Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

zmierzę reszte dziś po pracy;) zmierzyłam tylko tyle wczoraj bo z tym mam największy problem, chociaż brzuch też pozostawia wiele do życzenia;/ i łydki! Jak tam dziewczynki dzisiaj? Ja wczoraj wieczorem wypiłam piwo i zagryzłam ciastkami ;/ eh... dieta cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dzisiaj w planach spacer, zimno ale trzeba się przewietrzyć ;) po południu Extreme S&S z Jillian spróbuję zrobić 2 levele od razu choć pewnie nie będzie łatwo no ale Jillian by chciała żeby robić dwa na raz! zobaczymy czy to jest wykonalne bo wyjdzie ponad godzina głównie ćwiczeń cardio plus rozgrzewka i rozciąganie. Theredone z tego co pamiętam to Skalpel trzeba ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu więc spokojnie sobie rób też dni wolne bez wyrzutów sumienia :) mięśnie też muszą odpocząć. Trochęwiększymiś jeszcze tu faceta nie było więc byłbyś rodzynkiem jak dołączysz :) Big fajne maluchy :) jak masz problem z brzuchem to Jillian ma dwa treningi na brzuch: Six Weeks 6 Pack są 2 levele ćwiczy się je po 3 tygodnie, Jillian zaleca ćwiczyć 6 razy w tygodniu. Dla mnie super te ćwiczenia ale po 1 levelu nie widziałam u siebie poprawy :( Killer ABS też są levele chyba 3, ja próbowałam 1 levelu dla mnie to było zbyt lekkie bo już długo ćwiczę, kolejnych leveli jeszcze nie ściągałam i nie próbowałam ale wszystko przede mną ;) tutaj Jillian zaleca przechodzenie na kolejne levele jak się poczuje gotowym. To wszystko można ściągnąć z Chomika, myślę że warto spróbować. Porcelanowa ja w weekend będę mieć dietę cud, na razie jem w miarę ok ale jutro jadę na większe zakupy to pewnie wpadnie do koszyka jakaś czekolada lub pizza ;) ale zjem bez wyrzutów sumienia bo cały tydzień się pilnuję to w weekend potrzebuję trochę luzu :) nie ma co się tak bardzo ograniczać i cierpieć przecież ćwiczymy to się wszystko spali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz jakieś pomysły na dietetyczne obiady, ale też takie żeby to zjadła reszta rodziny bo tak samej dla siebie gotować się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie cackam z dietetycznymi obiadami od dawna ;) jak byłam na diecie South Beach to musiałam uważać bo zależało mi na chudnięciu ale teraz? jem małe porcje za to wszystko, a ty nie masz z czego się odchudzać! wystarczą Ci ćwiczenia nie musisz się odchudzać. U mnie jest raz sos mięso ziemniaki, kotlet, paniera itp a raz po prostu warzywa na patelnie z rybą czy mięsem, kurczak z brązowym ryżem, różne zupy. Ja jem teraz tak pół na pół w sensie kilka dni coś zdrowego a kilka coś bardziej cięższego i tłustszego ale bez przesady bo nie lubię jeść tłusto ;) Ale jak już się bardzo upierasz na to dietetyczne jedzenie polecam blogi kulinarne, tam jest mnóstwo przepisów. Mi się wydaje że wystarczy dodać do codziennej diety więcej warzyw, do obiadu surówki i tylko mniej jeść, to się zawsze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, bo mi zostaną jeszcze większe flaki ;P a powiedz mi od ćwiczeń nie rozbudowały Ci się mieśnie ud? bo ja tak czytam wszystkie info i taki problem mi sie rzucił w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda mi się umięśniły ale nie rozbudowały, wczoraj o tym pisałam że do takiego stanu trzeba ćwiczyć konkretnie do tego odpowiednia dieta, ale też słyszałam że od biegania czy rowerka może tak być, trzeba się rozciągać dobrze po ćwiczeniach