Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma30

kto zaczyna starania metoda in vitro

Polecane posty

Agata super gratulacje!!! Lil24 no ja tez byłam w szoku że mam endometriozę, a sprawdzałaś swoje amh juz po laparoskopii? Jeśli nie to zrób to koniecznie i szybko bo laparo bardzo obniża rezerwę. Będziesz wiedziała na czym stoisz i czy próbować naturalnie przez te pół roku czy sięgnąć po jakąś metodę bo jeśli bedzie niskie to nie zwlekaj z IVF, u mnie to był cud że IVF się udało, strach pomyśleć co by było gdybym jeszcze pozwlekała i liczyła na naturalny cud! ....................................... U mnie wszystko ok :) właśnie skończył się 16 tydz, czuję sie ogólnie ok, tylko czasem głowa boli, zatkany nos dokucza i bolą plecy ale po takich staraniach i po tym co przeszliśmy to napewno nie bede narzekać i nawet poród nie będzie taki straszny :) usg genetyczne w 11 tyg było wszystko super, no i dziś idę wieczorem do lekarza i mam cicha nadzieje że poznamy płeć naszej kruszynki :) Trzymam za was kciuki i żebyście miały dużo sił do walki i nigdy nie wątpiły w powodzenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Agata - gratuluję ślicznych betek!!! Agulek trzymam kciuki za spokojne kolejne miesiące! U mnie niestety po raz drugi nic z tego. Beta 3 więc koniec nadziei. Cóż w przyszłym tygoniu konsultacja i zastanawiamy się co dalej - tzn będziemy próbować po raz kolejny. Nie tracę nadziei, że w końcu i nam się uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź choć nie jest pokrzepiająca... ja nie miałam nic robionego na jajnikach podczas laparoskopii a więc amh czyli rezerwa nic tu do rzeczy nie ma. Laparoskopia obniża rezerwę ale tylko wtedy gdy robi się coś na jajnikach lub przypadkiem je uszkodzi... teraz 2 miesiące przerwy i dalej... ehhh mam nadzieję że moja historia podobnie się zakończy... Pozdrawiam:) illuminanti bardzo mi przykro.... ale nie poddawaj się.... jeśli tylko masz siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illuminati przykro mi ale walcz walcz!!! Lil no to dobrze że ingerencji w jajniki nie było :) .............................. A ja sie wczoraj dowiedziałam że to chłopak będzie :) Wam tez się uda!!! ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Agulek - moje gratulacje !! Dziewczyny, ponawiam pytanie: myślicie, że takie bety mogą świadczyć o bliźniakach??? Wizytę mam dopiero 23.09 i się niecierpliwię bardzo. Dla przypomnienia: 9 dpt - beta 57,64 12 dpt - beta 269

