Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma30

kto zaczyna starania metoda in vitro

Polecane posty

Gość iaww
Czego nie skomentowałam a powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooooo iaww
A po co ty ty wogole wchodzisz?nie masz swojego zycia?po co wchodzisz skoro nie masz z tym tematem nic wspolnego?myslisz ze bedziesz rzadzic ludziom co maja robic ?i pisluchamy ciebie?:D hahaha zajmij sie moze swoim zyciem moherowy berecie i zmien plyte bo sie bez przerwy powtarzasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pomaranczowej co pisala o mnie:) ty kobieto naprawde nie masz co robic...przylazisz nawet z watku kobiet po 40. takie nudne zycie masz? kochana in-vitro a zachcianka po 40 to dwie rozne sprawy. co innego starac sie latami i nie zajsc w ciaze, a co innego obudzic sie pewnego pieknego dnia i stwierdzic, ze chce sie dziecko. szanuje bardziej te kobiety, ktore walcza latami i maja prawo do dziecka, a nie te, co na kazdym kroku obrazaja mlodsze, bo sa ich zdaniem za mlode na dziecko, a maja np. po 25 lat, czy mniej/wiecej w trakcie ciazy. co innego to promocja matek starszych, gdy nie moze sie miec dziecka. to moja osobista uwaga. ps. moherowym beretem nie przejmujcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moherowym beretom stanowcze NIE :) ps. głowa mnie jak zwykle boooli ale... uwaga obudził się chyba jednak lewy jajnik bo kuje niemiłosiernie, cieszę się z tego podowu bardzo... i wogóle od rana mam dobry humor tralalalalal i jeszcze jakby któraś testowała dzis lub jutro i byłoby ok - innej opcji nie przyjmuję- o to naprawdę będzie bajkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Piszę właśnie tu, bo właśnie tu sąkobiety, które nie rozumieją macierzyństwa jako "DARU dla" i tego, jak złe jest in vitro. Tym, którzy o tym wiedzą, nie trzeba tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izotrema30
kochana iaww jeśli masz misje do spełnienia i nawrócenia kobiet, które sie zdecydowały to źle trafiłaś, tu nikt nie przejdzie na twoja strone i jak zauważyłaś wzbudzasz krytyke i odraze, a tak naprawde nikt tego nie zrozumie puki sam nie stanie przed taką decyzję... jestem wierząca ale mimo to takim jak Ty mówie stanowczo nie..... i wiesz mozesz pisać co chcesz ja i tak tego nie czytam, wystarczy mi kawałek pierwszego zdania, żeby moc Ci odpowiedzić. Chcesz nas krytyować i oceniać prosze bardzo, masz prawo ale otwórz nowy wątek i niech go czytają niezdecydowani... A tak naprawdę robisz krzywde kościołowi i zrażasz poprzez swoje opinie tych którzy sa na granicy wiary bo jak juz pisałam coraz miej księży i osób mocno zwiazanych z kościołem potepia in vitro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do izotrema30: Do tego nawet nie potrzeba być szczególnie wierzącym, by zrozumieć, że bycie matką to przede wszystkim DANIE życia i siebie dziecku. Jak można dać coś, czego się nie ma? Jak nie ma się płodności, to, po co kombinować, że niby się ją ma? Nie istnieje coś takiego jak prawo do posiadania dziecka-do tego nie trzeba czytać Katechizmu, wystarczy Konwencja Praw Człowieka. Jak jesteś wierząca, jak chcesz udawać, że jesteś bogiem? Kościół nie jest od tego, by zmieniać treść Objawienia Bożego, tylko od tego, by je interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mowilam zeby moherowi nie odpisywac bo szuka tylko zaczepki ignor laseczki ignor:D Ktora w najblizszym czasie po transferze czeka na miejmy nadzieje dobre nowiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam głowie bombe zegarową hehehehe poceiszające że tylko jeszcze do czwartku a wtedy się wyjaśni co i jak dalej. dziewczynki idę jutro do stomatologa, nie zaszkodzi małe znieczulonko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
illuminati - poinformuje lekarza, na jakim etapie jestes niech sam zadecyduje, no i czekamy na wieści w czwartek:) a jak u reszty sprawy sie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeeon
muminka91 a jak tobie uda się dopiero za kilkanaście lat to co usuniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tu wczoraj bo cały piękny dzień byłam w Gdańsku- już pokochałam to miasto:) W końcu moje dzieciaczki będą nadmorskie he he Widzę że te nieprzyjemne i prostackie wypowiedzi iaww dalej trwają- nawet nie czytam bo szkoda czasu. Illuminanti znieczulenie możesz spokojnie brać u stomatologa bo ja też idę dzisiaj i pytałam mojego profesora to powiedział że bez problemu. Co do leków przeciwbólowych to wszystko możemy ale najgorszy jest paracetamol. U mnie wczorajsza kontrol super:) Dostałam od wczoraj dodatkowo menopur i za tydzień kolejna kontrol i przyszły tydzień będzie FANTASTYCZNY!!!!!!! bo punkcja i może już