Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

offermo - tak, jest bezczelnoscia przyjezdzac najnowsza Toyota na kolede do rozpadajacej sie chalupy gdzie na ksiedza czeka owdowiala kobieta z Alzheimerem. ale Ty nazywasz bezczelna mnie - bo osmielam sie byc szczesliwa we wlasnym kraju (wiec na bank kradne i mam plecy). masz pomieszane wartosci po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham posty
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię nazywałem bezczelną z zupełnie innych powodów. czy wy praktykujecie ubóstwo skoro wymagacie go od innych? czy socjalistyczni "pracownicy socjalni" zawodowo zajmujący się "pomocą społeczną" praktykują ubóstwo? czy rozmaici działacze socjalistyczni żyjący z "pomocy najuboższym" praktykują ubóstwo? dlaczego nie uważacie że minister pracy i polityki społecznej jest "bezczelny" jeżdżąc drogim samochodem i nosząc drogie garnitury? dlaczego tylko od księży tego wymagacie? tak jak wspomniałem, księża nie składają ślubów ubóstwa, tylko niektóre zakony i tam faktycznie w ubóstwie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sami przekonują jak to dobrze żyć skromnie, a sami to się rozbijają luksusowymi autami i mieszkają w pałacach. Oczywiście nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham tylko posty
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tylko od księży tego wymagacie? tak jak wspomniałem, księża nie składają ślubów ubóstwa, tylko niektóre zakony i tam faktycznie w ubóstwie żyją. xxxx nie wymagam tylko od ksiezy, ale od tzw osob duchownych wymaga sie z zasady wiecej. wymaga sie przykladu, autorytetu, sumienia, wspolczucia, wsparcia, pochylenia nad nedza blizniego, podzielenia sie wszystkim co sie ma. droge kaplanska wybiera sie dobrowolonie i swiadomie, decydujac sie na pewne wyrzeczenia. poniewaz nie jestem az tak altruistyczna, nie zostalam osoba duchowna i plawie sie w swoim 'luksusie'. chociaz podejrzewam, ze i tak wiecej altruizmu i empatii mam w sobie niz polowa przedstawicieli KK ktorych osobiscie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka w mandarynkach plus
Ofus na temat ubóstwa duchownych wypowiedział się sam Jezus. Ale oni generalnie to mają w doopie jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Taki Luter to bez sensu się czepial i czepialskich zwolenników zdobył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wy nie jesteście jezusem. najpierw wypisujecie że kościół powinien być "jak każdy inny obywatel" a potem "od księdza wymaga się więcej". weźcie się zdecydujcie. ksiądz, z punktu widzenia państwa to powinien być taki sam obywatel jak każdy inny. ponieważ jednak reprezentuje potężną i wpływową organizację to napisaliśmy sobie konkordat w którym księza zrzekli się pewnych rzeczy (np biernego prawa wyborczego i zajmowania stanowisk w administracji publicznej) a w zamian państwo przyznało im pewne przywileje. i koniec. ale wymaganie przez was, często wrogów kościoła żeby każdy ksiądz był jak jezus to jest taki absurd że weźcie się w te wasze głupie łby stuknijcie. tak samo z księżami - pedofilami. macie pretensje nie wiem o co do kościoła. to przecież państwo jest od karania pedofili a nie kościół. czy jak pedofilem okazuje się hydraulik to macie pretensje do jego szefa za to ze pozostaje bezkarny? do firmy w której pracuje? czy jak pedofilem jest programista to microsoft ma go karać czy państwo? zastanówcie się trochę co wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Nie brnij Bo hydraulika pedofila jego szef nie broni i nie chroni, jak KK księży pedofili. I o to ludzie mają pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci "wy" to musza byc stuknieci! ja nie wiem dziubus jak ty dajesz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kościół ma jakieś "jeszcze czarniejsze" oddziały które mordują świadków w procesach o pedofilię? może przekupuje ofiary? nigdy nie słyszałem o takich wypadkach ale może ja wszystkiego nie wiem. poinformujcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może ja wszystkiego nie wiem." --- eee tam, zgrywusek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chociaz