Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NieeZnajomaa

16.02.2013r..--> Pora zabrać się za siebie ! Dziewczyny 20-25 lat :)

Polecane posty

wiem, ze powinnam tak zrobic.. wiem... ale łatwo powiedziec... dziewczyny jest tu ktos wiecej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedzieć, ale też to przeżywałam. dlatego wiem, że można. trzymam za Ciebie kciuki! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie waga ta sama, wczoraj byłam na basenie :) ale jak na razie innych ćwiczeń niestety nie wykonuję bo mi się trochę nie chcę :( Co do diety to też średnio się jej trzymam:( może dzisiaj będzie lepiej, chyba brakuje mi silnej woli. a wam jak idzie ? jakiś spadek wagi już jest ? Koralikowa --> miałaś bulimie, czy może anoreksje ? Jak udało Ci się z tym skończyć ? No i czemu nadal się odchudzasz ? Ile teraz ważysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho ? Jak wam sobota mija ? Ja dzisiaj siedzę w domu i mam zamiar zrobić sobie domowe spa :D Udało mi się dzisiaj zmusić do ćwiczeń 30 min skakanki i 15 gimnastyki z ćwiczeniami :) Więc nie jest źle, stopniowo i powoli i do lata uda mi się osiągnąć to co chcę :) Kiedyś na skakance ćwiczyłam ponad godzinę, ale to było kilka lat temu i trochę wyszłam z wprawy :( ale wszystko da się nadrobić. U mnie dzisiaj 5 kostek ptasiego mleczka czyli z 300 kcal i paczka gum rozpuszczalnych, staram się ograniczać wiem, że i tak dużo, ale wcześniej potrafiłam całą paczkę wrąbać więc jakiś sukces jest :) na śniadanie były płatki z mlekiem, 1,5 kawałka ananasa z puszki, bułka z serem, i teraz niestety znowu bułka z sosem z fasolki, tego sosu nie za dużo, na kolację może jakiś jogurt i ewentualnie pomarańcza, myślę że nie jest najgorzej :) a wam jak idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech, mieszkam niedaleko granicy. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×