Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

egrewagra, dziękuję:* Właśnie wysłałam męża do apteki po ten syropek. A co do tej pediatry, to zrobiła na mnie średnie wrażenie. Mamy wykupiony dla małego pakiet w Luksmedzie i po prostu poszliśmy do pierwszej, lepszej pediatry, która akurat miała dyżur. Generalnie dziwna babka, bo przyszliśmy do niej z kaszlem a de facto odesłała nas z kroplami do nosa:/ Gdzie Rzym, a gdzie Krym??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, i jak Grzes się czuje? Mam nadzieję,że się nie pogarsza ten kaszel? Dziewczyny,kupujecie dla swoich dzieci kojec? Ja mam psa w domu,więc muszę,tylko nie wiem,jaki wybrać. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka, w ciągu dnia mniej kaszlał, ale tak, czy siak- w nocy okaże się jak jest naprawdę. Podałam mu syropek polecany przez egrewagrę. Oby pomógł, bo szkoda mi dziecka. Odnośnie kojca, to Ci nie doradzę, bo póki co nie myślałam o jego zakupie. Mykam zaraz spać, bo nie wiadomo jaka nocka mnie czeka. Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mam nadzieję że syropek pomoże nam pomógł ja dawałam najpierw mniej niż pół łyżeczki a potem było pół i pomogło. Ja nie kupuje kojca a też mamy psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dobrze ze maluchy lepiej i dobrze wiedziec o tym syropku- mam nadzieje ze pomoze. Ja bede chciala kupic kojec ale jeszcze nie wiem jaki itd- bede sie o to martwic za 2-3 miesiace. Ja dzis mega intensywny dzien: rano szczepienie: mala plakala moze 2 sekundy dostala naklejke super pacjentki :P pozniej warsztaty dla mam: z chustowania, 1-szej pomocy dla maluchow, zywienia itd- b fajne i fajne gratisy :PPP a Matylda grzeczniutka. I pozniej fitness :P pojechalam rowerem i teraz jestem ledwo zywa ale zadowolona :) mala dzis wieczorem zajmowala sie tesciowa i sie spisala na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha widzę, że Ty jesteś aktywną mamą i bardzo dobrze. Ja niestety nie bardzo mam gdzie z młodym wyskoczyć, u nas nie ma takich warsztatów gdzieś w pobliżu. Ale myślę w niedługim czasie chadzać ze starszakiem na basen. Co do kojca, ja mam takie łóżeczko turystyczne i starszak w tym czasem siedział ale teraz zastanawiam się nad takim większym metr na metr, coś już wstępnie patrzyłam na allegro ale jeszcze nie wybrałam. Ale będę myślała też dopiero za jakieś 3 miesiące nad tym. Na razie mykam piec placki, bo mam w niedzielę i w sobotę gości, placki, których nie zjem :( dieta przez skazę Młodego. Kurcze, dzisiaj Antosiek ma lepsze policzki, chyba coś zaczyna działać, krem albo dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka piękna pogoda a ja musze siedziec w domu Lenka ma ospe Filip katar który nie spływa tylko siedzi w środku i dodatkowo powoduje kaszelek bo drażni mu gardło koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez ogladam tv i slysze o maciezynskim :) zazdroszcze od kiedy to dziala, malakaka moze ty tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że Malakaka też,bo to od 1 stycznia :-) No po prostu rewelacją,opłacało się walczyć! :-):-) Dziś to oblewam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też się cieszę:)Chociaż troszkę mi żal, bo blisko byłam:P hehe Na szczęście mam ten komfort, że nie muszę szybko wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, no to się cieszę, a nawet na to już przestałam liczyć a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony,skoro taka informacja poszła do mediów,to szczytem chamstwa byłoby to odwołać. No ale w tym kraju wszystko jest możliwe ;-) Ja wierzę,że mam roczny macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cichutko? :) Kacper dziś dużo śpi, to chyba pogoda... Zresztą ja też trochę z nim spałam :) Byliśmy na półgodzinnym spacerku-zimno strasznie. Pomidorek, jak Grześ? Leneczka, jak Twoje dzieciaczki? Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka84 Lenka dochodzi do siebie koncowka ospy u Filipa walczylam z katarem ale jak zwykle najbardziej pomocny okazal sie inchalator i kropelki robione bardzo sie slini i tak zlosci wkladajac raczki do buzi (chyba zabki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Jak weekend mija?? Kalamburka, dziękuję:* Kaszek u Grześka zanika, tej nocy zakaszlał tylko raz. Także syropek bardzo pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja u nas spoko mala usypia dopiero bo byla rodzinna wspolna kapiel i to zawsze dluzej. my wczoraj bylismy u znajomych na imprezie- mala w domu zostawilismy z moja siostra i pojechalismy i tam nocowalismy. dobrze ze maluchy zdrowieja bo ladna pogoda idzie i bedzie mozna je rozgogolone na dwor wyciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pomidorek ciesze sie ze syropek pomogl :) my wczoraj bylismy od poludnia do samego wieczora na grilu a dzis corcia miala urodziny 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra,wszystkiego najlepszego dla Córeczki :-) Mamucha,nie balas się zostawić Matyldy samej na noc? :-) Pomidorek,Leneczka,fajnie,że Wasze dzieciaczki już lepiej się czują. Ja miałam dziś kiepska nocke-chyba czymś się strulam,bo walczylam z zoladkiem. Niestety wymiotowalam. Obym tylko Kacpra niczym nie zarazila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha, podziwiam za odwagę i zazdroszczę- przynajmniej sama sobie nie stwarzasz problemów, bo ja to jestem w tym mistrzynią hehe. Nie odwazyłabym się jeszcze zostawić małego z kimś innym. My to nawet w kinie nie byliśmy odkąd mały jest z nami;/ Można się załamać. egrewagra,również życzę wszystkiego dobrego dla córeczki;) Kalamburka, uszy do góry- na pewno Kacperkowi nic nie będzie, a jak Ty się czujesz, już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja w weekend zaszalalam z mezem i wydalismy 3000 zlotych na ubrania. Bylo warto, humorek mi sie poprawil. Malego zostawilismy z moimi rodzicami a my mielismy 3 godzinki dla siebie. A co trzeba sobie czasem pozwolic na wiecej. Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×