Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Co tu sie dzieje???ja stąd spadam skoro komus sie nie podoba to ze pisze o ivf,a nie ma cywilnej odwagi napisac pod swoim czarnym nickiem to ja dziekuje,i juz nie wiem kumu juz tu ufac:o nie mam zamiaru sluchac ze komus sie nie podoba to,ze sie pisze o ivf tutaj nie da sie juz tego czytac ,wszystko na Boga ma swoje granice zycze wszystkim powodzenia przenosze sie na temat ivf zycze wszystkim upragnionego dziecka ja mam dosc tych nagonek pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co odchodzić tak naprawde Paula, Kuka , Juratka zastanówmy się to jest norma zawsze się znajdzie ktoś kto bedzie pisał w ten sposob na forum ( zobaczcie na forum inseminacja komu się udało) było to samo masakra jakaś od wczorak ale kobitki się nie dały i to olały i mają spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz dosc tego szkalowania i szykanowania ze ivf zle ,ze to ze tamto ze bezpłodna krowa i tego typu epitety :( w dupie to mam co pisze pomarancza ale to juz wola o pomste do niba te dziewczyny ktore mam na FB mam nadziejr ze,bedziemy mialy kontakt ze soba :) ja mam dosc:o chorzy ludzie zafofany kraj najlepiej to wogole nie mowic na temat ivf i ze walczy sie o dziecko ta metoda bo czlowiek sie czuje jak tredowaty:o,wszystko ma swoje granice jeszcze raz pozdrawiam i zycze samych ciaz wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny same do tego doprowadzacie dyskusją z pomarancza a pózniej sie obrażacie i mówicie ,ze odchodzcie.No to faktycznie jak wszystkie po uciekaja forum sie rozpadnie na własne zyczenie.Nie możecie ignorować tego co ona pisze?oberwało się każdej z nas mi też i co mam to gdzieś nie obrażam się.Lata mi ta pomarancza szkoda ,że tak do sobie wszystko bierzecie i jej cel został osiągniety:( A taki trol znajdzie się niestety na każdym forum trzeba się z tym pogodzić,że jest był i będzie i nie odpisywać na zaczepki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollikmega
Dziewczyny prawdziwa Juratka ma racje. Nie możesz napisac na pomarańczowo jeśli ktoś ma zablokowany nick na czarno. zwyczajnie nie ma takiej możliwości. Jeśli masz czarny nick Beti to nie możesz się tak samo zalogowac na pomaraczowo. Rozumiecie? Wiec to troll wygonil Juratke i inne które tu nie pisza aniaszy i reszta nikogo już nie ma. Zaraz odejdzie paula, beti , kuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nikt nie odejdzie z forum i masz racje w 100% ja też mam gdzieś co napisała mnie oczerniła juz nie raz tak jak i Paule i inne kobitki, i zawsze się ktoś taki znajdzie komus sie poprostu bardzo nudzi i tyle. Paula a co do Ciebie wiesz jak Cię lubię nie odchodz niech sobie piszą co chcą , Giziula ty , nie wiem kto jeszcze chyba Lisa co z tego że ivf jestesmy tu razem od samego poczatku i tak powinno zostać mówie to ja " ULA BRZYDULA "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz rozumiem bo właśnie to sprawdzam jak to działa Juratko wybacz mi proszę nie znam się na tym i zwracam honor przepraszam Cię bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betikuka sprobuj
Nati_84 Beti31xxx itd. nie dalo rady napisac na pomaraczowo pod waszymi nickami. Juratka dawaj pisz ja ci wierze. trylko wymysl sobie kobieto w końcu jakiś czarny nick bo inaczej nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJuratka
Beti nie gniewam się ale już naprawdę stad uciekam bo i tak zaraz będzie tak ze ktoś zaczerni za chwilke mój nowy nick. A jak ja go zaczernie to będzie tak jak pisala Gusia ...Beti31xxx a ktoś zrobi Betii31xxx i co będę tak walczyc? dziewczynki kochane! caluje was mocno, dziekuje za wsparcie i wszystkim wam bez wyjątku zycze dzidzi! buziaki i do usłyszenia gdzies kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny brak mi słow.Pomarancza sie w ogole nie przejełam ale Wy? Madre kobiety które tyle przeszły zeby tylko mieć pocieche przejmujecie sie takim idiota? Mnie to aż złośći bo nie jestem w stanie tego pojąć jak możecie przejmować się takim śmieciem? dziewczyn my jestesmy grupą potrzebujem się i jezli naprawde Was to tak boli to omijacie te wpsiy.Nakręcacie się nie potrzebnie.Niech sobie pisze ,ze jestesmy głupie krowy przeciez wiemy,że tak nie jeste to czym się przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja nie mam zamiaru tego czytac tych debilnych wpisow moze rzeczywiscie