Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

nooo krewety sa pyszne ... :) :) :) też uwielbiam PO SPRZA TA ŁAM !! jestem wypompowana , ale fajnie jutro , ROBIE NIC , WIEEELKIE NIC .. spacerek ewentualnie z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś muszę wskoczyć na rower:( kurde ni mam teraz zbytnio jak cwiczyc:( dziewczyny chore ciagle spią :( rower hałasuje :( nie chce go nosic z pokoju do pokoju :( ehh żadna to wymowka :( pozniej jak sie rozbudza to wskocze :) dziś zjadłam jakies 700kcl jestem pełna. Oglądałas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooooow , bardzo wzruszające i motywujące , bardzo duzo pracy i wysiłku ten człowiek w to włożył , jestem pełna podziwu .. i jak pięknie się wizualnie zmienił, szacunek .... , dziś robię brzuszki na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooooow , bardzo wzruszające i motywujące , bardzo duzo pracy i wysiłku ten człowiek w to włożył , jestem pełna podziwu .. i jak pięknie się wizualnie zmienił, szacunek .... , dziś robię brzuszki na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze cię zmotywowałam a myśli o fast foodach sobie poszły:P robie sobie piling kawowy :P ja go robie bez oliwek i td :P same fusy:P rewelacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieeem kawa jest świetna , mocno dotlenia skorke .. tez musze sobie mieszanke taka przygotowac.... ..ale sobie dzisiaj spa domowe fajne fundujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie sie kape rano i wieczorem, piling co 2/3ci dzien :P dla mnie to raczej codziennosc:) masaze, zimne natryski i td :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wskakuje do wanny , a masaze i takie tam to niestety ...zbyt leniwa jestem.. ale zamierzam to zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po pilingu, czuje się rewelacyjnie, skóra gładziudka oj oj :D ehhh nudno mi bo starsza cały dzien prawie spi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie po peelingu milo, a ja... ostatnio "zabilam" kolejna szczote do masazu - taka: http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Your-Beauty-Szczotka-kapielowa-do-masazu-mala-,98943,3374 Zostala mi w rece osobno ta plastikowa nakladka. Wiec postanowilam kupic monolit, doby nie mialo sie co rozpadac. Wybor padl na plastikowa. Ja cie krece, okazala sie taka agresywna, ze cellulit chyba ucieknie ze strachu przed ponownym kontaktem z nia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawowa pralinka
oj grubcia, trzymam kciuki, żeby udało ci się osiągnąć swój cel. Sama chcę schudnąć 5 kg, ale mi coś nie idzie- babeczki kajmakowe są takie pyszne;/ i nie mogę się powstrzymać- w ogóle uwielbiam mleko skondensowane, czekoladę i ciasteczka. mogłabym jeść tylko to, a że przez to cholerstwo nabawiłam się cellulitu na tyłku i biodrach, takiego fest- a za kilka miesięcy już lato- to siłą rzeczy zainwestować musiałam w http://ciao.pl/guam-dren-olio-olejek-wyszczuplajacy-8211-200-ml-p249.html Tobie też bym radziła, aby skóra była odpowiednio odzywiona podczas odchudzania. 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega grubcia
Witajcie dziewczyny. Mobilizacja jeszcze mi nie uciekła:-) . Tak jak pisałam mój mąż funduje mi wsparcie negatywne. Powiedział mi, że cieszy się, że chcę schudnąć, ale już tyle razy to robiłam... Więc mu powiedziałam, że jak się przewróci to może nie wstawać, bo przecież tyle razy już w życiu się przewrócił:-) Nie szukam w nim wsparcia, bo wiem, że mnie nie rozumie. Życzę WAM miłej niedzieli, będę zaglądać częściej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagodzianko -- zrobiłam to :( , ale bez wyrzutów sumienia , musiałam podładować ukumulatory .. czyje sie ,lepiej ... Mega Grubciu , wiesz , mam podobnie z motywacja ze strony męża , tyle że on podstawia mi różne pyszności pod nos .. :( bo wie ze humor mi się poprawi.. ostatnio tłumaczyłam mu , że w ten sposób robi mi większa krzywde i chyba nie zdaje sobie z tego sprawy.. obiecał sie poprawić .. zobaczymy .. leniwej i dietetycznej niedzieli dla was równiez ... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę do parku troszkę sie poruszać .. do póżniej :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauhehehehe
witam wszystkich i przylaczam sie :) od piatku na kolejnej juz diecie jestem ;) waze 72 kg przy wzroscie 170 cm. chce wazyc 60 ... dieta przeze mnie wymyslona bo nie chce chodzic glodna... czyli zero slodyczy tlustego smazonego ziemniakow, moge zjesc 1 kromke chleba dziennie z wedlina i salata lub dzemem czy serkiem na sniadanie, obiad salatka warzywna pozniej owoc warzywo jogurt i od 18 nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianko ... no wiesz ale bylam w parku , troche pochodzilam szybkim truchtem , dzis juz jedzonko normalne-czyli dieteycznie .. wiec jest git :classic_cool: a wy jak dziewczyny ?? Jagodzianka , Mega Grubcia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauhehehehe
i cwicze troche ;) mam nadzieje ze mi sie uda. u mnie najwiekszym problemem nie jest to ze nie moge wytrwac tylko to ze mieszkam na wsi i zakupy robie wieksze co jakis czas i jezeli skonczy mi sie moje jedzenie to biore sie za co popadnie bo jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie stres, stres, stres stresem stresa pogania :D tak jest dzis u mnie :D do tego dziewczyny chore :( najgorzej starsza marudzi ze ho ho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrauhehehehe ja marze o mieszkaniu na wsi ... Jagodzianko .. no teraz to juz powinno byc coraz lepiej , bo dosc dlugo te Twoje malenkie choruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauhehehehe
hihi tak to juz jest ze chce sie to czego sie nie ma ;) ja ogolnie nie narzekam ale czasami chcialabym mieszkac w miescie glownie ze wzgledu na dostepnosc do wszystkiego, co prawda mam samochod ale nie oplaca sie jechac po jedna rzecz do miasta nawet jesli jest tylko 4 km ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauhehehehe
najgorsze sa pierwsze dni, jak juz po jakims czasie mordegi staniesz na wadze i zobaczysz ubytek kilku kg to daje ci to takieeeego kopa ;) i dalej jakos idze. przynajmniej ja tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauhehehehe
ja postanowilam sobie ze musze sie wziasc za siebie! od jakiegos czasu biore silice na wlosy bo mam tez oslabione i powiem wam ze sa super efekty! wlosy mocniejsze i po uczesaniu na grzebieniu ani jednego wlosa. kupilam tez maske wax i jeszcze jej nie uzywalam ale babka w aptece mowila ze jest rewelacyjna, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×