Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Gość egrewagra26
Kalamburko bedzie dobrze,mysl pozytywnie to pomaga :) ja mialam dzwonic do gin.... I umowic sie na badanie ostatnia cytologie mialam robiona rok temu we wrzesniu wiec czas najwyzszy ale jakos nie umiem sie zebrac i zadzwonic. Dominik spi na plaskiej poduszcze tak nauczony i tak mu najwygodniej zdaza mu sie ze czasami poduszke wyrzuci i spi bez :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malakaka
Pomidorek, mam nadzieję, że będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie i Dzidziusia... Pozdrawiam Was wszystkie, miłych snofff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra26
Hej dziewczyny co u Was :) Domiś chory przeziębił się a ja obecnie jestem na l4 a od 8 października idę na urlop wychowawczy Dziewczyny zaglądajcie tu częsciej plissss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka29
Cześć dziewczynki:) My walczymy od tygodnia z katarem takim białym:( Nie ma poza tym żadnych innych objawów. Piękna słoneczna pogoda, dzieci całymi dniami na dworze. Ja jutro ide do okulisty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamburka84
Hej Dziewczyny! U mnie ostatnio dość dużo się dzieje-jestem na etapie zakładania własnej działalności oraz wnioskowaniu o dotację z Urzędu Pracy... Trzymajcie kciuki! Odezwę się po wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
trzymam kciuki kalamburko:) daj znac po wszystkim .co to za dzialalnosc? podziwiam cie za odwage:) ja tez bym chciala cos swojego zalozyc ale boje sie ze nie podolam i tylko dlugi zostana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka29
Cześć dziewczynki:) W środę zaczynam pracę na pół etatu od 11:30-do 15:30. Blisko domu. Autobusem 5-10 minut. Mąż zajmie się córką przez te 5 godzin. Kalamburko powodzenia. Dzisiaj sie dowiedziałam, że dziewczyna mojego brata dostała dotację na swoją działalność - fryzjer z dojazdem do klienta:) Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
Hej dziewczynki, u nas troche sie porobilo,tzn mloda od mniej wiecej 2 mies.ciagle cos liże,gryzie,wklada do buzi,skubie palce,uszka,usta.dzisiaj bylam z nia u lekarza bo znow sie naczytalam na necie ze to moga byc pasozyty,albo co gorsze moze byc objawem autyzmu...! wystraszylam sie,nie ma zarty.troche sie uspokoilam po wizycie bo to moze rowniez swiadczyc o niedoborze zelaza.mam skierowanie ma badania i dla pewnosci zrobie tez badanie z krwi na obecnosc glisty.mam znajoma ktora ma dziecko chore na autyzm,nie wiem jak to na codzien wyglada,ale domyslam sie ze nie ma lekko. w piatek idziemy robic badania,ale na wyniki tej glisty trzeba troszke poczekac... poza tym wszyskto dobrze z mala spi w swoim lozeczku,lada dzien kupujemy nowe lozeczko dla wiekszej dziewczynki, robi na nocnik,z roznym skutkiem,czasem zdarzy zawolac a czasem wola i troszke popusci w majteczki,czasem wola i sama leci do lazienki bo ona siama chce sie rozbierac i robic:) pieluszke zakladamy tylko do spania i jak idziemy gdzies dalej na spacer. co dzien mowi nowe slowo,juz sie pogubilam w "nowych"slowach. ciagle nie mam pracy,dorabiam czasem w firmie meza.jutro ide sie zarejestrowac w urzedzie pracy,znow pol dnia strace... szukam kuchenki dla dzieci na urodziny malej i ciezko to idzie bo jak jest w sklepie to za 100zl a na necia sa po 60zl bardzo fajne,z przesylka to jakies 80zl.ze swiatelkami w palnikach i piekarniku.bylaby zachwycona i chyba nie mam wyjscie tylko zamowic przez neta. pozdrowka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamburka84
Hej Dziewczyny! :) Mogę się już pochwalić-dostałam dotację na mój biznes! Co prawda na koncie będzie dopiero jakoś w przyszłym tygodniu i wtedy mogę dopiero otworzyć działalnośc, ale i tak jestem mega szczęśliwa! :) Pomidorek, jak Twoje sprawy z dzidziusiem? Rinoxi, Egrewagra, Malakaka, Alinka, Przyszłamama, Polopolo-co tam u Was? jak Wasze dzieciaczki? My dziś po ostatnim szczepieniu-Kacperek śpi... Od jutra zaczynam adaptację Młodego do żłobka. Ciekawe, jak to będzie. Wszystko się ostatnio zmienia w naszym życiu. Byłam tydzień na kursie pod Warszawą, Kacperek został z babciami i tatą i jakoś w ogóle nie płakał. Jestem z niego dumna. :) Dorasta mi synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malakaka
