Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Ja właśnie zbieram siły do ćwiczeń przy zielnej herbacie i czekoladzie z orzechami ;) mam okres za jakieś 3-4 dni i bez czekolady nie dam rady żyć w tych dniach ale zjadam tylko 3 kostki i mnie muli ;) do mnie najlepiej nic nie mówić bo zaraz się wkurzam o byle co, syn mnie irytuje najbardziej bo jesteśmy cały dzień razem zawsze to jemu się obrywa za porozwalane zabawki itp robię się pyskata i nie do życia ale na szczęście to tylko kilka dni w miesiącu :) THEREDONE ja na szczęście mam więcej miejsca do ćwiczeń niż ta laska hehehe MANIA wielkie gratulacje!!!!! Mówiłam Jillian działa cuda!! a to dopiero 1 level przeszłaś, ale skakanka na pewno też miała w twoich efektach udział :) Mój syn śpi 2-3 godz po południu także mam czas na ćwiczenia ale te wczorajsze 75min to dla mnie za długo, fajniej jest 40-50min dać sobie wycisk. BIG jak masz okazję to się napij w rozsądnych ilościach, wiadomo alko nie jest dobre przy ćwiczeniach zwłaszcza w połączeniu z przekąskami ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ja prawie wcale nie piję może raz na miesiąc jakieś winko ale nawet i to nie zawsze bo po alkoholu mam ogromny apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym alkoholem u mnie no to jest sporadycznie przeważnie jestem kierowcą bo wole na spokojnie wrócić sobie do domu niż się telepac autobusami ale dziś się nie wykręcę bo dziewczyny mają wpaść do mnie ;) Ale mam plana zrobie sobie jakiegoś niedobrego drinka i będę go sączyć przez pół posiadówki (jak nie bedzie smakować to nie będzie ochoty by wypić więcej ) Choć mam ochotę na mojego ulubionego drinka ( Wódka, Sprite, ogórek zielony świeży) jest przepyszny polecam ;) No i zero przekąsek ;) chyba że te zdrowe (mozzarelka z pomidorkiem, ogóreczek , sałatka ;) ) tego typu nie powinny mi zaszkodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane;) czuc u nas weekendem;D heh nom ja dzis jade z malym do rodziny w odwiedziny wiec cwiczyc bede wieczorkiem;) a ogolnie to nudzilam sie z malym przed tv, ogladalismy Alladyna i sie byczylismy;D Big_Big- a to juz pewnie go nie znajde ;( chyba ze na wiosne zrobia ta swoja straganowa - wyprzedaz na parkingu ;) moze wtedy go znajde;* Zielona- Mialas racje;D warto bylo sie pomeczyc ;D ;**** milego weekendu Kocurki;D;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie robię dziś nic pożytecznego ;) byłam chwilę na sankach, zakupy, obiad i tak leci weekend znowu nie chce mi się nigdzie wychodzić do rodziny czy znajomych, mam mega zakwasy na rękach od odśnieżania oby przeszły do poniedziałku bo będzie nie ciekawie ćwiczyć. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam czuje się jak przemarznięty pingwin ;) wypiłam wczoraj 3 drinki i niestety nie wytrzymałam bez jedzenia niezdrowości opierdzieliłam 3 grzanki z serem i szynką miałam takie wyrzuty sumienia rano że pojechałam na stajnię by się poruszać wsiadłam na konia pojechałam w teren ale że twardo było no to poczłapaliśmy się ok godzinkę po lesie ale stwierdziłam ze jazda mi nie wystarczy by uciszyć sumienie tak więc wzięłam się za prace stajenne ( wywaliłam gnój z 2 boksów i pościeliłam w we wszystkich innych) po prostu ręce to mi odpadają od noszenia kostek i machania widłami a o plecach już nie wspomnę ale...............Wyrzuty sumienia zniknęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek ;** Wczoraj bylismy u chrzesnicy mojego Ukochanego i jej braciszka ,mala bedzie konczyc w maju 2 latka a jej braciszek w kwietniu 5 takze moj