Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma30

kto zaczyna starania metoda in vitro

Polecane posty

Gość lil24
wiesz co tak sobie myślę, że gdybyś naprawdę była tak wypełniona bożą miłością. Powiedziałabyś co trzeba i zniknęła, a nie ujadała jak pies na każde nasze ale. Więc to ja ci życzę doświadczenia prawdziwej bożej miłości bo na razie to czuje prowokacje, ocenianie od pierwszego zdania zobacz sobie to o egoizmie. A więc jeśli naprawdę chcesz pomagać ludziom to musisz jeszcze trochę popracować ŻEGNAMY panią!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil24
ej iaww kto ci powiedział, ze in vitro jest złe ksiądz? :D :D :D bo na pewno nie Bóg. tego nie wie nikt. ty też nie. więc nie mów mi co jest grzechem. Niech każdy z nas żyje swoim życiem. Zegnamy Panią. To maja ostania odp na twoje prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Owszem, Papież i księża są od wykładania doktryny wiary. A o tym, by nie zrywać owocu z drzewa życia jest na pisane już w Piśmie Świętym-w Księdze Rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illuminanti i lil24 - kochane tak jest, nie możemy dać się prowokacjom. Chociaz nic mnie one nie obchodzą i jak nigdy spłynęło to po mnie dzisiaj na luzie:) Oczywiscie ja również mam zamiar od początku mówic swoim dzieciom jak bardzo były wyczekiwane i ze dzięki in vitro są.... Już mówię że "są" - liczę na te moje bliźniaki hehe illuminati a Ty gdzie się leczysz? Fajnie wiedziec że nie będę wtedy sama i że będzie więcej dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania0983 ja leczę się w Novum, myślałam też o Invikcie ale w koncu e względu na dojazdy zostało Novum. Jestem bardzo zadowolona personelu, lekarzy, udzielanych infomacji. Zobaczymy juz niedlugo jak skuteczność ale też od nas wiele zależy. Dostałam jakąś końską chyba dawkę Gonalu bo aż 150, nie wiem czy nie za dużo, bardzo się boję przestymulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
Czytam Wasz temat od samego początku. Czemu - nie wiem. Może żeby to wszystko lepiej zrozumieć? Wiem na pewno co to jest chęć posiadania dziecka. Ja starałam się rok - który był wiecznością. Poroniłam ciąże długo wyczekiwaną i wystaraną potem drugą. Syna mam z 3 ciąży. Teraz jestem w ciąży z drugim synem. Ostatnio czytałam Wasz temat oglądając serial (przyjaciółki), gdzie jedna z bohaterek też stara się zajść w ciążę. Było mi tak strasznie smutno, że ktoś musi przechodzić przez taką trudną drogę żeby zostać rodzicem. Teraz moja przyjaciółka zdecydowała się na in vitro, będę ją wspierać bo wiem co przechodzi. I zastanawiam się jak ktoś i iaww może pisać takie brednie! Jak ograniczonym człowiekiem trzeba być, że pisać, mówic i tak myśleć o in vitro. Skąd ona wie co mówi Bóg? Bo Ci z "czarnej mafii", którzy w większości to alkoholicy, zboczeńcy i hipokryci będą mówić , że in vitro to grzech???!!!!! KAŻDEJ Z WAS ŻYCZĘ POWODZENIA! TRZYMAM KCIUKI I WIERZĘ, ŻE KAŻDA Z WAS MA W SOBIE NIEOGRANICZONE POKŁADY SIŁY, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE KAŻDA Z WAS DOŚWIADCZY MACIERZYŃSTWA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie wzięłam 5 zastrzyków gonapeptylu 0,1mg i w poniedziałek mam dostać kolejne leki. I to na dodatek co drugi dzień ten zastrzyk, chyba jakoś tak mało dostałam bo raptem 7 sztuk , mam wrażenie że najsłabiej jestem stymulowana, to co czytam to za głowę się łapię jak niektóre z Was dużo tego mają- czy mnie też to czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kslslkdslksl- dzięki kochana za wsparcie!!!! cenić takich ludzi jak