i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zakwasy na łydach ;) Dietetyczny obiadek ?? pieczony kurak surówka(pomidor sałata lodowa papryka ogórek) i mogą być ziemniaczki pieczone lub gotowane ale bez polewania tłuszczykiem ;) ewentualnie gotowany kalafiorek lub brokuły ;) kapuśniaczek z chudym mięskiem ;) Zielonaolivka Przetestuje te ćwiczenia ale najpierw skończę to co zaczęłam ;) Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny i Chlopaku Tobie tez bo widzialam tu jakiegos Rodzyna;D he Ja juz po sprzataniu w domu, zupa zrobiona , Jillian level 2 tez zaliczony ;)Maly spi a ja sie z Wami relaksuje;D Musze sie pochwalic bo nie wytrzymam.......64 kg!!!! stanelam na wadze tak bez nadzieji a tu szok!!!to juz 2 kg zeszlo;Dheh Moj Ukochany wczoraj wieczorkiem juz w lozeczku maca mnie i mowi:''Ty masz juz cialko jak wtedy gdy sie poznalismy;)....i jakie piersi fajne..;D''hehe takie slowa motywuja;D heheh Zielona - ja tez nie lubie swojego brac do lazienki;D te proszki i mleczka do czyszczenia i brudne gabki.... wtedy zostawiam go na dole w pokoju naszym;) czasem jak ma zly dzien to marudzi, albo po cwiczeniach jak chce isc do lazienki sie umyc to meksyk czasami jak nie spi ,nie da mi wyjsc ;) zaraz wola na raz ''siiiii'' i ''pic'' he;) nom mi juz dzis o wiele lepiej trening poszedl i juz nie bede robic przerw tak jak mowilas lepsze sa rezultaty jak w ciagu sie leci;) podaj mi link do tego szeciopaka jak mozesz Kochana to sprobuje sobie ;) Big_Big- A jakie mialas objawy po Asubteli ????! bo ja biore od porodu i ostatnio mialam jakies dusznosci, zawroty glowy,bezsennosc i pani doktor mi powiedziala ze moze bedzie trzeba zmienic tabletki...Wspolczuje Ci problemow po tamtym syfie ,dobrze ze teraz juz doszlas do siebie. Ujedrnisz sobie z nami cialko i bedziesz zadowolona;));***Fajnie ze nas znalazlas ;) mi tez sie tu odrazu spodobalo;**Piekne dzieci masz ! I jakie juz odchowane fajne duze ;D sliczna dziewczynka;** chlopczyk bedzie laski rwal;D Theredone ja jak mialam taki gorszy dzien ,albo jak z Chodakowska cwiczylam i przychodzil dzien przerwy to robilam np zumbe albo cos krotkiego z mel b polecam;) moze Ci sie spodoba ;* przy zumbie fajnie cialko sie rozluznia i relaksuje ale tez daje wycisk;D Porcelanowa - po ty piwku to nereczki lepiej pracowaly wiec to nie grzech tylko samo zdrowie;D hehe a ciastka sie spala;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ty już po ćwiczeniach a ja właśnie włączyłam kompa i odpalam swój wycisk ;) obym wytrwała bo jak zrobię 2 levele tego Extreme z Jillian to mogę spalić ok 500-700kcal takie info znalazłam :) Jeżeli chodzi o sześciopak to mogę Ci podać link do stronki na Chomiku, musisz tylko wysłać sms za 2,50zł wpisujesz kod i ściągasz. Na YT nie ma tego niestety. http://chomikuj.pl/mysiunia85g/Aerobic*2c+Fitness-filmy/1-Jillian+Michaels/Six+Weeks+6+Pack Jak byś ściągała to sobie dobrze sprawdź level bo na tej stronie jest najpierw 2 a niżej 1 ;) Aha i gratuluję spadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ten link nie wchodzi tak jak powinien ale jak wejdziesz tam na fitness to potem będą foldery z Jillian i już znajdziesz sześciopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ogólnie to na początku było wszystko ładnie pięknie waga w normie wszystko w normie tylko potem zaczął mnie żołądek strasznie boleć . ______________________________________________________________A a pro po ćwiczeń no to ja ćwiczę wieczorkiem jak dzieciaczki