Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Aha ,czyli wszyscy inni na innych wyspach swojego zdania nie mają:D:D:D ale przyjmując takie założenie,to i Ty go nie masz ,skoro osobnika unikającego innych osobników nie mających swojego zdania wyrzuciłaś na inną wyspę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzior
przygarnij macka be pasujecie do siebie intelektualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzior
to bylo do foczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajowemu ktoś kradł w lesie choinki. Nie wiedział jak sobie z problemem poradzić, więc wezwał młodego asystenta i kazał mu iść się schować i zobaczyć kto kradnie drzewka Młody poszedł, schował się, obserwuje i...i kradną jacyś choinki. Rąbią i tną, aż furczy wraca Młody do Gajowego i mówi: - Kradną - ?! ale kto nam kradnie?!?! - nie wiem...jacyś Hiszpanie albo Meksykanie? -?!?!?!?! ale po czym wnosisz, że to Hiszpanie? - a bo ich podsłuchałem i tak gadali: Kończita? Jeszcze tekilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej wyspie pojaśniało.Nieśmiało próbuje wyjrzeć słonko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) A to chyba dlatego,że bliżej mojej się znalazła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwili wody czyste, to i niebo pojaśniało. U mnie dziś 6 stopni, także całkiem przyjemnie. Od soboty wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie więcej niż 6 stopni być nie może ;) więc jest 4 i słonko niestety znowu się schowało,a raczej zasłonięte zostało:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam się rozglądać na allegro za kajakiem i małym namiotem. Bo jeśli mam się przemieszczać, to mój będzie mało praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na dobry namiot warto wydać trochę kasy.Oby był wytrzymały itd itp, a co ważne ,lekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×