Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

no w twoim przypadku powinny być ciepłe :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Napisał "prawdziwa polka" ,a taka to żydówka, bo ty niby też jesteś polką, a tak naprawdę jesteś nordycką dziewczyną. Fiku mikuuu kiedyś pisała, że ona jest prawdziwą polką, czyli ma czarne włosy i brązowe oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam żaden Żyd ,kolorowy nie przeszkadza ,jeżeli nie wmusza mi jako jedynej i słusznej swojej filozofii,polityki itp. W przeciwnym przypadku nie jestem tolerancyjny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny ,to przed ślubem sobie nie pobzykasz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Czyli nie jest polką a Germanką, a jak jest katoliczką, to ją nie zaruchasz, chyba że katoliczką jest taką samą jak 'polka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks ciepłe? hmm to może być problem ostatnio coś jestem w bojowym nastroju :D Także super sobie poradzę na takiej wyprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś z jedną katoliczką kręciłem, dziewica, ale tak pojebana że mi się katoliczek odechciało, do tego z dziewictwa to jej jedynie błona pozostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś nie wątpię w to,że sobie poradzisz:) Ale kciuki i tak będę trzymał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Kiedy pisałem że jest piękna? Aż tak mnie nie straszy, a jak już, to pisałem chyba "piękna inaczej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- Człowieku, to Aryjka, wiec ona sobie wszedzie poradzi, gdyby Hitler miał w swojej Armii samych Aryjczyków, to Stalingrad i cały ZSRR jest nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- To napewno, bo dziś już praktycznie nie ma narodu Niemieckiego, a Polska się jeszcze trzymie, ale coraz gorzej, za bardzo polakom w łbach fermentuje i im odwala. Ale Polska i tak jest dużo lepszym krajem od obecnych Niemiec czy Zachodu, w Polsce da się żyć, o jest jako tako w miarę biało, szczególnie na wsiach i małych miasteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX a jakoś mnie to mało obchodzi ,czy Aryjka,czy Syryjka w mojej ocenie ,jeśli ktoś rozum ma to sobie poradzi i nieważne jakiej jest narodowości.Hough :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Ostatnio komuś napisałeś, czy zazdrości fiku urody i dziewictwa. Nie pamiętam już co to był za topik, jakaś pomarańcz ją zaatakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX, a co zrobisz, jak zima się skończy i nie będzie biało? Jedziesz na lodowiec w Alpy czy do Arktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Ślonzacy to też po części Niemcy a na pewno Germano-Słowianie, a nawalili bardziej Austriaki, ale gdyby nie zasrani makaroniarze, to wschód osłabiony by nie był, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iks nie mniej kciuki możesz trzymać jakby mnie jakiś groźny zwierz zaatakował :) Właśnie jedyny minus takiej wyprawy jest taki, ze już nie jest tak bezpiecznie jak dawniej. Rozbicie na dziko namiotu może się skończyć najazdem pijanej młodzieży w środku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- Jak ci arab zgwałci córkę albo ją zaboije, to na pewno zmienisz zdanie, ale wtedy będzie już za późno... Czarny Rycerz- Jak zejdzie śnieg to będzie zielono, a na zachodzie jest czarno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog dla tej dwójki proponuję osobną wyspę najlepiej w Arktyce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks, źle doczytałam Twoja poprzednia wypowiedź :) Taka wartka akcja sie tu zaczęła, że mi się na oczy rzuciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX aha,czyli tobie już zgwałcili?? :o współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog jako gubernatorowi ,to tylko mogę powiedzieć : nic to wasza ekscelencjo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Bardziej się bój straży miejskiej a nie pijanej młodzieży, bo zawsze możesz się tak rozbić, gdzie auto nie dojedzie, a młodzież nie jedzie tam, gdzie autem nie umie dojechać. Widzę że jakiś strach cię obleciał, ja zawsze tak biwakuję, że nawet straż miejska mnie nie znajdzie, sztuka kamuflażu, namioty są do dupy, są lepsze rzeczy na takiej coś, bardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×