Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Zrobilam do konca i okazalo sie ,ze tam juz rozciaganie bylo dalej, wiec nie tak zle ze mna. W koncu trenerka cala spocona byla to i nie dziwne ,ze sie zasapalam :) Zmachalam sie , zglodnialam i nie dam rady modelujacych zrobic. Porcelanowa, ja robie te platki inaczej- wrzucam 4 lyzki do malej ilosci wody, gotuje kilka min, odstawiam na 5 min az napecznieja i potem mleka dodaje. Zapycha na maxa :) Wole na slono je jesc, ale czasem robie na slodko- z suszonymi sliwkami czy bananem. Musisz uregulowac trawienie- pij siemie lniane, albo jedz na czczo moczone przez noc sliwki suszone. Jak sie pozbedziesz toksyn to i skora nabierze blasku. Siemie bardzo dobrze usuwa toksyny, nawet metale ciezkie i wzmacnia skore. siemię lniane jest naturalnym źródłem żelaza i kwasu foliowego, wapnia, magnezu, potasu, cynku, witamin z grupy B i łatwo przyswajalnego białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena*** a czy takie siemie lniane moglabym dodac do owsianki? wtedy dostarczyłabym wszystkie niezbędne składniki za jednym zamachem ;p a boje się, że przy tylu zalozeniach mogę o czyms zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena =-=
jasne, dorzuc, ale wtedy lepiej zmielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski nie moge wrzucic zdj na pokazywarke bo mi wyskakuje ze za duze zdj jak je zmniejszyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena =-=
heh, poszukam lornetki zeby cie z bliska zobaczyc :) fajny rozmiar biustonosza :) D czy C ? Pupa fajnie zarysowana i brzuch boku tez niezle wyglada. Od kiedy cwiczysz? cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena-rozmiar C;p heh w ciazy mialam D;) ale nie lubialam tego rozmiaru teraz jest dla mnie ok;) zaczelam cwiczyc jakies 4 m po porodzie schudlam wtedy z 75 kg do 66kg i tak to zostawilam;) zawsze lubialam wysilek fizyczny;p chodzilam na tance , plywanie itp. nom a teraz te 6 kg mi przeszkadza troche i chce dobic do 60;) ;**** Pupa sie mojemu Kochanemu podoba ;) mi nawet tez he tylko ten brzuch i boki!;( Porcelanowa dama - dziekuje;) hehe milo tak uslyszec;* na tych zdj wazylam 66kg;p ,wysoka jestem i tak moze to wygladac bo dlugie nogi ale jak ubieram jeansy ktore nosilam jak wazylam 60 to brzuch i boki sie mega wylewaja i obcislej bluzki juz nie ubiore bo siara;( Dzieki Kochane za mile slowa;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja dzisiaj bez ćwiczeń, w południe mój syn miał mały wypadek w domu i wylądowaliśmy na izbie przyjęć w szpitalu na szczęście wszystko dobrze się skończyło ale tyle stresu miałam że nie mam głowy teraz do ćwiczeń , jeszcze mnie trzęsie z nerwów. Po prostu będę miała dłuższą weekendową przerwę i od poniedziałku znowu :) Porcelanowa mój biust się już tak wypocił że naprawdę niewiele zostało ale już długo nic mi z obwodu nie leci więc chyba zostanie tak jak jest :) za to pod biustem lecą cm. Siemie jedz tylko zmielone bo potem będziesz tymi ziarnami sra... ja tak dodawałam siemie do chleba własnej roboty i potem było w wc zabawnie ;) Mania za bardzo zmniejszyłaś te zdjęcia i nie wiele widać, zdjęcie otwórz za pomocą Painta i tam możesz zmniejszyć rozmiar-piksele i dopiero wrzuć na serwer tylko właśnie nie za bardzo zmniejszaj. Jedyne co widzę to zgrabną figurę i odrobinę brzucha po ciążowego do wyćwiczenia tak jak u mnie, boczki też spadną jak poćwiczysz, ogólnie jesteś szczupła nie masz się czego wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona a co sie stalo?;( wspolczuje! jakis guz zostal?;) aj ja wiem jakja reaguje gdy maly sie przewroci czy uderzy glowa w stol az brzuch sciska i czuejsz ten bol na sobie;( aj juz mi sie nie chce motac . W Paintcie zmniejszylam do 5 chyba bo tam jakis ogranicznik byl na stronce czy cos ;p przynajmniej moich rozstepow nie widzicie;) nie j est tak ze mna zle ale tak jak mowisz te ciazowe kraglosci przeszkadzaja;( ale juz jest ok dzis jak bylam na tej morfologi to ubralam sobie legginsy czarne co mi w nich zawsze boczki wystawaly i taka obcisla tunike fajna a'la sweterek nom i bylam na czczo bo to na badania i plaski brzuszek fajny mialam i boczki nie takie widoczne;D lepiej jest ja nawet lepiej sie czuje;) ujedrni mi sie cialko i bd happy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Ukochany to mnie dzis zaskoczyl ;) Oswiadczyl ze dzis jemy romantico kolacjone hehhe jakies winko i fajna muzyczka . Maly lulul a my love,love,love;D heheh lubie takie niespodzianki;D Ide sie powoli ogarniac poki jest w sklepie;) Do jutra Kochane;) nie zapomnijcie ze w nocy tez mozemy spalac kalorie;Dheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena =-=
