Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Mamabruna- ja z tymi włosami też totalna porazka, wychodza garsciami. Tyle dobrego ze ja zawsze miałam krecone, puszyste włosy , które udają że sa gęste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja od dziś stosuję maskę WAX, bo niedługo łysa zostanę a kiedyś już fajnie podziałała. Mamcia76 - czytasz w moich myślach:)właśnie się zastanawiałam czy ktoś może ma to krzesełko. Chyba się skuszę skoro zachwalasz. Hickary - ja mam zamiar gotować sama, po części już gotuję i robię na 2 dni. Daj znać jak Wiki spała po kaszce na melisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caretero Magnus Classic Krzeselko ( wybralismy bialo szare) i w sumie jest bardzoodobne do tego, ktore wy wybralyscie:). Mamaania- jakos na razie wole go miec przy sobie, bo zawsze na lezaco moge mu wlozyc cumelka lub lepiej okryc kolderka:). Poza tym chyba jemu jest sympatyczniej, jak mama spi tak blisko niego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna ja tez spie z córcią razem a łoze mamy takie ze mozemy i spac z dwoma, ale starsza ma swój pokój. I ta starsza tez spała z nami dosc długo i wcale nie było problemu potem zeby spała osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia- a do jakiego wieku starsza corcia spala z wami? Przebieracie maluszki na noc w pidzamki? Ja tak:). Chyba juz sie poloze, Bruno wstanie po 8 rano, dobranoc!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia76
mama_ania - krzesełko sprawdza się w stu procentach. Najpierw myślałam, żeby zacząc go uzywac kiedy Marysia będzie juz siedziała, ale potem doczytałam o tej pozycji półleżącej wiec czym prędzej złożyłam i jest naprawdę super. Wszędzie nim jeżdze bo jest leciutkie i ma kółeczka. Śliczne i praktyczne. Trafił nam sie co prawda egzemplarz trochę wadliwy i brat musiał troche rurke przekręcać ale potem juz wszystko pięknie. Naprawdę polecam bo i cena bardzo przyzwoita. A co do spania dzieciaków, to najstarszy w swoim pokoju a młodszego - pięciolatka cos nie mogę z sypialnianego łóżka wygonić, choc ma swój pokoik z łóżeczkiem ;) Lubi przy mnie zasypiać a że mężuś dopiero późno w nocy do sypialni napływa to i mi jest fajniej. Ale tak powaznie to pora sie juz go z sypialni pozbyć! Bywa, ze rano to i pięcioro nas jest w łóżku, maaasaaakra ;) Ale jaka to skuteczna metoda antykoncepcji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia76
Mamabruna ja przebieram Małą w piżamkę, a rano w ubranko dzienne - miękkie sukienusie, albo spodenki albo moje ulubione - rajstopki czy legginsy ze spódniczką połączone ;) (mam fisia po dwóch chłopcach wreszcie mogę poszaleć :)). Moze niecały miesiąc nosiła "całodobowo" ciuszki typu pajacyk czy śpioszki. Dzis są zarezerwowane tylko na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny daję Wam linki ze zdjęciami Ani policzków i proszę, powiedzcie mi, czy te policzki są ok, czy to alergia? http://zapodaj.net/ea5cedaf92a13.jpg.html http://zapodaj.net/546caeef1c19e.jpg.html http://zapodaj.net/b84dc23f2d822.jpg.html I jak możecie to dajcie tutaj lub na naszą klasę zdjęcia, gdzie Wasze dzieci miały alergię, żebym widziała jak to wygląda. Bo ja już zgłupiałam. Na dodatek Ania dostała kilka krostek i odparzenia na pupie od wczoraj, więc to chyba alergia. Tylko te krostki czerwone na policzkach ma już od ponad tygodnia, a wtedy dawałam jej tylko mm, a jak na pupie się zrobiły to wtedy wprowadziłam jabłko i bądź tu człowieku mądry... Hickary, no masz dużo pokarmu, super :) Ja tak nie mam hehe. Jedynie wtedy, gdy nie karmię kilka godzin, to coś tam może pocieknąć. Buzia wygląda raz lepiej raz gorzej, nie wiem od czego to zależy, ale te krostki czerwone to ma już ponad tydzień, czasem więcej, czasem tylko kilka. Nie widziałam, żeby drapała tych policzków jedynie trze piąstkami oczy. Też zamierzam gotować. Pampersy tez muszę kupić rozmiar większe, bo się odciskają na udach. Mamazosi ja nie wytrzymam z tym postem, bo ja ciągle jestem głodna. Dopuszczalny jest jeden posiłek do syta, więc ja będę jeść często po trochu. Nie wiem jakie śliniaczki kupujecie maluchom ale ja polecam ceratkowe, bo można je ładnie wyczyścić. Mamcia76 ja też mam takie krzesełko gdzie jest pozycja półleżąca i te oparcie ma 3 poziomy wysokości i ja je nastawiam na 2, czyli trochę wyżej jak półleżąca. Ja jeszcze nic nie używam na ząbki. MamaAnia ja też mam tę maskę i ona jest super Przebieram Anie na noc w pidzamkę. Co do spania, to Ania teraz cały czas śpi w swoim łóżeczku w swoim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych zdjęciach może słabo cokolwiek widać, bo aparat jednak nie wychwyci wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
