to czy nie może mieć to poważnych konsekwencji? Acha chodzi o ten ovitrelle,miałam go 12 dni temu i czy on może z fałszować wynik testu? Paula co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula kochana mnie lakarka kazała robić bete bo stwierdziła że luteina może dawać fałszywie dodatni wynik testu ale i tak zrobiła :) tyle, że to był 15dzień po IUI. Paula chyba jeszcze jest u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Dziewczyny nie róbcie za szybko tych testów bo ja w piątek zrobiłam i się troszkę przybiłam a teraz w sumie nie wiem na czym stoję. Wiem tylko że nigdy nie miałam dłuższych cykli niż 28 dni więc czekam spokojnie. Niestety w niedziele miałam kolejny atak woreczka żółciowego :-( i nie wiem co to będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówicie to za wcześnie,czekam do @,a jutro dzwonie do lekarza co z tym duphastanem.A nie wiecie czy lekarz rodzinny może dać mi receptę na ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ja juz po wizycie giziula dzis przeprowadzillismy dluga godzinna rozmowa z Tomankiem wyjatkowo dzis nie bylo ludzi i niestety potwierdzil wyniki z bociana nasienie jest totalna klapa i o IUI nie ma nawet mowy jest szczerym gosciem jak widac bo kto wie czy inny by nas nie naciagal spedzillismy godz czasu u niego dostalam komplet badan do wykonania za 400 zl:/ i proponuje nam zrobic IVF-ICSI w Antrum poniewaz to tez tak jak sie okazuje robia i on bedzie mi ten zabieg a w provicie koszta sa znaczeni wieksze niz u nich w Antrum w kwietniu na wizyte jedziemy i postaramy sie zdobyc ta kase i prawdopodobnie IVF-ICSI na pazdziernik by bylo i do 10tys max moze mniej o 1 tys ale nie zdzwilo mnie to bo o na poczatku bylam nastawiona na IVF noi teraz czekamy mam nadzieje tylko ze sie uda oby jestem dobrej mysli takze teraz nastawiamy psychicznie na IVF na poczatek jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Gizulka ja jestem na luteinie i jest to 17 dzień po IUI. Mam dwa opakowania tak mi dał mój gin może coś przewidywał może nie nie wiem. Może zadzwoń do lekarza i sie dowiedz. Ja pójdę na bete 1 lutego jak nie dostanę @. Boję się że coś zaburzyło mi ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Paula zbieraj kasiorkę a na pewno się uda :-) i będą śliczne bliźniaki :-P dwa szczęścia na raz :-)))) ja bym chciała dwa za jednym razem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i klapa kochane. Śluz nawet super ale pęcherzyk mi gdzieś zaginoł.W środę był miał cale 8mm a dziś ani widu ani słychu Mam jeszcze jedną wizytę w piątek to będzie 20 dc.I co dalej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wcześniej napisać o AMH mój wynik to 2.8 czy to dobrze hm nie wiem . Co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) agnes dzis bylam u gina i mialam amh 4,5 i powiedzial, ze rewelacja wiec twój też rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki anulka dziś bardzo potrzebuję pocieszenia a tu akurat mój m w pracy na nocną zmianę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Paula nie wiem co powiedzieć...przykro mi.Ale z drugiej strony już wiesz na czym stoisz na 100%,nastawisz się psychicznie,kasę skołujecie i tym razem się uda :) Musisz tak do tego podchodzic większa kasa,ale i większe szanse.Zaskoczyłaś mnie też tym że robią ivf w Antrum.Przetrzesz mi szlak,a ile mówisz kosztuje 10 tyś to ze wszystkim,z lekami itp? Agnes a ty miałaś cykl stymulowany i mimo to nie urosną,czy naturalny? Aniaszy trzymam kciuki,ale coś czuję że w końcu zapoczątkujesz dobrą passę na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×