podejrzewam, ze i tak wiecej altruizmu i empatii mam w sobie niz polowa przedstawicieli KK ktorych osobiscie znam." x ty to przecież masz "więcej altruizmu i empatii" niż 99 procent ludzi których znasz. gdzie tam do ciebie jakiemuś księdzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Przenosi pedofili do innych diecezji, wypłaca ofiarom wielkie sumy żeby nie dawały spraw do sądu, wszelkimi sposobami i wpływami tuszuje sprawy. Nie udawaj że się wczoraj urodziles Jestem z Poznania i pamiętam jak. wiele wysiłku i ryzyka utraty autorytetu przez znane tu osobistości kosztowało odsuniecie Paetza od kontaktów z klerykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak reszta spoleczenstwa sa ksieza ok i sa nie do konca ok, to normalne, niemniej jednak to jakby zawod z powolania i wtedy ciezko przejsc obojetnie obok colaski nie mniej niz 100pln lub ojca dyrektora, nie mowiac o pedofilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Wbij sobie hasło kardynał Roger Mahony i nie strugaj moherowej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przenosi pedofili do innych diecezji, wypłaca ofiarom wielkie sumy żeby nie dawały spraw do sądu, wszelkimi sposobami i wpływami tuszuje sprawy." x czyli michael jackson też był pedofilem? jesteś tego pewna? a moze po prostu ofiary chcą kasę i takie z nich "ofiary"? niestety w ustach takich ludzi jak wy ksiądz z definicji jest równy pedofilowi a wszelkie oszczerstwa wobec księży są automatycznie prawdą. lewacka nagonka na kościół robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjda takie czasy
ze sie facetow w czerni wygna z tego kraju... za prawde powiadam wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Przecież ujawniono sadowe dokumenty i nikt myślący racjonalnie nie ma wątpliwości że kardynał mataczyl i chronił zboczony dupska swoich podwładnych. Ale kop się z koniem jeśli chcesz i doszukuj spisku sędziów świadków i molestowanych. A mnie wrzuć z automatu do antyklerykalow bo nazywam złego cZłowieka złym, nie bacząc że ma czarną sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego rodzaju "rozliczenia" są po prostu skandaliczne i nie powinny być dopuszczalne nigdy. albo są dowody na pedofilię i koleś idzie do więzienia albo ich nie ma i jest niewinny. ale niestety jak "ofiary" zwęszą kasę to tak dobrze nie ma. kampania oszczerstw będzie trwała i za to właśnie się płaci a nie za milczenie ofiar. bo przecież na tym właśnie to wobec kościoła polega, nie żeby wymierzyć sprawiedliwość konkretnym księżom-pedofilom tylko żeby narobić afery wokół całego kościoła a potem móc ciskać oskarżeniami o pedofilię zupełnie na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Masz atak? Może gdzieś zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie. papa! ide jesc obiadek, pozniej wkleje focie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:35 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery podobnie jak reszta spoleczenstwa sa ksieza ok i sa nie do konca ok, to normalne, niemniej jednak to jakby zawod z powolania i wtedy ciezko przejsc obojetnie obok colaski nie mniej niz 100pln lub ojca dyrektora, nie mowiac o pedofilii xxxx masz Corone z cytryna za to zdanie:) a jak nie lubisz, to usmiech tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież ujawniono sadowe dokumenty i nikt myślący racjonalnie nie ma wątpliwości że kardynał mataczyl i chronił zboczony dupska swoich podwładnych." na litwie drasius kedys nie mógł się doprosić sprawiedliwości i sam zastrzelił sędziego pedofila. czy to daje komukolwiek podstawy do powszechnego oskarżania sędziów i prokuratorów o pedofilię? ja nie bronię pedofili czy są sędziami czy księżmi ale za skandaliczne uważam oskarżanie całego kościoła o pedofilię bo ujawniono jakieś tam przypadki pedofilii wśród księży. homoseksualiści są pedofilami znacznie częściej niż jakakolwiek inna grupa, to jest fakt. i dlaczego pan biedroń i inni domagają się dla nich praw zamiast się kajać i płacić odszkodowania ofiarom homoseksualistów - pedofili? dlaczego kościół można oskarżać a homoseksualistów nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×