sie tu nie udzielac jak pisze trolisko ze to forum o iui i nie mamy prawa pisac o ivf bo tylko te co podchodza do iui ile mozna ja teraz potrzebuje miec spokoj przed ivf ile mozna wysłuchiwac?? To sie tak milko nie da a pomarancza gowno wie przez co przeszlam pojecia zadnego nie ma ehh to jest poprostu jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nikt nie odejdzie :) i możesz zadawać jakie pytania chcesz na ile znamy odpowiedz :) i możemy pisać nawet same głupoty nasze forum nasza sprawa co nie :) jutro podglądanko i za ponad 14 dni będe w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jak chcesz siłą Cie nie zatrzymam ale myślisz ,że na forum ifv będziesz mieć spokój?Powiem Ci,że napewno nie.Znajdzie się i tam trolisko.Życze Ci wszystkiego dobrego trzymaj się kochana i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to mam do Was pytanie może się spotkałyście z czymś takim byłam dzisiaj u internisty bo mam problem z lewą nogą w sumie bardziej cała stopą tak mi drętwieje mam takie mrowki w niej zero butów na obcasie nie da się bo noga mi ucieka dostałam leki i skierowanie do chirurga naczyniowego niesttey zapisy juz sa na następny rok Polska wiadomo a teraz do sedna mogę mieć coś z żyłami prawda nawet zakrzepice ???? Wtedy nie donoszę ciązy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było (musiałam się pozbierać), a tu nowe starcie. Pomarańczy o to chodzi, żebyśmy przestały pisać. Pamiętajcie Dziewczyny o naszej umowie z redakcją, o której kiedyś pisałam na FB i nie reagujcie na to proszę. Milka ma 100% racji. Zła energia tego kogoś obróci się tylko przeciw niej i życie jej kiedyś odpłaci, przestańcie karmić trola! xxx Beti - co do nogi, to myślę, że przy ilości badań, które przechodzisz, to zakrzepicę by Ci odkryli wcześniej :) Do chirurga na pewno warto pójść, ale tego typu ból zazwyczaj wskazuje na kręgosłup. Może duzo siedzisz? Masz jakąś wadę itp.? Pomyśl o wizycie u zwykłego ortopedy na początek, może się szybciej doczekasz :) Napisz koniecznie też o swojej psychoterapii, sama o tym myślę, ale wciąż nie mam odwagi. xxxx Paula, ani się waż sobie stąd iść i Juratka też! Nie dajcie się prowokacji :) Paula - pytałaś mnie kilka stron temu o badania, otóż my większość ich już mamy, pewnie jakąś część trzeba będzie powtórzyć. Następną wizytę mam za tydzień, więc wypytam go, co jeszcze trzeba, póki co zaliczona histero i genetyka. xxx Giziula - Ty chyba masz dziś histero? Daj znać jak tam. xxx Pozdrawiam Was ciepło! Rzadko tu wchodzę, bo jednak wytrąca mnie dość mocno z równowagi to, że co chwila nam się nie udaje, mimo tylu prób i lat. A tu co chwila wiadomości o kolejnych koleżankach i kuzynkach w ciążach, mam znowu bardzo trudny moment emocjonalnie i muszę sobie dawkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. zalozylam czarny nick. Niestety. Pisze niestety bo nie lubie się nigdzie logować. tak mam i już:-) Tylko wiecie co? I tak jestem zla. Bo mój nick Juratka bardzo mi się podobal a teraz musze przywyknąć do nowego:-) zzzzzzzzzzzzz LisaPanda, także widzisz...posluchalam twojej rady i zaczrnilam nick...niestety nieco za pozno. Ale lepiej pozno niż wcale. Jestem zla ze starcilam sowj nick:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa giziula jest w szpitalu kazali jej zostać aż do piątku a histero dopiero w czwartek.Jest załamana bo nie spodziewała się,że az tyle tam spedzi.Wszystkie dziewczyny po jednym dniu wychodziły.Jest juz tam od wczoraj.Pisze za nią bo ona nas czyta z telefonu i trudno jej się odpisuje.Dawna Juratko Twoj nowy nick jest jeszcze fajniejszy nie przejmuj się tym.Fajnie ,ze się zalogowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka nie przejmuj sie :) Lisa już Ci wszystko opowiem psychoterpia miała być raz na dwa tygodnie troche to mało, ale okazało się że dostali fundusze i będe chodzić raz na tydzien we wtorek na 10 :) Pani Psycholog super babka , dzisiaj wiadomo taka organizacja naszej pracy i opis jak to wszystko bedzie wyglądało bo musimy się najpierw poznać sesja 45min. Na początku trzeba opowiedzieć coś o sobie o dzieciństwie, rodzienie partnerstwie itd. ale oczywiście cel psychoterapii i na tym na czym się skupiamy to niepłodność i techniki relaksacyjne. Myślałam że mi przepadnie ta terapia bo od 22 kwietnia zaczynam kurs który bedzie trwał 5 tyg. od pon. do piątku po 5 