Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Pomidorek, to fajnie że żyjesz :)Nnic mi nie mów o pogodzie-ja przed chwilką wróciłam z tesco i nadal upał jak diabli. Normalnie masakra. Podobno u nas w nocy mają być straszne burze-ja mieszkam od Wrocławia 120 km, więc w sumie niedaleko-może i do Was dotrą. Albo od Was do nas... ;) Egrewagra, będę trzymać kciuki i na pewno kupię od Ciebie taką opaskę :) Przykro mi, że tak u Ciebie wyszło z tą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jejku, jaki upał, normalnie Afryka:) Jak tam Wasze maluszki znoszą te upały?Mój Grzesiek nawet dzielnie sobie radzi. Chociaż momentami jest tak mokry,że aż mi go szkoda. 26 czerwca mamy szczepienie. Szczepię go na pneumokoki z meningokokami daję sobie spokój. Dziś mój "maluszek" kończy pół, dokładnie za 3 h:P Jejku jak mi to zleciało- jak z bicza:) A swoją drogą jak wspominacie poród?? Ja rodziłam w sumie 15 h:P Masakra, w połowie porodu "podali" mi znieczulenie, bo już nie wyrabiałam, a i tak ostatecznie skończyło się cesarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie radzicie z cukrzycą ciążową? Dzień dobry, interesuje mnie temat cukrzycy podczas ciąży z dwóch powodów. Po pierwsze sama jestem cukrzykiem od wielu lat, po drugie postanowiłam napisać prace magisterską na temat życia z cukrzycą. Dlatego zwracam się do Was przyszłych mam, których dotyczy cukrzyca ciążowa o pomoc w zebraniu materiałów potrzebnych do napisania mojej pracy. Poniżej zamieszczam link do kwestionariusza ankiety internetowej z prośba o jej wypełnienie. https://docs.google.com/forms/d/1B8T0HgsD9R5TVK1OSqiP3RqiuLgw4H-Y5mB39P6DoYI/viewform Życzę pomyślności i dziękuje wszystkim życzliwym :) Candy87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, ucałowania dla Grzesia :) U nas dziś już nie ma takiego upału-co prawda jest bardzo ciepło, ale to już nie to samo, no chyba że się rozkr ęci... Dosyć mocno wieje. Ja porodu nie wspominam dobrze-niby nie rodziłam długo, bo takie poważne skurcze miałam od 11, a urodziłam o 17.10, ale od 14 było naprawdę ciężko. Musieli mi przebić pęcherz płodowy, a jednocześnie w tym samym czasie pobierali krew. Potem dostałam oksytocynę, bo miałam za krótkie skurcze i na nich bym nie urodziła. Po tej oksytocynie z***biscie bolało. Oczywiście mnie nacinali, co tez nie było przyjemne, a jak się później okazało jeszcze dosyc mocno popękałam. Końcówka parcia była straszna-nie miałam już siły i myslalam, że nie dam rady. No ale się udało :) Za to po porodzie całą noc nie mogłam spać-emocje, a do tego macicia mi się chyba obkurczała i tez miałam nieprzyjemne skurcze, krocze mnie bolało tak, że nie mogłam się podnieść. A zadna pielęgniarka do mnie nawet nie zajrzała. :( Ale mimo wwszystko chyba gorzej wspominam połóg. Przez to popękanie strasznie długo się goiłam, do tego infekcja macicy i trzy antybiotyki, zakażone szwy-cuda nie widy. Ale to wina lekarzy niestety. Mniejsza z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest!!! Pierwszy ząbek!!! A drugi w drodze myślę że do tygodnia go zobaczę. Tego pierwszego dzisiaj wyczułam palcem i lekko postukałam końcem łyżeczki i usłyszałam dzyń dzyń :) Sto lat dla Grzesia z okazji połóweczki :) A jak tam u Was Rinoxi, wyszedł już Wam ten męczący ząbek? Jak tam nocka, przespana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas upał że ledwo oddychać się da,mykam zrobić sobie kawę jestem tak wściekła że muszę się