Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Egrewagra, ja też byłabym zainteresowana opaską dla Grześka, także "zmajstruj" jakąś fajną dla chłopców:) Naprawdę masz talent i świetny pomysł na mały "biznesik"- Także trzymam kciuki. U nas pogoda okropna, leje jak z cebra, ale nie ma co narzekać, bo afrykańskie upały są gorsze:P Alinka, mała już raczkuje?? ojej- mamy następny fenomen:P:) Rinoxi, co u Was?? Malakaka, żyjesz??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję, żyję tylko wczoraj też Antek też miał zły dzień i noc, usnąl o 14 obudził się o 15 i tak do 19:30 usnął na 15 minut i do 22 na siłę go ubujaliśmy i o pierwszej pobudka nie wiadomo po co o 3 i znowu miał problem z uśnięciem, jeszcze u nas straszna burza była i o 5 znowu. Padam. Rinoxi, jak tam ząbki? Alinka, hydrokortizonem smarowałam takie najbardziej zaognione miejsca (czerwone z krostkami), główkę, na baczkach, na rączkach i nóżkach, pod kolankami Antkowi nic się nie robi, tylko na zgięciach przy stopie ale tam raz posmarowałam, bo tam ma takie suche ale nie czerwone placki więc nawilżam kremami. pod pachami i pod kolankami i pod szyjką, za uszkami, smaruję oliwą z oliwek i na razie się sprawdza. Twoja Zuzia już raczkuje? Niezła jest. Antek na razie zaczął się z pleców na brzuch obracać ale marnie mu idzie. Na brzuchu nienawidzi leżeć ostatnio ale próbujemy. Jak tam wakacje, ja coś planuję pod koniec ale niedaleko czyli Zakopane albo Szczawnica...zobaczymy, bo mój mąż dostanie góra tydzień urlopu :( bo w pracy się za nim zapłaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Juz druga noc mała budzi sie czesciej:(. Wczoraj podczas kapieli dała taka popisuwe. Chciałam umyc jej głowe a ta od razu fik na brzuch to ja na plecy a ona znowu sie siłuje, musiałam meza poprosic o pomoc. To ona w ryk bo nie pozwalam na brzuch. Nie chciałam zeby jej do oczu poleciała ta woda. W koncu jak jej pozwoliłam to sie obróciła i była juz wkurzona:). Płakała wiec ja zabrałam z wanienki i jeszcze wiekszy ryk. Teraz dosypia mi na rekach. Juz wazy około 6300. kilka nowych fałdek jej przybyło:). Moze przesadziłam z tym raczkowaniem, miało byc ze to jest poczatek raczkowania bo przesuwa sie do przodu pół swojego ciała, d*pka do góry i bokiem sie odpycha nóżka do przodu. Postawiłam jej daleko zabawke i doczołgała sie do niej. Wczesniej przesuwała sie do tyłu na plecach, brzuszek do góry i nózkami sie odpychała. Nawet na chwile jej nie zostawiam na kanapie samej. Egrewara moze ci sie to przyda: dla chłopców mozesz poszerzyc opaske i dołączyc daszek z materiału taki mieki. Kalamburko: mała od poczatku kładłam na brzuszek, od razu umiałam przełozyc przynajmniej raz głowke z jednego boku na drugi. Jak zaczynała płakac to ja odwracałam na plecy. I tak najczesciej jak miałam chwile np po przewinieciu pieluchy.A jak sie mieszka w nowym miejscu? Pamietam ze obie w podobnym czasie sie wprowadzałysmy do nowych miejsc. Malakaka: mojej kolezanki mały wogóle nie chciał na brzuchu lezec. W koncu połozyła go na brzuch i pusciła bajeczki. Tak mu sie spodobały, ze zapomniał ze jest na brzuszku. I teraz nie ma z tym problemu. Pomidore:U nas od nocy cały czas leje. Musze złapac jakis moment kiedy na chwile przestanie i pojde na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten okropny dzień :( Widzę, że wszędzie pada, bo każda z Was narzeka... Normalnie jesień. Tak się wczoraj cieszyłam, że Kacper usnął o 19, ale niestety obudził się o 3 w nocy i był jakiś marudny. Zasnął dopiero około 5. Chyba ta pogoda mu wszystko poprzestawiała. Alinka, w nowym miejscu mieszka się świetnie, A Tobie? Co prawda jeszcze nam kilka rzeczy brakuje takich mniej ważnych, ale ogólnie super. Chcemy jeszcze w przyszłym roku dobudować duży balkon-o ile spółdzielnia się zgodzi :( No i jedną zmianę w kuchni chciałabym zrobić, ale to jak będzie kasa-zobaczymy. A Ty zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
