Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

kasjopejka123 najlepiej dopytaj jak się ma sprawa, a jeśli zwyczajnie zapomnieli to zostaw piwa dla męża/chlopaka/koleżanek ;) ja bym tak zrobiła zielonaolivka a powiedz mi czy ten trening 30 day shred Jillian należy wykonwywać codziennie przez 30 dni ? Dobrze rozumiem? Myslisz że nie zabiją mnie zakwasy w takim wypadku? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaleca się ćwiczyć codziennie przez 30 dni ja tak ćwiczyłam i powiem tak że da się! zakwasy są po 3 dni mnie trzymały po każdym levelu bo wiadomo ćwiczenia się zmieniają a mięśnie słabe bo nie ćwiczone ;) ale dałam radę efekty były dodawałam inne ćwiczenia do tych 30min nie codziennie ale co kilka dni. Spróbuj i zobaczysz czy Ci się spodoba, na necie jest pełno opinii i efektów innych dziewczyn to mnie zmotywowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie podejmuję się wyzwania :) Dziewczyny Wasze zdjęcia są bardzo motywujące, ja zrobię sobie zdjęcie dziś po pracy a następne... za miesiąc? zielonaolivka a stosujesz jakaś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczylam 20 min zumby i przerwa :) heh, nie mam chyba kondycji.. No nic, nie bede sie poddawac, rok temu jak z Tracy zaczynalam to przerwy byly co 3 min, a teraz juz ciagne zestawy do konca. I przez diete nie mam glokogenu w miesniach, wczoraj nie dalam rady zrobic 17 min ramion, zrobilam tylko czesc z ciezarkami- jakies 5 min. Nic to, jutro zjem ciasto- stulistkowe sie nazywa :) Witamy Porcelanowa :) Moje rady to- znajdz rodzaj ruchu ,ktory lubisz, np taniec na poczatek i staraj sie chocby nie wiem co ruszac codziennie. Cwiczenia modelujace tez sa wazne, na poczatek moze posladki z Mel B, na YT znajdziesz, 10 min , latwo sie zebrac do tego. Albo pilates jak wolisz wolne tempo. Kasjopejka, zjadasz ta roze z herbaty, czy masz w torebkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko. Czy cwiczycie jak jesteście same w domu? Ja mieszkam z chlopakiem i trudno znaleźć taki moment a przy nim się krępuję. On jest typem sportowca. A ja... no cóż kanapowca. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia! Ja od listopada kiedy zaczynałam ćwiczyć to żadnych diet nie stosowałam tylko normalnie zdrowo się odżywiam ale też jem słodkie i chipsy czasami ;) jedynie jakoś między grudniem a styczniem liczyłam kalorie jadłam 1500-1800 różnie bywało ale to czasochłonne i przestałam, ciągle myślałam o jedzeniu przez to szukanie ile co ma kalorii ;) lepiej po prostu mniej jeść i bardziej zdrowo, dużo warzyw, białka, ciemny chleb, ryby z owocami uważam bo mają jednak cukier zresztą jestem zaraz po nich głodna, jabłka się u mnie najlepiej sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w ramach dnia kobiet kupiłam sobie czerwoną herbatę i zaparzałke i teraz popijam... i powiem szczerze jak dla mnie to zalatuje rybą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena a którą Zumbe robiłaś tą z facetem czy bez? Porcelanowa no właśnie zapomniałam o Mel B też jest ok a pośladki się fajnie ćwiczy, dla mnie jednak było za lekko lubię wycisk ;) ja ćwiczę jak jestem sama w domu a dziecko śpi idealny moment, w weekendy odpoczywam akurat jak wszyscy są w domu to nie mam problemu że komuś mogę przeszkadzać czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie czerwona herbata zalatuje ziemią ale piję ją od kilku lat tak z przyzwyczajenia, dobra jest z cytryną. Zielona z trawą cytrynową też jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją kupiłam ze względu na fakt, iż wspomaga metabolizm i trawienie. niestety u mnie z tym kiepsko. Czasami przez 4 dni nie bywam w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Booooskie;**!!! Wszystkiego o czym sobie marzycie Kochane w tym pieknym Dniu;*** Pogoda moze bee ,ale humorki jak widze dopisuja;D Ja juz po sprzataniu . Wlasnie pije kawke i zaraz biore sie za Jillian;p Bylam dzis rano na morfologii i zrobilam tez poziom zelaza ,nie wiele to