już śpią mam wtedy czas dla siebie ;) najpierw ćwiczę potem zakładam sobie pas masujący po 15 min (na te mięśnie na których czuje ze bede mieć zakwasy) a potem się wykąpać włączyć seriala i lulu ;) Ale chyba coś źle ćwiczę brzucha bo mam zakwasy wszędzie tylko nie na brzuchu choć podczas ćwiczeń czuje mięśnie że pracują i staram się w 100% dostosować do porad z filmika ;) A jak wam dzionek minął, mija ???? Jej ja normalnie się zanudzam na śmierć do południa zrobiłam to co miałam zrobić a teraz nie wiem co z sobą począć jedynie oglądanie moich seriali mi pozostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj był spacer aż 15min ;) tak śnieg padał nam w twarz że musiałam zawrócić do domu bo się nie dało iść a syn oczywiście był niezadowolony strzelił focha ;) Aha jeszcze wam napiszę wrażenia po dzisiejszych ćwiczeniach. Zrobiłam te 2 levele wyszło jakieś 75min i spodziewałam się mega wycisku ale było spoko dałam radę, ćwiczenia szybko się zmieniały było nawet kilka zabawnych, level 2 był trochę trudniejszy. Nie planuję powtórki, jakoś mi się to dłużyło strasznie mimo że ćwiczenia były ciekawe, wolę trening 40-50min niż taki długi. Będę nadal ćwiczyć ten trening ale w osobnych levelach żeby się nie zniechęcać. BIG na pewno wszystko dobrze ćwiczysz jak stosujesz się do porad trenerki, ja sobie nie przypominam zakwasów na brzuchu od ćwiczeń raczej zwykle miałam na nogach i rękach od ciężarków, pupa też nie raz bolała ale brzuch raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej!:) Ho ho, ile postow :D Ciesze sie, ze cwiczycie :D Ja wczoraj po calodniowych kombinacjach padlam..kursy po calym miescie, skladanie lozka i inne przygody...i nici ze skalpela...ale i tak ruszalam sie caly dzien, tak to sobie tlumacze...;) Zawsze u mnie przed okresem spada motywacja, moglabym jesc i ryczec, na zmiane :D moze dzisiaj sie uda, choc tez sporo pracy... No i w przyszlym tygodniu zamierzamy sie z menem 2 razy w tygodniu na basen zapisac, zeby i jego zmotywowac do ruchu :D Ja jeszcze swojego dziecka nie mam, ale zajmuje sie Bratanica w tygodniu, od 7 do 15, ma rok i jest przeurocza:D dzieci sa fajne:) pozdrawiam cieplutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie jakaś masakra śniegu po kolana dosłownie! (jestem z małopolski) odśnieżałam podjazd godzinę i się poddałam, miałam jechać na zakupy ale odpuściłam bo musiałabym odśnieżać kolejną godzinę żeby wyjechać z garażu a przecież chyba by mi ręce odpadły ;) poszłam do sklepiku obok po to co najpilniejsze i muszę przeczekać tę okropną pogodę ;) a śnieg nie przestaje padać od wczoraj po prostu super gdzie ta wiosna? Mam zakwasy na rękach po wczorajszych ćwiczeniach do tego to odśnieżanie sama nie wiem co dzisiaj ćwiczyć żeby się nie dobijać. Theredone ja przed okresem chodzę zła jak osa i zjadłabym konia z kopytami ;) niestety trzeba to jakoś przetrwać, fajny pomysł z tym basenem będziecie się razem motywować żeby tam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaolivka a tez Cie takie smieszne rzeczy denerwuja? :D ja sie kiedys zezloscilam, ze ludzie szli na galowo ubrani....:D smieszy mnie to, a wtedy...po prostu zezloscilo i juz :D a juz w przyszlym tygodniu ma byc ponoc cieplej, to moze to cale dziadostwo sie rozpusci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka;D Ja juz posprzatalam w domku , podszykowalam obiad, zrobilam Level 2 z Jillian , uspilam Malutkiego i pomyslalam ,ze wpadne zobacze co u