Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Witam:) U mnie dzis wstretna pogoda , ponuro i pada a nawet leje:O zielonaolivka Moj plan to kontynuowac nadal to co zaczelam, zyli odchudzac sie zdrowo, a przede wszystkim z glowa:) Staram sie jesc potrawy niskokaloryczne okolo 4 - 5 posilkow dziennie i ruszac sie. Ćwiczyc. Mam ww domu rowerek stacjonarny, pilke i staram sie te pomoce wykorzystywac. Oczywiscie do tego cwiczenia tak zwane dywanowe. Niedawno rozpoczelam robic A6W ale nie wiem cy ja bede konczyc bo raz ze waga mi sie zatrzymala a dwa strasznie czuje sie zmeczona i kregoslup mnie boli:O Także krotko mowiac moj plan to dieta, minimum chemi i cwiczenia . Zalezy mi na zbiciu nadwagi, wagi natomiast nie chce wygladac jak kulturystka:P Póki co idzie dobrze wiec oby tak dalej. Girl*with*skipping-rope gratulacje spadku:) kasjopejka123 masz racje, pogoda paskudna:P. Kochana cwicz i dietkuj wytrwale a zobaczysz ze waga zacznie spadac:) Fajnie masz ze tyle pijesz, ja nie cierpie wody:( Porcelanowa dama niestety nie znam sie na testach ciazowych:( Sałatek tez staram sie unikac bo ja to juz tak mam ze wszystko mnie gubi i cudowne batoniki i owoce, tylko warzywom wierze i to nie wszystkim:) Dziewczyny podziwiam was za te cwiczonka nic ylko sie od was uczyc:) theredone witaj:P A mnie sie w krokomierzu wyczerpala bateria i musze postarac sie o nowa, bo taki krokomierz to swietna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram siły na ćwiczenia :) nie chce mi się bo u mnie pogoda tez nie rozpieszcza, deszczowo to i wolałoby się pod kocykiem siedzieć z kubkiem herbaty a nie wyginać ale trzeba się ruszyć żeby lepiej wyglądać! Wiosna tuż tuż! W pogodzie mówią że od przyszłego tygodnia się wypogodzi i już niedługo trzeba zrzucić te zimowe kurtki i swetry. Trzydziesto... właśnie się zastanawiam czy nie podjąć wyzwania A6W bo chyba mój brzuch jest na to gotowy w sensie wałki tłuszczu mi spadły i mięśnie trochę wzmocniły ale nie jestem pewna czy efekty będą. Patrząc na twoją stopkę szczerze powiem że ja bym na twoim miejscu nie robiła teraz A6W bo raczej marne efekty możesz mieć, najpierw musisz zgubić tłuszczyk ćwiczeniami cardio a potem rzeźbić mięśnie bo inaczej efektów nie będzie widać, mam nadzieje że Cie w żaden sposób nie uraziłam, ja jakiś czas temu robiłam sześciopak z Jillian przez 3 tygodnie i nic się nie zmieniło może teraz coś się ruszy, tak mi się marzy mniejszy brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaolivka oczywiscie ze mnie nie urazilas:) A6W robie wlasciwie nie dla miesni to znaczy nie chce zeby bylo je widac tylko koniecznie musze wzmocnic moje, bo ciezko mi sie cwiczy. Póki co jest ok gdyby nie to ze glowa w nocy mnie boli. Raczej staram sie trzymac diete i po pierwszym dniu juz w nocy obudzil mnie glod. W sumie wole wrocic do swojego ukladu niz zmieniac swoja diete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo przeżyłam ćwiczenia po tej weekendowej przerwie ;) jak zwykle Jillian dała mi wycisk nie mam siły na hula hop może wieczorem jak syn zaśnie, jutro spróbuję Zumby już się nie mogę doczekać :) Trzyciesto... a jakie dywanówki ćwiczysz? mogę Ci polecić Mel B ma takie treningi po 10min na różne partie ciała pośladki, nogi, brzuch itp lub Jillian Michaels 30 day shred do ściągnięcia z You Tube, treningi obu pań robiłam i są dobre dla początkujących, można wzmocnić mięśnie i nabrać kondycji przy okazji spalając tłuszczyk oczywiście :) nie są trudne