Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Marunia
Ja też podaję swojego maila i mi przesyłajcie kochane zdjęcia bo BARDZO jestem ciekawa jak wyglądacie:) Jak ktoś będzie mnie chciał zobaczyć to niech pisze na maila:) Marcella83@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nie wiem kiedy mam IUI,bo okresu jeszcze nie dostałam. Powinnam na dniach dostać. Estrofem mam brać od 2 do 6 dc. Ale gin mówiła, że on i tak niewiele może mi dać, bo wyklucza się wzajemnie z Clo. Mówi, żebym na próbę wzięła, a jak nie pomoże to od nast cyklu gonadotropiny dostanę. Gonal f. Trochę cena mnie przeraża, ale skoro za IUI nie muszę płacić to na leki wydam. Ostatnio się okazało, że u mojego m w pracy jest fundusz zdrowotny, który zwraca za wizyty u lekarzy, leki, zabiegi, stomatologa itd. Wiem, że finansują też częściowo ivf. Tylko nie wiem czy zabieg czy tylko leki. Dowiem się też czy za IUI zwracają i leki do niej. Wtedy nie będę się cenami martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam troche Doniu źe możecie IUI robić na NFZ a teraz jeszcze macie dofinansowanie to naprawde wspaniale nie trzeba się chociaż o pieniadze martwić wystarczy , że i tak jest stres, U nas niestety za wszystko trzeba płacić i to słono :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Beti i Donia przeslijcie mi na maila wasze zdjęcia albo podajcie na mailu kontakt na nk. Ciekawi mnie jak wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo dziewczyny tylko się nie smiejcie ale ja nie mam fc ani nk....jakoś tak wyszło ze zawsze stronilam od taki portali społecznościowych...eh i jak ja was teraz zobaczę? Może przez fc mojego m, tylko to dopiero jutro bo dziś go nie ma w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzeniia - a moze założ sobie fc ?:) :) :) Jest tam nas juz kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) nie poszlam na bete bo dzisiaj juz zaczelam plamic wiec odstawiam luteine i czekam jutro na @ no cóz tak wiec za tydzien lekarz i rozmowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia, to nie ta Aga o której myślisz :) jestem tu stosunkowo nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jak otrzymacie jakies zaproszenie na fc od nieznanej Agi to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam! Dzisiaj byłam na podgladanku. 11 dc i jest pęcherzyk prawie 16 mm tylko endo słabe bo tylko 3 mm. Pani dr przepisała mi podwójną dawkę estrofemu, stwierdziła że nie zahamuje to wzrostu pęcherzyka (oby) i w sobotę lub poniedziałek będę miała drugą IUI. W piątek jadę jeszcze raz na monitoring :) Teraz muszę tylko psychicznie się nastawić że wszystko się uda. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i po mailu na fc mozna bez problemu szukac, pod warunkiem, że ktoś go podał. wystarczy w szukaj wpisać mail zamiast imienia i nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siacha brałaś już estrofem wcześniej? Jakieś skutki uboczne miałas? Jak go masz przepisanego? Po ile i w jakich dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia a może może...i założe:) anulka szkoda ze sie nie udalo, już nie myslisz o kolejnej IUI? Ja sama już nie wiem ile razy podchodzić eh cięzkieto wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka przykro mi bardzo coś nam się nie udają te IUI jakaś masakra :( Siacha to teraz trzymam kciuki oby wszystko się udało 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
donia biorę estrofem od czterech cykli od 5 dnia do końca cyklu po jednej tabletce rano. Odstawiałam gdy pojawia się @. Od 5 do 9 dc brałam też clo. Od dzisiaj po dwie tabletki estrofemu mam brać bo mam bardzo niskie endometrium tylko 3 mm w 11 dc a szykuję się do IUI w sobotę lub poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula przykro mi:(i co dalej zamierzasz kolejna iui? dziewczyny ja zaczynam w kwietniu badanka do ivf niezla teraz z nas poczka na FB:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciały maile:) chyba wszystkie was wyszukala tzn adresy mailowe:) Zalogowalam sie na fc u M ( za jago pozwoleniem oczywiście:)) tylko że jakoś mi strony nie ładuje do końca coś chyba z netem mam kieposko i nawet nie wiem jakie fotki ma mój luby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula nie wiem czy jest sens robic kolejne iui i czy nie lepiej wydac te pieniadze na ivf bede za tydzien u lekarza z moim mezem i bedziemy gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniucały czas próbuje dodać Cię do znajomych ale strona sie łaaaaaaaaduje i juz sama nie wiem czy mi potwierdziło:) A i fotek cały czas nie widze, zerknełam na Twoją strone www:) Twoja firma mieści sie blisko byłej pracy mojego m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka przykro mi,to nie są fajne wiadomości :( ........ xxxxxxxx Kurcze dziewczynki nie mam cały dzień neta,aż mnie nosiło że nie mogę was zobaczyć i specjalnie przyjechałam do milki zobaczyć co u was :):) jesteście wszystkie super :):) te co nie mają fc było by dobrze założyć choćby po to, żeby pochwalić się później zdjęciami dzieciaczka :) Mam nadzieję że wszystkie już zaakceptowałam,i nikogo nie pominęłam :) Nati wysłałam ci na maila moje dane :) Buziaki moje piękne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula pisz po kolei swoją drogę ivf bo ja jestem bardzo ciekawa jak to wszystko wygląda, w sumie wiem bo klientka mi mówiła ale to było 4 lata temu i przez ten czas mogło się pozmieniać. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Marzenia, Agus7ia, Nati ja Was nie mam na FB :-( Anulka 85 a Ty jesteś?? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ale mam wrażliwe sutki cholera aż mnie bolą i drażnią :-( w przyszłym tygodniu testuje ciekawe co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Sz a jak sie znaleźć na fc, bo chyba jakoś ominełam twojego maila i teraz nie moge go znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu niestety dziś internet działa mi tak wooolno ze nawet nie mogę się zalogować:( wieć jutro sobie podpatrzę:) Paula i ja czekam na wszystkie informacje, jakie badania przed -icena, jakie specyfiki -cena i wszystko krok po kroku, będziesz nam bardzo pomocna, wiem że za mną dopiero 2 IUI ale jakoś te ivf ciągle mi gdzieś krązy w myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×