Zielona Oliwko- wspolczuje, ale tak to juz bywa z dzieciakami. Moja np w wigilie miala skore klejona, bo nie zauwazyla drzwi na swojej drodze, ehh... a potem 2 lata smarowania czola zeby blizna zeszla :) Wlasnie zjadlam kolacje i czekam az mnie najdzie energia do cwiczen- no chociaz brzuch i ramiona bym mogla zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj syn przytrzasnął paluszka w drzwiach, spuchł jak cholera musiałam jechać na rentgen do szpitala ale na szczęście nie był złamany tylko mocno stłuczony, dzisiaj ma siwiutki ale tyle nerwów było wiadomo. Jak zwykle w weekend odpoczywam od ćwiczeń, pogoda do bani więc chyba będę siedzieć w domu pod kocykiem ;) Moja waga spada na razie 0,5kg od czwartku więc jeszcze sporo tej wody we mnie siedzi. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja dziś idę na zajęcia na uczelnie... ale mi się nie chce! Czytając was zauważyłam, że większość ma już dzieciaczki i wiecie... też się zastanawiam czy to już nie pora ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona aj to bedzie dobrze ! paznokiec zejdzie i odrosnie nowy sliczny i mocniejszy;* moj jak sobie 2 m temu zrobil to samo tylko ze szuflada to takie ma koleczko czarne na paznokciu i rosnie mu razem z pazurkiem . Dobrze bo go przynajmniej nie boli ;* gratuluje spadku bo u mnie stoi i niechce ruszyc ;( chyba musze jeszcze mniej zaczac jesc... Porcelanowa dama- a to bierz sie do dzialania!;D nie ma co sie zastanawiac ;) najpiekniejszy i najwspanialszy dzien w moim zyciu to byl ten kiedy zrobilam test i wyszedl pozytywnie;D staralismy sie rok czasu i sie udalo;D Mam 21 lat i 14 m synka;D Kocham Go na MAKSA!;*** czasem potrafi nabroic ale jest taki madrutki i kochany ze nie mozna sie na niego dlugo gniewac;* szybko z Ukochanym weszlismy w dorosle zycie bo tego bardzo chcielismy;) mozna powiedziec ze on troche bardziej ,ale ja nigdy nie bylam na nie raczej mowilam ze moze za rok za dwa ... nom ale jak zaczelismy wkoncu probowac i okazalo sie ze nie wychodzi to sie lekko przestraszylismy...postanowilismy ze jak sie nie uda to zaadoptujemy dziecko,ale sie udalo!;D heheh nadal chcemy adoptowac jakas dziewczynke malutka;** postanowilismy ze jak skonczymy budowac dom i ustabilizujemy sie finansowo to wtedy sie za to wezmiemy;) ale sie rozpisalam heheh sorki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to widac ze sobota he;D kazda cos robi i cisza na planie;D ja wieczorkiem sobie zrobie Jillian i moze zumbe;) obcielam sobie grzywke dzisiaj na prosto hehe;D mialam tak 2 lata temu ,ale w ciazy zapuscilam nom a po porodzie to nie bardzo by mi odpowiadala wiadomo z malym bym jej codziennie nie ukladala i wgl,a teraz wiosna idzie maly juz wiekszy to moge zaszalec heh;D fajnie wygladam jutro Wam zdj pokaze;) Wytrwalosci i uciekajacych kilogramow zycze Słonka;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! ;) i mam wolną sobotę ha. Ja mam zamiar isc przed świętami do fryzjera bo niby tak zapuszczałam te włosy i zapuszczałam a jesli są rozdwojone końcówki to co z tego że długie jak nie efektowne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porcelanowa - ja tez obcielam niedawno, bo mialam tak suche koncowki, ze nawet olejowanie nie pomoglo :( ostatnio farbowalam FERIA MANGO LOREAL - szybko mi sie wyplukal - po okm tygodniu -strata kasy, najpierw byla czerwien ! a pozniej sprany rudy dzis farbowalam ponownie FARBA PROFESJONALNA WELLA WELLA COLOUR TOUCH - jest to farba zmywalna- chcialam wyprobowac co mi wyjdzie :) zmieszalam GOLD z RED :) mi mam piekne pomaranczowe wlosy :) mieniace sie w sloncu na zloto! inny kolor w zaleznosci od oswietlenie ale sliczny :) wlosy lsniace, miekkie i super sie ukladaja kupilam na allegro. zostalo mi jeszcze pol farby i 100 ml aktywatora :) czyli za miesiac odswieze kolor, poczekam pozniej az zejdzie i kupie nastepnym razem permanent color :) mozna kupic na allegro-szczerze polecam :) profesjonalana farba daje jednak inne efekty :) jesli chodzi o cwiczenia wczoraj godzina stepera! i jakies cwiczenia na brzuch-moja wlasna kombinacja ;) obwody mi spadly zdecydowanie i waga tez- dzis rano 56.8 kg ale wiem ze to woda i dobrze :) brzuch mam zdecydowanie mniejszy :) za 2 tyg wyprowadzamy sie do nowego domu ! jak ja sie ciesze z duzego ogrodu-jest miejsce na skakanie :) a w konserwtoruim postawie sobie steper :) dzisiaj pakuje po malu nasze rzeczy i sprzatam-3 pokoje , salon i 2 lazienki heh chyba juz nie pocwicze. teraz wynajmujemy dom co niezwykle drogo nas kosztuje no ale juz bedziemy mieli swoj :) jeszcze tylko 2 tyg :) milego weekendu :) ps.chodakowska mnie irytuje hehe nie wiem czemu ale nudzi i irytuje wiec sobie ja odpuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZYDZIESTOPIECIOLATKA..
