Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Zdradzę wam tajemnicę... Wszyscy jesteśmy protektami. A teraz na 3 skaczemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuuuuj
Pendzior wygolony jak gej i ten tattoo :O widac ze desperat poszukujacy sam nie wie czego a nie walczacy o zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzebień bez zęba
Dziękuję "siedzę na koniu tyłem", nie zauważyłam tego tematu, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał korzystać z okazji z otoczenia nie prosiłbym się żony o seks i nie założył tego tematu. Napisałbym wprost, że żona mi nie daje i chce na boku. Wiem, że trudno wam uwierzyć, że facet może być uczciwy i najpierw się rozejść, a dopiero znaleźć nową miłość. Mnie ta miłość znalazła sama. Mając takie doświadczenie życiowe to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkodinkotrach
każdemu wolno układać swoje życie po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby pod pachami to gej? A w dupke lubie swoją drogą. No, to teraz czekam na nutke zawiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie jak u ciebie
U nas jest podobnie. Nie wiem, czy to wina tego że wielka miłość już minęła itd a szara proza życia nas dopadła czy jak ... On też ma większe potrzeby ode mnie, a może tylko mi się tak wydaje... Ale do rzeczy. Zacytuję kawałek twojej wypowiedzi "Zawsze jak już wraca dzwonię do niej, pytam jak było, mimo że w domu też będziemy o tym rozmawiać. Daje jej do zrozumienia, że cieszę się na jej powrót, że czekam na nią. Pytam co jej zrobić na kolację, przygotuje kąpiel jeśli wraca bardzo późno " Już po takim telefonie, jak wychodzę z pracy, nie miała bym ochoty wracać do domu. Nie ma nic gorszego, jak bycie miłym dla uzyskania seksu. Ja to tak odbieram. Może twoja żona też. Seks lubię nie poprzedzony niczym, co by go zwiastował, czyli takim zachowaniem sztucznym :/ Lubię po powrocie z pracy położyć się obok męża, pogadać o wszystkim i o niczym, a jak się wyluzuję to i ochota na seks jest. Między mną a twoją żoną jest jednak jedna różnica, ja inicjuję seks, bo najzwyczajniej mam na niego ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już nie wiem...
Pendzior to jest ten co moszne na słoik nakładał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuuuuj
nie chodzi o to bo mój facet też się goli,ale nie całkiem(zostawia małe włoski) ogólnie ciotowato wyglądasz,w ogóle ta fotka Cię dyskryminuje w moich oczach chodzi o wstawienie fotki an kafe...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuuuuj
Sorki mnie się nei podoba ale mną się nie przejmuj kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak powiem...........
ŻE tak powiem, aseksualny jesteś z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nie wymyśla nowych wątków.. On po prostu sam powstał. I w moim życiu i w Pendziora. Nie rozumiem, po czym wnioskujecie, że sam sobie mnie wymyślił.. Nie wymyślił. Ani ja nie wymyśliłam jego. I nie mam zamiaru robić z tego wątku scenariusza na telewizyjnego tasiemca. Życie układa nam scenariusze, a w naszym po prostu w takim, nie innym momencie znalazł się punkt kulminacyjny. Dlaczego więc mamy nie spróbować.. Nie jestem małolatą śliniącą się na widok umięśnionej męskiej klaty. Mam inne priorytety i w tym właśnie momencie zaczynam je realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:06 [zgłoś do usunięcia] Androgen W pewnym wieku głowa służy też do tego, by jej odpowiednio używać. Publiczne narzekanie na kontakty z żoną są przejawem niedojrzałości. Wygląda to jak desperackie poszukiwanie kochanki. Ja Ci życzę powodzenia z takim podejściem xxx nie wiem, jak Androgen wygląda, ale za ten post w ciemno Go biorę zamiast Twojej wyćwiczonej klaty. ba, nawet niech nie sprząta i nie gotuje co Ty podobno robisz.. co on ma Pendzior?...co On w sobie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior, rznijcie się do woli, bo tego wam brakuje, ale nie pisz, na miłośc Boską, o miłości. Nieledwie miesiąc temu zaklinales się, ze kochasz żonę. Że się starasz i że oprócz seksu jesteście niemal wzórowym małżeństwem. I nagle poczułes zapach innej cipy i ci cała miłośc do żony minęła? Tylko dlatego, ze jakaś Julia do ciebie napisała potrafisz puścić w niepamięć 15 lat związku i wypisywac farmazony o miłości do kobiety, któa znasz od kilkunastu dni? Rozumiem, że tak może się zachowywać 15-latek, ale dorosły facet? Wiesz w ogóle co to znaczy miłośc, czy już masz tak z natury, ze zamiast sercem to kochasz fiutem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żoneczka laseczka
ble, z takim oblechem też bym nie doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dark
buaahaha czy Wy myslicie,ze go obchodzi czy Wam sie podoba czy nie? Dla niego wazne,ze Julii sie podoba a Wy sie tu produkujecie czy ladny czy nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak powiem...........
