Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość to prawda ,że beauty w polsce
wydaje mi sie ,że program w tv o oplacanych przez lekarzy forach bylby ciekawym pomyslem...fajnie było by gdyby od górnie ktoś sie zainteresował polityką beauty bo tu chodzi o zdrowie ludzkie. dokladnie jak bazu bazu pisze...co innego reklamowac meble , ubrania ale tu sie rozchodzi o życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraiiii
Z Sopotu powiadasz? Zdzitowiecki czy jak mu tam? Troche mnie zaskoczylyscie, bo myslalm ,ze tamto forum jest najbardzziej wiarygodne, ale co do kafeteri to jest napewno gorsza. Ja dalalm sie wrobi na zachwalalnki pewnego partacza ktory byl zachwalany na tym forum przez naganiaczkina. A moze zlamalyscie regulamin na beauty i was usuneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicky1
ja to nie wiem komu tu kur.... ufac. Nigdziej nie mona dowiedzic sie prawdy. Wszedziej patcatwo, niuczciwoasc , i dla kasy jeden drugiego by zywcem zakopal. Ja to nei wiem czy ta POlska jest tak obludnym krajem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tone
czy ten watek na beauty nazywa sie tak: "lista "top lekarzy" portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
nie czytać opinii a oglądać wstawiane tam zdjęcia przez pacjentki po operacji-to najlepsza rekomendacja a i tak to najbardziej wiarygodne forum byłam na opiniach Zdzitowieckiego i na ostatniej stronie ma 2 negatywy-więc chyba wklejają ;) i te złe ale przeczytałam też, że żeby dać opinię to trzeba być uzytkownikiem tego forum i wstawiać posty i zdjęcia więc może ta opinia o Z. była nie poparta niczym konkretnym i dlatego jej nie dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona!
do doraiiii na kogo dałas się namówić z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia@
to ważne napisz u kogo robiłas zabieg? karolina12841@wp.pl-napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniquee
ja dosc czesto jestem na beauty, i moim zdaniem to najbardizj wiarygodne forum. Barzo pilnuja tam pozadku , moze moderatorzy chcieli abyscie popraly swoje opinie zdjeciami, lub nie chcialyscie tak jak tu wymienic kto wam cos zrobil, i dlatego was usunely. Jedna naganiaczke usunely , i to dzieki mnie , bo ja zauwazylam to i poinformawalam moderatora. Mialam dowody, ktore wklailam w linkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniquee
albo,moze zlamalyscie zasady regulaminu forum beauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silieq
usuwaja z kafeteri tez negatywne wpisy , ktore zawadzaja. Sama widzialam , bo obserwowalam pewnogo lekarza, i co ja sie o nim naczytalam to az mi szczeka opadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraiiii
z Poznania niestety!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazu bazu
mój komentarz był normalny kulturalny, ale negatywny i go nie wstawiali i od razu zablokowali mi wstęp. napisałam tam, że jedną pierś zrobił dobrze a drugą kilka cm za wysoko i ze nie chce mi tego naprawić za darmo i się nie przyznaje. Bardzo rzetelnie opisałam problem, nie mieli podstaw żeby mnie usuwać. ja uważam że beauty to okupiony portal. administrator mi nie odpisał na maila z apytaniem, czemu mój komentarz i ocena się nie pojawiły i czemu mam zablokowane konto. Czekam kilka dni na odp. nikt nie odpisał a lekarz ma dalej same pozytywne oceny i należy do 10 najlepszych. sorry, ale fakty mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazu bazu
ja też miałam pozytywną opinię na temat beauty przed zabiegiem, a po zabiegu wychodzi całe to zakłamanie na jaw. Co do zdjęć- jak mam je wkleić skoro napisałam negatywny koment i mnie zablokowali i nie moge wejsc już na forum. Ja chciałam przestrzec inne dziewczyny i poradzić się co dalej ale to niemożliwe, bo być może lekarze mają wpływ na to co tam się pojawia na ich temat. przynajmniej ci najbardziej zachwalani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniquee
