Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość BrandyAlexander
dziekuje bardzo Ajek78!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Ja po pierwszej wizycie dostałam skierowanie na takie badania: grupa krwi, różyczka, kiła, hiv, toxoplazmoza, morfologia, mocz, glukoza, cytologia (chociaż niedawno robiłam), badanie czystości pochwy. Właśnie zbieram sie do zrobienia wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się właśnie kiedy iść do lekarza... Dopiero u mnie 5 tydzień... Chyba poczekam gdzieś to 8-9... a Wy w którym tygodniu idziecie? A dodam jeszcze, że mam już 14miesięczną córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-) na szczescie wszystko w porządku :-) serduszko biło:-) cudowne uczucie :-) moje dziecko ma juz 6 mm :-) od ostatniej wizyty podrósł 1,5 mm :-)Mąż twierdzi,że rośnie dobrze po tatusiu :-) w sobote przyjezdzają moi rodzice :-) podjelismy decyzje ze jak wszystko bedzie dobrze i serduszko bedzie bic to im powiemy o ciąży. Nie moge się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Polna Gruszka to super !! Cieszę się, że wszystko ok :) Jeśli u nas wszystko będzie ok to powiemy rodzince w niedzielę wielkanocną, bo mamy wtedy chrzciny naszego Piotrusia :) lililala, ja byłam w pierwszej ciąży koło 7 tygodnia i biło już serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lililala_ ja juz bylam potwierdzic ciaze w 4 tyg. a dzis w 6 tyg :-) takze do cierpliwych nie naleze :-)wiesz ja bym tak dlugo nie zwlekala, jak bylam w pierwszej ciazy tez poszlam szybko.okazalo sie ze jest pozamaciczna.dzieki temu, ze bylam szybko nie usuneli mi jajnika. ciąza obecna jest tez z tego wlasnie jajnika bo mam macice dwurozna i widac w ktorym boku macicy jest dziecko :-)wiecie co mnie dzis poruszylo ze lekaz powiedział "pani dziecko ma juz 6mm" . pierwszy raz usłyszałam ze jestem mamą i mam dziecko :-) nie pęcherzyk, zarodek, płód tylko dziecko :-) moje dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Polna gruszka gratuluję :) cieszę sie ze malenstwo rośnie :) u nas rodzice już wiedzą z resztą świata poczekamy do końca 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Nie każdy lekarz ma taki podejście :) Większość niestety w tym stadium nie używa określenia dziecko, tylko "zarodek", później "plód"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
lililala, też bym nie czekała :) Niestety mój gin był na urlopie i teraz chcąc nie chcąc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzam... w pierwszej ciazy w 8 tygodniu zalozono mi karte ciazy... wczesniej mialam juz usg, ale jak to potem stwierdzil moj lekarz prowadzacy, niepotrzebne (wczesnie bylo)... chyba poczekam do 7-8 tygodnia... jeju jakie to piękne znowu być w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Podziwiam Twoją cierpliwość :) Ja bym tak nie umiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nie ma czego podziwiać :) Zrobiłam test, to mi wystarczy by wiedzieć że jestem w ciąży... Na wizycie jeszcze mi gin za bardzo nic nie powie, badania krwi miałam niedawno i wszystko ok, no procz tarczycowych, ale to juz mam z endo obgadane... No gratki dla wszystkich Mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :-) jak wszystko dobrze to mozna czekać, ale tego się nie dowiesz jak nie pojdziesz na wizytę. No właśnie wiem ze lekarze raczej są ostrożni z takimi stwierdzeniami, dlatego tak mnie to poruszyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna gruszka cieszę się że wizyta u lekarza wypadła dobrze, też się nie mogę doczekać swojej ale to jeszcze tydzień czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca szybko zleci ci czas zobaczysz :-) jak juz siedziałam w poczkalni to tak się denerwowałam :-) tak się bałam, zresztą kazdy moj wczesniejszy post ma troche paniki w sobie :-) strasznie mi zalezy na tej ciązy i strasznie się o nią martwie :-) teraz trzymam za ciebie kciuki, zeby ciebie lekarz uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna gruszka suuuper :) zazdroszczę :) ja we wtorek ide znowu do