Super Kalamburka, podziwiam Cię, ja to myślę o czym swoim ale nie mam odwagi i pomysłu, Szacun wielki!!! Ze szczepieniami u nas tragedia, znaczy strasznie przedawnione. Nie mogę Młodego zaszczepić na drę itd jeszcze skojarzoną, bo co chwilę coś. Już jesteśmy na liście w przychodni z zaległymi szczepieniami, no ale teraz znowu zapalenie krtan Antka dorwało i kuruje się już cały tydzień...dostał enkordon a po tym podobno 8 tygodni nie powinno się szczepić Pomidorek, co tam u Ciebie? Jakoś nam to forum tak ostatnio MOCNO podupadło. ja też sama nie bardzo mam czas tu wchodzić, wogóle to ja nie mam czasu, ajjajjaj Starszak do pierwszej klasy, tak, że dużo obowiązków nam przybyło. Pozdrowionka dziewczyny, napiszcie coś czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorek27
Cześć dziewczyny. Straciłam ciąże- puste jajo płodowe- niestety. Podobno zdarza się to zdrowym parom i to niby raz w życiu. Moja ginekolog pomogła mi bardzo, dzięki niej jakoś się podniosłam. Jeszcze " chwilę" odczekamy i znów będziemy się starać:) Także psychicznie czuję się już ok. Kalaburka, gratuluję Ci pomysłowości i odwagi- trzymam kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malakaka
Kalamburka, bardzo mi przykro. To ciężkie przeżycie ale czas leczy rany, chociaż zapomnieć raczej będzie ciężko. Dla mnie szybkie zajście w ciążę było wybawieniem z tej sytuacji. U mnie w 10 tygodniu serducho przestało bić, tak, że wiem co czujesz i tym bardziej mi przykro, że musiałaś przez to przechodzić... Faktycznie, mimo, że to może dość okrutne, to po prostu się zdarza. Ale jak mój przykład pokazuje, trzeba próbować dalej, zwłaszcza jak się chce mieć kolejne dzieciątko i trzeba wierzyć, że tym razem będzie wszystko dobrze. I tego Ci życzę z całego serca. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, przepraszam, przepraszam Kalamburek. Ten post powyżej to do Pomidorka. Tak mi się pomyliło, bo emocje powróciły i mi się pogmatwało z tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra26
Kalamburka gratuluję i powodzenia a czym sie zajmujesz co to za firma? :) Pomidorek bardzo mi przykro ale kochana badz dobrej mysli uda wam sie nastepnym razem musi ci byc bardzo ciezko ale silna babka jestes,przytulam Cię bardzo mocno. U nas jakoś leci 1.11 Dominik mial drugie urodziny imprezka bedzie teraz w sobote.Byliśmy też 28.10 w szpitalu lezelismy dwa dni Dominik w tym czasie mial zrobione wszystkie badania i teraz musimy czekac na wyniki licze na to ze sie dowiem co mu dolega albo taka jego natura a problem w tym ze maly ma 2 lata a wazy zaledwie 8 kg i ma 77 cm on je dużo a waga wciaz stoi w miejscu do pol roku zycia ladnie rosl a od pol roku zycia zaczely sie problemy z przybieraniem z badan mam wyniki na razie na cukrzyce i tarczyce wiec wiem tyle ze nie choruje na zadna z tych chorob za jakis czas nastepne wyniki mam nadzieje ze taka jego uroda. Bylismy tez na wizycie w poradni rehabilitacja ale po konsultacji jest wszystko ok :) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
czesc dziewczynki, u nas generalnie jest dobrze. tzn.ja znów jestem chora,gardlo mam zajete,ledwo mowie,pluca na szczescie czyste. dostalam staz z urzedu pracy,w sklepie miesnym.nie narzekam jest ok,panie z ktorymi pracuje sa bardzo fajne.nie zarobie kokosow ale zawsze cos. mloda radzi sobie z zyciem bez pieluszki,na noc jej zakladam bo pije mleko i duzo siusia.chociaz ostatnio jak ja jestem caly dzien w pracy i mloda jest z dziadkami to niestety nie raz po moim powrocie zastalam ja z pieluszka na pupie.... ojjj ewus powiem ci ze malutko wazy Dominik,moja wazy prawie 14kg i wzrost cos powyzej 90cm. coraz czesciej slysze ze znajoma stracila ciaze albo ze cos sie dzieje albo ze puste jajo plodowe.co to sie dzieje... przykro mi bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malakaka
Egrewagra, a tak sobie myślę, może to nietolerancja glutenu tzn celiakia? Wtedy dzieci faktycznie nie przybierają na wadze, bo składniki pokarmowe się nie wchłaniają. A jaka Ty byłaś w tym wieku, może Mały ma to po Tobie lub po tatusiu? Mój mąż ma kuzynkę, która była w młodości taka chuda, a jej córka teraz to istny przecinek, cienie pod oczami dosłownie przeźroczysta, a zdrowa i *****iwa, że ho ho. Może to genetyczne. Ale jeżeli je i nie przybiera, to ja bym obstawiała jakąś nietolerancję. W każdym razie, życzę Domisiowi zdrówka, zdrówka, zdrówka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r*****iwa to przecież nie jest brzydkie dłowo, nie wiem czemu mnie skropkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamburka84
