Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Malakaka,Kacper odkąd dostaje bebilon pepti robi zielone,rzadkie i smierdzace kupy :-) Nawet baki zaczęły mieć nieprzyjemny zapach,już nie są bezwonne i ciągle mi się wydaje,że ma w pieluszce niespodziankę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik pije nutramigen i też robi zielone kupki i śmierdzące ale to ponoć normalne po tym mleku :) Dziś bylismy na spacerku piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Uffff było dobrze:) Mały spisał się na medal:) w kościele nawet nie jęknął- pierwszą połowę mszy obczajał i słuchał śpiewania organistki, a drugą- przespał. Na przyjęciu dokazywał, ale pozytywnie. Piszczał jak kot, hehe,a jak zaczynał marudzić, to delegowałam go na spacer z siostrzenicami. Wracały po godzinie ze śpiącym królewiczem:) Był bardzo towarzyski, ale widać,że odreagował całą imprezę podczas usypiania. Kręcił się, wiercił, mruczał, ale w końcu usnął:) Cieszę się,że mam to za sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez juz po chrzcinach. Miałam mega stresa i kupe roboty bo robiłam w domu,ale ze wszystkim dałam rade i wszystko sie udało,a synek był bardzo grzeczny i w kosciele i w domu. Tylko pogoda była u nas paskudna i nie mozna było wyjsc na dłuzszy spacer,ale tak to ok. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polpolo, własnie miałam pytać, jak ten ważny dzień przebiegł u Was:) Cieszę się,że wszystko poszło dobrze:) egrewagra, hehhe- fajnie to ujęłaś:) Niech młody uczy się dobrych manier od małego!hehe Śliczna dziś pogoda, uwielbiam taką aurę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, że Wasze Maluszki już po i że się spisały. Faktycznie, fajna dzisiaj pogoda w sam raz na spacerki i inne przyjemności, typu pranie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawie tez spoko pogoda, zaraz laduje Matyske w chuste i idziemy na spacer. mala znowu mnie budzila w nocy placzem.... dobrze ze maluchy grzeczne na chrztach bo wiem ze roznie bywalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pięknie ja się wzięłam za sprzątanie balkonu i pranie pościeli itp potem też trzeba posprzątać ale Domiś nie daje mi nic zrobić za bardzo tylko na rękach chce być. Dziewczyny chcę Wam podziękować za głosy w konkursie ale niestety nie udało się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszlamama86
W Wawie super pogoda, bylismy na dlugim spacerku, troszke na zakupach... Jestem zadowolona bo udalo mi sie unormowac stale pory karmienia Ksawerego. Mam pare wskazowek z ksiazki Tracy Hogg "Zaklinaczka dzieci". Zeby dziecko spalo dluzej w nocy trzeba zastosowac tzw."tankowanie" i karmienie przez sen. Nam sie udalo. Karmie synka 17-19 albo 18-20 (wazne jest odstep w tym przypadku dwugodzinny ale stosowany tylko wieczorem i do 8 tygodnia) a nastepnie 22 lub 23 karmienie przez sen ale nie pozniej niz o 23, wtedy dziecko powinno spac dluzej w nocy. Ksawery po zjedzeniu przez sen o 22 budzi sie noc w noc o 3-3.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie, jak zje przed kąpaniem koło 18, otem dotankuje koło 19:30 i o 22 to dośpi do 3 lub 3:30. Więc widać że się to sprawdza. Byliśmy na krótkim spacerku Antek nienawidzi leżeć w wózku, muszę go zabierać na powietrze tuż przed spaniem, bo inaczej zostają ręce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja przyszlamama- skad jestes z wawy? bo nie pamietam czy pytalam ja Matyske tez dotaknowywuje zarcie o ok 18.30-19 przed kapaniem pozniej po 23 na spiocha i nastepne zazwyczaj o 6-7 Matyska z moja siostra 2x na spacerze :) bo wyla niemozliwie- moze jej ten spacer marudzenie wybije z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszlamama86
Mamucha ja dokladnie jestem z pod Wawy bo z Piaseczna ale to jak Wawa :-). Synek po wieczornym tankowaniu wlasnie zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszlamama86
U Nas nocka do godziny 3 przebiegala pomyslnie do momentu kiedy nie obudzil Nas o 5 wrzask Ksawerka. Maly mial zatwardzenie bo po paru minutach masowania brzuszka i przykladania cieplej pieluchy i po podaniu koperka zrobil taka zbita kupke a po godzinie juz rzadka. Naszczescie teraz jest ok i nawet sie usmiecha:-). Od rana w Wawie juz piekna sloneczna pogoda. Ja juz wzielam sie za pranie. Milego dnia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas nocka ok. Ja swojego nie tankuje już w nocy, czyli około 22ej, bo wolę nie zmieniać jego rytmu, który sam sobie ustalił. Tzn mąż karmi małego po 20stej i kładziemy go spać. Na jedzenie najwcześniej budzi się o 3:30,a najpóżniej po 5tej i potem jeszcze dosypia do 7mej, 8mej. Także wolę nie ruszać tego, co działa,żeby nie popsuć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, jak sam tak fajnie sobie ustalił, to nie ma potrzeby. Ja wczoraj poszłam o 21 spać, bo coś byłam wypruta i nie nakarmiłam młodego na