No to rzeczywiście bardzo dziwne zachowanie z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniquee
ale dobrze ze informujecie o czymś takim. Przynajmniej wiadomo ze nie mozna nikomu ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
chirurgia plastyczna to wielkie g...! Strata życia i pieniędzy! To nie ma znaczenia czy się te pieniądze ma czy tak jak w moim przypadku musiałam się zapożyczyc. Generalnie jest to coś zupełnie niepotrzebnego, może tylko mnie nie wyszło i załamałam się, a gdyby było dobrze pisałabym cos innego. Tego nie wiem, bo nie było mi dane cieszyć się z pieknego nosa. do bazu bazu Ten lekarz to rzeczywiście jakiś dziwny skoro ewidentnie widać błąd, to zgodnie z etyka powinien naprawić bez gadania, jeszcze z przeprosinami za niepotrzebne nerwy. Nie rozumiem takiego działania lekarzy, tylko zniechęcaja do zabiegu, jeszcze chce wyciągnąc pieniądze, co za człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazu bazu
takie pogaduchy na forach chyba nie mają sensu większego. najlepiej zapytać prawnika czy można zaskarzyć portal. ja po prostu ostrzegam, żeby nie sugerować się opiniami w necie, bo to wszystko jest biznes. lekarze wiedzą jaką moc ma internet i jak ważna jest reklama i najprawdopodobniej kontrolują sieć. dlatego DZIEWCZYNY NIE CZYTAJNIE ANONIMOWYCH KOMENTARZY> SUGERUJCIE SIE TYLKO OPINIAMI LUDZI KTÓRYCH ZNACIE I UFACIE. ja mam nauczke wielką, prtzekonałam się jak działa nasze państwo i wiem że tu wszyscy są skorumpowani i nie myślą o wspólnym dobru tylko żeby nałapać kasy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataaa
bazu bazu a do kogo pisałaś na forum beauty w polsce? może akurat ktoś ma urlop? tak czasem mają i przez jakiś czas nie odpisują. spróbuj może do kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazu bazu
admin@beautywpolsce.com na ten pisałam oto treść mojej wiadomości do nich "Witam, dodałam kilka dni temu negatywną opinię o dr. XXXXX. Jestem po operacji i dr zrobił mi krzywdę i nie przyznaje się do błędu. Zastanawiam się, dlaczego moja opinia się nie pojawiła, a widnieją same pozytywne. Proszę o wyjaśnienie. Zaczynam wątpić w wiarygodność Waszego portalu, bo to dzięki Wam wybrałam tego lekarza i teraz jestem w opłakanym stanie. Oglądało mnie dwóch innych chirurgów i dziwią się, czemu nie chce poprawić mi tego za darmo tylko żąda za poprawkę zawrotnych sum." ZERO ODZEWU z Beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
bazu bazu nie my pierwsze i ostatnie taki świat, gnoić słabszych i płaszczyć się przed silniejszymi (polecam lekturę "Polactwa" Ziemkiewicza- kapitalna analiza polskiego społeczeństwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataaa
bazu bazu z tego już dawno nikt nie odpisuje nie wiem czemu. ja proponuję, żebyś napisała na cyryl-bea@beautywpolsce.com - ona jest na bieżąco i szybko odpisuje i z tego co kojarzę, to też pomaga w takich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pbhgtszx
Dziewczyny ja uważam ze chirurgia plastyczna jak i estetyczna jest wspaniała. Lecz w Polsce tak naprawde jest nie wielu dobrych lekarzy. Oprócz dobrego lekarza trzeba tez miec ogromne szczęście . Zobaczcie ile kobiet sie operuje. Ostatnio oglądałam w tv, ze 1 na 10 operacji jest nie udana. Już najgorsze to sa nosy bo one to i tym dobrym czesto nie wychodzą . Zauważyłam tez ze w Polsce jak chcesz wykonać zabieg to jest ładnie i pięknie,ale jak zglaszasz już swoje niezadowolenie to albo nie dopisuja bo maja nas gdzieś albo unikają, sa nie mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portal beauty
