Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Napisałam długaśny post i z telefonu mi nie wkleiło:( Witam Was wszystkie bardzo gorąco, życzę miłego dnia- u nas dalej szaro- buro. Zimno. Rano mąż do mnie zadzwonił, nie zdążyłam odebrać. Oddzwoniłam pytając co chciał. Odpowiedział, chciałem Cię usłyszeć. Bardzo milutko mi się zrobiło. Będzie w domu w następny wekkend. Powiem wAM ZAREZERWOWAŁAM BASEN NA PONIEDZIAŁEK, ALE TO CHYBA WARIACTWO Z MOJEJ STRONY.Muszę się nad tym zastanowić, zobaczę, jak będę się czuła rano w poniedziałek. Kurcze, biorę sterydy od kilku dni i już się martwię, bo podobno po nich się tyje:( Muszę o tym pogadać z moim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ... moj humor dzisiaj pozostawia wiele do zyczenia :( ale to nie z powodu diety na szczescie bo idzie mi dobrze... Grubciu nie znam sie na tym ale jedna moja kolezanka po sterydach strasznie utyla. nie chce cie straszyc moze sa rozne rodzaje sterydow. ehhh nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę o tym rozmawiać z lekarzem, bo też się tego boję. Mój młodszy synek bierze te same od dawna, a jest w sam raz. Z drugiej strony wolę być gruba niż się udusić:-) Wiem, że schudnięcie pomogłoby mi w okiełznaniu choroby. W przyszłym tygodniu zabieram się za tarczycę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz k...a /sorry/ tyle sie opisałam i jakis durny bład wyskoczył :( Grubcia,skąd Ty wydarłas taką zaj..ą kapelę? Juz wyczaiłam ze sa z Krakowa,swietna muzyka /to jest to co tygryski lubią najbardziej/grają w klimatch Riverside,super sie tego słucha :) Dziekuję bardzo :) Szkoda ze taka muzyka praktycznie nie istnieje w stacjach komercyjnych,cóż ja słucham mojego ukochanego radia Kraków,tam przynajmniej nie ma chłamu a w audycjach pewnego pana mozna posuchac naprawde super rzeczy :) A odnosnie sterydów ,nie zawsze sie tyje po nich,zobacz w ulotce czy cos nadmieniaja na ten temat Grubciu,to 3 słowa od meża,to jak wyznanie miłości-piękne..czasami nie trzeba duzo mówić,aby wyrazic to co sie czuje. Koszulko,pamiętaj ze Ty sie odchudzasz dla siebie:)a przy okazji oczywiscie mozesz z satysfakcja obserwowac opadniete szczenki siostry czy /sorry/ pozal się Boze ciotki..Trzeba jeszcze wziasc pod uwage że jedni sa szczupli bez żadnego wysiłku jedząc to na co maja ochotę,po prostu taka maja przemiane,"urodę"...a inni jedząc tyle samo chodza z otyłoscią.Ktoś patrząc pomysli " o ten ćwiczy ,dba o siebie,a ten drugi to zapuszczony pewnie cały dzien żre" k...a jaka to jest niesprawiedliwość.. Miałam kolezanke z pracy bardzo szczupła wrecz chuda,na własne oczy widziałam ile potrafi zjeść,kiedys powiedziała ze wazy wiecej jak wejdzie na wage z ciastaki na talerzu niz jak je zje i zwazy sie po ich konsumpcji.... No i co tu powiedzieć? Nic...po prostu my musimy sie bardziej wysilić i wierzyc w swój sukces!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Owocku. Mamy podobne dusze:-) ciekawa byłam czy CI się spodoba:-) z Zielonym czyli wokalistą chodziłam do technikum:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje 2 sniadanie to -kubek activii do tego 1 łyzka otrąb 2 orzechy i łyżeczka uprazonego słonecznika,całkiem dobre teraz pije kawusię,a do tej godziny wypiłam 3 kubki wody .Zauwazyłyscie ze po tych kubeczek wypitej wody nie czuc glodu,nawet specjalnie nie chce się jeść. Dobrze ze Koszulka przypomniała o tej wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weź,nie gadaj -Grubcia,to mi dopiero zaimponowałas :) Powiem,ze niezłe znajomości masz :) Powiedz mu,ze kolejna osoba docenia ich twórczośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam jeszcze o Virgin Snatch,widze ze w ich składzie goscił swego czasu Mąciwoda,z tego co pamiętam to chyba grał w Scorpionsach,no nieżle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham innych kawałków ,widze ze naprawdę ostre granie:) chyba porównanie z Riverside nie było zbyt udane,to trzeba posłuchac więcej kawałków,troszke słysze tam taki "mroczny" akcent podobny do Dead Soul Tribe,troche jak Testament..bo ale to tylko moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to mocna muzyka:), ale można wybrać różne utwory w zależności od potrzeby chwili. Ja tam wolę takie spokojniejsze. n.p. takie