śpiocha o 22 więc sam się o 1 obudził. Wczoraj padł rekord! Antek miał w ciągu doby nieprzespane 9 godzin , a zwykle to 7-8. Ale dzisiaj rano już po godzinie był senny ale dotrzymał do dwóch. U starszaka w przedszkolu znowu ospa, pierwszy rzut był jak byłam w ciąży w listopadzie i obyło się bez, zobaczymy czy teraz się uchroni. Najbardziej to się boję, że Antosiek złapie, chociaż czytałam, że rzadko takie maluchy łapią ospę. Dzisiaj kończymy 12 tygodni!!!a w poniedziałek trzy miechy nam stuknie :) U nas dzisiaj też pogoda zapowiada się ładna, już przewietrzyłam chce się rano wstawać, przynajmniej bardziej niż w zimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, Polopolo super, że chrzest udany :) Ja jestem od wczoraj u Rodziców, Kacper dostał taką dawkę świeżego powietrza, że cały dzień spał, a nocka jeszcze lepsza. :) Nakarmiłam go o 21.30, a potem na śpiocha dałam mu jesc dopiero o 4, bo się akurat przebudziłam. Normalnie tego jeszcze nie grali ;) Niestety dziś już chyba nie bedzie tak pięknie jak wczoraj i w niedzielę :( a liczyłam na powtórkę. Miłego dnia :) ps Egrewagra, przykro mi, że się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy macie prawie dwa miesiące a my prawie trzy, oby nam się Maluszki dobrze chowały i rosły zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) my dziś byliśmy na spacerku ponad 3 godziny mały cały czas spał ale pod koniec się obudził i wzięłam go na ręce jaki był ciekawy świata :) ustami robił minkę jak rybka i oglądał wszystko z podziwem :D a jak widział samochody to zdarzyło mu się powiedzieć parę razy ooooo :) Kupiłam mu fajną czapeczkę na wiosnę w reserved kids słodko w niej wygląda ;) ale się cieszę że już mamy taką piękną pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egrewagra, te czapeczki są świetne, tez właśnie jutro wybieram się na zakupy i kupię ma tę czapeczkę, bo już wczesniej miałam taki zamiar, ale jednak nie kupiłam. My też dziś długo spacerowaliśmy, bo ponad 2 i pół h, ale zgrzał się biedaczek, bo m.in nie mam dla małego wiosennej czapeczki;/Nie mogę się doczekać, kiedy mój będzie obserwował otoczenie na spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na spacerze dzis bylismy od 13 do 17 :) w wawie ez cieplo mala w rozpietej kurtce i bez czapki bo tez nie ma takiej fajnej bawelnianej wiosennej. Musze cos kupic tylko po sklepach mi sie nie chce chodzic wiec zamowie cos na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też dzisiaj dłużej na polku ale w wózku to tylko spanie, bo tak, to zwiedzamy świat na rękach, oczywiście moich :) Mam nadzieję, że za jakiś czas młody przekona się do wózka i będziemy mogli wychodzi sobie o dowolnej porze na spacerek, bo póki co to chodzimy tylko koło domu w porze spania, co by z syreną nie wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja to na zakupach porządnych nie byłam już z pół roku. Najpierw zakaz w ciąży chodzenia gdziekolwiek a potem Młody mały, a wyjazd do jakiegoś centrum handlowego to ze trzy godzinki zabiera, to mi szkoda było ale teraz Antek większy, to się wybiorę i wpadne do tego Reserved skoro mówicie, że takie fajne czapeczki i też może kupię, bo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczka,ale duży już ten Twój synek :-) Ja byłam dziś z Kacperkiem praktycznie cały dzień na dworze-superpogoda. Jutro już wracamy do domku (teraz jestem u Rodziców). dobrej nocki życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez prawie caly dzien na dworzu - super pogoda :) leneczka- duzy twoj maluch i ma super bodziaka :PP mala po spacerach padla o ok 19.30 jak w taka cciepla pogode ubieracie maluchy? bo my jutro planujemy kiecke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha ja ubieram tak jak na zdjęciu czyli body z krótkim rękawem,rajstopki,skarpetki,spodnie,bluzeczka,cienki sweterek,kurteczka i cieńka czapeczka a jak będzie lato to będzie w samych bodach i rampersach chodził :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Młodego ubieram podobnie, tylko o jedną warstwę mniej tzn: bodziak z krótki bluzeczka sweterek, rajtki spodenki skarpety, a jak śpi w wózeczku to go lekko przyrzucam kocykiem, no i czapeczka obowiązkowo :) Jutro idę z Młodym do lekarza żeby obejrzał czy ma skazę czy coś innego bo raz jest lepiej a dzisiaj np dużo gorzej, od tygodnia nie jem nawet masła, mleka i jogurtów to już dawno, śmietany, jajek cytrusów itd, nie wiem co jeszcze może wpływać na skazę...Ciekawe co mi powie. Wczoraj pobił rekord niespania 10 godzin w ciągu całej doby, bobrował do 22 :) a rano o 6 pobudka :) a teraz już śpi. Dzisiaj zapowiada się jeszcze ładniejsza pogoda niż wczoraj, muszę sobie nakupić jakiś kwiatuszków i krzewiczków do posadzenia, bo jak mam Antka na polu i śpi, to mi się nudzi, to coś podłubię w ogrudku, chociaż nie za bardzo to lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×