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
Agatka i Agulek gratulacje:):):) Ja nadal walczę z bakteriami, race juz trzeci miesiac, własciwie czwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się kobitki. Gratuluję tym co się udało. Obecnie jestem po pierwszej stymulacji wyszło u mnie ponad 4 tyś. jak nie więcej. Koszt leków pokrywa się samemu wizyty są za darmo. jutro mam punkcję i proszę o trzymanie kciuków a bardziej o modlitwę. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loka Powodzenia!!!!!!! Agatka jak na moje to chyba nie jest beta na ciążę bliźniaczą ale expertem nie jestem ale gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agulek29 Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:))) Ja od dzisiaj zastrzyki:))) Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Martys - trzymam kciuki !!! zresztą za Was wszystkie :) obyście miały też tyle szczęścia co ja :) dzisiaj pierwsze USG - serduszko bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny dziś mija tydzień po moim transferze. Mówili że 8 dnia mogę robić test wychodzi na jutro ale nie wiem czy nie poczekać jeszcze dzień albo dwa. Nie ukrywam że powoli się zaczynam denerwować. Z moich obliczeń wychodzi że w piątek mam 28 dzień cyklu i powinna przyjechać ciocia jak nic nie wyszło. Więc samo wszystko się wyjaśni jak poczekam. Sama nie wiem co robić. Miłego dnia. Agulek29 dzięki za pamięć o mnie wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek pozdrawiam:__ zreszta Was wszystkie!!!!!!!!!! Loka wiem jak sie czujesz:)) tez bylam bardzo niecierpliwa za pierwszym podejsciem i za wszelka cene chcialam wiedziec:(( tylko u mnie niestety bylo rozczarowanie i doszukiwanie sie jakiegos cienia kreski:((( Jezeli dasz rade to poczekaj do danego dnia testu :)) Trzymam kciuki kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejzi
oj tak to już jest, jak się starasz o dziecko, decydujesz się na in vitro to by się chciało już, żeby przejść cały ten proces jak najszybciej. A może was zainteresuje, że tutaj http://www.invimed.pl/invimed-poznan.html jest promocja na ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martys podchodzisz jeszcze raz do in vitro czy masz mrozaczki? Ja właśnie dziś dowiedziałam się że moja siostra cioteczna jest w ciąży.... siedzę i płaczę.... ehh zawsze miałyśmy dobre relacje a teraz będę musiała je zerwać... nie zniosę widoku jej w ciąży a potem widoku niemowlaka... porażka... ja jeszcze miesiąc i koniec października zaczynam program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
Agata a taki wzrost po 48h? bo jesli tak to byc moze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil 24 Mam mrozaczki!tzn.jednego mrozaczka:(( mam nadzieje,ze dotrwa do konca??:)) Sluchajcie dziewczyny jezeli teraz jestem na zastrzykach burerelin 0.5 ml rano Potem bede brala jakies tabletki ktore wygladaja jak antykoncepcyjene (proganova) czy powinnam dostac okres przed tabletkami?? zaczelam zastrzyki w 21 dniu cyklu !!Termin na usg mam na 10 pazdziernika,ale nie wiem czy powinnam byc po lub w ytrakcie okresu?? Na wizycie dowiem sie jak i kiedy brac te tabletki,ale nadal bede kontynuowala busarelin zastrzyki! Mozecie mnie nakierowac?? bo jakos nie zapytalam o to!! dziekuje! pozdrawiam goraco"!!!!!!!!!!!!!!!! trzymajcie sie kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyś nie wiem jak to jest z tym twoim lekiem. może zadzwoń do kliniki to albo ci w recepcji powiedzą albo do dr przełączą lepiej podpytaj. ........... Lil24 tak nie można choć rozumie jak ci serce pęka bo ja jak się staraliśmy i jak już nie było widać u nas nadziei że się uda to właśnie moja przyjaciółka zaszła w ciąże i też było mi bardzo ciężko i byłam zazdrosna ale szybko to przetrawiłam i pomyślałam sobie że chociaz jej maluszka bedę mogła przytulać i ozpieszczać choć to nie to samo... i wiesz co... jak ona poszał do szpitala rodzić to ja się dowiedziałam że jestem w ciąży i w rezultacie cieszyłysmy się obie i zjej narodzonego synka i z mojej ciązy, a teraz jest tak że moja druga przyjaciółka stara się bardzo o dzidzie i napewno jest jej tez ciężko że nam się udało a jej jeszcze nie ale mam nadzieje że upór i walka skończą się różnież szczęśliwie i wam też tego życzę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loka gratuluję!!!!!!!!!! na pewno masz na wyniku przedział jaki powinien być prawidłowy :) Super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie żadnego podziału nie miałam. Idę na 18 do lekarza niech potwierdzi jak będzie i powie co dalej. Cieszę się bardzo. Ale jak wrócę od lekarza to będę spokojniejsza i wtedy to będzie radość a całego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje loka:))) ciesze sie bardzo:)))) a ja jutro zadzwonie do lekarza:)) pozdrawiam goraco wszytskie kobietki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moja wizyta została przełożona na przyszły tydzień bo pani doktor stwierdziła że za wcześnie na badanie bo nic nie będzie widać. Jeszcze troszkę muszę poczekać do pełnej radości i spokoju. Wszystkim starającym się życzę powodzenia, cierpliwości a później dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jakiś czas mnie nie było...bo miałam urwanie głowy w pracy i w życiu heh. W sobotę miałam punkcję, niestety wczoraj dowiedziałam się, że na 8 pobranych komórek żadna się nie podzieliła!!!! Mam dość i nie wiem co dalej robić... Może Wy wiecie jaka może być przyczyna, że komórki się nie dzielą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ma ktos do sprzedania lub odstapienia 3 amp. gonapeptylu. Kupila juz jedno opakowanie 7 amp. i brakuje mi a nie ma sensu wydawac kasy na cale opakowanie i tak juz wydalam prawie 3 tys i wiecej kasy nie mam 531791107 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×