to najbardziej wiarygodne i rzeczowe źródło informacji a pojedyncza opinia bazu nie powinna miec wpływu na wszystko co tam jest-bo forum działa od dawna ja znalazłam tam mnóstwo porad, informacji i rzyczliwości ze strony forumowiczek bazu jak jesteś pokrzywdzona to napisz do moderatora z prosbą o wyjaśnienie a siej zamętu może twoja opinia się nie pojawiła bo to był pierwszy wpis-a trzeba mieć co najmniej 1o postów zeby coś móc napisać w wątku opinie dzięki temu że tam nie mozna pisać bzdur co slina na język przyniesie nie ma wpisów konkurencji i naganiaczek bo moderatorki pilnują i żeby sobie wyrobic zdanie na temat tego forum to trzeba tam troszkę pobyć a nie stawiać opinii o ich rzetelności po chwilowym pobycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxia
Witaj bazu bazu. Jestem strażnikiem galerii na Beauty w Polsce i jestem zszokowana tym, co tu czytam. Napisz bezpośrednio do cyryl-bea na podany powyżej adres, przede wszystkim napisz jaki masz u nasz nick. Ona się tym zajmie. Już jej powiedziałam o Tobie. A zbanowana mogłaś zostać przez zwykły przypadek. Codziennie mamy mnóstwo spamerów, więc blokujemy IP i niestety mogło się tak stać, że znalazłaś się w zablokowanej puli adresowej. Jeśli napiszesz do cyryl lub nawet do mnie na maila, to odblokujemy Twoje IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazu bazu
dziwne, ze mnie nie wyganiali jak zaczytywałam się o rewelacjach na temat tego lekarza i dodawałam posty do woli. Wyraziłam swoją opinie, opisałam doświadczenia a resztę zostawiam do przemyślenia ludziom szukającym opinii w necie. lepiej dzielić się przemyśleniami. tyle z mojej strony. ja już mam dosyć użalania się nad sobą i zaczynam działać. ostrzeżenie uważam za swój obowiązek. gdyby mnie ktoś przestrzegł, nie popełniłabym błędu. sprubuję napisac na inny adres mailowy do innego moderatora, bo być może się mylę i mi ktoś odpisze. ale warto rozmawiać o swoich podejrzeniach i jak tzreba być ostrożnym korzystając z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
w październiku pisałam o nieudanej opeacji nosa i też zostałam wyrzucona. Dlaczego? Byłam niewygodna, bo w końcu ludzie zaczęli się bac takich operacji. Widzę, że dbacie o dobre imie, ale to juz chyba za poźno. Co ja wam tam przeszkadzałam, opisałam swoją historię . Internet to źródło zła i w zadnym wypadku nie się co sugerować tym co tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxia
To mógł być zwykły przypadek i paskudny zbieg okoliczności. Jestem na tym forum od lat i nigdy nie trafiło się, żeby ktoś został banowany za negatywną opinię. Wg nas jest jeszcze bardziej wartościowa, ponieważ mało kto ma odwagę taką napisać. Napisz bezpośrednio do mnie: foxxia@beautywpolsce.com Jestem teraz on-line, więc od razu dam znać jak odbiorę maila. Pozdrawiam, foxxia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxia
niesia! również Ciebie zachęcam do kontaktu mailowego ze mną. Beauty stara się dbać o swoich forumowiczów. A o takich sytuacjach jak przypadkowe zbanowanie, tym bardziej powinno się pisać do moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazu bazu
napisałm na ten drugi adres, zobaczymy czy mi odpiszą i czy mój negatywny koment sie tam wyświetli. tak na serio gdyby lekarz zaproponował mi poprawke i troche sie przejął tym jak mi zaszkodził i zaoferował darmową poprawkę, nie robiłabym afery. kazdy ma prawo się pomylić. ale ta jego arogancja, brak przyznania się i mówienie ze poprawka będzie mnie kosztowała tyle i tyle ... to mnie totalnie poirytowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxia
nesia! przeanalizowałam Twoją sytuację z banem na Beauty w Polsce... Złamałaś jeden z ważniejszych punktów w Regulaminie forum. Nie sądzę, żebyś miała chęć, abym go tu przytoczyła. Więc nie mam pojęcia skąd Twoje zdziwienie banem. I nie miała na niego wpływu Twoja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×