Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

promotor26

Czy warto wyjechać do Anglii ?

Polecane posty

Gość gość
Uciekac z uk czym predzej. Tylko emigracyjne parówki tam gniją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz przez ten brexit to nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to w dalszym ciągu Ziemia Obiecana dla miljonów ludzi z całego świata, którzy robią wszystko żeby tam się osiedlić. Życie w dostatku i dobrobycie to magnes, który przyciąga ludzi m.inn. z PL i to się jeszcze długo nie zmieni. Oczywiście na początku może być trudno, ale im dłużej tam będziesz tym łatwiejsze życie. Opanujesz język, znajdziesz dobrą pracę ustawisz się. Ale decyzję musisz powziąć sam. Możesz zostać w pl a możesz wyjechać. W końcu nic nie tracisz a możesz wiele zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wyjeżdżam za pracą i wracam i taka opcja jest dla mnie najlepsza. Jestem na własnej działalności, więc legalnie, a dostaję zlecenia na opiekę nad starszymi ludźmi w UK od promedica. Teraz jest taki bonus, że jak się pojedzie na 3 miesiące to dają zarobić 20 tysięcy, więc też jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio również zdecydowałam się na wyjazd do Anglii i jestem zadowolona z podjętej decyzji. Jeżeli też chcecie to zrobić to powinniście znaleźć dobrych tłumaczy przysięgłych, którzy przetłumaczą wam dokumenty w obie strony. Polecam wam www.tlumaczeniaprzysiegleangielski.pl Bardzo mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto. tam gdzie łatwiej o pracę (południe Anglii) i tak zaoferują ci National Minimum Wage a koszta wynajęcia pokoju to masakra. jeśli we dwójkę... to już nie zapłacisz połowy pensji za pokoik, ale co to za życie .... na północy taniej ale pogoda masakryczna i bezrobocie większe. nie warto jechać do UK - ja już bym się teraz (wyjechałem w 2013 i widzę że jest coraz gorzej) nie wybrał - Polacy często zarabiają po 1000 funtów miesięcznie za ciężką, trudną robotę - w takiej holandii czy u helmutów zarobisz więcej a koszty życia są mniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz
Chyba g****o wiesz o uk. Polacy owszem i zarabiają po 1000 funtów ale na tydzień! Nie znam nikogo kto miałby w Londynie mniej. Oczywiście patola żyje na pokoju ale zazwyczaj chcą szybko zaoszczędzić więc po co wydawać na cały dom 2000 na miesiąc jak za 600 funtów masz pokój plus wyżywienie niech będzie 100 funtów tygodniowo na osobę (wersja na bogato ) i jeszcze 3000 zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×