Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Mama Monika jaki zgrabny brzusio :) A mnie dopadlo dzisiaj lenistwo i przesiedzialam z ksiazka cala niedziele. Ogolnie to nie lubie niedziel... Taki nudny dzien. Ciesze sie ze wam lepiej ten dzien minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Oho tablet mi zeswirowal i 3 razy wyslalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
czesc dziewczyny! u mnie ok.plamienia ustapily niestety bole niekoniecznie..; jutro ide do mojej gin i spr czy wszystko ok. wiecie co? schudlam 2 kg;o to co przytylam to mi zeszlo...nie wiem czemu..zapytam sie jutro tez o to takze w tym momencie waze tyle samo co przed ciaza.. a jak tam wasz biuscik;)? ja z B przeskoczylam na C a za tydzien ide na zakupy po D;/ i juz nie wiem czy sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki jak minal Wam weekend? Mnie super wczoraj parapetowka a dzisiaj calusi dzien na dzialce goraco tak bylo a dzis swietnie się czułam zero zawrotow glowy mimo ze upal nie z tej ziemi tak mnie sloneczko wymeczylo ze padam z nog nawet dosyc trochu sie opalilam choc staralam sie siedziec tylem do slonca,recznik mialam caly czas na brzuchu do tego wysokie filtry i czuje się naprawde swietnie słońeczko pomoglo w wydzelaniu hormonu szczescia hihi ;-) A moj malutki tak sie wybawil wypluskal jeszcze go w zyciu takiego szczesliwego nie widzialam chyba calutki dzien biegal i przekopywal ziemię ;-) Co do wielkości brzucha to faktycznie przy synku strasznie długo czekalam zeby choc troszke się brzuszek uwypuklił ale za to na koniec mialam taki wielki wygladajacy doslownie jak pilka lekarska bo nie mialam rozlanego na boki tylko strasznie wyciagniety do przodu ;-) A ciemna kreska to wczesniej mialam nie dosc ze pozno to bardzo jasna a teraz narazie nie mam nic :-)) Ciesze się że brzuszków nam przybywa na poczcie wszystkie super i zaczynaja sie juz uwypuklac niedlugo nie zmiescimy sie w obiektyw a narazie takie fajne kuleczki :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho kafe znów wariuje : / natija89 nie martw się wszystko będzie w porządku pewnie tylko gorzej znosisz rozciąganie się macicy bądź dobrej myśli i koniecznie napisz jutro po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
ha! pattina mamy podobne (wielkoscia) brzuszki;) jestescie takie szczuplutkie.. mysle co to bedzie za 6 miesiecy i az sie boje na mysl ile pracy (ze swoim cialem) bedzie mnie czekac po porodzie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się dziwie że brzuś taki mały, ale z drugiej strony nie spieszy mi się, bo wiem że jak wyskoczy to będzie ogromny przy dwójce. A spodnie faktycznie ciążowe, innych już nie noszę, bo się nie mieszczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
pattinka to jest druga moja ciaza i uwierz mi w 1wszej nie mialam takiego bólu.. fakt był owszem ale ten jest inny..ja tez strasznie to przezywam bo ostatnio moja kolezanka bedac w 20 tyg dowiedziala sie ze dzidzius przestal sie rozwijac i boje sie. dlatego moze tak chucham... ale dziewczyny zebyscie ja widzialy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natija, dobrze że idziesz do gin, trzeba to sprawdzić jak najszybciej, ale wierzę że wszystko jest w porządku. Ja jutro też mam wizytę na 18 i już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
tinnera ja wciaz spr tez ta informacje z tetnem;) masz moze wyniki usg genetycznego od corci? ;) tam powinno byc tetno;) przepraszam za ciekawosc no ale wiesz..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natija89 pamietaj ze kazda ciąża moze byc inna co nie musi znaczyc ze cos jest nie tak a ja tam wiem ze bedzie dobrze,to pomysl ze ja na usg zaledwie przez ulamek sekund widzialam moja dzidzie bo tak mnie lekarz potraktowal i tez sie martwie ze nie zrobil potrzebnych pomiarow ale wierze ze wszystko jest ok. Utkwil mi tylko obraz kregoslupa szkraba taki sznureczek hihi wierzac ze bedzie dobrze na pewno dobrze bedzie ;-) nie mysl o tej kolezance bo to Ci napewno nie pomaga wtedy myslisz tylko o tym ze takie rzeczy się dzieją i to samo może się przytrafić Tobie a tak naprawde szanse na taka tragedie sa naprawde minimalne o ile nie zblizone do zera.Będzie ok zobaczysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