gin, zobaczymy czy cos tam urosło, czy znowu rozczarowanie... u mnie różnica pomiędzy dzieciakami byłaby dość sporo.. bo az 4 lata.. ale z drugiej str sie ciesze bede miala malego pomocnika.. synek caly czas pyta kiedy bedzie dzidziuś, wczoraj bylam z nim w IKEi to wypatrzył piętrowe łóżko i uznał że on bedzie spał u góry a dzidziuś na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci polna gruszka :) generalnie nie odczuwam niepokoju ale wiadomo jak się zobaczy usg to zawsze to człowiek inaczej się czuje, ja nie mam zadnych na tą chwile objawów ciąży jedynie minimalnie piersi mnie bolą, wiec gdyby nie to że testowałam to bym mogła wogóle nie wiedzieć że jestem w ciąży :) mamusinka u mnie bedzie różnica 7,5 bo synek w lutym skończył 7 lat ale jeszcze nie wie że będzie miał rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusinka musisz mysleć pozytywnie :-) wiem co przeżywasz i jakie to jest trudne ale tym razem będzie dobrze :-) musisz w to wierzyć :-) koniecznie daj znac po wizycie , to bedzie twoja pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ty Szczęściaro :-) ja juz 2 razy dzis wymiotowałam, ciągle mam mdłości a ty sobie jakby nigdy nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Polna gruszko ja też nie mam żadnych dolegliwości czuje sie tak jak dotychczas. Dla mnie to powod do zmartwień bo mój gin twierdzi ze im większe mdłości i objawy tym większe prawdopodobienstwo tego ze ciążą rozwija sie prawidłowo hormony pracują itd. Naprawdę chciała bym poczuć ze jestem w ciąży. Wiec sama widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Polna gruszka, to przynajmniej masz jakieś objawy ciąży :P Bo ja jak narazie 2 testy i jedno hcg :) a tak poza tym to jakbym w ciąży nie była...więc też już bym chciała zaliczyć wizyte u gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczyny nie narzekajcie, ja jak byłam w 4 tyg to nie mialam jeszcze objawow. Mogłam sie cieszyc z ciązy , nic mnie nie bolało i roznosila mnie energia.Bylam szczesliwa. a teraz jestem szczesliwa ale na nic nie mam siły :-) pomelka moim zdaniem to takie pocieszenie dla kobiet cięzko przechodzących ciążę, ciężko , ale przynajmniej wszystko ok :-) wy macie to szczęście ze dobrze przechodzicie ciążę i wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą ciążę też przeżyłam bez męczących dolegliwości i objawów i ciąża rozwijała się prawidłowo polna gruszko czy szczęściara ze mnie to nie wiem, w tamtej ciąży pamietam że gdy była zaawansowana to miałam straszny ucisk na serce i ciśnienie mi skakało więc zaliczyłam krótki pobyt w szpitalu ale nie ma co wybiegać w przyszłość, ważne aby się teraz wszystko prawidłowo rozwijało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie.. to już bedzie druga wizyta, pierwsza miałam 12.03.. i był tylko pęcherzyk 0,42 cm.. także czekam czy coś sie rozwinie.. jestem dobrej myśli, ale jednoczenie za bardzo się nie napalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusinka pamietam jeszcze pisalam ze podobnie jak u mnie bo moj mial 4,5 mm :-) napewno bedzie dobrze i juz usłyszysz serduszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Tak naprawdę każda ciąża inaczej wygląda. I strasznie fajnie, że wszystkie możemy się cieszyć z tych następnych 8 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polna gruszka cieszę się że wszystko w porządku. Teraz i ja dolaczam do grona tych z mdlosciami bo coraz bardziej mi niedobrze i zaczął się ból piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettie dzięki :-) a ty bylaś juz u swojego lekarza? bo pisalas ze bylas u innego, ktory nawet nie zmierzył dzidziusia. witaj w klubie " ciąża z mdłościami " :-) bardzo fajny klub przekonasz się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi, kiedy na usg slychać serduszko?? w którm tyg, chciałabym już iść na usg ale nie wiem czy nie za wcześnie, jestem jakiś tydzien - póltora po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Nie zawsze jest tak samo. 6-7 tydzień, a przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×