i ciężkie. Może dziewczyny jeszcze kogoś doradzą. Ja poszukam informacji czy A6W jest dla mnie bo sama nie wiem czy coś podziała na mój brzuch, ale lubię takie wyzwania na kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ;)http://s1.pokazywarka.pl/i/1825126/770920/zdjecie0318.jpg to Moj Synuś;***** grzywka http://s1.pokazywarka.pl/i/1825126/158733/zdjecie0339.jpg a to moja nowa grzywka;D witam nowe Laseczki;D ja dzis zrobilam Jillian i 20 min na skakance ;) zaraz lece do lekarza z winikami , zelazo mam niby dobre ale na morfologii mam 4 pozycje wytluszczonym drukiem czyli ze cos jest nie halllloooo ale coooo? mam nadzieje ze nie bd musiala znow lykac jakis witamin.... ja w czwartek sie mierze;) ciekawe jak te obwody bo waga stoi w miejscu! Gratuluje spadkow Laski!;*buziaki;* moze wieczorem poskacze jeszcze bo kondycje mam lepsza i fajnie mi to idzie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu jaki słodziak! i ładna grzywka ;) ja miałam, ale teraz zapuszczam bo mama mi powiedziała że wyglądam jak katechetka;p ale Tobie zdecydowanie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania słodki synek też mam takiego bąbla ma 18m ;) grzywka Ci jak najbardziej pasuje :) Z tego co czytam o A6W to są podzielone opinie, niektóre dziewczyny piszą że obciąża kręgosłup, nie widzą różnicy po ćwiczeniach lub mają ładne efekty w postaci zarysu kaloryfera i spadku cm. Sama nie wiem, nie zaszkodzi spróbować ale jeszcze to przemyślę. Na YT są filmiki jak przejść całość: http://www.youtube.com/watch?v=mBHSM8qmmx8&list=PL81E183C158648C78 Najlepsze jest to że ponad rok temu próbowałam ćwiczyć kilka treningów tej laski ale byłam gruba i taka słaba bez kondycji po ciąży że się nie nadawałam do prostych ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś za godzinę odpalę skalpel i powalczę sama ze sobą...:) Co do A6W. Też robiłam, dotarłam do 35 dnia chyba, a potem...strasznie się nudziłam, myliło mi się liczenie, bardzo jednostajne... Ponoć kręgosłup może boleć, jeśli niewłaściwie wykonuje się ćwiczenia. Gdzieś na YT jest, jak robić poszczególne. W sumie całkiem fajne, ale jakoś tak bez sensu mi się to robiło. Dla zabicia czasu w kolejnych dniach, późniejszych, polecam jakiś audiobook sobie włączyć, czas przyjemniej leci:) a efekty? Były, spadło mi cośtam z talii i z nóg, bo wtedy byłam też na MŻ, ale nie wiem, ile, bo wtedy się jeszcze nie mierzyłam. Ale od A6W i MŻ zaczęło się moje odchudzanie i ćwiczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jea! Skalpel za mną... "...i już po krzyku." :D:D:D Pozdrawiam i te, co się nie mogą zmotywować, MOTYWUJĘ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mnie znowu kolana bolą chyba zrezygnuję z Killera Jillian bo ciągle te bóle się powtarzają :( szkoda że mam taki problem z kolanami bo tyle jest fajnych treningów dających mi wycisk a ja muszę z nich rezygnować :( no nic poszukam czegoś na całe ciało nie obciążającego kolan, ale jestem zawiedziona że nie doszłam do levelu 3, Killer Buns jest rewelacyjny na nogi i pośladki! ale pocieszam się że Jillian ma jeszcze kilka treningów których nie przerabiałam więc czas na nowe wyzwanie :) Wczoraj spróbowałam A6W i poczułam kręgosłup już wiem co dziewczyny robią nie tak że ich boli bo sama źle zaczęłam, niestety syn mi przeszkadzał i nie doszłam do tego jak prawidłowo mam trzymać pozycję dzisiaj spróbuję jeszcze raz ale sama nie wiem czy to ćwiczyć, nie lubię monotonii i nudy a ta 6W taka jest