Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość Ooolimpia88
Witam !!! Was dziewczyny. Czytam Was już trochę i w końcu się zapisuje :) Byłam na usg i nt wynosi 2,5 przy crl 8,3 cm lekarz skierował mnie na badania to mój 14 tydzień.Boje się strasznie.Wczoraj poszłam do innego lekarza i u niego nt 2,3 widoczna kość nosowa. W poniedziałek mam jechać na badania prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura.laura
wiara-w-marzenia super maluch :) Biała_kuleczka_1985 ja również mam zachcianki. I to raz na słodkie, raz na solone. Dziś np. babci mi zrobiła zupkę ogórkową, zjadłam już prawie cały garnek :P i dalej bym mogła jeść :P hadlanka a w którym tyg jesteś ? Ja też już nie mogę doczekać się co będzie :) Oooolimpia88 witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Witajcie dziewczyny:) ja sie na usg prenatalnym nie dowiedzialam jaka plec bedzie Poczekamy jeszcze :) za to kabinuje dzis z imionami bardzo podoba mi sie Oliwka na dziewczynke na chlopczyka mam spory klopot duzo imion mi sie nie podoba. ... może macie jakies pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas Oliwia będzie przy drugiej dziewczynce jeśli tak się zdarzy :) Teraz będzie Helena, może imię nie jest jakieś fantastyczne, ale nasze najukochańsze babcie się tak nazywają i nie wyobrażam sobie że miałabym inaczej nazwać córcie. Chłopiec będzie Antoś. Mój mąż ma na imię Karol i to imię też bardzo mi się podoba, na początku miał być mały Karol, ale zmieniliśmy zdanie ze względu na to, że będzie w jednym mieszkaniu 2 Karolów to już przynajmniej o 1 za dużo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dla chłopca bardzo podoba się Emil lub Wiktor :) Dla dziewczynki to kompletnie nie wiem, bo jest dużo pięknych imion. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Powiem jeszcze że mam juz corcie Emilkę i syna Huberta moze te imiona wam sie spodobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z tymi imionami to jest problem ;) mi sie podoba dla dziewczynki Liliana albo Blanka a do chlopca Tymonek, no ale mojemu K nie bardzo. Wiec chyba bedzie Sebastian, bo na to imie oboje sie zgadzamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara-w-marzenia normalnie jakbym patrzała na Swoje USG z maleństwem:-) tylko mój maluch ma troszkę większy nosek ale to po mamusi:-) Gratulacje pieknego Dzieciaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooolimpia88 witamy wśród Nas:-) Ja nie mam żadnych zachcianek, na początku to na kwaśne mnie bardziej ciągło ale teraz to w ogóle nic... Tyle tylko że słodkiego nie mogę a czekolada to jest dla mnie stanowczo za słodka:-) Ale nie ma tego złego przynajmniej mi w boczki nie pójdzie Hi Hi Hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geocha
Wiara w marzenia super Dzidziuś... Tak bardzo chciałabym zobaczyć już swojego Dzidziusia, ale muszę czekać jeszcze 5 dni ;-) Oglądam ten program Położne, fajnie że ja mam położną która rozpocznie opiekę nade mną od 24 tc a potem jeszcze po porodzie. Co do imienia dla dzidzisia to Moja córcia Hania na razie wybiera... Puka do brzuszka i mówi " puk puk, kto tam jest?? Siostrzyczka czy Braciszek?? Marlenka czy Sebastianek?" Oczywiście imiona zawsze są różne. Hania tak bardzo cieszy się na rodzeństwo... Jeszcze tylko pół roku i Dzidzia będzie z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki poradzcie cos... Ktore z was byly juz na Usg ze swoimi partnerami?? Przy nastepnej wizycie mam zamiar zapytac lekarza czy moj K moglby byc przy Usg. Tylko troche sie boje, czy lekarz moze sie nie zgodzic? Do tej pory mialam usg robione dopochwowo, nie wiem jak bedzie teraz. Czy powinnam to ustalic i zapytac lekarza wczesniej o takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim już dwa razy byłam :) przed wejściem do gabinetu zapytałam czy mój M może ze mna wejść, lekarz powiedział że oczywiście. Teraz chce chodzić ze mna na każde usg :) weź go ze sobą, dla facetów ( bynajmniej dla mojego ) było to super przeżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ze mną mój Karol teraz był i jak ja weszłam do gabinetu i Pani Ginekolog powiedziała mi żebym sie położyła to sie zapytałam wtedy czy bedzie przez brzuch i ona powiedziała ze najpierw tak i wtedy ja czy mąż moze wejść bo chciałby zobaczyć dziecko, no i ona na to, ze nie ma problemu. Otworzyłam drzwi pomachalam do niego zeby wszedł i siedział na krzesełka obok mnie. No i po usg Pani doktor powiedziała, ze teraz tatuś wyjdzie, a my będziemy sie dalej badać. Nie ma strachu, wystarczy zapytać. Uważam, ze. Nie powinni robić żadnych problemów w końcu to tez jego dziecko i ma prawo byc przy badaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
