Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Cześć Laseczki:) No i mamy weekend... Dla mnie to dni z warzywami, więc w końcu jakaś odmiana. Może jakaś zupka na obiad albo bigosik?! :) Tak ciągle piszecie o tym hula hop, że też zaczynam się na tym zastanawiać...ale na razie zostanę przy rowerku i skakance. No i brzuszki...choć szczerze ich nie cierpie:/ Pozdrawiam wszystkie dukanki i miłej soboty życzę:) P.S. Czy któraś z Was widziała może już wiosnę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tą moją zupkę pomidorową z ryżem waga pokazuje 2 kilo więcej....co jest grane przecież nie zjadłam pełnego gara...teraz 2 razy się zastanowię zanim coś mnie skusi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Oj widzę, że pusto tu u nas coś... Pozdrawiam i miłej niedzieli Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Nareszcie troszkę cieplej i więcej słoneczka, aż humor lepszy :) jutro ważenie, ale coś czuję że nadal stoję w miejscu. Trudno się mówi, do świąt tak jak założyłam wcześniej wytrzymam a później to nie wiem. Może spróbuję głodówki oczyszczającej, trwa ona 6 tygodni. Zjadłam śniadanko, dwa jajeczka sadzone i popiłam kefirem, teraz piję kawusię i układam plan na resztę dnia, trzeba się wreszcie gdzieś z domu ruszyć :) Miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jaki macie przepis na ciasto z rabarbarem?? kupiłam wczoraj na kompot ale ciasto wygrałao;) teraz szukam przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kasiulka zazdroszczę ci tego rabarbarku. a przepis znajdziesz na z kotem w kuchni to są kruche pierożki z rabarbarem...smacznego życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dukanki. Czy wy wogule możecie na tej diecie wypic czasm piwo? bo moja zona sie zawzieła i czasami ja z tego powodu ponosza nerwy.., a jak tam znosza tą waszą dietę wasi faceci. Mąż Fiołka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi męzu fiołka-wspieraj kobiete i tyle;) ja wczorj wypiłam szklanke piwka i zjadłam pare truskawek i czereśni;) na początku byłam rygorystyczna co do diety a teraz czasami mam chwile słabości i podjadam;) a placek lub pierożki z rabarbarem zrobie jutro;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mężu Fiołka. Jeśli chodzi o mojego męża to go nie ma bo pracuje w Szwecji ale przez skypa pyta się mnie czy mi przywieźć jakiś likier lub nalewkę albo whiskacza, bo wie że lubię, wie również że jestem na diecie i dlatego pyta żeby nie zrobić mi chęci, woli to ze mną uzgodnić...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu moge pisać na spokojnie;) synek śpi a mąz ogląda tv. a wiec jestem miesiąc na diecie i schudłam 5kg;););) jestem bardzo szceśliwa;) jak już wsześniej pisałam podjadałam i nie jem takiej ilości otrąb dziennie ile się powinno jeść, czasem mniej czasem wiecej. dzis robiłam pizze i da sie zjeśc ale to ciasto ochyda. ale z braku laku dobry kit;) a ci u was jakie postepy?? nowy tydzień nowe wyzwania;) ja już robie sobie liste co gdzie kupic jak bede w pl na świeta i jak mi wypadnie same proteiny to i tak bede jadła z jarzynkami. bardzo boje się świąt że się skusze na jakiś smakołyk. przez oststnie dwa dni robiłam porządki wiosenne w mieszkamiu wiec ćwiczenia sobie odpuściłam został mi kuchnia ale to po świetach bo czeka na malowanie. ide się przymilac do mężulka;) może nie bedzie dziś zmeczony;) dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bardzo Was przepraszam za mojego męża i jego dziwne pytania. Fakt że wczoraj ciut mnie nerwy poniosły i trochę mu się oberwało, ale powodem nie jest dieta ale raczej to że ośmielił się przy mnie piwo wypić. Miałam taką ochotę na piwko z sokiem malinowym, ale się nie ugięłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Coś się u mnie ruszyło -1kg :) może jednak będzie dobrze, aż moje samopoczucie po weekendzie się poprawiło :) A Wy jak się moje drogie czujecie poniedziałkowo ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołek, jak w sobotę miałam gorszy dzień i na poprawę nastroju wypiłam 3 piwka a przez to mąż był zły na mnie bo dla niego już nie było :) Mój luby uważa że przez dietę zrobiłam się bardziej nerwowa, ale nie bierze pod uwagę tego że i bez diety czasem do szału mnie doprowadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówisz Mika, mój mąż teraz co by się nie działo to na moją dietę zwala. No nie powiem, wspiera mnie, pomaga i chwali postępy, co mnie bardzo motywuje. Wie jak bardzo mi zależy na odzyskaniu wagi z przed ciąż. Tym bardziej że przez nadwagę ucierpiało moje zdrowie. przez ostatni tydzień ubyło mi tylko 0,5kg, no trudno... ważne że ubyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że cokolwiek się ruszyło :) Co do męża mój też mnie wspiera