ale chciałoby się mieć ładniejszy brzuch ;) to tylko 42 dni wiem że szybko zleci ale jeszcze to przemyślę. theredone 35 dni to sporo ale właśnie takie powtarzanie tych samych ćwiczeń jest strasznie nudne, a widziałaś poprawę mięśni brzucha? bo ja mam dość słabą dolną część brzucha po ciąży się rozlazło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) troche mialam do zrzucenia, wiec miesnie mi sie nie za bardzo chcialy pokazac...:D ale ponoc one maja dzialac wlasnie na te niskie partie ja raczej nie wroce, bo raczej lubie swoj brzuch, wolalabym zajac sie czterema literami i nogami, i ogolna poprawa kondycji - stad pomysl na skalpel:) (plusem a6w bylo to, ze bylam dumna sama z siebie, to na pewno :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść:) ja wczoraj pojeździłam na rowerku ale ćwiczeń jako takich nie wykonywalam bo mnie brzuch boli ( jajniki) dietowo trzymałam się całkiem nieźle... nawet moj m ugotował zupe ale taka dietetyczną że w życiu takiej nie jadłyście mianowicie : warzywa mrożone i woda ;p bo on biedny myślał że tam już nic nie trzeba dodawac ehhhh faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moze chociaz z... sola? :D Ja tam bym dodala troszke masla i w ogole, na piersi z kurczaka ugotowala....am!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety soli tam również nie było ;) hahahah. dopiero ja przyprawiłam i dodałam jogurtu żeby taka woda nie była. Starał się chłopak... a ja się starałam to zjeść jak mi nałożył ale serio.... nie dało się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze (juz po doprawieniu!) mozna zmiksowac na zupe-krem, moze latwiej wejdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theredone ja nawet nie liczę że mi się mięśnie na brzuchu pokażą ;) może w górnej części co najwyżej ale w dolnej to nie ma szans tak mi wystaje po ciąży, ale wzmocnić by się przydało sama nie wiem czy to zaczynać. Porcelanowa trzeba było tą zupę zmiksować na krem dodać grzanki i może by się dało przełknąć, ja sobie czasem takie kremy robię mrożonka plus woda z kostką rosołową szału nie ma ale dobre jak się doda grzanki i pietruszkę, przyprawy ;) Jakie plany macie na dziś? ja Zumba pierwszy raz z YT będę ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień mam zaplanowany prawie że co do minuty bo musze, no jak Boga kocham musze poprawić I rozdział pracy mgr, bo już powinnam mieć II. Może jak wam tu to napisze to mnie bardziej zmobilizuje. A z ćwiczeń : rowerek i wylookam jakieś ćwiczenia na youtube bo te które mi polecałas czekaja na po-okresie. Miejmy nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa ile jeździsz na rowerku? Ja podejmuję kolejne wyzwanie z Jillian padło na Extreme Shed & Shred oj będzie wycisk :) ale to od jutra dopiero, muszę jeszcze ściągnąć z Chomika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Hej dziewczyny:) jaka ja obolała dzisiaj jestem po wczorajszym fitnessie:)dała nam wycisk:) Waga jak stała tak stoi w miejscu - mam ja gdzieś - chyba przestanę się ważyć:( Dzięki Bogu mąż zauważa efekty - "Jezuuuu jaką Ty masz fajną pupe..twarda taką":P dzisiaj mam basen... zielona - a spróbuj na te kolana herbaty z dzikiej róży - jak pisałam jest bez smaku - ale mnie pomaga - a do tego popijam taka naturalna miksture warzywa, zioła i cuda na kiju - i kolana przestały boleć - tam tez jest wyciąg z dzikiej róży:) Miłego dzionka:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pisanie mgr jest straszne...:X ja teraz na dziekance, na piątym roku, i odetchnełam, jak dostalam zgode....;) zycze powodzenia!:):) a co do cwiczen - na dzisiaj skalpel, no i na dniach postarac zapisac sie w koncu na basen:) i latac wieczorem, na zmiane ze skalpelem:) zielonaolivka - jestem przekonana, ze wszystkie osiagniemy swoje cele, na pewno! Przesylam Wam duzo teczy i pozytywnej energii!