Witam wszystkkich serdecznie... Potrzebuje pomocy od 3 dni czuje sie swietnie.ale tylko fizcznie... Bo psychika mi wysiada... W ubieglym roku w sierpniu stracilam malenstwo(serduszko obumarlo) teraz zle ze mna.wciaz sie zamartwiam. Jestem w 13 tc w poniedz.mialam badania i wszystko ok,ale znow mam leki... Martwie sie.ze tak swietnie sie czuje choc od poczatku nie mialamspecjalnyvh objawow a juz napewno nie mialam mdlosci..ale dlaczego ja nic nie czuje? Pewnie powinnam czuc juz prezenie w podbrzuszu? Ja zwariuje.... Dodam.ze jestem puszysta osoba.. Ale dlaczego nic nie czuje? Kolejna wizyta w czerwcu ja nie wytrzymam.. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz najpierw mnie bada, a później sam pyta czy jest ktoś ze mną i czy ma wołać. Narazie oba usg były dopochwowe, a mimo to mąż mógł być ze mną i patrzeć na dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Witaj asia81go :) przedewszystkim włącz pozytywne myslenie :) dzidziuz czuje twoje emocje :) mam 2 aniolki w niebie i dwoje zdrowych dzieci w tym jedno w drodze w ciazu trzeba byc cierpliwym nic nie dzieje sie odrazu na ruchy dzidzi tez trzeba poczekac:) I sluchaj lekarzy jak mowia ze jest ok to tego sie trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia spokojnie, choc dobrze Cie rozumiem. Ja również straciłam dzidzie, teraz też mam wielkie obawy, w dodatku mam duże problemy z krwią które wpływają na ciążę. Przez pierwsze tyg nic tylko się zamartwiałam, mimo iż lekarz mówił że wszystko jest ok. Teraz się trochę wyluzowałam, stres źle wpływa na dzidzię. Ja np jestem w 12 tyg i jedyny objaw jaki mi pozostał to zgaga, czasem mdłości. Piersi mnie nie bolą. A z dzidzią wszystko ok. To nie jest tak że objawy muszą być. Każda z nas przechodzi je inaczej. Zobaczysz, będzie dobrze :) musi być :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia spokojnie, choc dobrze Cie rozumiem. Ja również straciłam dzidzie, teraz też mam wielkie obawy, w dodatku mam duże problemy z krwią które wpływają na ciążę. Przez pierwsze tyg nic tylko się zamartwiałam, mimo iż lekarz mówił że wszystko jest ok. Teraz się trochę wyluzowałam, stres źle wpływa na dzidzię. Ja np jestem w 12 tyg i jedyny objaw jaki mi pozostał to zgaga, czasem mdłości. Piersi mnie nie bolą. A z dzidzią wszystko ok. To nie jest tak że objawy muszą być. Każda z nas przechodzi je inaczej. Zobaczysz, będzie dobrze :) musi być :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
Bardzo,bardzo dziekuje za te slowa.. Chce wierzyc... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na USG weszłam z mężem i lekarz nic nie powiedzial zresztą para przed Nami też weszła razem:-) +Aniołek-05.12.2012+(9 tydz.) Nadzieja umiera ostatnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooolimpia88 bedzie ok,pamietaj to tylko wstepne badania to jeszcze nic nie znaczy narazie się nie zamartwiaj bo to ne jest wskazane postaraj się być dobrej myśli,i musisz wierzyć z całej siły że będzie dobrze-to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna kulka
Ja też na wszystkie USG chodzę razem z mężem, bez względu na to, czy były robione dopochwowo, czy przez brzuch. Oboje nie wyobrażamy sobie, żeby mogło być inaczej i dla lekarza to też było naturalne :) Asia81go - nie martw się, pozytywne myślenie jest bardzo ważne. Ja też straciłam pierwszą ciążę 2 i pół roku temu. Potem przez 2 lata nie mogłam zajść w kolejną ciążę, więc gdy nareszcie się udało jestem cały czas pełna obaw... Ale z drugiej strony staram się nie dopuszczać złych myśli i wierzyć! Bo musi być dobrze! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny a powiedzcie mi jak z ruchami, czujecie cos... bo wiem że w 2 ciazy czuc szybciej ... ja jestem teraz 12 tydzien... W pierwszej poczułam lekkie smyranie dopiero w 17 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna kulka
Ja jeszcze nic nie czuję... Właśnie zaczęłam 15 tc i już się nie mogę tego doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna kulka
Ja jeszcze nic nie czuję... Właśnie zaczęłam 15 tc i już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irreversiblexx27
Cześć dziewczyny, mam na imię Basia i również mam termin na listopad - 17 :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 13 od zapłodnienia a 15 od ostatniej miesiączki i czasem czuje łaskotanie w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Ja według OM 14 Tydzień :) ale jeszcze nic...:) czekamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za odp. Widze ze nie mam na co czekac tylko przy najblizszej wizycie wejdziemy razem :) Co do ruchow to ja nic nie czuje, raz tylko cos poczulam ale nie wiem czy mi sie cos w brzuchu nie przelewalo po prostu ;) jestem w 14 tyg i sylwetke mam szczupla, co niby sprawia ze latwiej poczuc ruchy, no ale nic, czekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od kilku dni czulam te pierwsze muśnięcia :))) Dzisiaj caly dzien nie czulam nic a dwie godziny temu jak ogladalam telewizje to dzidzia dwa razy pod rzad tak porzadnie jakby się przeciagala to bylo super i nie daloby się tego pomylic z miczym innym :-)) Czekam na wiecej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×