Was;D;*** Zmierzylam sie dzis jakos o 9 rano , zapomnialam ze mialam na czczo sie zmierzyc i zjadlam sniadanko , ale jutro juz okres powinnam dostac i tak sobie mysle ze jeszcze raz po okresie sie zmierze;) ale ja tu gadu gadu a jest sie czym chwalic bo Talia -1 cm , Brzuch -2, Biodra- 4,5,Uda -1,5 ;D JESTEM MEGA HAPPY!;d ZIELONA-DZIEKUJE ZE MI POLECILAS JILLIAN;D;**** KOCHAM CIEBIE I JĄ;D;D;D;D !!!!!!!juz sobie sciagnelam ;) dzikuje za linki;* Dalas rade 75 cwiczyc????masakra!!! ja po tych 30 min z Jillian to mam sile jeszcze na skakanki troche albo zumby i padam na twarz...ale dalas czadu!;) ale sprawdzials i nie pasuje Ci to .Ja tez wole te 40-50 min po Jillian cos jeszcze i basta w sumie maly by mi chyba nie pozwolil na 75 min;D chyba ze by spal to moze bym zdazyla;D My ze sniegiem mielismy tak w tygodniu (lubuskie) dzis juz lepiej chodz rano prószył snieg... masakra ,ma sie pogoda poprawic juz na przyszly weekend ,ale nigdy nie wiadomo... pani sprzedawczyni ze sklepu niedaleko mojego domu mowi ze jeszcze w kwietniu bd zimno;( i brzydko;( mam nadzieje ze sie myli!;* moze Ty sobie dzis odpusc i potancz zumbe czy cos zebys jutro mogla rekami ruszac;* Big_Big a to nie ja nic takiego nie zauwazylam...ale dzieki za info;*a co to za pas? pomaga? z tymi zakwasami to tak jest ja juz teraz nie mam ,ale na poczatku dawaly sie we znaki ;) pare dni i cialo sie przyzwyczaji ;*** Theredone- nie dziwie Ci sie Kochana ;) caly dzien zalatana a jeszcze okres ...zanmy to. Najgorsze co moze byc dla osoby cwiczacej..ciagle glodna i nie zadowolona;p a ile ma Gwiazda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roczek niedawno skonczyla, BARDZO spokojne dziecko:) wlasnie tez ja polozylam, druga drzemka dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz duza;) i spi dwa razy w dzien? wow moj jak jeszcze roku nie mial to juz spal tylko raz w ciagu dnia ,zazdroszcze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Gwiazdeczki ;) Bo z zimą to jest tak http://www.facebook.com/photo.php?fbid=458109117595674&set=a.418610728212180.95891.418600751546511&type=1&theater Co prawda lubie zimę bo mozna sobie na desce pośmigać jak sie spadnie z konia to przynajmniej na mięciutki sniezek a nie np w błoto ale już mam jej dosyć u mnie to już nawet nie jest zimno u mnie pizga złem ;) (Mazowieckie) byłam zaprowadzić samochód do gazownika i niestety musialam tam zostawić i jak wracałam myślalam ze zamarzne a naj gorszy to ten wiatr. A pro po okresu no to ja dostałam w środę normalnie chodze jak osa a mój mąż mnie jeszcze dobija bo się ze mnie nabija bo jak on to twierdzi słodko wyglądam jak próbuję być na niego zła ( ale w końcu się przeliczy) Mania Ten pas to sobie kupiłam w biedronce był w promocji za 25 zł a przedtem chyba 50zł czy jakoś tak fajnie się czuję jak po ćwiczeniach mnię wytrzęsie czuje sie rozluźniona A pro po moich wymiarów i wagi to dodam wszystko po okresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOO i jeszcze jedno pytanko ;) Jak z piciem alkocholu ????? Można przy ćwiczonkach ??? koleżanka do mnie zadryndała ze zdała prawko i chce to uczcić i nie wiem czy skusić sie na drinka lub kilka czy pozostać przy herbatce lub soczku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zaryzykowala jakies alko, ale bez przekasek - czipsow, paluszkow, kebaba...bo u mnie to sie roznie konczy, nocne wyprawy do sklepu po mrozona pizze i takie tam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×