h ale wspaniała wyrozumiała Pani psycholog powiedziała że nic się nie dzieje i możemy spokojnie spotkać się za 5 tyg. i kontynuować naszą terapię która trwa minimum rok. Tak to wygląda i polecam każdemu Lisa jeśli tylko masz możliwośc pójść i to na NFZ to się nie zastanawiaj nie ma nad czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - w 100 % zgadzam się z Tobą.. Dziewczyny ignorujcie te wpisy, nie ma sensu uciekac tylko dlatego, że ktoś na złość jakieś bzdury tu wypisuje... Juratka, Paula- wracajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka kochana caluj mocno Giziule ode mnie , szkoda że tak długo musi tam siedzieć ale ważne że bedzie miala histero da rade dziewczyna na bank :) Ja bym nie mówiła hop niewiadomo kogo jeszcze czeka przeprawa przez ivf może mnie też podziwiam kobitki ktore podchodzą do in vitro trzeba wiele odwagi i cierpliwości pozatym organizm też siada przy takiej stymulacji dlatego jestem z Wami jesteście bardzo dzielne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileczko i dziewczyny poslucham was postaram sie nie reagowac,ale same wiecie ze czasem czlowiek wychodzi z nerwow, co ja komu zrobilam ze ta pomarancza sie tak czepia? Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac? Nie rozumiem jakie uzalanie ? Lidzie chyba nie maja swojego zycia albo bardzo nudne musi miec to zycie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze pomarańczo ze się boisz ze cie rozszyfruje...niestety mysze cie zmartwić tylko raz na tym forum zdarzylo się, ze ktoś mi napisał, ze pisze sepcyficznie i dokopie się to tego wpisu. Poki co przejrzałam już 70 stron forum i nie odpuszczę odnajdę ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy ja rzeczywiście jakos specyficznie pisze? o co chodzi? przeszykalam już 80 stron i ide dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula tak trzymaj :) Nikt nie ma prawa nam mówić co mamy robić :) Ja nie mogę się doczekać jutra zarazem chce już bardzo ale się trochę też boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka - trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że znajdziesz, ja również pamiętam tę rozmowę :) O specyficzności Twoich wypowiedzi nic nie wiem, zwróciłam za to uwagę na powracający motyw "kur", "gdakania" i innego ptactwa. Nadal jestem przekonana, że tu przylazła za nami ta osoba, która mąciła na tamtym forum, bo od gęsi to się wszystko zaczęło :) Szukajmy wśród pastereczek! :p xxx Beti, własnie problem w tym, by dobrze trafić, strasznie się boję, że pójdę i trafię na jakiegoś oszołoma... :( Ja Wam się przyznam, że od jakiegoś czasu znajoma robi mi energoterapię i też uważam, że b. pomaga jako technika relaksacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiskaPanda niezle powiedziane! Musze leciec po młodego wiec skonczylam na stronie 100 ale oczy mnie bola i odpuyszczam poki co , sprobuje potem dokonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszukałam cale forum ale tylko po swoich wypowiedziach i nie znalazłam poi co tej wypwoiedzi. na razie odpuszczam bo naprawdę nie mam sily. szuklam tylko po swoich wypowiedziach bo pamiętam ze odpisywałam tej osobie z zapytaniem co to znaczy ze pisze specyficznie. Odpowiedzi na pewno nie dostałam. Z drugiej strony nie chce nikogo oceniac bo być może ta osoba to nie jest pomarancza. Widze, ze pomarancza bardzo dokoladnie czyta to i tamto forum jest na bieżąco i to jej sila. Ale ja i tak jestem pewna kiedy pisze pomarancza a kiedy nie. Nie posadzam nikogo z tego forum o zlosliwosc. Pewnie jestem naiwna ale mysle, ze nikt kto stara się o dziecko nie bylby tak wredny. Ok, uciekam. będę się czasem odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra co tu się dzieje! Chciałam Wam powiedzieć, że ja póki co odpuszczam. Miałam w tym tyg do IUI podchodzić, ale się rozmyśliłam. Zmęczona psychicznie już jestem. W czerwcu myślę, że spróbuje jeszcze raz. Wam wszystkim życzę powodzenia w staraniach i więcej spokoju;) 🌻. Będę Was podczytywać zza krzaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja po przemysleiu tez odpuszczam i tez będę was od czasu do czasu podczytywać. Chce się skupic na najważniejszym a same dobrze wiecie jak bardzo takie negatywne emocje rozpraszają. Kochane, wszystkiego dobrego i do usłyszenia może za jakiś czas. Buziaki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×