synek mial mega radoche z zabawy z nimi;) a pod koniec juz sie bili heh ;D w sumie to mala gwiazda popychala mojego syna i zabierala mu zabawki on nie wiedzial o co chodzi ? czemu ona mu zabawki zabiera? wiec ja ugryzl...;D heh wiem ze to zle , powiedzialam mu ze tak nie wolno itd , ale przyznaje sie bez bicia ze bylam z niego dumna ze umnie walczyc o swoje;D dzis jedziemy do mojej kuzynki (tez ma parke jak tamci) zobaczymy jak sie bedzie gwiazdor dzis zachowywal;D heh ja wczoraj zrobilam sobie Jillian wieczorkiem i dzis tez tak bd musiala , nie lubie tak wole w dzien jak nie ma nikogo...ale musze sie przemeczyc;D Zielona- przejda;) a jak nie to sobie odpuscisz poniedzialek ,nalezy Ci sie ! cwiczysz naprawde duzo;* Big_Big- aj to nie ladnie;D heh zgrzeszylas jak kazda z nas ;* bo przeciez kazda miala chwile slabosci (ja tez!) wczoraj dostalam okres i na kolacje tak sie najadlam ze szok! a o 20 juz bylam przy lodowce! he nie musialas sie tak katowac ;* ale skoro sumienie teraz czyste ;D gorzej z ramionami i plecami;/ Pozdrowionka dla nie poddajacych sie i wciaz dzialajacych ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 13 marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy! Zielona a to Ty zalozylas ten nowy topik o odchudzaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja już po spacerku jest pięknie u mnie słonecznie i duuuużo śniegu. Zakwasy przechodzą :) oczywiście grzeszę jak mogę ahh te zachcianki przed okresem mam na sumieniu batona, trochę ciastek i chipsów no jakoś to będę spalać od jutra. TEN NOWY TOPIK NIE JEST MÓJ!!!! Jakaś laska założyła z prawie identycznym pseudo, widziałam to i nawet jej tam napisałam że fajne ma pseudo, wkurzyła mnie no ale co poradzisz, ponoć zmieniła pseudo na inne. Ja się już nie odchudzam :) chcę utrzymać to co mam ale fajnie by było jeszcze zrzucić kilka centymetrów. Big fajną masz pasję podziwiam! ja to bym nie wytrzymała z koniem ani minuty ;) w życiu bym nie wsiadła na konia ani nie weszła do stajni, jakoś nie lubię takich klimatów ;) Mania mój syn ma kuzyna w swoim wieku i zwykle tylko jest kłótnia o zabawki, przepychanki itp jeszcze się nie umieją ze sobą bawić ale lubi towarzystwo innych dzieci. Obyś miała siły na wieczorny trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! :) Głupi weekend!;) Imieniny Patryka były świętowane u nas....i oj, lepiej nie wspominać, co jedliśmy i piliśmy;) nawet zielone muffinki z zieloną bitą śmietaną :D dlatego dzisiaj walka z samą sobą, zaczynam tydzień treningowy z opóźnieniem i do czwartku chcę zrobić ten skalpel 3 razy, najlepiej 4. I zaraz zaczynam:) skalpel na maksa...!;) Pozdrawiam Was ciepło i mam nadzieję, że spędziłyście miło ten weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja juz po pomiarach :) diete wciaz trzymam, cwicze codziennie i jestem z siebie dumna . Boczki poszly sobie, brzuszek plaski :) uda juz smuklejsze a dupka mniejsza :) Cialo stalo sie jedrniejsze. Pozniej poczytam co pisalyscie bo teraz jestem w pracy. Jeszcze kilka dni do wyprowadzki i nie mam czasu wlaczyc laptopa.wczoraj obiad po 17 gotowalam - nawet nie mam czasu zjesc heh. Milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hejka!:) A ja sie tak zastanawiam.....bo chyba rozklada mnie przeziebienie i co z tym fantem zrobic....wczoraj juz sie czulam tak dziwnie, ale zrobilam skalpel (czulam sie po nim mega swietnie, ale pot mi lecial po czole, ze hej...;)) i zastanawiam sie, czy robic dzisiaj i czy cwiczenia moze pomoga mi wyzdrowiec? Bo jakies tam specyfiki