odstresować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też dzisiaj ukrop, jutro ma być jeszcze gorzej a w przedszkolu starszaka Festyn Rodzinny na polu, od 9:30 chyba się usmażymy żywcem :( Festyn pod hasłem Twórczość Tuwima, można się przebrać, idę robić okulary, Jaś będzie Panem Hilarym. Jak mi się nie udadzą, to pomaluje go węglem i będzie lokomotywą :) (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Niech te upały juz znikna. Mała tak marudzi. Dzisiaj po kapieli dała mi godzinny koncert płaczu z malenkimi przerwami. W koncu zasneła. Obnizylismy jej łózeczko dzisiaj dla spokoju bo jest bystra. Malakaka gratuluje zabka. Dla Grzesia wszystkiego naj. Egrewara powodzenia z tymi opaskami. Dlaczego w człowieku rodzi sie taka złosc ze nie wie jak dziecku pomoc zeby nie płakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Kalamburka miałam dziś taką sytuację bo wiesz ja mam balkon i okna przy wejściu do klatki schodowej i moja córka z koleżankami bawiła się w środku w klatce a takich paru starszych chłopaków im dokuczało,wyzywali i kopali piłką o drzwi a akurat w tym czasie mały spał więc ja wyszłam na balkon i pytam gówniarza czy mu sie nudzi i jak jeszcze raz usłyszę że wyzywa młodszych to wyjdę i sobie z nim pogadam,weszłam z powrotem do domu i nagle usłyszałam że on powiedział do kolegów "co za stara k***a" oooo we mnie się zagotowało wyszłam na balkon i mu powiedziałam swoje tak mu nagadałam, że gówniarz przyszedł do mnie i mnie przeprosił chyba się wystraszył ;) ja natury jestem bardzo spokojną osobą ale dziś się we mnie tak zagotowało że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
Malakaka my ciagle czekamy na zabki.sa tuz pod,przeswituja a nie chca sie ujawnic.wredne typki.mala jest troszke spokojniejsza,choca tez czasem poplacze w nocy czy w dzien,ale to juz nie jest to co bylo. dzisiaj moja kruszynka konczy 8 miesiac.:)boze jak to zlecialo. ja mialam cesarke wiec nie mam az takich wspomnien bolesnych.ale doba po byla straszna,nie moglam sie ruszyc,maz siedzial z mala na rekach prawie caly czas.najgorsze bylo pionowanie,to wogole jakis koszmar.nie bylam wstanie wstac a co dopiero sie ruszac.ale pielegniarek to nie interesowalo,musze wstac i koniec bo chca posciel zmienic,i sila rzeczy musialam sie jakos zwlec i potem reszte dnia troszke siadalam,wstawalam,lezalam.a te dreny tak przeszkadzaly ze jak mi podczas prysznicu,ktory zreszta robil mi maz bo sama bym nie dala rady,wypadlo to pudlo z wyciekami z reki i pociagnely to dreny to muslalam ze umre... najwazniejsze ze mala jest zdrowa i ze to juz za mna:) powodzenia z tymi opaskami.a jakie to beda materialowe?bo sama myslalam zeby malej tak sprawic bo jest na etapie sciagania czapki,ale nie wiem czy jak tylko na uszka to dobrze dla takiego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi moj synek nosi czesto opaske i nic mu sie nie dzieje :) a opaski beda na poczatek na elastycznej gumce i koronkach a potem materialowe :) jak zrobie to sie pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dzisiaj juz było troszke chłodniej uff. Mała w nocy ładnie spała. Dzisiaj troche mniej marudziła. Dopiero usneła. Jestem wykonczona. Juz nie mam pomysłu jak ja zabawiac. Wszystko szybko jej sie nudzi. Zmeczyłam sie tym spiewaniem tych samych piosenek musze sie nauczyc jakis nowych. Co spiewacie swoim dzieciom i jak je zabawiacie? Pozdrawiam Malakaka wiesz co podejrzewam ze pod kolankami to czerwone to bedzie odparzenie. Zuzia ma praktycznie ciagle zgiete kolanka i jak jest jej za goraco to sie czy ty smarowałas pod kolankami tez hydrokortyzonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
