Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

cześć za godzinę mam wizytę i boję się :-D ostatecznie chyba zrobię sobie krótkie cienkie kreseczki na dole po stronie zewnętrznej oka i pogrubię kreskę na górze albo ucieknę spod gabinetu , zobaczymy :-D owsianka z żurawiną za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little susie - trzymam kciuki! :) efekt napewno wyjdzie super! skończyłam właśnie killera, padam na twarz! u mnie za jakąs godzinę ryba pieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) czesc fit :) miło, ze do nas dołączylaś, razem zawsze razniej walczyc z tymi wstretnymi kilogramami :) ja dzis po owsiance, na przekaske pomarancza. Na fitnessie bylo super, dzis czuje kazdy mięsień heh, dawno juz nie cwiczylam :) Milena - faceci to jednak czasem nie myślą co mówią. Ja wam powiem, ze moja bratowa ma 110 kg przy ok 162 cm i się nie przejmuje, wrecz przeciwnie...je za czterech :o wczoraj nie bylam na kafe bo cos nie dzialala a po cwiczeniach bylam tak wypompowana, ze nie mialam sily ruszyc ręką :D ale to dobrze moze waga szybciej bedzie spadać bo marze o tej 6 z przodu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu cześć kochana :) fajnie ze Ci się fitness podobał:) hehe to niezła ta Twoja bratowa, kawał pulpecika. A ja zjadłam kanapkę z ciemnego pieczywa jeszcze ok 10 i za jakąś godzinę obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to dociera do mnie, ze dalam się zwyczajnie wykorzystać facetowi...temu, z ktorym sie spotykałam i choć zawsze sobie mówilam, ze nigdy nie przespie sie z facetem, ktorego nie jestem pewna to niestety zrobilam inaczej a on teraz niby sie odzywa ale raczej tak zebym o nim zapomniala. Jeeeny jaka ja jestem glupia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawał baby :D ale za to ja przy niej czuje się jak kruszynka :) jak powiedzialam jej, ze zaczynam się odzchudzać to mi powiedziala, ze po co :D przeciez chude dziewuchy są chorowite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój.ja nie będąc z moim kiedyś się z nim spotkałam myślałam ze cos z tego będzie i poźniej poczułam sie jak zwykla s**a za przeproszeniem;/ ale cóż..... a jak herbatka smakuje?ja idę sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - najważniejsze to się nie poddawać :D ja miałam przez miesiąc wagowy zastój i dopiero teraz kg zaczeły spadać :) coś w tym jest, osoby otyłe mają strasznie dużo pewności siebie i wcale się nie przejmują, mam taką koleżankę z podstawówki, która już jako dziecko była gruba - chorowała sporo, żadnego ruchu - bo to niezdrowe wg jej rodziców było, od tych kilkunastu lat nic się nie zmieniło - waży powyżej 100kg (tak mi się wydaje) wygląda strasznie, nigdy się z niej nie śmiałam zawsze było mi jej zwyczajnie szkoda - przecież to kalectwo na życzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad planuje warzywa i rybę. Dziś mam wolnę więc przejrzalam swoje szafy i przymierzalam ciuchy, ktore kupowałam jeszcze za czasów jak wazylam mniej i juz w nie wchodzę :) jeszcze kilka kg i beda super lezały :) nowego nic na razie nie chce kupować bo chce osiągnąć wymarzoną wagę i wtedy zaszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę w pracy przy kompie akurat bo mam takie rzeczy do zrobienia z fakturami więc mogę trochę popisać póki ruchu nie ma :P ja już powoli zaczynam sobie kupować ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wymianą zawartości szafy jeszcze trochę poczekam! :) ale muszę sobie kupic jakiś sportowy stanik, bo w normalnym jak biegam to mnie biust strasznie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka dobra :) Fit - teraz juz mam tyle motywacji, ze się nie dam choćby nie wiem co :) mozna się przyzwyczaic do braku slodyczy, do malych porcji. Ja się chce to mozna :) Mi tez jej zal mojej bratowej bo byle jaki wysilek i meczy sie strasznie a co do pewnosci siebie to oj tak, ona ma jej az nadto. Moglaby mi troszkę oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka bardziej umoralnia w sprawach życiowych,sercowych haha ale i tak jest dobra, nie ma co,jak zdewociała stara panna. a Madziu kupiłas spalanie czy odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam ze Cię poucza jak na silowni biegać :P ja mam 4 lata starszą siostrę, która na każdym kroku chce mi udowodnic że robię coś źle i żebym się nad sobą zastanowiła... blablabla, ale już sie przyzwyczaiłam, rozmawiam z nią bardziej ogólnikowo i bez zbytniego wylewania co u mnie :P co do herbatek, to mówicie o tych herbatkach slimfigura? ja piję czerwoną i zieloną, ale moze też bym sobie taką sprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..ja bym chciala mieć siostrę. Zawsze o tym marzylam, ale mam za to braci na ktorych nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim, ja też zawsze chciałam mieć siostrę, starszą o m.in 4lata, ale mam dwóch braci, jednego starszego, drugiego młodszego. I bardzo ich kocham, mimo, iż bywają wredni dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez dwóch ale starszych, jeden 10 lat a drugi 3. Z tym co 10 lat starszy to nie moge sie az tak dobrze dogadac byc moze za duza roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja mam 2 braci :) a herbatka na spalanie mi lepiej smakuje jakoś:P kurde pora zjeść obiad a miałam niezły ruch przed chwilą w pracuni. dziś też idziesz na fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena a starszych czy mlodszych ? ja jestem najmlodsza z rodzenstwa i zawsze bylam najbardziej rozpieszczana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze są jakieś plusy :) ja mam dwie siostry, młodszą o 3 lata i starszą o 4, czasami jest lepiej czasami gorzej :) czasami mnie wkurzają - ze starszą ostatnio kompletnie nie mogę się dogadać, ale wiem że coby się nie działo to moge na nie liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlsnie obiadek jem bo juz zglodnialam. dzis nie ide na fitness bo tylko 2 razy w tyg jest, ale zamierzam dzis z kijkami wyruszyć bo snieg topnieje i mozna juz buszowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Fit, w ogole dobrze jest miec rodzenstwo. Jest z kim porozmawiać, zawsze ma sie jakies wsparcie. Nie wyobrazam sobie byc jedynaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×