Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozstania i powroty:):)

Gwałt. Czy zawsze z winy faceta?

Polecane posty

Weroniko, a raczej Anastazjo;) Napisz na maila, bo naprawdę chciałbym porozmawiać o Twojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore myślenie
nei nei czy Ty jesteś kobietą czy facetem (szukającym usprawiedliwienia )? nie wierzę że jakakolwiek mogłaby być na tyle glupią kretynka aby rozumować w tak prymitywny sposób jeżeli jesteś kobietą to jest choleeeernie przykre Twoje myślenie jest kompletnie chore (takie rodem z piosenki"hej suczki":( brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozstania i powroty
Prawdę wiecie więc uciekam, ponieważ dziś przyjeżdża mój facet z Włoch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi z jaką pracą?
Powiedzcie mi też :) bo jestem niezorientowana w temacie.Kim jest Anastazja Weronika itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jesteś kobietą to jest choleeeernie przykre Twoje myślenie jest kompletnie chore (takie rodem z piosenki"hej suczki" brrrrnei nei czy Ty jesteś kobietą czy facetem (szukającym usprawiedliwienia )? nie wierzę że jakakolwiek mogłaby być na tyle glupią kretynka aby rozumować w tak prymitywny sposóbl" Hęhehe, a może ty jesteś głupim krętynem, bo nie przyszło ci do głowy, ze mogła to być zwykła prowokacja. Temat był martwy, kilka wpisów i nic, po czym napisałam jedno zdanie i się zaczęło. :D To co ja myślę prywatnie, nie ma nic wspólnego z tym, co mogę pisać. A może tylko sprawdzam, czy potrafię pprzekonac ludzi do jakiejś teorii? :D jakiś rok temu był tu podobny temat i moje zdanie było jak najbardziej zgodne z opinia innych, a teraz postanowiłam przyjac postawę przeciwna. Część osób w porę się polapalo i dało spokój, część nie ;P acz dla mnie byllo to ciekawsze od pisania o dupie maryni i pozycjach do seksu :P Ot i cały sekret mojego "kretynizmu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Nei, nie sądziłem, że mogę być dla kogoś wzorem do naśladowania;) Ale raczej nie traktuj tego naśladownictwa absolutnie, bo może Cię to sprowadzić na złą drogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnimi czasy
nie pierdulcie gupot co to za wytumaczenia gwałt togwałt i nie ma tumaczeń,że prowokowała co za łby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorem? Tzn chodzi ci o udowadnianie wymyślonej teorii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemnik
nei nei sie glupio tlumaczy a i tak wszyscy juz wiedza ze to gwalciciel...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemnik
nei nei to facet! jestem gejem i wyczuwam meskie erotyczne wibracje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii... Bo się zaraz wszystkie laski zlecą, z nadzieja, ze je zgwałce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore myślenie
krętynem ...no możliwe że jestem krętynem -o ile mi wyjaśnisz co to jest krętyn, ktoś kto kręci i sam nie wie o co mu idzie, tak jak ty? czy o co biega? wiesz ja duchem świętym nie jestem żeby wiedziec ze piszesz co innego niz myślisz :o nie chcialoby mi sie czytac calego topiku-nawet polowy, przeczytalam pierwszy post i te ostatnie kilka wpisow jeśli ciebie dziwi ze nie wiem o co tu biega to rzeczywiscie jestes chyba tą KRĘtynką :O swoją drogą-ty nie masz co robić w domu że ci potrzebne takie dziecinne zabawy? wow, przyjdz do mnie-dam ci dywany do trzepania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei oooojjjj
nadajesz się Ty do leczenia u psychiatry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, a dokładnie chodzi o udowadnianie teorii, z którymi się nie zgadzasz. Ale sama widzisz, jakie to ciężkie, choć brzmiałaś wiarygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemnik
oj naiwniacy,brzmiala wiarygodnie bo to facet,dumny gwalciciel, opisal historie swojego gwaltu i szuka poklasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatnik dodany
A ja myślę że nei nei to jakaś bardzo zagubiona samotna kobietka, która ma problemy z zaakceptowaniem własnej płci, nienawidzi kobiet-tak zdarzają się takie osoby niestety...Musiała być skrzywdzona w dzieciństwie,coś tam było nie tak, z rodzicami. Brak identyfikacji z własną płcią, gloryfikowanie drugiej poniżanie własnej, szuka ona za wszelką cenę akceptacji bo ma niskie poczucie własnej wartości.Przyczyny powinien ustalić terapeuta, na forum się dziewczynie nie da pomóc. Swoje rany leczy prowokacyjnymi wpisami, zamiast się leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mni się wydaje
Mam tak samo piszę i ......znikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemnik
widac meskosc nei nei po lekkosci z jaka pisze o gwalcie-o,zgwalce wszystkie laski, gwalt jest super itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krętyn to ktoś taki, kto nie rozpoznaje literowek. Każdy, kto czytał chociaż kilka moich postów, to wie, ze wale błędy jak pisze z telefonu i nie chcę mi się poprawiać autouzupelniania :P a jak się komuś moje błędy nie podobają, to nie musi mnie czytać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzieeee
Ale po co to całe udowadnianie udowadniania teorii z ktorymi się sama nie zgadza....Po co? To już lepiej podlubać w zębie ....to bardziej twórcze by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj.. Widzę, ze nawet jakiś domorosly psycholog się tu pojawił :D lepszy nawet ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemnik
masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemnik
masz duzego penisa nei nei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore myślenie
No jak ty myslisz ze ja nie mam co robic tylko wnikliwie czytac twoje rabnięte posty to haha sie "troszeczkę" mylisz pępku swiata ;) dobra idę bo z durniem nie ma co tracić nerwów idz sie pouczyć polaka bo jutro kartkówka i znow gałę złapiesz Krętynko pokręcona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo od r dni leże w łóżku i mi się nudzi. Twórcza jestem kiedy jjestem w formie, a nie kiedy mam grypę. Poza tym to też jest twórcze - to wcale niełatwe udowodnić cosn w co się nie wierzy. Lepsze od rozwiązywania krzyzowek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore myślenie, a ty już nie udaaj, ze masz takie barwne życie :D gdyby tak było w ogóle byś tu nie zajrzala. Więc nie sciemniaj, nie znami te numery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozstania i powroty
Ja już zdążyłam poznać polki. Lubią pokazywać pazurki gdy inna kobieta wejdzie w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa wizja z tym Nei-gwałcicielem;) Ja tam zdążyłem tylko zauważyć, że to niezwykle inteligentna kobieta, ale Ci co ją bliżej znają zapewniają, że każdy samiec chciałby zostać przez nią zgwałcony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemnik
jaka kobieta, nei nei to calkiem fajny facet, jakby nie gwalcil to by juz calkiem milo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×