Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość gratulacje
Wiem że brak słów,ja już siły nie mam do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Można umyć zęby.są gumy do żucia.Wiadome.że nie każdy może po trawie,ale doznania są super jak już przyjdzie co do czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
I powiem Ci pendzior,że zazdroszczę Twojej kobiecie,że ma faceta który szuka pomocy i stara się dla niej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Pewnie każdy reaguje inaczej -mówią ,że zioło wyostrza zmysły i o odczucia jakie masz w sobie . Ja nie palę dzień w dzień ,ale raz na 2 miesiące około ,papierosow nie palę wogóle . Mam ochotę zapalić jadę do amsterdamu na kilka dni biorę hotel na Dam 9 i tyle . Na mnie to działa jak super afrodyzjak .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Po fecie też fajnie,bo można całą noc,wtedy mój ma ochotę,experymentujemy w łóżku i jest czad,ale szkoda mi zdrowia na ten syf :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Walczy,ale żeby to nie było na krótką metę,bo jak kobieta ma niskie libido to nic z tego ;( kurcze jak ja bym chciała faceta który wie czego chce i potrafi zabiegać o kobietę a mój? nie pamiętam kiedy mi jakiś komplement powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchne
pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior a nie lepiej pogadać o swoich problemach z kimś na żywo ,a nie opisywać wszystkie Twoje rozterki na babskim forum .....dla mnie to jakieś mało męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zioło . Dawniej jak byłem młodszy to się wyszalalem :) Miałem taką dziewczyne wtedy ,w tamtych czasach ,która była równie szalona jak ja :) Chyba najfajniejsze 2 lata mojego życia . Była najlepszym kumplem i kochanka w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Nie ważne gdzie,ważne że szuka pomocy dla swojej kobiety a to jest męskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze wam pogratulowac
capa po trawie nie pochodzi z ust tylko tak jakby z pluc, mycie zebow i zucie gumy nie pomoze podczas slimaczenia bo zawsze to czuc. ale jesli to komus pomaga to super, mi bardziej przeszkadza. Pewnie topik wymrze naturalnie ale ciekawi mnie czy i kiedy sen Pendziora sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Ja też się wyszalałam,nawet zioło to sporadycznie jak mnie ktoś poczęstuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Powiem Ci,że tyle lat co ja paliłam...ale nie kojarzę żadnego capienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok ,oczywiście po to to jest ....z tymże ja już po raz kolejny czytam rozterki pędziora wszystkie podobne do siebie ..... i tak myślę jak by Mój facet tak się zachowywał cały dzień na kafe ...co ja zrobiłam czego nie zrobiłam ....dziwne odczucia mam ... Są specjaliści którzy mogą pomóc Twoim trochę wyolbrzymionym ( co tu się oszukiwać ) problemom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pale prawie codziennie. Chodzę na siłownię 4xtydz. Wystarczy, że spojrzę na żonę i mam ochotę... Teraz, gdy już dotarło do żony i wyraźnie się polepszyło, nie mam zamiaru spocząć na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie rozumiem o co chodzi z tym capieniem :) To tak jak pijesz whisk(e)y i "capi myszami " mówią . Ale rozumiem ,że komuś może nie podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pale prawie codziennie. Chodzę na siłownię 4xtydz. Wystarczy, że spojrzę na żonę i mam ochotę... Teraz, gdy już dotarło do żony i wyraźnie się polepszyło, nie mam zamiaru spocząć na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Kurcze ale jak to jest,że mój nie ma na mnie ochoty nigdy :O to jest jakaś paranoja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat specjalisty też był poruszony. Mam jednak nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Ona rozmawia z siostrami na takie tematy i jakoś nie widzę w tym problemu. A przecież ja również widuje się z nimi. Tu jesteśmy anonimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słodka slowianka . No tak mam .:) Jak jedna strona to czuje jest miło ,ale jak obie strony mają wyostrzone zmysły -to jest dopiero kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze wam pogratulowac
byc moze ja jestem bardziej wrazliwy ale zawsze to mi przeszkadzalo, nadmieniam ze nie pale fajek w ogole a trawsko palilem wiele razy w moim dlugim juz zyciu. a co do whisky to mnie zaskoczylas z tymi myszami. widzisz kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ja whisk(e)y lubię i piję . Tylko takie opinie o jej zapachu słyszałem od kilkuludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×