Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma30

kto zaczyna starania metoda in vitro

Polecane posty

Gość gość
przepraszam,ze zapytam ONA232 z Twojego opisu wychodzi,ze dzisiaj powinnas zrobic test??? zrobilas???pozdrawiam i jak tak to trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jaka
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ona ja niestety nie wiem nic o tym,ale przyłączam się do pytania gościa czy już testowałaś ? xxxxxxxxxxxxxxx Agulek przykro mi że u ciebie tak nieciekawie.Życzę Ci żebyś zdążyła bo czas szczególnie u ciebie ucieka przez tą cholerna endometriozę.Trzymam mocno kciuki żeby to podejście okazało się złotym strzałem :) xxxxxxxxxxxxxxxx Martys witaj :) xxxxxxxxxxxxxxx U mnie chwilowy przestój.Kilka dni temu byliśmy z mężem u genetyka i teraz czekamy na pobranie około miesiąc,a potem na wynik.Odpoczywam psychicznie te dwa miesiące i ruszę do walki z pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ty masz punkcję w pt a ja mam termin punkcji na czwartek. Nie martw się co ma być to będzie, a lekarz wie ile leku ci dać. Ja mam dawke menopuru 6 ampulek czyli 450jednostek+orgalutran, a mam tylko 2 pecherzyki na ktore możemy liczyć ale i tak nie wiadomo czy są z jajeczkiem i czy są ok, tak naprawdę musimy czekac co los przyniesie. Trzymam za ciebie kciuki żeby sie nam udało :) Ja dzis robię ostatnie zastrzyki z menopuru,orgalutran i o godz 21 Ovitral i w czwartek raniutko jedziemy :) Kto by pomyślał że człowiek nie bedzie się mógł doczekać punkcji... zawsze byłam przerażona zabiegami i zastrzyków się bałam a teraz po tej drugiej stymulacji to już sie czuję prawie jak pielęgniarke heheh :) Trzymajcie dziewczynki kciuki :) I wam życzę wszystkiego dużooo dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek29 dziekuje za odpowiedz:))) To juz w czwartek punkcja u Ciebie??:)) zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bedzie dobrze:)..musi byc:))) Ja jutro mam wizyte na 9;40 :) zobaczymy? Dzisiaj spedzilam milo poploudnie:)) Ja rowniez balam sie zastrzykow jak ognia:) ale teraz sie tak wprawilam,ze robie je doslownie w sekundy:))) Trzymajcie sie wszystkie dziewczynki:)) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
a ja mam wątpliwości co zrobić, jutro mam wizytę i musimy podjąć decyzję czy zaczynamy, czyczekamy miesiąc na dofinansowanie.... najgorsze jest to, że nadal nikt nic nie wie....a mi bardzo prydałoby się dofinansowanie.... x Agulek trzymam kciuki i podobnie jak Ty zastrzyki mnie przerażały, a po pierwszym podejsciu mogłabym nawet pobierać sobie krew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara55
@ona232: Tutaj jest wszystko www.invitrozsukcesem.pl. Ja się przymierzam, póki co robiłam z mężem wstępne konsultacje i badania. Jak coś to wiesz... pytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:))) Dzisiaj mialam wizyte i mam punkcje w piatek:)) wszystko niby jest dobrze i mam nadzieje,ze bedzie?:))Dzisiaj musze wziasc zastrzyk z lodowki o 22 giej i czekam do piatku o 9;30 :)))) Izoterma; a czy dlugo sie czeka na dofinansowanie??Podejmij rozwazna decyzje! trzymajcie sie:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:))) Dzisiaj mialam wizyte i mam punkcje w piatek:)) wszystko niby jest dobrze i mam nadzieje,ze bedzie?:))Dzisiaj musze wziasc zastrzyk z lodowki o 22 giej i czekam do piatku o 9;30 :)))) Izoterma; a czy dlugo sie czeka na dofinansowanie??Podejmij rozwazna decyzje! trzymajcie sie:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki izoterma pisalas,ze miesiac sie czeka! nie doczytalam:( moze rzeczywiscie poczekajcie? moje podejscie tu w uk jest w 100% sfinansowane.Ciesze sie,ze nie musze placic:) Mam nadzije,ze bedzie udane? caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
to nie chodzi o to, że miesiąc się czeka, tylko za miesiąc bedzie co kolwiek wiadomo i to jest najgorsze, bo bardzo bym chciała mieć to juz za sobą, i tak naprawde jutro powinnam zacząc przygotowania gdybym chciała juz teraz... a w sumie sprawa sie sama rozwiązła, bo jest problem z moimi wynikami, rzekomo nie wyszły i jutro jeszcze raz musze je powtórzyć... mam nadzieję, że naprawde nie wyszły i tylko o to chodzi... Mam nadzieję, że to dofinansowanie to nie ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
