Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Daria sernik możesz jeśc w każdej fazie oczywiście taki typowo dukanowy :) Jestem po pierwszych 35 minutach krecenia hula hop i powiem Wam dziewczyny że nawet już mam zadyszke lekką :) myślałam że to bedzie łatwiejsze, mam nadzieje że jutro już pójdzie mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyznki ja z laptopikiem w kuchni szaleje . Dzisiaj eksperymentuje przepis bułeczek ale tym razem na bazie drożdży, znalazlam fajny przepis , napisze poznej czy udały sie i czy dobre -jesli dobre to wam wkleje linka . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ola-napisz potem jak te bułki. ja robiłam ser topiony http://forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=95&t=6977 jak dla mnie nie dobry. xxxxx ja przez trzy dni jadłam leczo i mam go dośc;) na jutro nie mam pomysłu na obiad może pizza. a od niedzieli same proteinki;) jutro ważenie i zobaczymy jak waga. ale dziś zjadłam 5plasterków sera zółtego i jabko. ja od 3 dni nie ćwicze bo nie mam siły na nic;( mały jest strasznie marudny w nocy budzi się po 6 razy z płaczem przez te głupie zeby. nic ide spac dobrej nocy laseczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Też tak któraś z Was ma jak ja że co rano biega się ważyć? Zwariować można, a powstrzymać się nie potrafię:( A tak po za tym to chyba powinnam się przedstawić: na imię mam Jolka, mam 32 lata i mieszkam w Malborku. Anrobek, naprawdę Ci współczuję tych nocek, jeszcze pamiętam jak moi chłopcy ząbkowali... Miłej soboty wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam pomyłka:) o tych nocach nie przespanych to ja do kasiuli pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak samopoczucie .?? Dziewczyny powiedzcie mi czy miałyście na początku problemy ze snem przy tej diecie .? Bo jakoś mam teraz problem z bezsennościa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spię jak niemowlę, ale kładąc się zwykle padam ze zmęczenia. Miałam się dziś zważyć, ale padła mi bateria w wadze. Dziś kupię i zważę się jutro, to dodatkowy dzień niepewności. Dziewczyny, macie jakiś fajny przepis na rybę? Nie bardzo wiem jak ją przygotować bez tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niepewna. Powiem Ci że ja też przez pierwsze dwa tygodnie diety kiepsko spałam. Długo nie mogłam zasnąć, a rano wstawałam zmęczona. Teraz jest już ok. Widocznie organizm musi przywyknąć do zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) .. Powiem Wam szczerze już od dłuższego czasu powtarzałam sobie przechodzę na dietę , ale wiecie jak to jest "OD PONIEDZIAŁKU" a ten poniedziałek zawsze był odkładany .. a od następnego .. i tak doszło do tego , ze moja pupa stała się zbyt obszerna i nie mieściła sie w spodniach :(( powiedziałam nie koniec muszę coś z tym zrobić .. No i od 4.03 przystąpiłam do Waszego grona Dukanek :)) Ważę 70 kg i chciałabym zgubić 15 kilogramów byłabym zadowolona nawet z 10 .. Chciałam dziś do mojego jedzonka dodać warzywka ponieważ na początku ustaliłam 5 dni uderzeniowej , ale nie wiem czy czasem sobie nie przedłużyć jakoś tak mnie nie ciągnie na warzywka ...Zobaczymy do wieczora czy się skuszę :)) Dziewczynki a powiedzcie Mi jak polecacie faze drugą 5/5 czy 2/2 cały czas się zastanawiam jak to zrobić ? Macie może jakieś przepisy na coś słodkiego na szybko ?? Pozdrawiam :) Tytusia001 Ps: Wszystkiego co najlepsze z okazji minionego DNIA KOBIET:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tytusia:) Ja jak chcę coś na szybko i słodko to robię takie placki: 2 łyżki stołowe otrąb owsianych, 1 łyżkę pszennych, dwie łyżki serka homogenizowanego, jajko i odrobina słodzika. wszystko wymieszać, rozgrzać patelnie teflonową i nakładać łyżką porcje na patelnie. Smażyć pod przykryciem z obu stron:) Zajmuje to tylko chwilkę a jak dla mnie pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki...dziś 35 dzień mojej diety....udało mi się poszło 10 kilosków...jupppi...jeszcze 30 i będzie git... czołem Tytusia, witaj w gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i witam Tytusia001. J a sobie ustaliłam 10 dni uderzeniówki i wydaje mi się, że potem tryb 5/5 będzie chyba najskuteczniejszy. Ale sama jestem ciekawa, więc mam nadzieję, że ktoś nas oświeci :) Dziś dzień z serkami i kolacja z rybką świeżo złowioną przez ojca Adriana Powiedział, że to krasnopióry. Polecam są pyszne .! Zrobił je w panierce ale ja całe ciasto zdjęłam i wpieprzałam samo mięsko i troszke ości przy okazji Pierwszy raz w życiu jadłam takie rybki świeżo wypatroszone zawsze to była jakaś wędzona czy filecik mrożony z marketu a jak tam u Was .