http://www.youtube.com/watch?v=OXIR_HyH9aQ Filip, bo tak do niego w szkole mówiliśmy od zawsze śpiewał, od zawsze miał zamiar zajmować sie muzyka. Często śmialiśmy się, że trzeba sobie jakiś zeszyt zostawić, jak już będzie sławny. Do tej pory nic się nie zmienił, fajny jest jaki był. Nigdy nie zapomnę, jak na spotkaniu klasowym ok drugiej w nocy śpiewał nam acapella w pubie na Krakowskim Kazimierzu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sprawa :) Takie wspomnienia sa najpiekniejsze:) Chłopak robi to o czym zawsze marzył,świetnie mu to wychodzi,kawałek calkiem dobry /ten ostatni/ a tu tez całkiem nieznany zespół z Tarnowa,posłuchałam pierwszy raz w radiu K na pewno Ci podejdzie https://www.youtube.com/watch?v=l1utk0-9nfU Pomysleć,ze to polski zespoł..Miał byc koncert u nas ale za mało biletów sie sprzedało.. /co innego jakby wystąpił weekend czy jakis inny stwór/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubcia,to była zmija :)) Ponoc prawdziwy :) Ja się poplakałam ze smiechu,takie prostackie a tak rozbawi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie ta baba wk... to tylko ja wiem! Swiezo po jej wiadomym wystapieniu specjalnie szukalismy z Malzonem jakichs niedociagniec w jej przemowieniu, ale niestety tak elegancko powybierala stosowne przepisy prawa i przedstawila je w takim kontekscie, ze sobie podobnym zakapiorom polala wode na mlyn. Zawsze mi sie wydawalo, ze prawnik, jako osoba reprezentujaca interesy innych, nie powinien sie publicznie afiszowac z radykalnymi pogladami. Jak jej slucham, to az sie wstydze, ze tez jestem prawnikiem... :( Koszulko - miej w dupie "zyczliwe" komentarze rodzinki! Nie mam pojecia jak wygladasz, ale po wzroscie i wadze wydajesz sie po prostu kobieca :) A waga? Wsrod niektorych panuje jakies niezdrowe i kompletnie niepokrywajace sie z rzeczywistoscia przekonanie, ile "powinno sie" wazyc przy jakims tam wzroscie. Poczytaj sobie nawet na kafeterii stosowne tematy. Powiem Ci na moim przekladzie. Mam 160 cm wzrostu. Wedlug wielu "geniuszy" ze wspomnianych topikow powinnam wazyc jakies 45 kg, no, moze 48 ujdzie, jesli mam grube kosci :P Waze plus minus 54. Kaszalot, prawda? No to Ci powiem, ze 40-kilka kg wazylam w zaawansowanej anoreksji, wygladajac przy tym jak smierc na choragwi. Przy obecnej wadze wygladam jak szczupla i dosc drobna, ale kobieta (z biustem, biodrami i wszystkim) i o dziwo nosze rozmiar S (z rzadka M, jesli producent nie przewidzial, ze kobiety maja biust). No ale sugerujac sie tym, co wypisuja, powinnam sie zalamac, prawda? :P Ja z kolei miewam "jazdy" w druga strone, bo co poniektorzy potrafia mi wmawiac, ze np. moje nieobjadanie sie na noc czy niechec do slodyczy (bo nie lubie slodkiego smaku) jest przejawem anoreksji. Albo to, ze nie lubie nosic obcislych kiecek (wymarzone dla osoby, ktorej zad przyrosl do siodelka rowerowego, nie? :P) Chudosc nie kazdemu pasuje, a wizualnie mozna sobie odjac kilka klogramow odpiwoednio dobranym ciuchem (ktory zyskuje bardzo, kiedy czlowiek po prostu dobrze sie w nim czuje), czy najzwyczajniej na swiecie niegarbieniem sie :) Z innej beczki, musze sie pochwalic. Wlasciciel lokalnego sieciowego marketu wymyslil, ze dzis po godzinach otwarcia zrobi "babska noc" - czyli muzyka na zywo, jakies porady kosmetyczne, fitnessowe, zarcie, picie, cuda, wianki. Zapisalam sie i ide. Plan - wziac niewiele pieniedzy, zeby uniknac wyrzutow sumienia, ze za bardzo sobie dogodzilam jedzeniowo :) A jutro to ja biore Malzona na basen na Dzien Chlopa, bo wczoraj nie wypalilo (pogode mielismy taka, ze wrocilibysmy kaszlac jak starzy gruzlicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocku nie znałam tego zespołu, bardzo fajne, będę słuchać.Dziękuję. Co do tej ""oświeconej """ pani, szkoda słów. Jak chciała być sławna, to sie popisała. Jestem zdania, że każdy ma równe prawa, konstytucja to ""zapewnia"" - co jest bzdurą. Coraz więcej związków jest partnerskich, coraz więcej ludzi nie chce się kryć z inną orientacją seksualną. Jeśli dobrze im razem, tworzą coś , to po co utrudniać im życie. Powinni tacy różni puknąć się w głowę i przeznaczyć pieniądze na coś bardziej pożytecznego. Trzymam sie dietetycznie, piję sporo wody. Dzis pierwszy dzień, kiedy czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esh myślę, że wyglądasz super. Ja jak mi dziś tyłek odżył już myślę, że w poniedziałek może poszłabym na basen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esh,miłego wypadu zyczę,nie szalej zbytnio :) To co napisałas popieram w 100 %,ja jestem tego samego zdania co Ty ,ze nie ma jednego standardu odnosnie wagi i wzrostu,na to ma wpływ budowa ciała,indywidualne warunki itp.Ja ważąc 60 kg przy mojej budowie wyglądałabym bardzo,bardzo szczupło,dlatego własnie dąże do 65 bo chce zachować kobiece atrybuty.Ta dietetyczka mi to wytłumaczyła.Oczywisce ze na innych topikach wg co niektórych znawców pewnie do wzrostu 170 powinnam wazyc z 55 kg,ale kieruje sie przede wszystkim swoim rozsądkiem.:) Esh masz wzrost i wagę mojej znajomej:) która z wagi ponad 90 kg schudła do 57.Jest szczupła ale bardzo kobieca,podobnie jak Ty :) Wszelka zachęta i podjudzanie do nienawiści budzi we mnie obrzydzenie..Oczywiście Grubciu,ze zwiazki partnerskie powinny miec zagwarantowane jakies prawa.A nie jeden z takiego związku umiera a drugiemu rodzina /która wczesniej sie wyrzekła/nie pozwala uczestnuczyc w pogrzebie.Taki przypadek słyszałam w tv. albo jeden ulega wypadkowi a drugi nie moze sie nic dowiedziec na temat jego zdrowia,bo nie jest rodziną.Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba owa wygląda trochę jak bliska znajoma meneli spod monopolowego:) Co za fryzura i klasa :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubciu Droga,fajnie że sie trzymasz dzisiaj,ja także :) Byłam troche z młodym na spacerze,specjalnie trase wydłuzałam:) W sumie jakos nie jestem bardzo głodna ,zjadłam na kolacje odrobine z resztki makreli która została 3 kawałki małe sera białego i 2 łyzki surówki i tyle na dzisiaj,bede jeszcze piła rzecz jasna :) Dla wszystkich przyjaznych dusz :) https://www.youtube.com/watch?v=DPL_SV3n7IU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi zrobił niespodziankę i jest w domu:-) W poniedziałek mają szkolenie bhp i zjechali do Krakowa. Jak się można domyślić czeka mnie fitness nocny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ktos tu lubi Floydow, jak moj Malzon :) Grubciu - super niespodzianka. I cudowny "aktywny wypoczynek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem dzisiaj pierwsza :) Cos nie mogłam spać,co chwilkę sie budziłam,a to siku,a to niewiadomo co :( No i weszłam na wage i w koncu ruszyło,odrobinę bo 0,10 dag :) /mam bardzo dokładną wagę/ pokazalo 84,6 Mało to,ale dobre i tyle jak juz ruszyło,to moze za parę dni bedzie jeszcze mniej,jak bedzie 84 to wtedy poprawie stopkę. Coś sie strasznie wyludniło na naszym topiku :( Cisska chyba nas opuściła,ech...:( Mrauhehe,tez mało co sie odzywa.Bachol :( i mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Owocku kochany. Wekkend ma to do siebie, że forum trochę zamiera. Myślę, że wrócą nasze dziewczyny. Napisz mi, jaką masz wagę. Mam na tym punkcie fioła i myślę sobie, że może moja jest do d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga elektroniczna "Zelmer",wg mnie jest naprawde dokładna,wczesniej miałam tez elektroniczna nie pamietam jakas niemiecką,nie jest zła,ale okłamuje tzn odejmuje 0,5 kg :) pewnie na tamtej juz bym miała 84,ale nie w tym sęk.Grubcia może ta Twoja rzeczywiście jest spieprzona. No ja mam etap ze musze spodnie ciagle podciagac i w oklicach ud,sa luzniejsze-cieszy mnie to bardzo,wczoraj młody powiedział ni z gruszki ni z pietruszki "mamusiu jak ty schudłaś" :) tak mi sie zrobiło miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta, to ja tej wagi też:) Fajnie, jak ktoś zauważy postępy w odchudzaniu. U mnie Kubuś czasem coś takiego mi powie.Uważam, że z niego będzie kiedyś fajny materiał na męża, taki uważny jest w babskich sprawach :) A mnie dziś si ę nic nie chce, jeszcze nic nie jadłam, jajka ugotował mąż, moczą się w wodzie, ja zbieram się do zrobienia sobie kanapki. Taka jakaś jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubciu a co u Ciebie na sniadanko? Ja jakoś nie jestem głodna,ale oczywiscie zjadłam z raczej zmeczyłam 1 kromke orkiszowca z plastrem chudej szynki i kawa z mlekiem a teraz juz 3 kubek z wodą konczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×