przyjelam i mam zamiar (;)) byc jutro zdrowa...co myslicie? buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja po weekendzie muszę sobie dać wycisk bo sporo podjadałam nie zbyt dietetycznych przekąsek ;) ściągnęłam z Chomika kolejny trening Jillian i chyba już ostatni bo mam wszystkie :) Kickbox Fast Fix to trening podzielony na 3 części po 20min ćwiczeń na ręce, brzuch i nogi. Na początku Jillian pokazuje co i jak ćwiczyć a potem od razu bez rozgrzewki można przejść do ćwiczeń. Jillian w prawie każdym treningu dodaje coś ze sztuk walki bardzo mi się to zawsze podobało więc teraz mogę spróbować czegoś więcej :) No więc dzisiaj będę ćwiczyć Extreme S&S level 2 40min plus 20min Kickbox na brzuch. Mam nadzieje że będzie fajny wycisk i dam radę :) GIRL gratulacje!!!!!! pięknie chudniesz w obwodach :) THEREDONE bez wymówek ćwicz! jak nie jesteś obłożnie chora i osłabiona ćwiczenia w niczym nie zaszkodzą a może pomogą? ja ćwiczyłam już katarem i bólem gardła chyba mi to pomogło bo w 3 dni przeszło i nie rozchorowałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem, cale szczescie, obloznie chora, i tez myslalam, ze to dobry pomysl, zeby pocwiczyc :D wiec dzisiaj wieczorem bede sie "ciac" skalpelem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny, sorki, że nie pisałam ale nie miałam w weekend dostępu do netu. Jakoś specjalnie nie grzeszyłam. A dziś na wadze 48 kg, ale z cm nic nie ubyło. Musze bardziej przyłożyć się do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki;* ja wczoraj jednak nie dalam rady cwiczyc . Do mojej kuzynki jedzie sie 30 min a tam sasiedzielismy sie od godz 15 do 18 masakra! bylam tak wymeczona ze szok , nie chciala nas wypuscic z domu ,a dzieci tak slodko i fajnie sie bawily ze zal bylo je rozdzielac...! O dziwo tym razem moj synek wgl nie bil ani tej malej ani jej braciszka . Powiem szczerze ze to chyba kwestia wychowania dzieci bo tamta kuzynka u ktorej bylismy w sobote to ma dzieci ktore same zaczepiaja , zabieraja zabawki i co najgorsze bija! moj maly sobie nie pozwalal no i oddawal he a wczoraj to aniolki! widac ze dzieci sie szanuja i mame tez bo sluchaly polecen jak cos . Fajie bylo;) szkoda ze tak daleko;( Ci z soboty to mieszkaja 4 km od nas w wiosce niby blizej ale nie chce mi sie ich za czesto odwiedzac ....tam ojciec (kuzyn mojego Ukochanego) potrafi rzucic tym 5 latkiem ,nawrzeszczec z przeklenstwami i zamiast jak juz to w pupe dac klapsa to leje gdzie popadnie...jak patologia jakas a ta jego zona to nic na to ,widac ze sie boji nawet odezwac... no i w sumie jak wrocilismy to jeszcze nam sie pizzy zachcialo ,wiec skoczylismy po skladniki do sklepu i zrobilismy 3 blachy bo jeszcze do brata mojego Tigera wpadla dziewczyna , pracownik z naszej firmy taki przyjaciel rodziny i zrobilo sie nas 10 osob he ,na 200m 2 to nie problem ale gorzej mialam ja bo nie bylo chetnych do mycia garow , najedli sie i zwiali.. ;) i nagle okazalo sie ze jest 21...musialam polozyc malego zanim on zasnol...eee... o 22 sie wykpalam i padlam do wyra....ale dzis nadrobie to skakanka ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona - tak myslalam ze to nie Ty ale ten pseudonim mnie zmylil;) tam jest cos ze 10 kg czy iles do zrzucenia i tak mysle jakie 10 kg ?! to Ty chcesz warzyc 50?!!! ale musialam sprawdzic bo jestem ciekawska ;* he a moj syn to wlasnie zabawki swoje da ale w sumie Twoj starszy i juz rozumie co jego i broni he pewnie mojego taz to dopadnie bo jedynak;( boje sie zeby beksy z niego nie zrobic ...moj Ukochany mi