Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

"Co Żeluś,szabel przeciwko Ike brakuje i strach obleciał?" ­ a teraz do czego konkretnie pijesz? bo nie wiem o co ci chodzi. ­ i pisz pod jednym nickiem, bo strasznie się ośmieszasz. a nie, sorry, bardziej się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś,najbardziej to Ty się ośmieszyłaś,jak się dałaś podpuścić pomarańczy i myśląc że to I. pognałaś z wywieszonym ozorem do tamtego wątku - a tu doopa :P Rewelacyjnie poznajesz mój styl,nie ma co.Żelek,Żelek... Brak mi słów na Ciebie... x Iftar,nie:jestem całkowicie trzeźwy,ale widać że Ty niedokładnie wczytałaś się w tamten wątek;chyba ZBYT niedokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaaaaabo
a ten dalej cieeeerpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba,czy Ci ostatnia szara komórka we łbie zdechła z głodu i samotności?! Jeśli sądzisz,że ja założyłem tamten wątek,to Cię zdrowo poj... A leżysz to już dawno,tylko dotąd Ci się zdawało że stoisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupki chrupki
dawac chrupki beda sie prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście też wolę jak każdy pisze pod swoim nickiem:P masz pomarańczo odwagę coś napisać pisz jako ty a tak swoją drogą... to nie wczoraj miałam dziwne wrażenie, że pod imo podszywa się ktoś zielony??? :classic_cool: to tak a propos ośmieszania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak to miło, że znowu połowy postów nie widziałam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko winny się tłumaczy :classic_cool: a nie! tfu! zapomniałam, że ty tłumaczenie się masz we krwi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,bo Żaba mnie podpuszcza jak chce?Bo nakręciła cały wątek,żeby mieć ze mnie polewkę?Swoją drogą,to zawsze taka była czy tak schamiała po rozstaniu z Kalibanem?Rana w sercu zamiast ropy zaczęła wydzielać żabi jad...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz powiadasz... a zdanie pod pytaniem napisał za ciebie duch:)? ale zrobię ci przyjemność i w jednej kwestii przytaknę:) to prawda nie odpowiadam na pytania, na które nie mam ochoty odpowiedzieć :) i nawet próba brania mnie pod włos tego nie zmieni :) przepraszam, że nie mam potrzeby tłumaczenia się byle komu:) tym się pięknie różnimy :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz problemy z rozpoznaniem różnicy między odpowiedzią a tłumaczeniem się to może się troszeczkę doszkol?:) jak zacznę ci wypisywać czemuż to zdecydowałam tak a nie inaczej i jeszcze twoim śladem założę o tym top z apelem wtedy uznaj , że się tłumacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupki chrupki
pomaranczki tez dobre mniam mniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa skoro już liczysz wszystko jak leci (zapewne z emocji:P że a nuż się raz uda...) to 10 linijek:P zapomniałaś o stopce:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l h b m n g y v
ono ll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ono ll j''m'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na mnie a ty żelek kup sobie jakiegoś misia samotność i rozżalenie niszczy twoje poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,masz rację: w kwestii uczuć nie jestem taką cyniczną mendą jak Żaba i jestem może bardziej naiwny,za co już nieraz przyszło mi płacić wysoką cenę,ale całkiem swojej natury nie zmienię... :( Ja jeszcze wierzę w uczucie,ona - już tylko w sk...stwo. Może to tylko kolejny dowód,że powinienem dla własnego dobra jak najszybciej zdobyć się na to,by opuścić to bagno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
iks ja nie wiem jaki ty jestes w kwestii uczuc. Trudno mi to ocenic po kilku zdaniach, ktore sam o sobie napisales. Wiesz, na kafe nie trudno jest sie wybielic czy stworzyc swoj mit ktory ktos tam lyknie. Nie jest tez specjalnym osiagnieciem napisac jestem lepszy od tej czy owej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zwróć uwagę na jedną rzecz: czy gdybym nie był taki jak piszę,to czy cyniczna Żelek zdołałaby tak ze mną pograć? Zresztą pewnie widziałaś moje nasawienie w innych wątkach,zwłaszcza pomarańczowych: dla mnie uczucia nie są tematem do drwin :( I nie zamierzam się wybielać,bo nigdy nie twierdziłem że jestem święty; po prostu do pewnych kwestii staram się podchodzić poważnie,a co do uczuć,to uważam że to powinna być ostatnia oaza wolna od sk...stwa tak powszechnego w codziennym życiu.W życiu zawodowym wiem,że muszę się pilnować i że nie mogę liczyć na jakiekolwiek zasady.Tylko każdy człowiek ma jakiś swój wąski obszar,gdzie chce i musi zaufać komuś.Gdzie,do cholery,jak nie w tej sferze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
iks masz racje. Absolutnie nikt nie mial prawa do komentarza. Natomiast wg mnie, choc oczywiscie moge sie mylic, ty na jedne komentarze pozwoliles na inne nie. I to jest jedyna rzecz ktora pozwolilam sobie ocenic negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×