Ty trzeba na każdym kroku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kslslkdslksl Dziekujemy za dobre slowe Nie ma co sie przejmowac yego typu komentarzami jak to mowic syty glodnego nigdy nie zrozumie i taka jest prawda jak ivf nie bylo by nikomu dane to nie wymyto Bog by nie dal takich mozliwosci ludziom a nie ma co ukrywac ludzi poddajacym sie ivf bedzie coraz wiecej nieplodnosc to choroba cywilizacyjna jak die komus nie podoba to niech nie wchodzi i niech nie czyta bo nikt nie bedzie nam mowil co mamy robic a czego nie mamy robic gardze takimi ludzmi co sie mondruja a zadnego pojecia o ivf nie maja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dane to nie wymyto Przepraszam za bledy pisze z komorki mialo byc jak by nie bylo dane to by nie wymyslono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kslslkdslksl - dziękujemy za ciepłe słowa :)!!!! ania0983 - no to ja zdecydowanie mam końską dawkę - 3 zastrzyki dziennie przez 7 dni. ale ania ja to chyba ze względu na wiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil24
dziewczynki dawki które macie na prawdę nie są duże i nie musicie bać się przestymulowania. ja dawkę startową miałam 225j skończyło się na 300 i jest ok, żadnego przestymulowania. Swoją drogą to zależy od organizmu, ale lekarze wiedzą co robią. Z tej całej stymulacji miałam 8 pęcherzyków, z tego 7 komórek 4 się zapłodniły niestety jeden dzieciaczek zatrzymał się ale lekarze powiedzieli, że mają nadzieję że będzie dalej się dzielił. Dwa mam pod serduszkiem i czekam na cudzik, a jeden na zimowisku:) Będzie dobrze każdej z nas w końcu się uda kslslkdslksl jak dobrze że są w śród nas takie cudowne kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Illuminanti ja dostałam 175 gonalu i menupor 75 czyli w sumie 250 i mój lekarz twierdzi ze nie jest to specjalnie dużo, to wszystko jest baaaardzo indywidualna sprawa nie ma co porównywać bo każda ma inny problem, wiek i ,inaczej reaguje na leki. Musimy zawierzyc naszym lekarzom i myśleć pozytywnie. Musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
iaww - nie komentuje i nawet nie czytałam bo nie ma sensu, nie bądź świętsza od świętszych, tak sie składa, że mam bliskiego przyjaciela księdza i tak naprawdę teraz wbrew pozorom kościól rozumie ten problem i coraz wiecej księży popiera tę motodę.... lil24 musi byc dwa miesiące odstępu, ja miałam zabieg 1.03 na koniec kwietnia jestem umówiona na wizyte u innego lekarza A jeśli chodzi o czekanie do lipca to... hmmm chciałabym mieć wiecej cierpliwości i poczekać, ale to strasznie dl mnie trudne, czas ucieka, lata lecą i nie mam gwarancji, że sie załapie na program, przypuszczam, że w lipcu bedzie oblężenie a do lipca moze mi sie uda i bede już z maleństwem... sama niewiem.... czasami mam ochotę sie poddać, ale jednocześnie mam wyzuty i silny instynkt macierzyński... chce mieć juz to za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izeterma zrobisz jak uwazasz co zrobic czasem zostaje naprawde cierpliwosc i czasem pewnych spraw z tym zwiazanych nie da sie przyspieszyc niestety....ale jak pisalas ze masz niedrozny jajowod to sie kwalifikujesz a to od lipca to nie tak lapy capu ze bedzie oblezenie nie na takiej zasadzie to bwdzie dzialac a trzy mc w ta czy w ta to nie jest dlugo ale to juz twoja decyzja jesli masz na to srodku finansowe no to prubój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoterma oj kazda chce miec to za soba uwierz i po ponad 5ciu larach czekania i walki tez ale zostaje byc cierpliwym ja musze czekac di lipca i tak bi w czerwcu bedziemy dopiero miec cala kwote na ivf wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc do wakacji bo co mi zostalo mam nadzieje ze ta cierpliwosc zostanie wkoncu nagrodzona po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff to mnie uspokoiłyście, ja mam 150j gonalu i 75 menuporu więc pewnie po 7 dniach jeszcze mi zwiększą :) już sie nie mogę doczekać jutra... bo to takie jakby końcowe odliczanie się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