ta koronkowa mi sie podoba:) wlasnie taka bym kupila,jesli bym sie zdecydowala. mala dzisiaj wogole nie ma zamiaru zrobic sobie drzemki.zasypia spi gora 10 min i wstaje.nie wiem co jej sie poprzestawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi koronkowa 9 zl plus koszt wysylki 5 zl bedziesz chetna to daj znac :) teraz robie na szydelku roze i kwiatki bo to akurat umiem mama mnie nauczyla dwoch rodzajow kwiatow niestety wiecej nie zdazyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
a ta koronkowa jest na jakiejs gumeczce zeby sie trzymala? ja bym chciala taka rozowa i biala rozyczke z boczku,jesli moge powybrzydzac... moja mama tez wiele rzeczy nie zdarzyla mi pokazac...nie smuc sie. teraz mi tak przyszlo do glowy bo moja cora ma taka dziergana czapeczke,sliczna i super sie sprawdza na chlodniejsze dni,jest leciutka wiec mala jej nie sciaga bo prawie jej nie czuje,moze czapeczki tez bedziesz robic?na drutach czy szydelku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta koroneczka lekko się naciąga mogę zrobić na dany obwód główki to będzie się dobrze trzymało :) a te różyczki chciałabyś na tej samej opasce? czy na osobnej bo ja mogę zrobić różyczki białą i różową ale fajnie by to wyglądało na koronce albo takiej elastycznej opasce jak pokazałam na zdjęciu z tymi malutkimi kwiatuszkami tylko by ta elastyczna opaska była szersza wiesz co jutro znów zrobię jakąś opaseczkę to wstawię foto i jak będziesz chciała to dasz znać po prostu a mas konto na fb? bo ja zrobiłam sobie stronkę i tam wystawiam opaski Dziewczyny co tu tak cicho????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety czapek,szalików itp nie umiem robić a szkoda :( moja mama za szybko odeszła ;( kurcze wasze maluchy też są takie marudne? mój mały to cały czas marudzi i na rekach chce być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Egrewara ładne te opaski. Napewno bedzie sporo chetnych. Moja mała tez marudna ale to moze przez ten katarek i kaszelek. Ciekawe czy w srode pani doktor pusci ja na szczepienie. W koncu dzisiaj chłodniej. Ponawiam pytanie o zabawy i piosenki dla dzieci. W sobote jedziemy na wesele. Ciekawe czy małej sie spodoba.Aha mała zaczyna raczkowac chyba od wczoraj bo dopiero zauwazyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alinka dzięki obyś miała rację :) co do zabaw to Domiś lubi jak się z nim skacze,tańczy,kręci,podrzuca ile ma wtedy radości lubi też a kuku Z bajek lubi oglądać uki,reklamę nju mobile,totitu-bajki z youtube piosenki też ma swoje ulubione youtube a jak ja mu śpiewam kołysanki to szybko zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra, super te opaski-a masz jakąś ofertę dla chłopców? :) A już myślałam, ze tylko Kacper taki marudny w ostatnim czasie-normalnie nie daję chwilami rady. Dziś usnął mi o 19, dobrze, ze mnie natchnęło i go tak wcześnie wykąpałam. Pierwszy raz tak szybko padł i to dosłownie w 5 minut. Faktycznie, coś tu ostatnio cicho-musimy częściej zaglądać, bo w końcu to forum straci swój żywot, a tego bym nie chciała. Alinka, Twoja Mała już raczkuje? A jak często kładłaś/kładziesz ją na brzuszku? Bo ja widzę, że Kacper też by chciał się odepchnąć ale jeszcze nie umie. Rinoxi, jak ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×