mowi ze za duzo nad nim latam...ale co ja mam robic jak jednego go mam?;) Girl*with*skipping-rope- Ale ekstra spadki!!! GRATULUJE! ;***trzymam kciuki ;*** Porcelanowa dama- a Ty Kochana nie za duzo chudniesz? moze woda ucieka...zeby same kosci nie zostaly! ;** chyba ze tak chcialas schudnac to sorki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) ja już po ćwiczonkach chyba zacznę je rano robić lepiej mi idzie i fajniej się czuje ;) he he dzieciaki ćwiczyły ze mną ;) ale miały frajdę ;) dziś znowu lece na konie ;) ale gnoju nie mam juz zamiaru wywalać zakwasy po sobocie mi jeszcze nie zeszły od machania widłami ;) Zielonaolivka ;) No konie to moja pasja i można powiedzieć ze u mnie to rodzinne ;) mój dziadek i mój tata jeździli konno ja swojego męża też poznałam na koniach jednym słowem całe życie kręci sie w koło koni nawet moje dzieciaki ciągną do koni musisz spróbować kiedyś wsiąść konie to fajne zwierzaki delikatne i inteligentne znałam wiele takich osób co mówili jak ty ze oby jak najdalej od konia aż w końcu się przekonali teraz większość jeździ ze mną a nie którzy sobie sprawili własnego ;) Jak się czegoś nie spróbuje to sie nie wie co się traci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach, był wycisk i boksowanie w powietrze bardzo mi się spodobało ;) jutro chyba zrobię powtórkę. Porcelanowa od samego rowerka przy takiej wadze cm Ci nie ubędzie tak łatwo, musisz sobie jakieś ćwiczenia na całe ciało robić najlepiej cardio i wtedy efekty będą, spadnie kilka cm i wszystko się ujędrni. Dieta to nie wszystko. Mania jesteś usprawiedliwiona za wczorajszy brak ćwiczeń z Jillian :) Big oj nie wiem czy się kiedyś przekonam do koni, wszystko przede mną ;) w jakim wieku masz dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonaolivka Moje dzieciaki sa w wieku 5 lat córeczka i 3 Synek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dlaczego ja was musze szukać na 3 str? ;p dostałam okres! więc mogę rozpocząć inne ćwiczenia niż tylko rowerek a przy tym będe więcej jadła bo 48 kg jakos tak mizernie wygląda. :P co u Was? nie pozwólmy żeby topik upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeej:) Nie pozwolmy, nie nie! To moja wielka motywacja do cwiczen:) wczoraj zrobilam skalpel, ale basen na razie musze odpuscic, bo sie boje, ze mnie na lopatki rozlozy...i cos Mala dzisiaj placzliwa, podziebiona, na drzemke isc nie chce, chociaz juz sie wpol zgina i prawie zasypia...;) pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda to jakiś badziew, lepiej nie ryzykować i poćwiczyć w domu. Mnie też chyba bierze choróbsko ale sie nie dam. Wypiłam rano kawe z miodem i wzięłam tran. Byle do wiosny! ( chociaż teoretycznie już powinna być;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Kochane;*** Ja wczoraj zaliczylam Jillian i 15 min skakanki , ale jeden dzien przerwy i juz ciezej szly cwiczenia ,masakra. Posprzatalam w domku ,pranie wyprasuje jak mały pojdzie spac , a za jakies pol godzinki biore sie za Jillian bo zajadlam 10 min temu jogurt i musi sie ulozyc he cos slabo mi waga leci i nie wiem czy nie zrezygnowac z kolacji.... albo z obiadu? kurcze nie wiem caly czas waga pokazuje 64 albo 64 ,3 ,moze poczekam do konca okresu... Zielona - he dziekuje ;* jak opowiadasz o tych cwciczeniach to az sie chce he;p Porcelanowa- bo Ty musisz nas sobie dodac do ulubionych;*** Theredone - pewnie glowka ja boli ;* wkoncu padnie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa- no wlasnie mierzylam sie 15.03 i mam spadki ale jeszcze sie zmierze