transfer:) czy Was też bolą te zastrzyki podczas robienia? Ja zaciskam zęby z bólu :( ale na szczęscie to chwilowy ból. Miłego słonecznego dnia i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze co do tych lekow przeciwbólowych to jak sprawdziłam to ibum i ibuprom są lepsze od apapu - a Wam co lekarze mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie dziś 7 dpt, od 4 dpt do dziś już nie czuję tych bóli jak na @ mam nadzieję, że wszystko będzie ok, że nic złego się nie dzieje... Trzymam za Was kciuki dajcie znać jak po punkcji:) i nie odp na zaczepki iaww ja nawet nie czytam jej wypowiedzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Widzisz aniu, a iaww właśnie z Gdańska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Jest jeszcze jeden istotny argument. W naturze dziecko jest poczęte w organizmie matki i dopiero, kiedy jest gotowe, wychodzi na zewnątrz. W in vitro jest odwrotnie. Wiecie, jakie głębokie mogą być skutki psychiczne takiego zabiegu dla dziecka? Tak wielki brak poczucia bezpieczeństwa od poczęcia. I brak matczynego ciepła przy poczęciu. Wasze dzieci mogą być tak głęboko zranione i to może wyjść wcześniej albo później-nawet w ich dorosłym życiu. Myślicie o tym, kobiety? Czy tylko o własnej płytkiej radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mysle tylko o własnej płytkiej radości, jestem egoistką i cholernie się z tego cieszę he he i choćbyście nie wiem co dali mi do przeczytania to zostanę przy swoim egoizmie - tak, ja i mój mąż też zapewne egoista będziemy miec dzieci - oby blizniaki i tez egoistów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny dzień mamy dzisiaj prawda??? tak iaww masz świętą rację, wszystkei czytamy Twoje wypowiedzi z zapartym tchem ( co prawda w moim przypadku czytanie kończy się już na nicku ale zawsze...). nie mogę doczekać się kolejnych, pisz, pisz moja droga jeszcze więcej, widać takie to Twoje zycie jest smutne, że tylko to Ci pozostało ania0983 a mnie i internista i ginekolog powiedzieli że tylko paracetamol... no coż widać są dwie szkoły ... :) zastrrzyki mnie nie bolą poza gonapeptylem, już jak go mam w ręce to mnie odrzuca .... i liczę .. liczę,,, póki co 2 mi zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
lil kiedy masz zrobić betę? x ania0983 zleci Ci szybko, pewnie za tydzień bedziesz znała dokładne terminy. x Ja sie tak zastanawiam jak to jest, ja wizyty miałam praktycznie co trzy dni i na samo to kupe kasy poszło, i jak tak czytam, że Wy macie tak rzadko to sie zastanawiam dlaczego? jak powinno być... hmmm.... ja wiem, ze zawsze na biedzie próbują zarobić no ale.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izotema30 ja mam pierszą wizyte po 7 dniach stymulacji we czwartek a potem to też będą co drugi dzień nawet więc Ty jesteś po prostu bardzi zaawansowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izoterma a maże to kwestia protokołu jakim idziesz krótkim czy długim? Ja powinnam testować dopiero za 7 dni czyli 14 dpt, dziś 7 dpt, ale chyba nie wytrzymam i zrobię betę lub test koło 9 dpt. I tak podejrzewam, że nic z tego nie będzie... ale kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lil24 ani się waż robic wczesniej badanie- poczekaj bo my czekamy z Tobą!!! Ja pierwsza wizyte od pierwszego zastrzyku gonapeptylu miałam po 13 dniach a teraz nastepna bedzie po 7 dniach wiec tez smiesznie:) illuminanti wybacz mi że jestem taka straszna:) he he eheheheheheheheh dobrze tak dowiedziec sie w wieku 30lat ze jest sie egoistą i po trochu hitlerem he he nie wiem jak Wy ale na mnie wypowiedzi iaww działają odwrotnie niż powinny- jej głupota poprawia mi humor. czy to juz zaawansowany egoizm? musze przystopowac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izoterma a duzo placisz za kazda wizyte? ja z mezem podjelismy decyzje i weszlismy do programu w ktorym mamy juz wszystko i nie musze juz placic za kolejne wizyty bo chwilami jestem roztargniona wiec moglabym zapomniec nawet portfela. Faktycznie dziwnie ze co 3 dni chodzisz na kontrol ale moze to dobrze? Moze lekarz z racji wieku chce miec szczegolną opiekę nad Tobą? A jak w ogole wszystko dobrze sie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja troche z innej beczki. Sama właśnie jestem w ciąży dzięki metodzie in vitro :) Po kuracji zostało mi opakowanie ENCORTONU 10mg i chętnie komuś odsprzedam. Jeśli któraś była by zainteresowana to piszcie: pumeksol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
aniu, ciekawe, jak Ci się poprawi humor, jak za 20 lat przyjdzie do Ciebie dziecko z pytaniem: dlaczego mnie nie kochałaś, tylko uczyniłaś zabawką schowaną do brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×