Niby jak Cię ta Julia znalazła? w stopce nie masz żadnego kontaktu do siebie, chyba, że się ogłaszasz w necie na jakimś portalu randkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzebień bez zęba
Kurde, fajnie się czyta, a ja muszę wyjść, co za pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak powiem...........
a to nie widziałam, też mi to umknęło, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dark
Pendzior666@ Żyj i pozwól żyć innym. Przynajmniej tym, którzy na to zasługują @interia.pl xxxxxxx a to nie kontakt do niego? Bo chyba tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
nie mow ze nie zdradziles zonki,bo zdradziles! nie masz rozwodu,baaa ona dopiero odeszla a kochajaca kobieta,ktora slyszy ze ma sie z domu wynosic,bo nie chce mezowi dac duupy,raczej stanelaby na glowie aby do tego nie dopuscic a jednak nie zrobila nic!!! i bardzo dobrze,bo po co skoro wie kim jest jej maz,podejrzewam ze z jej strony to byla kwestia przyzwyczejenia,ze zawsze wszystkie problemy zwalales na nia,wkoncu bedzie miala spokoj! w sumie to mozna powiedziec ze znalazles pocieszenie jeszcze wtedy,kiedy ona (twoja zona) byla jeszcze obok ciebie... zal mi jej,ja mysle,ze ty od dawna to planowales a na forum szukasz tylko akceptacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok123
Pendzior,chciał sobie przykukać i sobie przykukał,a jak żone kohał,jaki dobry mąż i ojciec...fiutem myślisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok123
*kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje zdanie. Nie mam powodu by konfabulować na swój temat. Ani tym bardziej oczerniać żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednej stronie tego forum znajdziesz kilka tematów, że żona nie daje mężowi itp. Albo i mąż żonie. Że zamiast szukać rozwiązania to chodzą na boki. Rozwód to długofalowy proces. I Niby do jego zakończenia mam żyć w celibacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
powiedz mi jaka masz pewnosc ze zona puscila sie na boku? jakis dowod? przynajmniej ja nie wyczytalam nic! i tu nagle rozwod,bo nie chce ci dac? zamiast szukac rozwiazania,to ty znalazles jakas lafirynde,wszak dorosla ale jakze glupia,zeby szukac przyjaciela w internecie??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz czytamy tego "harlequina"... to moze jakies wstawki na temat spotkan z julia :) ... wspolne kapiele przy swiecach... karmienie julii truskawkami maczanymi w czekoladzie rozgrzanej na jej wrzacym porzadaniem lonie ... :) albo... czy telewizor jest wspolna wlasnoscia czy nie jest.. bo moze zostal wniesiony do wspolnego majatku jako dobro osobiste meza :) ... byl ciety pila motorowa? czy moze po prostu podarowany prawie bylej zonie jako prezent na otarcie lez :) .. w sumie jesli odchodzi wraz z dzieckiem... to niech chociaz dziecko ma mozliwosc obejrzenia dobranocki :) Pendziorku, poprosze o troszke wiecej wartkiej akcji :) ... niech nareszcie zacznie sie cos dziac... :P :D Julio- nie z Werony, moze ty nam cos opiszesz ;) .... jakies pikantne, erotyczne szczegoliki ze wspolnych spotkan... milosne uniesienia ... westchnienia... krzyki podczas nareszcie osiagnietego orgazmu napewno wszyscy sobie chetnie poczytaja taka rozrywkowa lekture... bo oczywiscie zmieniajac podejscie do tego co tu sie do tej pory napisalo i pisze w ciagu dalszym ... tragedia zamienila sie w farse :) i zaczyna naprawde wygladac jak niskich lotow powiesc dla kobiet z serii "harlequin" :) jako ciekawska kobieta, bede tu zagladala (o ile ten temat bedzie istnial) tylko i wylacznie dlatego, zeby sie posmiac :D Pendziorku, licze na ciebie. umiesz ladnie pisac, wiec pisz nam tu wszystkim obecnym na pocieche i ku ogolnej radosci :D ps. wyglada na to, ze Julia rowniez nie nalezy do niepismiennych, wiec oczekuje ciekawego ciagu tej historii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
jakies pikantne, erotyczne szczegoliki ze wspolnych spotkan... milosne uniesienia ... westchnienia... krzyki podczas nareszcie osiagnietego orgazmu ... xxxxxxxxxxxx i wszystko dzieki skypowi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×