Witam . Widze ze fajne forum macie, mozna sie z wami powyginac? Bedzie wieksza motywacja, bo ciezko pracowac nad soba w samotnosci, a widze ze swietnie wam to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYDZIESTOPIECIOLATKA.. skoro ja mogłam dołączyć, to Ty z pewnością też :) napisz coś o sobie. Dziewczyyynnnyyy jak ja bym chciała mieć swoj dom! Boziu... a narazie to mnie nawet na kawalerke nie stać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZYDZIESTOPIECIOLATKA..
Porcelanowa dama dzieki za mile slowa :) Ja jak widac z nicku jestem kobieta przed czterdziestka, mam spora nadwage i nie ukrywam ze cwicze wlasnie w celu zgubienia okolo 10 kilogramow. Nie idzie mi zbyt dobrze wiec licze na to ze z wami pojdzie i latwiej:) W cwiczeniach zbyt wielkiego osiagniecia nie mam. Do tej pory cwiczylam na rowerze stacjonarnym, na pilce i wykonywalam takzwane cwiczenia dywanowe. Teraz spróbuje nadążać za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZYDZIESTOPIECIOLATKA..
No to teraz bedzie nas dwie hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZYDZIESTOPIECIOLATKA..
Witam z rana. Ja po pierwszej serii cwiczen:) Ogladalam wasze foteczki:) Super laseczki jestescie. Mnie do was daleko, ale jak to mowia nie od razu Kraków zbudowali. Mam 168 cm wzrostu i 80 kilogramow wagi, wiec troche do zrzucania jest. Nie chwalac sie ( bo i nie ma czym) w tamtym roku udalo mi sie zrzucic 26 kg nadwagi. Wiem ze jak na tak dlugi okres czasu to sredni wynik, ale ciesze sie z tego co mam:P. Biore sie do dalszej pracy nad soba i pozdrawiam wszystkich. MIŁEJ NIEDZIELI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjacie dziewczyny :) witaj 35-latko :) zaczernij sobie nicka i zostan z nami ja po wczorajszym sprzataniu i pakowaniu tylko 30 min na steperze bo jeszcze pieklam sernik z trzema czekoladami dla rodziny :) przepis z netu-ciasto super tylko...ten spod mi nie wyszedl chyba przez maslo 82%, ktore napewno tyle % nie mialo-oszusci ! zjadlam tylko kawaleczek bo raczej kaloryczne bylo hehe smietana 18% i 30%-ale ja uwielbiam piec :) mialam kiedys przepis na ciasteczka z platkow owsianych-chyba z dukanowej diety-znalazlam w necie-bede musiala sobie takie upiec kupilam mace z miodem-jem ja gdy mam ochote na cos slodkiego :) moj maz kupil dzis zmywarke-do nowego dmomu - ciesze sie bo niegdy nie mialam zmywarki :) a po moich dloniach widac ze zmywam recznie :( dzis maz jest akurat w pracy to odpale sobie zumbe :) niby to latwe i proste ale zawsze mam lekkie zakwasy lydek :) milej, spokojnej niedzieli :) ja jutro mam dzien wazenia i mierzenia :) i wiem ze spadek jest-jutro sprawdze jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girl*with*skipping-rope dzieki za mile powitanie. Pozwolilam sobie napisac ze starego nicku bo nie pamietam jak to sie zaczernialo:)Z mila checia zostane z wami bo widze ze twarde zawodniczki z was i nie odpuszczacie:). Ja teraz mam wolne bo syn wyjechal na staz wiec sprzatanie sobie odpuszczam:P O ciasto mniam... niestety nie dla mnie takie przysmaki:O, nie znam tego ciasta ale brzmi swietnie! Jatez pieklam ciasta i ciasteczka, ale od kiedy zaczelam sie odchudzac zmienilo sie sporo. Musze sprobowac tej macy z miodem bo przyznam szczerze ze nie znam tego smakolyku. Ja tez zmywam recznie. Pocieszam sie tym ze podczas zmywania tez spalam kilka kalorii hehe. U mnie ostatnio ciezko o spadek, waga skacze mi jak konik polny ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×