Dzięki Dziewczyny! :) Otwieram brafittingowy sklep z bielizną... Zostałam brafitterką :) Od zawsze miałam problem z doborem stanika - w normalnych sklepach miseczka kończy się na D i zawsze chodziłam w za małym. Gdy trafiłam do sklepu brafittingowego i dopasowano mi stanik, byłam naprawdę szczęśliwa. :) Uwierzcie mi-większość kobiet nosi za małe staniki. Byłam na kursie i co nieco widziałam. Ja mam 75 H, a mam średni biust... Miseczki od A-D to mit! Można sobie zafundować tylko deformacje. Wszystko zależy też od obwodu-większość kobiet ma za luźny. Dużo by pisać... Egrewagra, może Malakaka ma rację z tą nietolerancją... Pomidorek, trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra26
Malakaka dominik mial rowniez to badanie zrobione ale czekamy na wyniku ja mam nadzieje ze to jednak nie to trzymajcie kciuki bardzo mocno bo to nic fajnego :( a dzis byla imprezka urodzinowa kurcze to juz dwa latka a ja mam wrazenie ze niedawno rodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malakaka
Jak tam po imprezce urodzinowej? Sto lat!!! Faktycznie, nietolerancja to nic miłego. Antkowi trzymałam dietę bezglutenową i bez jajową ponad rok. Dopiero 2 miesiące temu alergolog pozwoliła zaczynać z tymi produktami więc oby Was to minęło. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra26
Imprezka spoko ;) spędzona w gronie rodziny Co do wyników to jeszcze tydzień czekania buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra26
Hej dziewczyny jestem szczęśliwa wyniki badań wyszły dobrze a co najważniejsze badanie na celiakia też jest w porządku nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa tak się bałam tej choroby jedynie jeszcze oczekujemy wyniku na alergen pokarmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka29
Cześć dziewczynki:) U nas wszystko w porządku. Chodzę na 4 godziny do pracy. Maz po pracy zajmuje sie mała. Gaduła nam rosnie wszystko juz powtarza i łączy wyrazy. Sama juz je posiłki tylko nie chce siadac na nocnik:(. Ale sie tym az tak nie martwie. Poczekamy jeszcze samo przyjdzie. Kalamburko powodzenia. Pomidorek tez straciłam pierwsza ciaze w 8 tygodniu serduszko nie biło:( Trzymaj sie. Egrewara bedzie dobrze, pewnie taka jego uroda. Reszte dziewczynek pozdrawiam Niedługo swieta. MAcie pomysły na prezenty dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra26
Hej dziewczyny gdzie jestescie? My juz mamy prezenty na swieta i mikolaja na mikolaja corka dostanie komplet bielizny i ladne rekawiczki a dominik woz strazacki a pod choinke cora dostanie buty ktore sama chciala a dominik dostanie zestaw majsterkowicza taki duzy a wy co kupujecie? Fajnie ze za niedlugo swieta uwielbiam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamburka84
Egrewagra, też się zastanawiam, czemu tu ostatnio tak cicho-pewnie każdy zabiegany i nie ma czasu na pisanie. Co do prezentów-my właśnie z Mężem zastanawiamy się nad prezentem-Kacper uwielbia samochody i zwierzątka. Więc może skusimy się na lego duplo, choć nie wiem,czy to nie za wcześnie. Zobaczymy. Mnie wczoraj złapała "niemoc". Miałam 38,5 stopni C i straszne skręty żołądka. Nic nie jadłam cały dzień i dużo spałam. Dziś już lepiej, ale jakaś osłabiona jestem. Alinka, to fajnie, że Zuzia coraz ładniej mówi. Nocnikiem się nie przejmuj-ma czas. Przecież nawet 2 latek jeszcze nie ma. Spokojnie. Małymi krokami zbliżam się do otwarcia mojego sklepu. Trzymajcie kciuki :) Pomidorek, Malakaka, Rinoxi, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorek27
Cześć dziewczyny. Nie mam głowy do pisania. Zbieram sie do kupy dopiero. Straciłam ciąże, a pózniej mame. Nie wiem co jeszcze może sie stac. Nic mnie nie zdziwi.. Jak pozbieram się całkiem, to pewnie do Was wróce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamburka84
Pomidorek, nie ma słów, aby wyrazić słowa współczucia! Trzymaj się, Kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra26
Pomidorek tak bardzo mi przykro wiem co czujesz tez stracilam mame to straszny bol i taka pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×