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anrobek2 : Szczerze gratuluje :) takie osiągnięcia motywują nas wszystkie. Cel I zakończył się sukcesem i wierzę, że cel II również osiągniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. :-) Dziś z samego rana wskoczyłam na wagę i jest spadek! Aż mi się z radości skakać chce. Jest mnie prawie pięć kilo mniej, po pięciu dniach. Wiem, że to w części woda, ale chyba nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w niedzielny poranek:) a ja też dziś mam powód do radości, przez tydzień ubyło mi więcej niż zaplanowałam:) Mój mały sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Hej dziewczyny fajnie że dajecie radę ja tez staram się , wczoraj dla męża i córki upiekłam sernik z brzoskwiniami a sobie ciasto jogurtowe:) muszę kupić sobie kilka par spodni bo te co mam to za duże...jupi:) jeszcze trzy tygodnie:) miłej niedzieli aha mam na imię Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka Baba gratuluję idzie Ci super. Daria dzięki mam taką nadzieję że dobrnę do końca. Jolka cieszę się Twoim sukcesem. Edytko takie zmiany spodni są bardzo pocieszające, super dajesz sobie radę. Za oknem znowu zima, piasku nima...:) Planuję kupić sobie rolki, zawsze to dodatkowy ruch. Za młodych lat jeździłam codziennie. Jednak będę musiała uważać bo mam tendencje do rozbudowywania mięśni w nogach. Nie mogę się doczekać wiosny... Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w szafie pelno ciuchow w mniejszym rozmiarze niz moj obecny. I zamierzam w nie wejsc, jeszcze w tym roku. Zaczelam jakos optymistyczniej patrzec na swiat. Juz niedlugo wszystkie bedziemy szczuple i... jeszcze piekniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i koniec weekendu... Ja już po kolacji. Jutro mija dokładnie miesiąc jak zaczęłam dietę... Jutro z samego rana zważę się i dokładnie pomierzę obwody. Dobrej nocy życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie chudzinki ! Ta niedziela mnie wykańcza - nudna , bez słońca i jeszcze ciągle mi sie jeść chce :-) Kochane wszystkim GRATULUJE utraconych kilogramów . Aniu super Ci idzie! ,ciesze sie że Daria nadal z nami jest pomimo ciężkiego startu :-)Babcia musi cie częściej chyba odwiedzać- hihih Jola tez ostro walczy :-) Edyto tych spodni nie kupuj zbyt wiele bo z takim zaparciem jak ty chudniesz to pewnie za 2 tygodnie juz będą za duże ! Kochane piekłam bułeczki drożdżowe w piatek , bardzo dobre ,ale z tego przepisu nie wyjdzie taki kształt jak na zdjeciu (chyba ze w foremkach), przepis troszkę zmieniłam ,bardzo dobre w smaku , takie delikatne ,lekkie pieczywo . http://monikagrudzinskaphotography.blogspot.com/2012/06/bueczki-dukana-pysznie-i-dietetycznie.html Wklejam linka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam dodac ze przez ten tydzien ubyło mi 1 kg a w nagrodę ide upiec sobie sernik z galaretką dukanową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ola super wynik. Dziś miesiąc jak jestem na diecie. Jak na razie 6,5 kg mniej. Może to i nie tak dużo ale jak dla mnie to i tak sukces:) Obwody też mniejsze co bardzo mnie cieszy, bo założyłam dziś moje ulubione spodnie których nie mogłam wciągnąć już ze dwa lata. Jeśli mi się uda dopiąć celu to dopiero byłby sukces. Wszystkie damy rade zresztą:) Bo grunt to wytrwałość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, nie miałam czasu zajrzeć to w weekend, ani trochę nie odpoczęłam więc jestem zła :( W sobotę robiłam gołąbki, wyszły przepyszne :) więc na dziś i jutro mam jeszcze obiad, wczoraj też ugotowałam warzywna zupkę. Moja waga stoi w miejscu :( co prawda w boczkach ubywa ale waga stoi i nie wiem czemu :( Muszę się wam przyznać kochane że w sobotę troszkę popłynęłam, dwa drinki z colą były :( aż jestem zła na siebie. No nic...miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj jestem pierwszy dzień na diecie, jest to moje drugie podejście, niestety poprzednim razem nie przeszłam stabilizacji i po 2 latach dopadł mnie efekt jojo :( Na dukana próbowałam wrócić od czerwca zeszłego roku, ale zawsze było coś smacznego do zjedzenia pod ręką i dietę przekładałam. Niestety z przykrością odkryłam, że już mieszczę się tylko w dwie pary spodni :( Wczoraj podjęłam decyzję, że od dzisiaj zaczynam i nic mi tym razem nie przeszkodzi żeby dotrwać do końca :) Mam na imię Marta, 32 lata, pierwszy raz na dukanie byłam w wieku 29 lat. Moja mama przeszła całego dukana w wieku 60 lat, w 4 fazie rzuciła palenia, minęły od diety 3 lata i nic nie przytyła!!! Po diecie zrobiła badania, ze zdrowiem jest wszystko ok. Więc warto się przemęczyć do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marto :) miło Cię tu widzieć... ja też mam swoje drugie podejście teraz i bardzo bym chciała żeby było ostatnie :) Aaaa wracając do mojego hula hop z piątku, więc mam mega siniaki na biodrach ale nie poddałam się i w sobotę i w niedziele ze łzami w oczach kręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta witaj, tym razem na pewno wytrwasz do końca Mika, niestety siniaki na początku to norma, zapomniałam uprzedzić, ale za to jakie efekty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę doczekac się tych efektów :) dziś też troszkę pokręcę ale przez te bolące siniaki z planowanych 30 minut musze skracać czas do 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi moje drogie co sobie mogę zrobić/upiec słodkiego z takich składników : kakao serek homog. jajka słodzik aromat rumowy albo waniliowy otręby owsiane i pszenne żelatyna Mam te w domu, nie chciałabym nic więcej kupować-kryzys finansowy ;) Macie jakiś pomysł ? odpada smażenie bo moja patelnia już ma starty teflon i ciężko bez tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×