kosztuje a wole wiedziec;) Jutro po wyniki podjade z rana i sie okaze co tam sie dzieje;p Tak jak wczoraj mowilam dzis mam zakwasy na rekach i nogach;p aj bd bolec... ale czego sie nie robi dla tego plaskiego brzuszka ;) Zielona - a moge sie pokazac;D tylko musicie mi wytlumaczyc jak Wy te zdj na ta stronke wrzucacie bo nie robilam nigdy czegos takiego. Mam zdj w bieliznie ,robione 15.02.13 jak zaczelam cwiczyc;p Widzisz Ty sie Kochana boczkow pozbylas a ja je ciagle mam;( i brzuszek tez;( z ta zumba na YT jest ciezko wlasnie ,filmiki krotkie mi odpowiada ten smieszny facio;D Girl*with*skipping-rope - tez bym tak chciala miec zumbe na xboxie;p fajnie bo nie mozesz robic w bambuko;D jak maly podrosnie to pewnie nie xboxa wymusi na tatusiu;p mama nie ma szans;D Malena - dobrze wiedziec z tym zelazem ;) przyda mi sie;) bardzo lubie cynamon a nie spodziewalam sie ze w nim moze byc zelazo! Kasjopejka- Ty to jestes nie do zdarcia!;D masz moc Kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaolivka i wiesz co? patrząc na Twoje wymiary mam prawie takie same a waże ok. 50 kg. to jest dopiero porażka. Możesz sobie wyobrazić jak bardzo zmasakrowane jest moje ciało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Porcelanowa - na te problemy z metabolizmem - to ja polecam sniadania:)) kup sobie...ewentualnie zrób sobie - musli:)czyli różnego rodzaju płatki, otręby - byle jak najmniej płatków kukurydzianych i absolutnie żadnych słodkich!!!!!!!! Czyli płatki owsiane, żytnie, otręby..do tego rodzynku, siemię lniane, słonecznik, dynia, zurawinka:)Co tam lubisz:) Ja tez zawsze miałam problemy...ale od listopada - kiedy własnie zaczęłam jeść takie śniadania - chodze co dziennie:) Ja np kupuję musli w lidlu - niemieckie takie w pomarańczowym opakowaniu:)I do tego dodaję własnie słonecznik, siemię lniane, dynie:) Kochane a powiedzcie mi co radzicie w sprawie którą opisywałam:)Dopytać szefa:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Porcelanowa!;) ja tez zaczynalam od Chodakowskiej ale Zielona polecila mi Jillian sprobowalam i tak mi sie spodobalo ze odrzucilam Ewke;) polecam Ci Jillian ! Fajna tez jest Mel b nom ja tez np skacze na skakance . A na zakwasy mam sposob - Zumba ;) ekstra rozluznia miesnie i modeluje;* musisz tez zaczac troche inaczej sie odzywiac bo same cwiczenia nie zadzialaja;* a facet niech daje czadu z Toba bd Ci razniej a jak nie to wyślij go do sklepu po smietane czy cos i heja chata wolna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
A i co do róż:)poszłam na łatwizne:) mam w torebce:)tak mi w pracy najwygodniej:) Ale kupiłam też sobie ostatnio mieszankę mistrzowską - oczywiście w sklepie zielarskim - i te wszystkie ziółka to po wypiciu wyrzucam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
A na zakwasy:)ja polecam basen:)fantastycznie rozluźnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Jeszcze ja:) Porcelanowa i nie zapomnij o rozciąganiu po każdych ćwiczeniach - zakwasy będa duzo mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjopejka- zapytaj szefa ,albo poczekaj bo moze po pracy szykuja jakas niespodzianke ? widzicie sie jeszcze jak wychodzisz do domku? nie ladnie troche zrobili ze nie zlozyli Ci zyczen a szefa masz ekstra;) zachował sie jak facet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm z tym musli to bardzo dobry pomysł, a takie płatki owsiane gorskie mogą być? bo mam takie w domu, ale z tego co pamiętam moja babcia dawała je kurom ;p a apropo zdrowszego odżywiania.... będę starala sie jesc regularnie. i bez fast foodów bo to moja zmora. i bez coli. i bez ziemniakow. i jeszcze bez czego...? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasjopejka123 basen świetna sprawa ale... ja nie umiem plywac;/ a jak bym wyglądała w takim kółku ratunkowym na basenie?;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa ja już tu prawie rok na kafe piszę, zaczynałam od diet po przytyciu w ciąży i jak porównywałam się z innymi to dziewczyny zawsze dążyły do wagi 50-53 z moim wzrostem a ja z taką wagą jak kościotrup bym była, kiedyś ważyłam 59kg i miałam dużo mniejsze obwody, nosiłam u góry S na dole M a to wcale nie miała waga była. Nie martw się poćwiczysz za miesiąc zobaczysz bardziej jędrną skórę, cellulit powinien się zmniejszyć jak masz, z czasem nabierzesz mięśni i będziesz jak nowa :) na dobry metabolizm to najważniejsze regularne posiłki ,dużo warzyw, zielona herbata, płatki górskie z mlekiem na śniadanie rewelacja ja tak długo jadłam, błonnik poprawia pracę jelit jedz ciemne pieczywo ewentualnie otręby dodawaj do posiłków, możesz też wcinać słonecznik itp. Z ziemniaków nie musisz rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbe bez faceta , ta perska. Ja cwicze przy dziecku i facecie, nawet jak mam wolny inny pokoj to im macham rekami i nogami pod nosem. Dziecku daje dobry przyklad, a facet sam lubi sport wiec rozumie, czasem sie posmieje, bo ruchy sa dziwne, ale ja sie sama tez smieje z nich :) Czasem np wstawiam ziemniaki na kolacje ( bo my to jemy obiad na obiad i na kolacje tez ) i wiem za mam 17 min, wiec robie sobie ramionka zerkajac na garnek zeby nie wykipialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Porcelanowa - jakbym było różowe wyglądałabyś po prostu słitaśnie:PPP Sprawdź ile te płatki mają kalorii i cukru:)jak dużo za dużo to nie... ja tak srednio sie na tym znam - dlatego poszłam na łatwiznę - jak w wielu innych sprawach zresztą:)i kupiłam gotowe:D i dorzucam tylko dodatki:) A płatki tak zapychają, że jest 11 a ja nażarta jak bąk jestem..po misce musli:) Szefa mam fantastycznego - dostałam pięknego storczyka - z 1,5 metra bedzie miał:)Przywiózł tez drugiego, mniejszego kwiatka niby od chłopaków:) No własnie nie widzimy się jak wychodze z pracy - bo oni nie wracają tak wcześnie z terenu:) Wiecie tu już nie chodzi o te piwa - bo pewnie znalazłby się ktoś chętny żeby je przywłaszczyć:)Ale o zasady!!trza się szanować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. mam celullit. i skore mam taką... ,,luźną'' nogi mi sie trzęsą przy każdym kroku... ;/ i wlasnie najbardziej boli mnie to, że jak na innych forach napisalam to przy podawaniu wagi kazdy mi pisal ze nie mam z czego chudnąć. owszem wagowo, ale skoro w udzie mam jakies 54- 55 cm to chyba nie jest tak jak byc powinno przy wadze 50 kg. Dlatego bardzo ciesze się ze trafilam na ten watek, gdzie wazne jest nie tylko jedzenie ale glownie sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze apropo cwiczeń przy facecie to on mi mówi ze powinnam cwiczyć, że za szybko sie poddaje a nie -jedzeniem nic nie osiągne. ale skoro wygladam kiepsko... to wstyd żeby mi się to wszytko trzęsło przed jego oczami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena to ja też jednak się skuszę na tą perska dzisiaj, dodam hula hop jeszcze, ze spaceru nici bo u mnie ohydna pogoda mżawka i zimno skończyły się wiosenne klimaty ;) Mania wrzuć zdjęcia na Pokazywarkę, trzeba się tylko zarejestrować i łatwo wrzucasz zdjęcia. Porcelanowa ja robiłam płatki Górskie na śniadanie tak: 0,5l mleka pełnotłustego akurat bo jem z dzieckiem, 8 łyżek płatów, łyżeczka cukru i cynamonu sporo tego wychodzi ale na taką porcję 175g czyli miseczka to tylko 200kcal a zapycha, jak zrobisz na chudym mleku i dodasz jakieś rodzynki czy orzechy, ziarna to wyjdzie podobna kaloryczność. Taka nasza figura że uda są nieco większe ale jak masz takie luźne to spokojnie od ćwiczeń się tego pozbędziesz, zobacz na moje fotki ja miałam jak dwie parówy i też były takie luźne a teraz tego nie ma. Twój facet ma rację! ja też myślałam że muszę się dalej odchudzać żeby lepiej wyglądać a okazało się że wystarczy ruszyć tyłek żeby wszystko się ujędrniło, z dietą też nie ma co przesadzać jak się człowiek rusza to zawsze spali jakieś nadprogramowe przekąski. Ubierz dres do ćwiczeń nic nie zobaczy a bardziej się spocisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×