Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 29
20:35 [zgłoś do usunięcia] ike a ja cały czas myślałam, że zuza to projekt ­ W jakim sensie "projekt" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie plażowałam, jadłam lody i szalałam na lokalnych dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Zuzanno,mnie jeszcze nie masz w książce adresowej ;) x Ike,adres e-mailowy mają też lipnie stworzony i projekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza szczerze mówiąc to w tym najgorszym sensie :P ale nie bij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
20:37 [zgłoś do usunięcia] ifka* Głównie plażowałam, jadłam lody i szalałam na lokalnych dyskotekach. ­ To chyba rzeczywiscie nie powinnysmy sie wybierac razem. ja nie lubie plazowac. Ja lubie zwiedzac. Bylo tam cos ciekawego do zwiedzania w tych okolicach gdzie bylas? Ja jak bym juz miala jechac do Turcji to chcialabym zobaczyc Troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
20:40 [zgłoś do usunięcia] ike zuza szczerze mówiąc to w tym najgorszym sensie ale nie bij ­ Jak to zwykla mawiac jedna moja kolezanka : " nie wazne Co mowia, wazne ZE mowia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja cały czas myślałam, że zuza to projekt W jakim sensie "projekt" ? " v kolejne potwierdzenie ze sa rzeczy o ktorych sie nie snilo filozofom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja się już w zyciu nazwiedzałam. Teraz nadszedł czas plażowania. x w Turcji polecam Istambuł i Kapadocję. Na rivierze to Side jest miastem bardziej do zwiedzania niż do nocnych uciech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Iftar - dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Jest tu jeszcze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Jak Twoj dol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Mysle ze tak samo. Kafe tylko czasami pomaga na dola. jak sie trafi akurat jakis tamat i mozna z kims pogadac. Bo wtedy mozna na chwile zapomniec o problemach. Ale to sie rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Zuza,Kafe czasamit pośrednio przyczynia się do doła... Ale trudno,to wręcz znak że trzeba więcej żyć poza kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Xx - kafe jak kazda uzywka ma swoje plusy i minusy. Opowiedz jakis dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,niech będzie: -Mamo,zrób mi kanapki do szkoły! -Słuchaj,to że sypiam z twoim ojcem,to nie znaczy że masz mi mówić mamo. -A jak mam mówić? -Normalnie: Andrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Ladne. Co chcesz robic dalej ze swoim dolem ? Poczekasz az sam minie czy bedziesz probowac cos robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Ifka - a Ty jaki masz sposob na doly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doły mają to do siebie, że trzeba je przejść. Po prostu. Na mnie najlepiej działa rozmowa z kimś mądrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,muszę tego doła jakoś przetrwać; z każdym dniem powinno być lepiej :) x Iftar,ale gdzie znaleźć tego kogoś mądrego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Na mnie juz nic nie dziala. Jak zlapiesz dola to ile przecietnie on trwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów, że nie masz wokół siebie kilku mądrych osób. x Zuza to zależy jaki dół. Poza tym nauczyłam się stawiać mu opór. Idę np na spacer nawet jeśli nogi odmawiają mi posłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Iftar - a nie masz czasami tak ze nawet jak znasz jakas madra osobe to po jakims czasie wiesz co Ci ta osoba powie i wtedy przestaje to pomagac ? Ja czasami tez probuje stawiac opor ale teraz jestem za bardzo przemeczona . Juz mi sie nawet oporu stawiac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza raczej nie. Madrość polega także na tym, że nie powiela się słów i banałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Nie , nie to. Chodzi mi bardziej o to ze ludzie /w tym madrzy/ maja na ogol pewna okreslona filozofie czy linie postepowania. Jesli dlugo i dobrze znasz dana osobe to z gory bedziesz wiedziec jaka ta linia bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×