Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NieeZnajomaa

16.02.2013r..--> Pora zabrać się za siebie ! Dziewczyny 20-25 lat :)

Polecane posty

Gość Zojkaa
160 cm, 49 kg i anoreksja ? Ty chyba nigdy anoreksji nie widzialas. To jest normalna waga, ale są osoby które lubią być chude i tyle. Po za tym przy niskim wzroscie kazdy dodatkowy kg widac. Ja dzisiaj juz po obiedzie i po podwieczorku :P Zjadlam poł pączka i 5 żelek czyli jakies 230 kcal nadprogramowo, ale jak już wspomniałam mna weekendy się aż tak nie pilnuje :P Na kolacje planuje zjeść smażone kiełbaski białe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulugula2
Matko, jaka ja głodna jestem. Idę zaraz zjeść jakieś jabłko czy coś, bo nie wyrobię:P A w domu oczywiście masa niezdrowego jadła. Motywujące jest, że już niedługo wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wadzę dzisiaj 48 kg:) ale to chyba dlatego, że woda z okresu ze mnie zeszła :) ale i tak się cieszę, że jednak nie przytyłam do tych 49. U was jak ? Ja zaraz idę sobie śniadanie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walacz
ja lubie się ruchać a każdy wie że jak się ruchasz to chudniesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal 48 kg, więc myślę że jest okey :) Fajnie by było gdyby może ktoś nowy dołączył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też chetnie z wami wspólnie wezme sie za siebie:) moja sytułacja jest niestety bardziej dramatyczna niz wasza ale moze razem z wami cos z nią zrobie. mam 25 lat i jestem mama 2 latka. Mam duże zasoby skóry ma brzuchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Miło, że ktoś się odezwał :) Reszta chyba zrezygnowała :( więc jesteśmy same, napisz coś o sobie, ile ważysz jaki masz wzrost ? :) co masz w planach i co chcesz osiągnąć :) a tak z ciekawości to ile przytyłaś w ciązy ? i czy bardzo Twoje ciało się zmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie od 3 tyg jestem na diecie schudłam 4 kg jak do tej pory:) robiłam przez dwa tygodnie 300 brzuszków w ciągu dnia ale od paru dni brakuje mi motywacji :( może wsród was ja zanajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak wam powiem..
5 osiłków dziennie,ćwiczenia z spadnie tu i ówdzie wysiłek fizycznym najlapszym lekarstwem na szczupła sylwetkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam dużo bo prawie 30 kg w dzień porodu ważyłam 102kg i urodzilam syna prawie 5 kg. Co do ciała to poza rozstepami na brzuch i w okolicach bachwin to nic sie nie zmienilo i właśnie w tych partiach mam teraz dużo nadmiarów skóry. wzrostu mam 174 cm i w tej chwili waże 85 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchu to ogolnie mam duzo przedewszystkim w spacerach ok 2 godz dziennie czasem jezdze na rowerze stacjonarnym i te brzuszki dzisiaj jeszcze nie robilam ale ogolnie to sie staram chociaz 50 dziennie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzenia to jem teraz już malo bo brałam termo line forte i odzwyczaiłam sie przy nim od obrzerania, słodyczy wogołe nie pije gazowanych napoi kawe słodze 1 łyżeczke. I znalazłam dzisiaj diete SOUTH BEACH i chyba od jutra zaczynam ja stosowac:) a teraz twoja kolej:) bo ja to jak zwykle sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak wam powiem..
Polecam ewe chodakowską i jej cwiczenia naprawdę sa efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałaś? Ja teraz czekam na adipex io zaczne go brać i ćwiczyć zobacze jakie beda efekty oczekuje zrzucic 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak wam powiem..
Cwiczę juz 2tyg widzę jak ciało się zmienia ...kolezanka cwiczac zgubiła w obwodach po 11cm ale liczy sie systematyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooihh
kkkoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kareniwa
a ile ta kolenka cwiczyla zeby osiagnąć taki efekt. ja cwicze tez juz ponad dwa tygodnie , widze efekty ( podobno widac po miesiacu) ale u mnie wymiary zmniejszyly sie po 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ćwiczenia napewno dają efekty ale chyba nie sa dla poczatkujacych ledwo 3 min dalam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie mam @ i czekam aż mi się skończy ;/ co do ćwiczeń to ja stawiam na razie na basen i saunę z racji tego że zima jest, może też spróbuję tego treningu z Ewa :) Myślałam też o zakupie takiej dużej gumowej piłki i jakiś ćwiczeniach z nią. Kiedyś skakałam na skakance ale to już jakieś 5 lat temu i chciałabym do tego wrócić fajnie ujędrnia ciało i likwiduje cellulit. Ostatnio jakoś nie najlepiej się czuję, codziennie boli mnie głowa;/ Jak będzie już wiosna to na pewno będzie lepiej :) co do diety to staram się mniej jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni już tak mają
Miesiąc ale codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni już tak mają
cwiczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobne jak ja po odstawieniu słodyczy napio gazowanych i ćwiczeniach takich srednich bez przesady w tali zgubiłam 6 cm ale to kropla w morztu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak wam powiem..
Kolezanka cwiczyła pierwszy tydzien 3 razy a pozniej codziennie ...Myszka45662 ja jestem początkujaca 1 raz był trudny zrobiłam całość teraz po 2 tyg bez problemu ,trochę wiary..wasze ciało może wiecej niz wam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe kazde ćwiczenia sa na poczatku ciężkie a potem coraz łatwiej ale na ta ewe to chyba sie zdecyduje za 10 kg:) bo strasznie ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjhddj
Hej dziewczyny w sumie nie powinno mnie być na tym forum bo nie mieszczę się w podanym przedziale wiekowym, za pół roku skonczę 29 lat. Aktualnie ważę 49,5 kg. Zawsze moja waga oscylowała wokół tych 50 kg. W czasie niespełna 1,5 roku parcy biurowej prztyłam do 55 kg (mój rekord) i totalnie zaniedbałam swoje ciało. Nie było mnie w domu od 8.00 do 18.00, późny obiad a raczej już kolacja, brak energii na ćwiczenia po całym dniu zrobiły swoje. Rok temu wziełam się za siebie i efekty dziś widać. Cwiczę na zmianę - bieganie (wiosna, lato), mata i stepper (jesień, zima), basen (lato). Odżywiam się niestety niezdrowo i to bardzo. Kocham fast foody, chipsy, słodycze jem codziennie do kawy. Jedyne co zmieniłam w diecie to kazdego dnia jem owoc, pije jogurt. Wodę i soki owocowe lubię pić od zawsze. Walczę jak wiele dziewczyn z cellulitem. Nawet wyższa waga nie przeszkadza mi tak jak on. Ale mam nadzieję że kiedyś z nim wygram. Kto wie może już w te wakacje będzie sie czym pochwalić a motywacją do tego jest wyjazd 2 tygodniowy do Egiptu :) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×