Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porodówka jak marzenie

Poród w Myszkowie

Polecane posty

Gość basiabe33
Plan zupełnie niepotrzebny ;-) Wszystko wychodzi w trakcie ;-) Kurka ja 12 dni po porodzie i nie byłan na zdjęciu szwów - dupa ze mnie, myślałam, że są rozpuszczalne :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Na porodówce mają do wypełnienia jak nie masz swojego. Jednak warto chyba mieć wcześniej wypełniony, gdybyś sobie czegoś nie życzyła np. nacięcia krocza. Pewnie przy szybkich i bezproblemowych porodach nawet nikt nie wspomni o tym, ale ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGNA39
basiorek89-ja chodzę do dewora,ale prywatnie.jestem zadowolona.ostatni poród 13lat temu.wczoraj byłam na porodówce obejrzeć to wszystko.jest bardzo przyjemnie,piłka ,gaz, łózko wodne,piękne sale.ale chciałabym mieć to wszystko za sobą.bardzo chciałam mieć cesarkę,ale ze względów zdrowotnych muszę rodzićnaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wszystko możesz powiedzieć, położne o wszystko pytają. Z doświadczenia wiem ze plan to jedno a rzeczywistosc drugie. Cesarka w tym szpitalu to ostateczność - ordynator jest mega przeciwnikiem jesli rzeczywiscie nie ma wskazan medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiorek89
jagna 39 ja też chodzę do Dewora prywatnie. Najbliższą wizytę mam we wtorek. Ja także nastawiam się na poród naturalny. Wiem od znajomych, że nowy oddział jest rewelacyjny, ale jak będziemy mieć pecha to możemy trafić na starą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
To na jaką salę się trafi zależy od tego ile jest porodów, na starą ewentualnie trafiają wprawione mamy, z którymi maluszki są non toperem i które nie potrzebują pomocy. Z resztą co to za różnica ;-) na te kilka dni. Ja leżalam na stsrej sali i byłam sama więc dla mnue to był luksus :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Same pacjentki Dewora :) Ja też do niego chodzę , ale na NFZ. Kilka razy prywatnie. Ja też byłam na porodówce i rzeczywiście jest świetny standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
Na gin super ;-) A od noworodków niektóre zacofane, ale miłe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Jest na forum jakaś mamusia mająca termin za dwa tyg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam termin na koniec czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
gość to może się spotkamy :) Ja mam termin na 25 czerwca. Już siedzimy jak na szpilkach :) a jak Twoje samopoczucie na końcówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka25, samopoczucie zadziwiająco dobre :) Nie przeszkadza mi nawet ten upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Ja też się czuje świetnie. Jedyne co mi dokucza to puchnięcie, ale nie ma tragedii :) Kończymy remont kuchni i muszę jeszcze pomóc mężusiowi , póki mała siedzi w brzuszku. Oby nas nie zaskoczyła wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kończę remonty w mieszkaniu i też oczekuję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Gość i nowa90 czy to będzie Wasz pierwszy poród???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to będzie mój pierwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Tak jak i mój :) Jestem pozytywnie nastawiona , więc wszystko powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Nowa90 u Ciebie chłopiec czy dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super :) Same dziewczynki. Ten rok taki obfity w płeć piękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie imiona wybrałyście dla swoich panienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie mamy jeszcze konkretnego wybranego nie możemy się zdecydować;/ a wy jakie macie? No dużo dziewczynek ale chłopców też dużo już się urodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
A mnie sie wydaje ze to jednak rok pod znakiem malego mezczyzny :) Wokól wszystkie panie rodza chlopcow, tylko jedna kolezanka urodzila córcie, a poza tym męskie oblezenie-az dziw bierze :) U mnie tez synio. Termin dop. IX/X i oby nie wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Mam pyt.-czy sa jakies "dni otwarte"w szpitalu myszkowskim by móc rzucic okiem na porodowke?? Jak to jest w Myszkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zwiedzić porodówkę ze szkoły rodzenia Julamed. Ale ktoś mi mówił że można samemu też iść zobaczyć tylko nie wiem czy nie musisz zadzwonić do szpitala i się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
u nas będzie Wiktoria :) Od samego początku zgodnie myślimy o tym imieniu. Jeśli chodzi o porodówkę można wpaść w tyg, ale trzeba zadzwonić wcześniej i upewnić się,że żadna mamusia właśnie nie rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oglądalam porodówki przed i żyje. W d*** wam sie przewraca, przed choroba lub operacja tez idziecie ogladac oddzial i sale??? Przeciez wiecie ze jest wysoki standard, z reszts chyba nie to jest najwazniejsze, tylko opieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×