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) ja wstalam dzis z bolem glowy, nie moge zebrac sie do cwiczen. Teraz pokrece chociarz na rowerku, pozniej spacer lub dywanowki. Napewno zrobie jedno i drugie tylko kolejnosci jeszcze nie znam. Ociagam sie ze spacerem ze moze troche sie ociepli bo mrozno, ale przynajmniej nie pada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki;) Ja dzis jeszcze nic nie cwiczylam,ale spacerek z Małym zaliczyłam;D. Zjadłam zupe wlasnie wiec musze poczekac z godzinke i biore sie za Jillan i skakanke ;) Bylam wczoraj z tymi wynikami ,ale powiedziala mi Pani doktor ze mam wspaniale zelazo i dobre wyniki i nic sie nie dzieje. Opowiedzialam jej ze mialam zawroty glowy ,spac nie moglam itp to powiedziala ze jesli sie to powtorzy to mam przyjsc bo moze trzeba zmienic tabletki bo za silne sa... TRZYDZIESTOPIECIOLATKA ,porcelanowa dama, zielonaolivka dziekuje Kochane;***;) pokazcie tez swoje Skarby!!!;)( te ktore sa mamami ;D pochwalcie sie!) Porcelanowa musialam cos zrobic ;D nudno na tej glowie a wiosna idzie;)masz bardzo szczera mame;D Zielona dawaj zdj swojego Babla!;) ja bym chyba nie dala rady tego A6W ...z kregoslupem juz w ciazy mialam problemy a teraz to bym tylko sobie zaszkodzila;) Zielona a jednak sie do zumby przekonalas;D hehh sprobuj;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss wychodzi na to że tylko ja dzisiaj bez spaceru, ale zimno jest i nie chciało mi się wychodzić ;) Zaraz odpalam Zumbe oby mi się podobało! A6W jednak nie będę robić, z Jillian poćwiczę na brzuch przynajmniej się nie zanudzę ;) Tu macie mojego kochanego synusia http://pokazywarka.pl/vcqoom/ Mania no wreszcie mam czas na Zumbe bo ostatnio robiłam inne treningi i nie było jak jej wcisnąć, tyle tego jest do wyboru że nie wiadomo co ćwiczyć jak czasu mało ;) całkiem możliwe że po tabletkach możesz mieć takie dolegliwości, ja teraz mam zmienione ale w tamtym roku jak zaczęłam brać to mnie non stop głowa bolała i spałam czasem w dzień taka byłam senna ;) teraz już jest ok ale też zdarza się miesiąc jakiegoś wilczego apetytu albo ból głowy przy okresie i trudno powiedzieć czy to przez te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa to dawaj swoje;) wiem ze dzidzi nie masz,ale swoje jakies wrzuc;p Zielona ja wczoraj nie bylam ani w niedziele to juz dzis musialam isc;) u nas snieg ,0 stopni ale nawet fajne powietrze;p Lubisz sie pocic to bedziesz zadowolona;) he Ale ekstra bobas!;D A ile ma zabkow;D ! Moj ma dopiero 12 ;p Z tymi tabletkami to tez mi tak mowila pani ginekolog, za jesli sie objawy takie powtorza albo wlasnie tak jak u Ciebie czyli ten bol glowy czy sen w dzien to mam sie zglosic . Tez tak mam ze czasem potrafie wytrzymac na MŻ a czasem jak sie dopadne do jedzenia to koniec;D A jeszcze mi sie teraz okres zbliza bo w czwartek ostatnia tabletka , to bede chodzic z humorem... wspolczuje mojemu Ukochanemu...hehe;D straszna zołza jestem w dwa pierwsze dni okresu... zaraz pranie ide wywiesic i wlonczam Jillian a po robie z pol godz skakanki;) Buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×