Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Marunia
ciekawi mnie to o co to chodzi, czy to nie za wcześno??? Czyli wedłóg mojego lekarza to może być iui 10-go dnia, oj dziwne, dziwne to:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka amoze to plamienie oznacza implementacje zarodka i moze sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia to zależy też od tego jak długie masz cykle.Ja mam podglądanko zawsze w 10 dniu przy 26 dniowych cyklach,a wiadomo czy dłuższy cykl tym później jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
odezwe się dopiero pewnie po iui , chyba że jutro po pracy zdąże chwilke siąść na kompa , bo na 20-tą mam do gina na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Giziula Ja mam po clo 29-dniowe cykle, to możliwe że w 10-tym czy 11-tym dniu może być już iui? Przecież podobno owulacja zawsze jest 14 dni przed nast.@ czyli u mnie by wychodziło w 15 dniu a nie np. w 11-tym??? Mozliwe że w 11 dniu u mnie będzie owulacja? A ty w którym dniu masz iui przy 26-dniowym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
ostatnio przy cyklu 29 dni, miałam iui w 11 tym. Nie za wczesnie? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Aga, a ty w którym dniu miałaś iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunia ja w 10 dniu cyklu mam monitoring aby sprawdzic ile mm maja pecherzyki zazwyczaj po 4 dniach czyli w dniu owulacji mam iui bo tak wychodzi, wiec moze gin chce ci zrobic poprostu usg i zobaczyc czy ci uroslo cos :) bo watpie zeby zrobil ci iui w 10 dniu bo nic to nie da tymbardziej ze bylas stymulowana clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia plamienie implantacyjne moze wystapic u kobiety okolo 7-10 dni po zaplodnieniu a ja mam 13 dzien cyklu wiec prawdopodobnie @ sie bedzie rozkrecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczka trzymam kciuki za powodzenie iui ja wiem , ze jak nie wyjdzie bedziemy się musieli zastanowic, poniewaz ja dokladnie wiem jiedy mam owulacje i w tym miesiacu byla 15 godzin po iui ( u mnie moment owulacji jest bardzo dokladny moje jajniki wtedy daja popis i w momencie pekniecvia sa takie dziwne klocia ) tak wiec jak mi gin powiedzial, ze nie zna przyczyny wiec chyba nie bedziemy dluzej czekac bo czas gonni a sam proces ivf tez jest dosyc dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunia ja IUI mam 13 dc, ale też chodziłam na podglądanko 10 dc, ale jak już wcześniej pisalam u mnie wszystko jest jak w zegarku i teraz przychodze już prawie przed owulką że wdzień wizyty biore ovitrelle i dzień po mam IUI. Dziewczyny mam pytanie czy po braniu clo @ wam się zmienila tzn na intensywniejszą? Bo ja to i poprzednią @ opanować nie potrafie.....masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko miło zobaczyć twoja twarz,fajna lasencja z ciebie :) malutki jest cudowny,a to zdjęcie z brzusiem jest urocze :):):) Poproszę więcej zdjęć maleństwa :) Zaprosiłam cię na nk. xxxxxxx Marunia moim zdaniem to za wcześnie na iui,pewnie tak jak pisze anulka gin chce zrobić usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Anulka trzymam jutro kciuki:) Laleczko tak się złożyło,że gizula dziś siedzi u mnie cały dzionek i oglądałyśmy Twoje zdjęcia razem śliczna z Ciebie dziewczyna;) Marunia mi też wydaje się,że to za wczesnie ja mam podobne cykle 28 dni i testy owulacyjne zawsze wskazują mi na około 14dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula, Milko - Wy to dopiero jesteście lasencje!!! Piękne, zgrabne blondynki, nawet mój m zaglądał mi do kompa przez ramię ;) Giziula, wcale nie wyglądasz na starszą od męża! W życiu bym nie dała Ci 30! Ok, do jutra koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia moja @ wręcz przeciwnie była bardzo skąpa,ale u mnie to chyba było spowodowane duphastonem,a ty też brałaś dupka po iui? xxxxx Laleczko twój synuś jest przesłodki,naprawdę mały przystojniaczek,a jakie ma długie rzęsy :) ty szczęściaro :) Co do wagi to u mnie też skoczyła w górę,ale po bromergeronie który brałam wcześniej na zbicie prolaktyny(przynajmniej tak to sobię tłumaczę hehe,bo na pewno nie przez moje wieczorne podjadanie ;) )i jakoś nie spada :) Milka z kolei to chudzielec była zawsze,co by nie zjadła to i tak nie przytyje taka przemiana materii :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w kwietniu zaczynam badania do IVF także jeszcze troche...a potem sie zacznie długi proces przygotowawczy i juz nie moge sie doczekac ale tez sporo mnie czeka i oby sie tylko udało mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia, pierwszą IUI mialam w 17 dc, choc mam wrazenie ze to bylo o jeden dzien za pozno. Do drugiej nie zdarzylam podejsc bo jak poszłam w 13dc na monitorowanie to bylo juz po wszystkim. i jak tu polegac na własnym organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Ja tak szybciutko, bo zaraz idziemy pojeździć. To prawda - pogoda jest wspaniała, watunki zajebiste ;) Anulka - trzymam kciuki! Jak tylko będę miala chwilkę to tez sie odezwę na fb i sobie z chęcią na was popatrze moje kochane laseczki hihi :D A tak w ogóle to na drugim forum chyba trzy lata temu dziewczyny zrobiły sobie taką stronke na nk albo na fb - swoją wspólną i tam wrzucały swoje fotki. Pomyślcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati szalej szalej kochana :) Anulka daj znać :) Dziewczyny ja też chce Was na fc ???? Pozdrawiam , w tym tygodniu powinnam mieć @ i nareszcie do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podaje maila jak by która miala ochote sie poznać jogobelle82@wp.pl mam NK i FB ale wiecej zagladam na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) nati baw się dobrze na śniegu. Beti Ja też powinnam @ na dniach dostać. To Ja też się dołączam i podaje maila dch25@o2.pl. Buziaki i miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu to napisze do Ciebie :) utworzymy zgraną paczkę na fc, ja na dniach @ może będziemy razem testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dziewczyny zapomniałam Wam napisać wczoraj byłam u psychologa od kwietnia zaczynam terapie ma na celu odblokowanie psychiki przy leczeniu niepłodności + techniki relaksacyjne bardzo się cieszę i juz nie mogę sie doczekać :) a Pani psycholog taka ciepła i miła babeczka:) Nati mam nadzieję że ruch na świeżym powietrzu pomaga i nie ma bóli głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti pisz śmiało:) Ja mam dzisiaj 30 dc. Miałam nadzieję,że po laparo cykl mi się skróci, a tu nic z tego:( jeszcze mnie jajnik kluje od wczoraj:( idę dzisiaj do gin po recepty to każe sobie usg zrobić, żeby zobaczyć czy jakaś torbiel przypadkiem mi się nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×