Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)
a my sie męczymy z Lilka bo jakiś diabeł chyba w nią wstąpił... wczoraj cały dzień marudzila i dziś znow od 3 w nocy spać nie chce tyloma ciągle marudzi.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
nie wiem już co jej jest., jak zaśnie to na 10 minut i znow płacze... Ehh... jak do jutra jej nie przejdzie to będę pytać lekarza bo mamy kontrolę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Młoda mamusiu wiem że to zabrzmi głupio ale może ją ktoś zauroczył? myślę że można spróbować może może a jej się nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam spróbuj. Jak mała zaśnie, roztop kawałek świeczki, nalej wody w miskę i wylej wosk nad brzuchem, albo nad główką. tylko uważaj żeby jej nie poparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Lampeczko ja tyko pierwsze dni mam bolesne. i takie leniwe. nie raz tak mnie wszystko boli że nie mogę usiąść tak mnie wszystko boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja wrocilam z zakupów i teraz lece do warzywa jeszcze masakra ile ludzi wszędzie ;p odezwe sie jak znajde chwile buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
u nas to było tak gdy przychodziła położna środowiskowa to zawsze po jej wizycie dziecko płakało. wtedy bałam go na ręce i od prawego policzka lizalam najpierw prawy policzek plułam przez prawe ramie i mówiłam NA PSA UROK poźniej polizac przez nosek czoło i znowu powtorzyc. poźniej na lewym policzku powtórzyć i powiedzieć 3 razy a sio zły duchu a sio Mi się wydaje że nam to pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
no dzisiaj to jestem gotowa spróbować wszystkiego... byle tylko ona troszkę pospala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet śmieszne z tym lizaniem :) Ja zawsze tylko wosk wylewałam, chyba raz jajko i tez pomagało. ale z wosku zazwyczaj widac czego sie przestraszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ona sie zachowuje tak jakby sie czegoś bała... śpi a za chwilę sie tak zrywa przestraszona. jak sie budzi to aż "podskakuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczęściarą, mnie brzuch nigdy nie boli jak mam okres, pierwszego dnia lekko pobolewa ale nawet tabletki nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja miesiaczki zawsze miałam bolesne.. mało tego.. miałam dwa razy w miesiącu i bardzo obfite.. podejrzewali jakieś zaburzenia krzepnięcia itd. chcieli leczenie hormonalne ale ze względu na problemy ze stawami zrezygnowali.. mam bardzo słabe kolana. lekarze powiedzieli że po tych hormonach mogę sporo Przytyc czego stawy mogą nie wytrzymać.. na początku bralam jakieś tabletki, ale nic nie dały. stwierdzili że nic poza hormonami nie pomoże a to nie ma sensu bo lepiej męczyc sie z miesiaczka niż w najgorszym przypadku wylądować na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
mam nadzieję że sie to poprawi ale okaże sie.. coś mnie brzuch zaczyna boleć... wydaje mi sie że Lilka to przestraszyła sie Mateusza telefonu bo raz jak zadzwonił to sie zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
jeszcze nie odpadł ale myślę że już niedlugo... powoli sie jakby odrywa. dzisiaj zauważyłam że trochę krwi jej z pępka poleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
nie wiem, może.. no ale jakby ja bolało tam to chyba by krzyczała jak sie ja tam dotyka. a ja jak ja przebierałam to odginalam, patrzyłam i czyścilam a ona była spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) zainteresowal mnie wasz temat:d ciekawie tu jest:) dołączę sie, mam 23 lata i 9 miesiecznego synka:) jak przeczytalam o tym pepku to przypomnialo mi sie jak lekarka mojemu Piotrkowi poprostu ukrecila tego kikutka jak mial 7 dni... myslalam ze mnie skreci jak to zobaczylam... Ale piotrek tylko kwiknal i bylo po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
wylałam ten wosk ale wyszło coś dziwnego i wg nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witam nowa mamusie...;) ja jutro mam z mała kontrolę u lekarza więc jak coś będzie nie tak to napewno mi powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
teraz godzinę mi dość ładnie spala.., tylko budziła sie troszkę pomarudzila i dalej spala. nawet nie trzeba było jej ruszać. chyba powoli sie uspokaja.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byćmoże mamamłoda
Witam was kobietki. Mam problem ponieważ od prawdopodobnego zapłodnienia miną ponad tydzień na test za wcześnie. ale nie o to mi chodzi, problem mam taki że owu już była ze 4 dni temu a ja od wczoraj mam taki okropny śluz podobny do tego w dni płodne tylko jest go duuużo wiecej i nie jest taki ścisły. Może wiecie to co może być?? Do lekarza idę dopiero we wtorek po świętach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
a to z jednej strony wygląda jak żółw albo coś takiego.. a z drugiej strony jakoś nijak... jakby włosy.. jest na środku dziura i dookoła takie cienkie "nitki" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
byćmoże mamamłoda nie wiem co to może być.., nigdy nie miałam czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze mama, ile kobitek tyle opinii... lepiej poczekaj na to co ci lekarz powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×