czesc dziewczynki:) ja bym chciala taka koronkowa z jedna rozyczka mala z boku.moze byc biala koronka i rozowa rozyczka,albo na odwrot.wymiar glowki podam ci jutro bo mala juz spi.podoba mi sie ta ostatnia co dodalas koronkowa biala z rozyczkami. co do zabkow to w nocy jest lepiej ale w dzien wiecej marudzi i placze.widac male kreseczki sine a zabki nie chca wyjsc:(niedlugo mina 2 tyg takiego marudzenia maxymalnego. mala zaczyna powoli sie puszczac jak stoi przy czyms i rozglada sie gdzie sie zlapac.najczesciej te proby koncza sie ladowaniem na pupie:P jak to dobrze ze te maluchy maja pieluchy,bo sincow by bylo... pomalu tez chodzi przy kanapie trzymajac sie:)moja kochana kruszynka 3 dni temu skonczyla 8 mies.ten czas tak leci,ze ciezko nadarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi na chwilę obecną mam tylko te które tutaj pokazuję jeśli jesteś którąś zainteresowana napisz do mnie rose25@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie było chwili niepadania ale bylismy na miescie to mała łykła odrobine zimnego powietrza. Jeszcze ma troche kaszelek ciekawe czy ja pusci na szczepienie. Egrewara ładnego masz modela:) Ładna jest ta koronkowa z drobniutkimi różyczkami. Kalamburko to fajnie ze dobrze sie mieszka. Nam tez sie fajnie mieszka. Juz sie zaklimatyzowalismy. Dobrze ze mamy mały ogródeczek przy mieszkaniu bo jak mała marudzi to wkładam ja w wózek i usypia na ogródku. Jest troszke chwili spokoju. Nareszcie zasneła. Dzisiaj miała dzień gaworzenia:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinka dzieki jak bedziesz zainteresowana to pisz ;) Domis tez byl marudny i do teraz nie spi ale juz powoli zasypia przy cycu a ja pisze z telefonu :) ciekawe jaka noc bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak spokojnie i cicho? Jak tam Wasze dzieciaczki, któreś już chodzi :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. I juz po szczepieniu. Mała sie tak siłowała, ze pielegniarka sie zdziwiła ze jest taka silna:) Katar i kaszel nie jest przeciwskazaniem do szczepienia. Wczoraj troszke pomarudziła. W nocy spała 7 godzin jednym ciagiem i potem 3 godziny. W koncu sie wyspałam. Pewnie po tym szczepieniu. Z lekkim przeziebieniem tez lepiej:) Ale tu cicho:) Egrewara ładne opaski, Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
mam ciezka nocke za soba znow mala sie darla pol nocy:( musze sie pochwalic w koncu przebil sie ZĄBEK :))) wczoraj go znalazlam,teraz drugi idzie,moze dzisiaj sie przebije.wczoraj caly dzien marudzila,nic tylko na rekach,pod koniec dnia mialam dosc i barki mnie strasznie bolaly.ciesze sie ze w koncu mamy zabka:) co do opaski to dam wymiar tylko ciagle cos mi przeszkadza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U nas po mału,mamy dwa zabki ale kolejnych dalej nie widac. Pogoda taka sobie. Ewa 26 opaski sa sliczne,masz trochę kupców? Powiedzcie mi na fb nie macie jakiejs odzielnej grupy gdzie tylko My mozemy pisac i to czytac? Moj synus 18 skonczył 6 miesiecy i wszyscy wokoł sa zdziwieni ze jeszcze sam nie siedzi. Mi sie wydaje ze jeszcze ma czas ale przez te głupie pytania sama sie juz niepokoje. Nie podnosi sie tez za bardzo z pozycji lezacej do siadania,a jak to jest u Waszych pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rinoxi co ci przeszkadza? :) Polopolo na razie nikt nie kupił :( nie przejmuj się tym siedzeniem Domiś ma prawie 8 miesięcy i też jeszcze nie siedzi stabilnie często mu się zdarza przewracać na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi no to suer, że macie tego ząbka, drugi pewnie się przebije i będziesz miała chwilkę spokoju. My też czekamy na drugiego, już dziurka w dziąśle jest tzn już est przerwane ale jeszcze ze dwa dni i będzie ząbek stukał :) Poprzednio też zaobserwowałam dwa dni wcześniej jakby dziurkę w dziąśle. Polopolo a Ty się nie przejmuj tym niesiedzeniem, Antek wprawdzie skończył piąty miesiąc 22 ale też do siedzenia jeszcze mu daleko i sądze ze może w 7 miesiącu dopiero coś z tego będzie. Niedawno dopiero zaczął się przewracać z pleców na brzuch i odwrotnie i to nie za często. Po prostu ma takie tempo i jest ok. Nie ma co się przejmować. Moja koleżanka ma bliźniaki i jeden np już ma kilka ząbków a drugi ani jednego a rozwijają się też inaczej, mimo, są jednojajowe. grunt, to żeby Maluchy szły do przodu a nie stały w miejscu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamucha hej :) Tez sie mozemy pochwalic zebem:) i stabilnym siedzeniem. Niema co sie stresowac jakimis opiniami innych ze dziecko cos powinno umiec robic kak skoncY ilestam miesiecy. Kazde idzie swoim rytmem. Matyska ma 8miesiecy a ledwo sie przewraca na brzuch o odwrotnie a wszystko z nia ok-to tak w ramach pocieszenia. Polopolo- mi nic nie wiadomo o takiej grupie na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×