to nie chodzi o to, że miesiąc się czeka, tylko za miesiąc bedzie co kolwiek wiadomo i to jest najgorsze, bo bardzo bym chciała mieć to juz za sobą, i tak naprawde jutro powinnam zacząc przygotowania gdybym chciała juz teraz... a w sumie sprawa sie sama rozwiązła, bo jest problem z moimi wynikami, rzekomo nie wyszły i jutro jeszcze raz musze je powtórzyć... mam nadzieję, że naprawde nie wyszły i tylko o to chodzi... Mam nadzieję, że to dofinansowanie to nie ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
to nie chodzi o to, że miesiąc się czeka, tylko za miesiąc bedzie co kolwiek wiadomo i to jest najgorsze, bo bardzo bym chciała mieć to juz za sobą, i tak naprawde jutro powinnam zacząc przygotowania gdybym chciała juz teraz... a w sumie sprawa sie sama rozwiązła, bo jest problem z moimi wynikami, rzekomo nie wyszły i jutro jeszcze raz musze je powtórzyć... mam nadzieję, że naprawde nie wyszły i tylko o to chodzi... Mam nadzieję, że to dofinansowanie to nie ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
to nie chodzi o to, że miesiąc się czeka, tylko za miesiąc bedzie co kolwiek wiadomo i to jest najgorsze, bo bardzo bym chciała mieć to juz za sobą, i tak naprawde jutro powinnam zacząc przygotowania gdybym chciała juz teraz... a w sumie sprawa sie sama rozwiązła, bo jest problem z moimi wynikami, rzekomo nie wyszły i jutro jeszcze raz musze je powtórzyć... mam nadzieję, że naprawde nie wyszły i tylko o to chodzi... Mam nadzieję, że to dofinansowanie to nie ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
to nie chodzi o to, że miesiąc się czeka, tylko za miesiąc bedzie co kolwiek wiadomo i to jest najgorsze, bo bardzo bym chciała mieć to juz za sobą, i tak naprawde jutro powinnam zacząc przygotowania gdybym chciała juz teraz... a w sumie sprawa sie sama rozwiązła, bo jest problem z moimi wynikami, rzekomo nie wyszły i jutro jeszcze raz musze je powtórzyć... mam nadzieję, że naprawde nie wyszły i tylko o to chodzi... Mam nadzieję, że to dofinansowanie to nie ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem:( wiem,ze chcialaby sie jak najszybciej:( wiadomoP:( Nie wiem jak w Polsce jest z ym dofinansowaniem? to jest tylko dofinansowanie czy pokrycie calych kosztow? w sumie to chyba swiezy temat? najwazniejsz,ze jest cos takiego:) Wiesz tak dla pocieszenia:) mnie kiedys rowniez wyniki nie wyszly:( musialam powtorzyc,wiec moze rzeczywiscie cos im tam siadlo? Wiem kochana,ze chcesz miec to juz za soba:( Musicie dokladnie wszystko przeanalizowac! a masz na to fundusze,aby podjac sie teraz? przepraszam za takie pytania,ale moze rzeczywiscie nalezaloby zaczekac? trzymaj sie kochana i jakakolwiek decyzje podejmiesz wszystko sie ulozy i potoczy jak pozwala na to przeznaczenie:) sciskam Cie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana_marzycielka
Dziewczyny oto lista ogłoszona przez Ministerstwo Zdrowia w sprawie wyboru realizatorów programu zdrowotnego na okres od 1 lipca 2013 do 30 czerwca 2014 pn. Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013 - 2016 oraz podziału środków finansowych zarezerwowanych na przedmiotowe zadanie Link: http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=q101&ms&ml=pl&mi&mx=0&mt&my=0&ma=032090 Może wam się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoterma30
Martys puki co to nie ma u nas dofinansowania, ustawa ma wejść w życie 1 lipca, ma dotyczyć tylko samego zabiegu, ale jest czerwiec i nikt nic nie wie, w dodatku liczba osób jest ograniczona, kryteriami sie nie martwie bo je spełniam.. ale tak naprawde pozatym, że sie kwalifikuje nic nie wiem i nikt nie jest w stanie mi na to odpowiedzieć, jakie mamy szanse i ile bedzie trzeba czekać. Pieniądze mam, ale to juz ostatnie jakie mamy i poza nimi nic juz nam nie zostanie, do tego czesć z nich jest a kredyt... mieliśmy swoje plany i cel na nie był inny, ale wyszło jak wyszło, wiec dofiansowanie troszkę by nam pomogło... Ze względu na brak potrzebnych wyników musimy poczekać, moze do tego czasu coś sie wyjaśni, i jeśli bedzie to kwestia miesiąca dwóch to poczekamy, ale dłużej chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoterma30
