Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

"Xx- napisz lepiej otwarcie ze masz ochote poderwac Iftar. Tym bardziej ze oboje mieszkacie w tych samych stronach albo bardzo blisko siebie. Ale by byla zabawa jakby sie okazalo ze z Was powstanie kolejna kafe - para" x Nie zamierzam,moja stopka nadal obowiązuje :P Zresztą co to za przyjemność podrywać babkę,która mieszka tuż obok ciebie?Już to przerabiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chociaż nie powiem czasem rzucasz się jak przysłowiowe gówno w trawie" ­ i kto tu ostatnio mówił o nieudolnym naśladowaniu, a teraz podkrada mi porównania? :P ­ żelek lubi palić głupa - lepiej powiedz bidulku, czym i kiedy ci dowaliłam :classic_cool: będzie szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Żelek,kiedy Bóg ludziom rozdawał serca i rozumy,to Ty dostałaś... eee,czekaj,jak Ty doszłaś do końca kolejki,to już zabrakło towaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaaaaabo
26 lat a mentalność gimgówna :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Żabciu,dobrze pamiętasz; bo jak przede mną był ten Murzyn i dostał półmetrowego,to chyba nie dziwne że się wkurzyłem,jak dostałem zaledwie w połowie tak długiego jak on :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mówisz Misiu, że może przez żabę znikniesz z kafe, to widać, że nie wiesz co mówisz ;-) (iftar też to zauważyła, jakby coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu,źle zrozumiałaś: ja po prostu zaczynam mieć dość kafe i jeśli to mnie spaliło,to może nawet lepiej,bo pójdę w piiiii... i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie nie pogłaszczę, mam nadzieje ze wiesz o tym. Ją tak, ciebie nie. x miałam na myśli Twoją znajomą, dziewczynę czy jak to się teraz nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś miał dość kafe, nie pisałbyś tu o tym, tylko by Cie tu nie było. Ale ja rozumiem takie wyparcie, też tam byłam, i nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...kolejny, który narobił gnoju a teraz ma zamiar zniknąć na zawsze bo ma dość tej obrzydliwej kafe :P x nie mazgaj się iks i siedź na doopie bo gdzie Ci lepiej będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja Cie nie pogłaszczę, mam nadzieje ze wiesz o tym. Ją tak, ciebie nie. x miałam na myśli Twoją znajomą, dziewczynę czy jak to się teraz nazywa" x Iftar,no normalnie... Wiesz co,weż Ty zamień na ten temat kilka słów z Rudą,bo już ona lepiej wyczuła sytuację!A w ogóle to przestań już mnie kopać po... moim ego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak Żabciu,dobrze pamiętasz; bo jak przede mną był ten Murzyn i dostał półmetrowego,to chyba nie dziwne że się wkurzyłem,jak dostałem zaledwie w połowie tak długiego jak on" ­ to nie był murzyn, to był papuas. i on miał 15 cm a nie pół metra. ­ aczkolwiek ten aniołek, który ci opylał chińską linijkę, miał z ciebie niezły ubaw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej kwestii mam porozmawiać??? Prawdy, żartu, provo czy jak to sie teraz nazywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie był murzyn, to był papuas. i on miał 15 cm a nie pół metra. aczkolwiek ten aniołek, który ci opylał chińską linijkę, miał z ciebie niezły ubaw " x Żabciu,wszystko Ci się popieprzyło: nie z Papui-Nowej Gwinei,tylko z Gwinei Równikowej,a linijka była faktycznie chińska,ale na rynek amerykański,więc wyskalowana w calach.Więc spokojna Twoja zielona,mały to nie jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A w jakiej kwestii mam porozmawiać??? Prawdy, żartu, provo czy jak to sie teraz nazywa???" x Wiesz co Ifciu?Gadaj w jakiej chcesz sprawie,możesz też w ogóle nie gadać.Twoja sprawa. W każdym razie wyklarowanie Twojej reakcji nieco zachwiało Twoją ocenę w moich oczach; ale pociesz się,że i tak wypadłaś lepiej od Żelka,bo ona uwierzyła pomarańczy i pognała do tamtego wątku rozbić dym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczyny, słyszycie to?! iksowy chwali się dużym przyrodzeniem! oficjalnie mówi, że ma 25 cm! ale ej, nie pchajcie się tak, bo po mnie depczecie... aua!" x Żelek,przepraszam Cię,a gdzie Ty się pchasz? Przecież Cię wykluczyłem z castingu :P Są kryteria graniczne; ja jestem raczej dużym facetem,ale nie wierz w bajki,że duzi faceci uwielbiają w płci przeciwnej to co malutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu,z Ike to ja wolę pozostać w stanie rozejmu ;) natomiast co do tego,co jest małe,to wiesz co miałem na myśli; tak się składa,że jedyna deska jaką akceptuję,to ta do krojenia chleba.Więc pryskaj Żelek.Sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej panna,nie pękaj!
"c*pa" x Co Żeluś,szabel przeciwko Ike brakuje i strach obleciał? :P Oj,boisz się jej,boisz; a jak Ci szpilę wetknie,to para Ci uszami aż bucha :D x "akurat cycki mam całkiem, całkiem. strzelaj dalej" x Ja miałem na myśli trwale duże cycki,a nie WYDAJĄCE SIĘ CIUT WIĘKSZYMI przez chwilę po nabraniu powietrza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie wyklarowanie Twojej reakcji nieco zachwiało Twoją ocenę w moich oczach; x że co prosze??? iks upiłeś sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×