Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

promotor26

Czy warto wyjechać do Anglii ?

Polecane posty

Gość gość
zobaczymy jak zachorujesz, a chłopak znajdzie inną - wtedy nie zapomnij się tu wpisać jak ci jest cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc
Ty sie o mnie nie martw, bo mam ubezpieczenia na takie wypadki to raz, a dwa moja wyplata starczy mi na samodzielne zycie, a i trzy - zawsze moge miec innego partnera. Martw sie o siebie moze, a nie o innych:) Nie zycz drugiemu co Tobie nie mile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanttogo
Witam ! Mam kilka pytań, ale od razu mówię, że nie wiem zbyt dużo więc nie rzucajcie się na mnie tylko spokojnie wytłumaczcie jeśli możecie. Ja z dziewczyną i córeczką planujemy za 11 miesięcy przenieść się do Anglii. Jednak na razie są to tylko plany dlatego, że chcemy się dobrze przygotować, rozeznać i sprawdzić czy damy radę. Chciałbym wiedzieć gdzie warto jechać, czy pracując sam (córeczka ma pół roku więc dziewczyna siłą rzeczy musi z nią być cały czas) mogę nas utrzymać będąc po liceum czyli bez zawodu z nie najgorszym angielskim. Chciałbym mieszkać w mieszkaniu pokój+kuchnia+łazienka (pokoju nam nikt raczej nie wynajmie jak jesteśmy z dzieckiem). Nie boję się pracy, nie jestem wybredny. Zdaje sobie też sprawę z tego, że polaczek jadący tam w takiej sytuacji jak ja różowo mieć nie będzie ale później dziecko do przedszkola, dziewczyna do pracy i powinno by ć lepiej. Chodzi o ten początek, czy dam radę czy nie bardzo, czy z jednej wypłaty utrzymam rodzinę. Proszę o odpowiedź kogoś życzliwego, nie plującego jadem. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez plucia jadem - nie dasz rady, nie utrzymasz rodziny z jednej pensji, nikt ci nie wynajmie mieszkania jeśli nie wpłacisz kaucji i trzech czynszów z góry, przedszkola w Anglii są płatne i bardzo drogie, nie ma pracy, zostań w Polsce -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredowyli
wanttogo podaj swoja poczte, tam ci wszystko napisze co i jak;) my wlasnie wracamy spowrotem i juz wszystko zalatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanttogo
vanwixx12@interia.pl proszę bardzo, mam też fajną ofertę z belgii także nie wiem sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wlasnie wracamy spowrotem i juz wszystko zalatwione xxxxxxxxx co to znaczy "wracamy spowrotem"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertos3000
Wracac spowrotem- właśnie tacy Polacy wyjeżdżają do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeee nie tylko tacy - jeden inteligentny na 100 czasem się trafi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi zmije jadowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że warto :) Jak ma się dobrą pracę i jakoś się ustawi to oczywiście. Czasem w Polsce jest trudniej niż tutaj. Polska piekarnia w Londynie zatrudnia mnie od roku i szczerze mówiąc nie sądze, żebym w Polsce coś lepszego znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadżi
polecam ci serwis http://plan4fun.pl :) jest tam dużo praktycznych informacji dla osób, które chcą wyjechać za granicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie warto. Nie ma pracy, wszystko drozeje, ludzi przybywa - lepiej nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Byłem w UK 3 lata w 2009 zjechałem mam uowe na stałe w "państwowce" jestem pracownikiem socjalnym w OPS . Zarabiam 1700 na rękę płace kredyt i tak zostaje mi po opłaceniu wszystkiego z jedzeniem 400 i jest lipa język znam mam papiery na wózek widłowy i chcę zrobić kurs na obrabiarki cnc i tak nie wiem jak jest teraz z praca w UK ja bym wyjeżdżał w styczniu 2014 mieszkanie mam zaklepane tylko czy warto ja chce jechać do Daventry jechałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkak26
Na początku dyskusji dużo osób pisze, że za płacę minimalną ciężko się żyje (ale słysząc od znajomych - da się przeżyć), w związku z tym mam pytanie na co stać w Polsce żyjąc za minimalną krajową? (po opłaceniu mieszkania, biletu, tel...itd?) Ktoś napisał, że w UK za najniższą to najwyżej można się ubierać w taniej sieciówce typu Primark czy H&M - a w Polse stać Cię na to? Nawet, żeby kupić w lumpeksie to człowiek kilka razy musi się zastanowić czy nie lepiej te parę groszy przeznaczyć na coś innego, byleby do końca miesiąca wystarczyło, a i tak często dużo brakuje...Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak stac cie na ciuchy w primarku, jak mieszkasz w wynajmowanym pokoju z obcymi ludzmi w jednym domu, ile lat tak chcesz mieszac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni narzekaja, inni nie - jak wszedzie. Jesli ktos ma glowe na karku to nie zarabia w UK minimalnej przez cale zycie. Od minimalnej to sie zaczyna... Tu jest nieporownanie z Polska: ludzie milion razy milsi, usmiechnieci, kazdy zyje swoim zyciem... Minimalna nie cuda jak wszedzie, ale za minimalna to sie nie ma czego spodziewac... Komu zle, to wcale tu nie musi siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkak26
Ciekawa jestem dlaczego Wszyscy tak narzekający na UK nie wracacie do PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc 13:12 ten kraj daje duze mozliwosci, jak ktos jest ambitny i ogarniety na pewno nie bedzie calezycie zarabial minimalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce po 13 latach pracy szef mi obniżył wynagrodzenie do minimalnej.....tak, że w tym kraju jest wszystko możliwe, a już na pewno zmiany na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, ale trzeba ciezko pracowac i zainwestowac w ksztalcenie sie, podnoszenie kwalifikacji, wowczas mozna cos osiagnac... Niema tu raju i kokosow, wiecna cuda nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie ma, wiec na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie "gościu" powyżej nawet atmosfera jest lepsza.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę do Anglii, nie mogę buuuuu......:( - marny mój los tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makiiiiiiiiiiiiii
Witam wszystkich planuje wylecieć do Anglii we wrześniu tego roku , byłem w Anglii 6miesięcy w 2012 roku mam NIN , konto w banku , kurs na wózki widłowe wiem konkretnie do jakiego miasta chce lecieć. jeżeli ktoś jest również chętny do wylotu ma odłożone trochę funtów na start to zapraszam do rozmowy ... GG 48619382 ( jak już ktoś wyżej napisał na starcie zaczynasz od tej min 6,5f brutto ale jak masz głowę na karku i posiedzisz troszkę dłużej niż Ja ostatnio to są możliwości dużo większe niż w POlandii ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starcie zaczynasz od tej min 6,5f brutto ale jak masz głowę na karku i posiedzisz troszkę dłużej niż Ja ostatnio to są możliwości dużo większe niż w POlandii ) pozdrawiam xxxxxxxxxxxx i dlatego do Polski wróciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj? Do Anglii? Tylko i wylacznie z super zawodem i angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupoty piszecie, praca jest :) , moze nie tak jak bylo kilkat lat temu, pewnie wiekoszosci ludzi nie byla w uk, i sie wypowiada, typowy polak tak robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×