Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

Gość żelek lubi palić głupa
żelek najpierw z radosną gębą zaczyna rzucać przytykami ad personan twierdząc, że dla rozrywki (choć zadziwiające jest to że szczególnej ochoty na rozerwanie się nabiera zawsze wtedy kiedy ktoś ma odmienne zdanie od niej) a jesli piłeczka w jej stronę zostanie odbita to wielce oburzona że ktoś śmiał wkońcu na te upierdliwe zaczepki na poziomie gimbazy zareagować... i to oczywiście ten ktoś jest niedowartościowanym hipokrytą z kruchym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przypominam ze to jest temat na temat smutnych niedziel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
Smutny bniedziel , chandry i sposobow na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kto czytal greya???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przypominam ze to jest temat na temat smutnych niedziel" x To rozciągniemy na pozostałe dni tygodnia :P x ... i odchudzania?Zuuuuzzzzaaaaaaa!Zawłaszczasz mój wątek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
Xx - odchudzac sie mozna na kazdym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o smutnych srodach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvnbv
zuza uważaj z dietami w tym wieku, po 30 -stce skóra zaczyna łatwo obwisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,mogłoby być o smutnych śodach,ale Ruda kazała mi wyrzucić smutek z serca :P Dziewczyny,powrzucajcie jakieś kawały,poprawcie mi humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam nadzieje ze jak ci ike kaze skoczyc z okna to nie posluchasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
Postanowil facet trenowac Yoge. Kupil poradnik , otworzyl na pierwszej stronie.. a tam polecenie " Caly dzien nic nie jesc" No to nie jadl. Nastepnego dnia otworzyl poradnik na nastepnej stronie : A tam znowu polecenie "caly dzien nic nie jesc" Mniej mu sie to spodobalo ale zrobil jak bylo zalecone. Na trzeci dzien otwiera poradnik na kolejnej stronie a tam znowu polecenie "caly dzien nic nie jesc" Mina mu zrzedla ale zrobil jak kazano. Na czwarty dzien otworzyl poradnik na czwartej stronie i czyta " Isc sie wysrac za stodole" No to poszedl. Nateza sie, nadyma , steka ... nic. Nagle slyszy takie dziwne chrup chrup chrum, chrup .. ... Co to bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poza tym ja cie pocieszac nie zamierzam. Uwazam ze cierpisz slusznie, a i tak za malo. Poza tym to cierpienie i pocieszanie piesci czule twoje meskie szowinistyczne ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Iftar,rozsądne jest słuchanie dobrych rad ;) Wykorzystam rady płynące z jej dobrego serca,bo to może być jak z kwiatem paproci (raz w roku) :D Ale chyba jeszcze długo będę wspominać te historyczne chwile,gdy Ike dzięki Żelkowi znalazła się po tej samej stronie barykady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
No to jak ? Zgadniecie co to bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym ja cie pocieszac nie zamierzam. Uwazam ze cierpisz slusznie, a i tak za malo. Poza tym to cierpienie i pocieszanie piesci czule twoje meskie szowinistyczne ego" x Auuuuu!Jak zabolało!To dlatego pisałaś,że MNIE nie pogłaszczesz?Dobra,ja osobiście wtopiłem,należało mi się,ale do jasnej.... Nevermind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie chcemy :P x ja chce do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1. Co do jasnej 2 kiedy Cie niby mialam glaskac 3. I co ja powiem Krasnalowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
A co masz mu mowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no o tym glaskaniu iksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
Eeee tam.... A co to znowu wielkiego takie glaskanie. Myslisz ze on to w ogole zauwazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,dwie strony temu.Nie użyłaś polskich znaków,więc też się wtedy zastanawiałem,o co Ci chodzi. Ale spokojnie,nie chcę drażnić krasnala. Ale jak uważasz,że jeszcze za mało dostałem,to może też się dałaś nabrać jak niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,noooo pewnie że nic wielkiego i Krasnal by się nie zorientował (tym bardziej,że znając przewrotność losu,jeszcze by się okazało że mieszkamy kilka lub kilkanaście domów od siebie) :D Cholera,muszę w tej sytuacji uważać,co mi się wymyka z ust na ulicy,bo jeszcze niechcący minę się na niej z Iftar... i problem gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie nie uwazam. Nie ja jestem od tego by cie biczowac czy obdzielac razami. Nie uzurpuje sobie prawa do tego. Nie siedze w waszych glowach, nie znam was w realu. To tylko kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
Xx- napisz lepiej otwarcie ze masz ochote poderwac Iftar. Tym bardziej ze oboje mieszkacie w tych samych stronach albo bardzo blisko siebie. Ale by byla zabawa jakby sie okazalo ze z Was powstanie kolejna kafe - para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dobra droga dziatwo, jade do domu. Jak tu wroce za godzine to ma byc mila i przyjemnie bez skakania z okien czy lania lez strumieniami. Pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zuza: zadnych wiecej mezczyzn z kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak krasnale nie należą tak do końca do gatunku męskiego trzymaj się tego, iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham posty
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 30
18:05 [zgłoś do usunięcia] *iftar zuza: zadnych wiecej mezczyzn z kafe ­ Ty tez ? Epidemia jakas czy co ? A Tobie ktory tak za skore zalazl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×