Martys puki co to nie ma u nas dofinansowania, ustawa ma wejść w życie 1 lipca, ma dotyczyć tylko samego zabiegu, ale jest czerwiec i nikt nic nie wie, w dodatku liczba osób jest ograniczona, kryteriami sie nie martwie bo je spełniam.. ale tak naprawde pozatym, że sie kwalifikuje nic nie wiem i nikt nie jest w stanie mi na to odpowiedzieć, jakie mamy szanse i ile bedzie trzeba czekać. Pieniądze mam, ale to juz ostatnie jakie mamy i poza nimi nic juz nam nie zostanie, do tego czesć z nich jest a kredyt... mieliśmy swoje plany i cel na nie był inny, ale wyszło jak wyszło, wiec dofiansowanie troszkę by nam pomogło... Ze względu na brak potrzebnych wyników musimy poczekać, moze do tego czasu coś sie wyjaśni, i jeśli bedzie to kwestia miesiąca dwóch to poczekamy, ale dłużej chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoterma30
Martys puki co to nie ma u nas dofinansowania, ustawa ma wejść w życie 1 lipca, ma dotyczyć tylko samego zabiegu, ale jest czerwiec i nikt nic nie wie, w dodatku liczba osób jest ograniczona, kryteriami sie nie martwie bo je spełniam.. ale tak naprawde pozatym, że sie kwalifikuje nic nie wiem i nikt nie jest w stanie mi na to odpowiedzieć, jakie mamy szanse i ile bedzie trzeba czekać. Pieniądze mam, ale to juz ostatnie jakie mamy i poza nimi nic juz nam nie zostanie, do tego czesć z nich jest a kredyt... mieliśmy swoje plany i cel na nie był inny, ale wyszło jak wyszło, wiec dofiansowanie troszkę by nam pomogło... Ze względu na brak potrzebnych wyników musimy poczekać, moze do tego czasu coś sie wyjaśni, i jeśli bedzie to kwestia miesiąca dwóch to poczekamy, ale dłużej chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoterma30
zaspana marzycielko kiedy ta lista została ogłoszona? Klinika w której sie staram jest na liście, a dzisiaj jak dzwoniłm to jeszcze nikt nic nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoterma30
zaspana marzycielko kiedy ta lista została ogłoszona? Klinika w której sie staram jest na liście, a dzisiaj jak dzwoniłm to jeszcze nikt nic nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izoterma tylko wiedz to ze program jest rozlożony na 3 lata i w tym roku raczej mało osób sie załapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoterma30
wiem, wiem, dlatego pisałam, że jeśli nie uda się w najbliższym czasie załapać do programu to zrezygnuję z czekania... wiem ze jest rozlożony a lista oczekujących długa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Podczytuję was trochę ale dotąd nie pisałam. Jestem po jednym nieudanym IMSI we wrocławskim Invimedzie. Izoterma widzę że Ty też tam będziesz podchodzić. Ja mam wizytę 21 czerwca. Jeśli byłabyś na wizycie przede mną czy mogłabyś podpytać kiedy będą tworzyć jakieś listy i czy pierwszeństwo mają stałe pacjentki? Byłabym wdzięczna. Też nie wiem czy zcekać czy próbować kolejny raz na własną rekę. Wiadomo to są duże pieniądze :-( Na tej liście wyraźnie napisali że te kwoty są przeznaczone na okres od lipca 2013 do czerwca 2014. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana_marzycielka
Izotermo nie wiem kiedy to wrzucono na stronę Ministerstwa ale ja zobaczyłam to wczoraj na stronie facebooka kliniki Bocian bo kiedyś się u nich leczyłam. Wczoraj to wrzucili u siebie więc chyba niedawno musiało być zamieszczone też na stronie. Życzę żeby wam się udało tutaj wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
Lista została ogłoszona wczoraj:) dzwoniłam do invimedu, ale jeszcze na razie nie wiedzą na jakich zasadach to będzie i w jakiej kolejności wiec... wiedzą juz o przyznanej kwocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:)) Dzisiaj mialam punkcje:)) Na poczatku bardzo sie balam,ale jakos minelo:))) Nic nie pamietam:)) Po przebudzeniu dali mi wode i zapytali czy chce tosta i ciasteczka:))Powiedzieli,ze maja 12 jajeczek! wiec nie wiem czy to duzo czy malo czy ok? Lekarka powiedziala,ze niby bardzo ladnie:) Po dwoch godz poszlam do domku:) zjadlam obiade,ktory maz zrobil i zasnelam:)) Nic mnie nie boli tylko mam straszne :zatwardzenie: :(( niby chce i boli mnie brzuch,ale nic z tego nie wychodzi:((( Przepraszam za takie info:))Nie krwawie i nie mam boli oprocz tego na inne potrzeby:)) Jutro beda do mnie dzwonic co i jak:) Pozdrawiam Was serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
witaj Martys, tak naprawde jutro dowiesz się cy 12 pobranych ajeczek to dużo czy mało:) bo wszystko zalezy od tego ile przetrwa i ile z nich bedzie nadawalo sie do transferu. Zatwardzenie.. raczej sie nie przejmuj, bóle brzucha raczej sa normalne po pobieraniu, wiec wszystko raczej normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×