ale czasem to mam ochotę go ugryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dobrze że wytrzymałas i dałas radę się powstrzymać :) Ja mam ostatnio bardzo dużo nerwów i stresu wiec jakoś musiałam odreagować. Od dziś mam 5 dnia P+W zamierzam bigosik zrobić :) robicie tylko z kiszonej kapusty czy też dodajecie zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czy lubisz bigosik na kwaśno bardziej,czy na słodko. Jak wolisz kwaśny to nie dodawaj świeżej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię i tak i tak :) bez różnicy byle było dużo :) więc chyba dodam bo kwaszonej kapusty mam tylko 30 dag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam bigos z mieszanej kapusty i był pyszny. co do męzów to gadów czasem ma sie ochode udusić ale po chwili przychodzi sie i pyta co tam kochanie takie my kobitki jesteśmy;) miłego dnia;* a z wagą że pomału spada to mąz mi powiedzaiął tyłaś trzy lata a teraz chcesz w miesiąc schudnąc??;) miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ! Uffff weekendy są straszne ostatnio dla mnie :-) W ostatni weekend wystawiona byłam X razy na straszną próbę :-) od piątku miałam ciągle jakiś gości , którzy jak przystało na porządnych gości zjawiali sie z alkoholem , ciastem ,czekoladkami itd . Nie mam im tego za złe bo nie wszyscy wiedzieli że sie odchudzam ,ale litości nie mieli dla mnie - ledwo kawe postawiłam to od razu zaczęli rozpieczętowywać czekoladki ,ciasteczka i delektować sie nimi w moim towarzystwie ....nie uległam ! ale ciezko było . ostatnio mam tak niski cukier że rano mimo że wstaje przed 9 do pracy nie mogę z łózka sie podnieść . W piątek moj dziadek urządził sobie takie kąpiele w łazience że zalał mi moją wage , po mimo suszenia nie działa ,nie wiem ile schudłam przez ostatni tydzień i chodzę nerwowa z tego powodu że nie wiem -ale czuje że cos spadło znowu bo znowu pasek od spodni przesunięty o kolejną dziurkę. Nowa Waga zamówiona - czekam z niecierpliwością Dzisiaj miałam pyszną pomidorową na obiadek z Lanymi kluskami Dukna i dużą ilością Świerzej zielonej pietruszki . A na drugie danie 2 plasterki gotowanego schabu z rosołku ,uwielbiam takie miesko - piersi z kruczaka mam dość:-) tku ciągle kogoś gościłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem laski...u mnie pojawiła się ósemeczka z przodu ale tylko rano potem wskakuje na 90 i 91.. rety nie mogę spać...taki wiatr a mój mąż wraca do domciu ze Szwecji, właśnie jest na Bałtyku, a tam sztorm...nie ma już zasięgu....masakra jakaś. pewnie nie prześpię nocy. mam tylko nadzieję że nie buchnę do jedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bigosu dodaje piersi, mieso z indyka i parówki z cielenciny. xxxxxxxxxx miałam robic ciasto z rabarbarem ale zjadłam go samego;) xxxxxxxxxxxxxxxx polecam super babke cytrynową na wielkanoc dziś iekłam i mąż zjadł całą;) http://zkotemwkuchni.blogspot.co.uk/2011/04/babka-cytrynowa-dukan.html xxxxxxxxxxxx anrobek-jak ósemeczka jest z przodu to cudowna wiadomość. gratuluje;) u mnie zawsze wieczorem jest 1kg lub 2 wiecej ale rano jest ok i zawsze biore pod uwage ta ranna wage xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ola ja mówie mojemu męzowi żeby schował wge na tydz bo spr wage codziennie;) dobrej nocy ps;a gdzie reszta dukaneczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja nie wiem gdzie te nasze Panie ,Panny Dukanki:-P Cos nam zamilkły:-) Ja muszę koniecznie jutro upiec jakies ciasto bo słodkie smaki chodzą mi po głowie . Kupiłam dzisiaj paczkę 1/2 kg soi (ziarno ) muszę zrobić w którys dzień "Fasolkę po Bretońsku " czytałam na forach że bardzo dobrze smakuje z tej soi ,dodam mięska , jakieś chudziutkiej kiełbaski , zioła itd .Robiłyście może ? Jutro ide na Zumbe -muszę trochę rozruszać ciło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki:) Ze mnie to raczej taki ranny ptaszek. Ale wieczorem to już o 21ej do łóżka wskakuje:) Ola brawo!!! za silną wolę. A jak pasek za długi to znak że waga na pewno fajnie spada więc się nie stresuj. Miłego dnia kochane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyjmiecie mnie do siebie?? dietuje od wczoraj i na wadze -0,8:D a byłam najedzona pysznymi rzeczami nie tak jak na 500kcal czy amerykanskiej:) do świąt chce miec -5g:) jak myslicie, uda sie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj:) Jak się postarasz to na pewno się uda:) Jak masz na imię i skąd jesteś jeśli to nie tajemnica??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Wczoraj wyrwali mi zęba i tak dziś to mnie niemiłosiernie boli że chyba z głowy mam jedzenie :( Ola gratuluję silnej woli Pogoda dziś u mnie paskudna, nie dość że zimno to i śnieg pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×