Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

iks, ja też więcej czytam, natomiast czasem wieczorem, jak mam oczy zmęczone i potrzebuję typowej rozrywki, to film jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm?? Czsy wieczorem tv serwuje jakieś dobre filmy?? :D Chyba ,że z neta ściągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuć parę tytułów ,to może w necie obejrzę ,jeśli czas i chęci będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałem kiedyś Don Juana de Marco, jak uwodzić piękne mężatki. 😭 A tak na serio, idę zaraz omlet zrobić. Uczę się coś w kuchni zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks w tym momencie jestem na etapie oglądania reszty filmów dokumentalnych o drugiej wojnie światowej. Jaki gatunek filmów lubisz? JA mam obejrzane 2000 oceniam na bieżąco na filmwebie, to spojrzę po gatunku i ocenie, co Ci polecić, bo tak z głowy to ciężko przy takiej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na filmwebie mam konto od X lat (przed 2004), ale wielkim kinomaniakiem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam ocenione, też te co już oglądałam dawno. Wtedy wiem, do jakiego filmu warto wrócić i nie mam problemu jak zapomnę jakiś tytuł. Do tego według tego jak oceniam filmy, dają mi propozycje innych pozycji, co jest wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog zadałaś bardzo trudne pytanie :D Subiektywnie rzecz ujmując ,z naciskiem na subiektywnie, lubię dobrą książkę i dobre kino :D:D:D:D:D Dobre w moim subiektywnym ujęciu ,to nie np M jak miłość, Klan i inne tego typu bzdety, dobry dokument też chętnie obejrzę,a co do literatury ,to za dobre na pewno nie uznam czegoś w stylu harlekinów:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubię dramaty, komedie, sensacyjne, romantyczne. Takie trochę pomieszane. Obyczajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O podam przykładowo paru autorów:) z naszych : Redliński, Bunsh,Sienkiewicz :), Wańkowicz,Grzesiuk z nie naszych : Steinbeck,Wilde,Caldwel,Marquez,Llosa,Remarque :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbrodnia i kara (2002) Infiltracja (2006) Wyrok w Norymberdze (1961) Chained (2012) ( ciężki, nie dla każdego i nie na rozluźnienie ) Hitler i Mussolini - Szorstka przyjaźń (2007) Hitler i Stalin - śmiertelny pojedynek (2009) Incepcja (2010) Wyspa tajemnic (2010) ( dość zakręcony) To tak na szybko, jak wszystkie widziałeś, to napisz pomyślę jeszcze :) Spokojnie z mojej strony romansideł się nie spodziewaj nie oglądam i nie czytam takich bzdur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D żaden ze mnie znawca kina :D:D:D żadnego nie widziałem albo nie pamietam,że widziałem choć trochę dokumentów w tv obejrzałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię klasykę. Kilka lat temu więcej czytałem. Dostojewski, Balzac, Conrad, Hłasko, Puzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aż tak tępy nie jestem żeby nie wiedzieć ,że nie wszyskie:D Ale moja wina bom się nieprecyzyjnie wyraził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pomyślę,że byś chciała na takiej stopie być :D:p Ale potwierdzam,że nie jestem zegarmistrzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby facet marionetka ,to był twój typ mężczyzny??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich osób unikam ,jak diabeł święconej wody :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×