iluminati to powodzenia jutro, trzymam kciuki paula, wiem, że masz racje, sama wiesz jak czekanie męczy, ja poprostu niewiem co robić, gdybym wiedział ze mi sie uda to bym poczekała, ale co jak nie... resztą tera w klinice wktórej sie umówiłam jest promocja dosyć korzystna tylko nie znam szczegółów.... moze mi sie uda zakwalifikować i zdecydować, ale to o konsultacji z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Izoterma nie dopuszczaj, jak stać CIe na kolejne podejście to próbuj od razu, może invimed okaże sie dla Ciebie szczęśliwy, tez coś czytałam o ich promocjach i pewnie bym sie zdecydowała gdybym była ciut młodsza ale metryki nie oszukać :) Illuminanti bardzo jestem ciekawa co Ci jutro powiedzą i ile pecherzykow wysiadujesz :) trzymam kciuki żeby było w sam raz,jutro daj znać koniecznie jak poszło, ja idę w sobotę na wizytę Miłego wieczoru dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie dziewczyny ja jutro stymulację dopiero zaczynam, więc o pęcherzykach dam znać równo za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
agie, miałam inne plany na odłożona kase, mielismy robić remont, ale w sumie to nie mamy dla kogo... wiec poprostu nie chce czekać, wymiana okien, mebli, ścian it moze poczekać ja nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Brawo Izoterma, tak trzymaj , jak tylko mozesz to idz za ciosem, nie odkladaj nie czekaj, po trzydziestce to kazdy miesiac sie liczy Najwazniejsze to miec plan , to bardzo pomaga milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Jak będą się czuły Wasze biedne dzieci, gdy się dowiedzą, że żyją nie z miłości, ale dlatego, że rodzice uznali je za przedmioty, które po prostu mają prawo posiąść???? To już nie chodzi o to, jak inni będą je traktować, ale o głębokie rany w ich sercach spowodowane tym, że od samego początku nie były owocami miłości, ale egoistycznego zawłaszczenia przez dorosłych, którzy zdecydowali się walczyć o zajęcie miejsca Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!! Jak humorki dzisiaj dopisują? Ja wczoraj tryskałam energią ale po południu dpopadł mnie dół, trzymał jeszcze dzisiaj rano ale znowu mam ochotę cieszyć się:):) No i tatko zrobił mi zastrzyk to sobie odpoczywam:) Nie mogę sobie sama robić zastrzyków bo zostają siniaki :) brzuch w ciapki :) A czy Was też bolą zastrzyki z gonalu? Bo mnie strasznie a chwilę po swędzie, na szczęście chwila i pzrestaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Co to ma do rzeczy? Bóg udziela Łaski interpretowania wiary Papieżowi i kapłanom niezależnie od liczby czy rodzajów ich grzechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluminanti
Hej hej :) ania0983 humorek bossski. dziś pirerwsza dawka stymulacyjna. ja zastrzyki robię sama i jakoś tak mi wychodzi, że nie ma znaku. gonal ma w penie więc łatwizna a igiełka jest tak cieniutka, że nic a nic nie czuje. paradoksalnie najbardziej odczuwam gonapeptyl -o tych to nie lubię, o nie. iaww - ignor, dyskutować mogę ale nie z zamknietymi i skostniałymi fanatykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×