Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NieeZnajomaa

16.02.2013r..--> Pora zabrać się za siebie ! Dziewczyny 20-25 lat :)

Polecane posty

Gość że tak wam powiem..
Myszka w internecie roi sie od róznych cwiczeń ..ja cwicze Skalpel od tego 2 tygodnie cwiczyłam po 3 razy na tydzien ale teraz juz mam sile na codziennie poczatki sa trudne..ale oźniej leci z górki i jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kareniwa
ale przez jaki czas od tego gdy zaczela minął zanim zgubila tyle cm. ja narazie pierwszy tydzien cwiczylam 5 razy w tygodniu, pozniej nie moglam i tylko 3 ale planuje caly czas cwiczyc 5 razy w tygodniu. juz po 2 tygodniach cwiczen skalpel ( wczoraj pierwszy raz zrobilam wszystkie powtorzenie) mam 1 cm mniej wtalii. :-) skalpel jest dobry na początek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO własnie takiej motywacji mi potrzeba:) Zadowoli mnie tez Dawne spojrzenie męża:) no to do roboty dziewczyny kazdej z nas sie uda osiągnąć swój cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak wam powiem..
Po miesiącu ćwiczen ale naprzemiennie z turbo i killer jednego dnia drugiego to...ale nie kazdy sie czuje na siłach wiec mozna zaczynac od skalepla i minie miesiac wprowadzic nastepne..Miesiąc czau 3 naprzemienne programy i bez zadnej diety no tylko wiadomo tez bez obzerania się byłam zdumiona efektami az w końcu wziełam sie sama za to mam -2 w biodrach udach po 2tyg ale robiłam co drugi dzien teraz codziennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak wam powiem..
Tylko nie poddawaj sie zaraz jak nie dasz rady za pierwszym razem za kolejnymi dasz na pewno ,uwierz ja po 2 pierwszych razach miałam takie zakwasy ale dałam radę nie poddałam sie walcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku najcięższe w tych cwiczeniach utrzymywanie rąk w powietrzu to mnir najbardziej męczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak wam powiem..
Dasz radę zobaczysz z kazdym dniej będzie ławiej...Tez było mi trudno ale zawziełam sie i nie odpuszczę NieeZnajomaa polecam :) Wiosna juz tuż tuż pokażmy ze nasza sylwetka po zimie jest w dobrej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla stopka. Na wadze jest już 61. Mam okropne napady zarcia dziś była masakra. Wymiotiwalam wszystko.. Nie mam już na to siły... Pomóżcie mi z tym skonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi brakuje dawnego spojrzenia mojego m. ... Stopke poprawie. Ale dziś waga pokazała wyraźnie 61 równe jak na drozdzach. Jaką dietę wogóle stosujecie? Co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia00023
Odchudzaj się odchudzaj Polska Dupo polscy nieudacznicy chcą tylko młode i szczupłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kareniwa
ja jestem na sb. bo nie umiem długo wytrzymać głodna na diecie. a na tej diecie jem do syta. Jesli macie tak jak ja to polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zamiar od jutra zaczać ta diete:) jak ona wogole wyglada w practyce? masz juz elekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kareniwa
dieta super,nie jestem głodna jem dobre zdrowe rzeczy a jednoczesnie mam jasno wyznaczone co moge jesc a czego nie w kazdej fazie. cwicze wiec miesnie ważą ale i tak schudlam 2 kilo w I fazie dwutygodniowej. w I fazie nie mozna chleba, ziemniakow, kukurydzy , marchewki, owocow i tłustego miesa, cukru. mozna jesc do syta.i przyrządzac pootrawy, ktore sie lubisz ze skladnikow dozwolonych.ja jestem bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty na pewno są po tych ćwiczeniach osobiście tylko spróbowałam i ledwo pokonałam 3 min trening:( ale dziewczyny mówiły ze z każdym dniem łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej diety to własnie wydaje mi sie że jest dosc łatwo w niej wytrwać bo nie trzeba powstrzymywać sie tak bardzo w jedzeniu 5 posiłków jak dla mnie to wystarczającą ilość:) a jak długo juz ja stosujesz? i to twoje pierwsze podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kareniwa
od poniedziałku jestem na II fazie.to moje drugie podejscie juz raz na niej schudlam ale porzucilam |II faze ( jest wtedy gdy schudniesz i chcesz utrzymac wage) i z czasem przytylam jeszce wiecej.ale teraz biore sie za siebie i pilnuje wagi nawet jak schudne:-) ja juz sie nuczyłam na błędach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dużo udało ci się schudnać za pierwszym razem? A to ta trzecia faza na czym polega tez jakaś dieta i ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kareniwa
jem linee z zielona herbatą, czytalam o tym ze nie za mocno pomaga, ale mi psychicznie lepiej. kilka lat temu chudlam na niej 10 kilo, ogólnie szybciej mi szło to zrzucamie kg. moze wiek robi swoje.moj maz wtedy mial duza nadwage 120 kg przy 180 schudl 20 kg w 4,5 miesiąca. :-) cwicze narazie skalpel teraz zaczelam w poniedzialek 3 tydzien i jezdze na rowerku stacjonarnym ok 40 minut. III faza jest wtedy gdy schudniemy tak jak trzeba, sa to ogólne wskazowki jak mamy sie odżywiac zeby nie przytyc. mozna sobie pozwolic na ziemniaki od czasu do czasu i nie dozwolone rzeczy w II fazie ale od czasu do czasu. jesc wszystko razowe, pelnoziarniste, duzp warzyw itp. gdy zobaczylismy ze troche przytylismy wrocic na kilka dni do I fazy i bardziej uwazac na to co jemy pozniej dopoki nie schudniemy . caly czas kontrolowac wage. to takie ogolne zasady. :-) zapraszam cie na forum na ktorym sie wypowiadam, fajne sympatyczne dziewczyny zmotywuja cie i dodadzą wsparcia :-) polecam :-) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964&start=26460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. Ja powiem szczerze, że nie jestem zwolenniczką jakiś konkretnych diet.. Z reguły jest tak, że właśnie wtedy gdy sobie czegoś zakazujemy to cały czas o tym myślimy i prędzej czy później nie potrafimy wytrzymać i zjadamy 2 razy tyle.. Tak samo jest z głodzeniem się, tak czy siak trzeba jeść, organizm też potrzebuje i domaga się tego a z nim nie wygramy, potem źle się to kończy.. Wiem z doświadczenia. A przy bardzo radykalnych dietach jest łatwiej o jojo. gosha009 --> Co do wymiotów to nie najlepszy pomysł.. Co takiego zjadłaś dzisiaj, napisz wszystko po kolei, masz problemy z objadaniem się ? Okres mi się już kończy więc od jutra zaczynam już trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×