po okresie i na wage tez stane;* ale chyba diete tez musze bardziej pilnowac ;p czyli mniej jesc.;( ciezko bedzie ....ale juz bym chciala wazyc 60 kg... niby mowi sie ze im dluzej kg leca tym lepiej bo na dluzej waga niska zostanie...aj jakis marudny dzien mam chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno spadły Ci cm. A jesli chceszwprowadzić jako taką dietę to ja bym radziła poprostu pilnować żeby jesc regularnie co 3 mniejsze porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tu piszecie ten topik nie upadnie tak szybko puki ja ćwiczę ;) dopiero teraz mam chwilę, siostra była i przyniosła placki, sałatkę myślałam że ją uduszę bo przecież w weekend sobie pozwoliłam na więcej i miałam teraz jeść mniej w tygodniu. Nie wiem ile ważę dopiero w przyszłym tygodniu sprawdzę, teraz mam okres więc nie ma sensu. Czuję się dobrze ale nie będę przeginać z ćwiczeniami dzisiaj zrobię tylko Extreme S&S level 2 jakieś 40min. MANIA no właśnie z wagą przy ćwiczeniach tak jest że raz spada fajnie a raz nie, u mnie były wahania często a ostatnio to już całkiem poszło w górę zamiast w dół, ale wiadomo mięśni przybywa, nie zawsze się zje wszystko dietkowe, trzeba to przeczekać, do tego w czasie okresu zwykle waga wzrasta. To prawda że jak waga spada powoli i nie szalejemy z rygorystyczną dietą to waga się utrzyma potem. Ja jestem tego przykładem :) odchudzałam się z głową max -1kg na tydzień, nie wróciłam do dawnych nawyków i waga trzyma się prawie taka sama od ponad pół roku, nawet trochę spadła ostatnio po ćwiczeniach i ograniczeniach. Za kilka dni minie rok jak zaczęłam pierwszą dietę po ciąży :) jestem z siebie dumna że udało mi się odzyskać figurę po sporym przytyciu w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka ;) Ja właśnie skończyłam ćwiczonka ;) siedzę teraz z pasem i się masuję ;) ważyłam się rano mam 2kg mniej ;) jupiii aaaa zapomniałam wam wspomnieć o moim experymencie ;) jak zaczynałam ćwiczyć zrobiłam sobie dwa zdjęcia w bieliźnie jedno z przodu drugie z tyłu skleiłam by były jednym wczoraj znowu to zrobiłam i porównałam i naprawdę widać efekty nawet skóra na brzuchu po ciążowa pomału się ściąga i mniej wisi normalnie jak tylko zaczynam mieć jakieś wątpliwości czy "niechcieja" to włączam sobie te fotki i od razu mnie motywuje wystarczy ze spojrzę na to jak było przedtem i na to co teraz to od razu chce wiedzieć co będzie potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po Jillian,ciuszki wyprasowane , obiad tesciowa zrobila rano bo miala na druga zmiane do przedszkola wiec ja tylko dzis musialam ziemniaki ugotowac teraz pije sobie herbatkę i odpoczywam ;) moze pozniej sobie zumbe zrobie jeszcze ;* Porcelanowa - nom wlasnie ja jem tak w miare tylko ze obiad zawsze jak nie schabowy to gulasz albo placki ziemniaczane albo zeberka ...moja tesiowa rzadzi w kuchni ja czasami jak mnie poprosi to robie obiad ale z tego co ona zarzadzi...takie to zycie nie na swoim. Zielona- ja tez sobie w weekend pozwolilam duzo;( w niedziele to juz wgl! masz racje ,to pewnie okres... ale bym chciala zeby juz minol! nie lubie cwiczyc jak go mam;( ale nie ma co marudzic;*** pogoda beee ale MY damy rade!!!!;* pamietam wlasnie ze Tobie tez waga szlala jakis czas temu ,przeczekam to;* Dzielna jestes ze sie nie poddalas;*** Big_Big - to wrzuc te zdjecia tez z checia zobazymy;D my sie juz pokazywalysmy w gatkach;D znam to uczucie gdy brzuszek robi sie jedrniejszy i mniejszy;* Gratuluje spadku wagi!!!!;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×