MMamazosi a jak Ci sie udalo oduczyc pierwszego glodomorka od zasypiania przy piersi? Moj tez tak ma, sam zasypia bardzo rzadko... a zaraz trzeba bedzie powoli go odstawiac, no i wracam dopracy, wiec bedzie musial zasypiac beze mnie,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tych zdjeciach szczerze to nic nie widze. ;) Moja nie ma takiej skory nawet wowczas gdy alergia schodzi ;) Wiki spala od 21 do 7 - tylko 2 pobudki - o 2.30 i 5.30 :D Jestem wyspana :D Nie wiem tylko co dzis zrobic, musze: - posprzatac konkretnie - isc do pracy podpisac pity - isc na rehabilitacje - byc w domu bo 4 kurierow ma przywiezc paczki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już lepsza nocka u nas choć katarzysko nadal straszne, tak mi jej szkoda bo wieczorem wogóle oddychać przez nos nie mogłą. czytałąm Was na szybko i nie pamiętam która z was pisała chyba mama_ania o tranie- starsza ma odruch wymiotny, raz nawet zwymiotowała po tych rybkach- żelkach. Próbowałam tego smakowego, też nie:( jickary- współczuje tych nocek:) moja też sie budzi kilka razyw nocy ale nie az tak, no i w dzień ma 3 drzemki- 1 i 3 po ok 30 min a ta środkowa na spacerze to do 3 godzin nawet. co do alergii zobaczcie za uszkami czy dzieciom coś tam sie nie robi bo to często objaw alergii. I u nas to są suche czerwone plamki na ciele araz luzowate kupy( na razie po wprowadzeniu marchewki i ziemniaka jest ok ale nie zapeszam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolkoma krostkami też się nie przejmuję bo musiałabym chyba nic nie jeść. u nas u strarszej jak na początku jadłam nabiał to była cała wysypana. potem sporadycznie był czasem kilka krostek ale nie wytropiłam co to i lekarz kazał sie nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Hickary a u Ciebie działa melisa? Mała lepiej śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Dagusia to Twoje dizecko ladnie spi... moj rojber w ciagu dnia to z reguly 3-4 drzemki po maksymalnie 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary, moja Maryś to samo ;) co minutę musze ją wtargiwać "w koło Macieju" na matę, bo na skutek licznych przewrotów albo ruchami jak dżdzownica do tyłu przemieszcza sie w promieniu dwóch metrów! Też sie smiejemy, że przydało by sie jej z jedna bateryjke wyjąć ;) Ciagle trzepie rękami i nogami. KIP twoje dziecie ma prześliczne policzki przy mojej, ale u nas to raczej alergia na to co ja jem, pewnie nabiał, bo zaczęło sie zanim wprowadziłam nowe pokarmy. Moja to ma raczej takie mocno szorstkie, jakby wysuszone i czerwone policzki. Jutro idziemy na szczepienie to się poradzę co z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja z kolei ma takie jakby poukladane z cegielek, czasem male krotki a czasem jest ok i tez nie obcykalam na co to - nabial wywalilam calkiem ;) Dziewczyny, macie czysciutko w domach,/ mieszkaniach? Ja chyba nie jestem perfekcyjna Pania domu ;) Wiki zasnela, ja sporzatam, ale na szybko i na odwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nauczylam go zasypiac w lozeczku i to zarowno w dzien jak i wieczor. :) Ciesze sie bardzo, bo noszenie na rekach lub wozenie w wozku po calym domu , aby zasnal bywalo meczace:). My cumelka uzywamy tylko do zasypiania i jak jestesmy na spacerze. Czy wasze dzieci duzo korzystaja ze smoczka w ciagu dnia? Dzis 2 dzien z obiadkiem z kroliczka:). Zaluje, ze Bruno nie chce pic wody...tylko pije soczek z woda ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- masz chlopca? Jak ma na imie? Tu wiekszosc jest dziewczynek:). I mamy tu tylko z czterech chlopcow: Piotrusia, Sebusia, Wojtusia i mojego Bruna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Chłopca, Leon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Co prawda jest sierpniowy, ale to ze wzgledu na to ze mu sie pospieszylo o ponad 3 tygodnie, a ja sie zdarzylam do wrzesnia przyzwyczaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoś-ślicznie,brałam pod uwagę jak jeszcze nie znaliśmy płci.Szczerze mówiąc KIP to ja za bardzo też nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
A podobno wiecej chłopców niz dziewczynek się rodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno czasem miewa cos tam na buzi ale cera niemowlaka nie jest idealna .;) Hickary- u mnie ze sprzataniem tez jest problem...:( Ja chcialam dac malemu na imie Piotrus a moj m chcial go nazwac Wiktor ale nikt nie ustapil....i postawilismy na Bruna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecej chlopcow? Ciekawe.... U mnie zaczyna sypac snieg...ze spaceru dzis nici a szkoda, bo to dla Bruna prawdziwa rozrywka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ua zostalam dzis w domu i czekam na paczki, juz jedna byla :) Ksiazki grajace dla Wiki. Posprzatalam jako tako, ale do idealnego domu to baaaaaaaaaardzo daleko. Wiki na macie, co chwila jest juz w polowie dywanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
My wychodzimy nawet jak snieg sypie.. dzis akurat nie pada u mnie, wiec mniej przedzierania sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×