ci lekarze..;/czlowiek tu sie nacieszyc chce a nie ma jak;/ ja juz mialam 3 usg lacznie.. 2prywatnie i 1 panstwowo. widzialam wszystko oprocz plci ale ja sie dowiem;) a wolalabys dziewczynke czy chlopca?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chcialam córeczke a wyglada na to ze bedzie chlopczyk :) chociaz teoria z tetnem nie pasuje bo maluszek mial 155 (czyli ze dziewczynka) a lekarz stwierdzil ze raczej chlopiec. No nic zobaczymy na nastepnym usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natija, bardzo bym Ci chciała pomóc z tym tętnem ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć córci wyników, na prenatalnym niestety nie mam określonego. Sama bym chciała wiedzieć jak to jest.. Ale mam nadzieję że dziś już zobaczy doktor płeć,a przynajmniej na to liczę.. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natija, bardzo bym Ci chciała pomóc z tym tętnem ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć córci wyników, na prenatalnym niestety nie mam określonego. Sama bym chciała wiedzieć jak to jest.. Ale mam nadzieję że dziś już zobaczy doktor płeć,a przynajmniej na to liczę.. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wam fajnie :) ja mam następną wizytę dopiero za 2 tygodnie. Już 3 raz idę do ginekologa w trakcie ciąży i znaczy 4, ale za pierwszym razem Pani doktor nie widziała nawet pęcherzyka i zawsze mam wizytę dokładnie co 3 tygodnie i 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natija89 dziewczynke teraz żeby była parka :-) Ale jak będzie chłopczyk to też się nie pogniewam ;-) Lepiej nie myslec narazie jak bedziemy wygladac po porodzie grunt zeby dzieciaczki zdrowe się urodziły a potem będziemy się martwić wyglądem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusinka:):):):) ale fajny brzusio :-) u mnie też wieczorem osiąga największe rozmiary ;-) a w nocy spać mogę tylko na jednym lub drugim boku wszystkie inne pozycje są niewygodne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
ja też śpię tylko na boku, ewentualnie na plecach, bo na brzuchu się boję spać już od dłuższego czasu. Wiecie co, wczoraj miałam wrażenie, że poczułam Mojego Dzieciaczka. Ale nie jestem pewna, czy to na pewno to, w końcu pierwszy raz w ciąży jestem. Ale jeśli tak, to bardzo bym się cieszyła:) Ja tej ciemnej kreski na brzuchu nie mam. Za to troszkę krwawią mi dziąsła podczas szczotkowania i z nosa też coś tam lekko zabarwionego krwią czasem zauważam. Jeśli chodzi o piersi, to też mi troszkę podrosły, musiałam nową bieliznę kupić i czuję, że dalej rosną, ale nie w takim tempie jak Tobie natija89. Ja zawsze byłam dość płaska. Ogólnie jestem też niska, bo tylko 156cm. Ale podobno małe jest piękne - przynajmniej tak mówi Mój Mąż:) Ciekawe jak będę wyglądać w zaawansowanej ciąży, ja taka mała i ogromny bebech:) Pewnie będzie śmieszny widok:) Mama Monika a Ty ile masz wzrostu, jeśli można spytać? Super masz figurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Piękna pogoda, aż się prosi na spacer :P z chęcią poszłabym z psami ale nasz haskacz sie za bardzo ciągnie i nie mogę :( za to mogę sobie pranie zrobić i na dworzu powiesić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Jeszcze mam do was pytanie jak to jest u was z oznaczeniem grupy krwi.. Wiem, że jest to badanie bezpłatne aczkolwiek mi lekarz nie chce dać skierowania na takie badanie i zastanawiam sie czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też się robi prywatnie. Kosztowało z 20zł razem z badaniem na przeciwciała. Ja chodzę prywatnie do ginekologa i wszystkie badania robiłam odpłatnie. Jednak jak poszłam do rodzinnej żeby mi wypisała te które zleciła mi ginekolog to powiedziała, że może mi wypisać 2 z wszystkich i właśnie oznaczenie grupy krwi nie uwzględniła. Nie masz jeszcze oznaczonej grupy krwi? Mi ginekolog kazała nosić wszystkie dokumenty ze sobą, wszystkie wyniki badań itp. nawet jak z psem na dwór idę. No i oznaczałam grupę krwi tak w 7 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę prywatnie do ginekologa, więc i wszystkie badania robię prywatnie. u mnie wyszło ,że nie mam przeciwciał. czy orientujecie się może czy to dobrze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę prywatnie do ginekologa, więc i wszystkie badania robię prywatnie. u mnie wyszło ,że nie mam przeciwciał. czy orientujecie się może czy to dobrze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×